Молитва на удачу і успіх у всьому Спиридону Триміфунтському

Молитва на удачу і успіх у всьому Спиридону Триміфунтському

Багато людей протягом всього життя стикаються з різними проблемними ситуаціями і невдачами. Бувають такі ситуації, коли не вистачає коштів сім’ї на найнеобхідніше. Це може бути пов’язаним з цілим рядом причин: скорочення на роботі, присутність хвороби, що заважає повноцінно працювати і багато іншого. У таких ситуаціях християни звертаються з молитовними проханнями до святих за допомогою. Серед віруючих особливою популярністю користується молитва на удачу Спиридона Триміфунтського. Він ще за життя допомагав усім людям, які опинилися у важкій ситуації. Завдяки створеним ним чудесам, традиція підносити йому молитви про допомогу збереглася і донині.

Про що моляться святому

Як відомо, Спиридон народився на Кіпрі. Він був греком, а вони за всіма легендам виступали затятими православними віруючими. Хлопчик почав працювати рано. Його робота полягала в тому, щоб пасти овець. Ще з раннього дитинства він відрізнявся добротою. У святого часто люди позичали кошти, але він ніколи не вимагав борг назад.

Ще юнаком він зустрів дівчину свого серця, з якої і пов’язав своє життя. Спиридон був зразковим сім’янином. У них з’явилася дочка. Але незабаром його дружина померла і святий вирішив повністю змінити своє життя. Роздавши все своє майно і простив всім грошові борги, він пішов мандрувати.

За такі добрі справи Господь нагородив його даром, який допомагав йому зцілювати людей від хвороб. Його руками було створено багато різних чудес. І після смерті чудеса не припинялися. До його лику приходить багато прихожан щоб вознести прохання:

Але як уже згадувалося вище, особливою силою володіє молитва за власний кошт і удачу Спиридону Триміфунтському.

Як правильно підносити молитовні слова

Багато православних віруючих переконані в тому, що молитовне прохання необхідно підносити тільки в стінах храму. Насправді це далеко не так. Потрібно відзначити, що молитву можна вимовляти не тільки спеціальними словами, які написані в молитовнику, а й словами, що йдуть від душі.

Також важливо читати прохання не тільки в скрутну хвилину, а щодня. У таких випадках воно точно буде почутим і допомогу обов’язково буде надіслана. Пам’ятайте, що тільки щира віра і доброта в душі зможуть допомогти знайти вихід з будь-якої ситуації.

Текст молитви наступний:

О преблаженний святителю Спиридона!

Умоли добросердя Чоловіколюбця Бога, нехай не засудить нас за беззаконнями нашими, але учинить з нами по милості своєї. Випроси нам, рабам Божим (імена), у Христа і Бога наше мирне безтурботне житіє, здоров’я душевне і тілесне. Визволи нас від усякого лиха душевних і тілесних, від усіх томлінь і диявольських наклепів. Поминай нас перед престолом Вседержителя і умоли Господа, нехай дасть багатьох наших гріхів прощення, безбідне і мирне житіє нехай дасть нам, смерті ж живота непосоромлена і мирних та й блаженства вічного в майбутньому веце сподобив нас, так невпинно возсилаємо славу і подяку Отцю і Сину і Духу святому, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: