Сильна молитва на удачу Богородиці

Сильна молитва на удачу Богородиці

Кожна людина при різних ситуаціях вимагає підтримки не тільки близьких, але і святих. Щоб отримати необхідні духовні сили для досягнення певних цілей необхідно читати молитву Богородице на удачу. Таке молитовне прохання допомагає в будь-яких сферах життя і в роботі, і в особистих починаннях. Головне щиро просити у святих про допомогу.

Кому читати молитву

У православ’ї існує досить велика кількість святих. Кожному з них можна читати молитву на удачу. Але найсильнішою вважається молитва Богородиці на удачу в роботі. Напевно, ніде так сильно не шанують святу як на території Русі. Багато віруючих людей приносить їй до ніг всі свої потреби і молебні прохання.

У народі прийнято вважати, що під час богослужінь вона може увійти в храм і подивитися, як моляться люди. Але почути це можуть тільки люди, які звернуться до неї з відкритим серцем для віри. Адже не дарма існує така велика кількість образів Богоматері. Кожна з них має своє призначення.

Молитовні прохання на удачу прийнято читати перед святим ликом «Спорительница хлібів» Цей образ має особливе значення. На ньому зображена Діва Марія, а біля її ніг пшеничні простори, які нагадують без крайньої моря. Ще в давні часи перед іконою молилися про гарний урожай і на удачу в роботі. Значення образу для всього народу ще з давніх часів було занадто великим. Щодня кожна господиня молилася перед образом за хороший і багатий урожай.

Образ покликаний нагадувати кожній віруючій людині про те, що успішний робота буде тільки тоді, коли прикладати до неї достатню силу і старання. Адже кожна віруюча людина повинна намагатися і працювати на сили докладаючи всі свої сили до роботи.

Про що моляться перед іконою Богоматері

Молитва до Пресвятої Богородиці на удачу вимовляється не посередньо перед її образом. При цьому потрібно обов’язково запалювати свічку. Молитовне прохання підносять з проханням про:

Також святий лик надає підтримку в різних життєвих ситуаціях. Багато віруючі просять у святого підтримки подолати бідність. Потрібно відзначити, що існує не мало підтверджують історій про те, що такі прохання насправді допомагають.

Текст молитви на удачу:

Про Пресвята Діво Богородице, Премилостива Владичиці, Царице неба € і землі, всякого будинку і сімейства християнського благоустроітельніце, хто трудиться благословення, які потребують невичерпне багатство, сірих і вдів і всіх людей Кормітельніце! Пітательніце наша, породила живильник вселенної і Спорительниця хлібів наших.

Ти, Владичице, ніспосилаеші Твоє материнське благословення градом нашим, селах і нивах, і коемуждо дому, на Тебе уповання імущому. Тим же з побожним трепетом і скорботним серцем смиренно молимо Тебе: буди і нам, грішним і негідним рабом Твоїм, мудра Домостроітельніце, житіє наше добро зробили ви.

Будь-яке ж спільнота, всякий будинок і сімейство під благочесті і Православ’ї, однодумності, слухняності і достатку збережи. Ніщія і незаможних просочи, старість підтримай, немовлята виховай, всіх напоуми преіскренне взивати до Господа: «Хліб наш насущний дай нам днесь».

Збережи, Пречиста Мати, люди Твоя від усякої потреби, хвороби, голоду, губітельства, граду, вогню, від усякого злого обставинах і всякого негаразди. Обителі нашої (села), будинкам і сімейств і всякої душі христианста і всій країні нашій ісходатайствуй світ і велику милість, так славимо Тебе, Премилостива Пітательніцу і Кормітельніцу нашу, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Сон Богородиці на удачу і достаток

Хто ж з віруючих людей не хоче, щоб протягом усього життя його супроводжувала удача і достаток. Існує обряд, який допомагає залучити в сім’ю удачу і багатство. Цей сон Богоматері в народі користується чималим попитом. Його необхідно читати щодня. Перед тим як почати читати сон потрібно обов’язково прочитати молитву «Отче Наш» і тільки після цього читають слова сну.

Кожну з молитов потрібно читати по п’ять разів. Сон на удачу і достаток називається грошовим горщиком. Бережіть його і зберігайте в своєму будинку. Якщо читати його з глибокою вірою, то багатство неодмінно прийде в ваш будинок.

«Спала Божа Матір на воздусе, прийшов до неї Ісус Христос, і запитав: — Про Моя Матір, спиш або Зришь? — Сказав Йому Пресвята Діва: «Про Син мій улюблений, лягла я відпочити від трудів земних, від турбот денних і сон побачила страшний, жахливий. Бачила я Тебе уві сні від лукавого твого учня Іуди які постраждали, та продав Тебе жидам, жидів приступали, Тебе в острог кидали, батогами катували, нечистими своїми устами плювали, до Пилата на суд приганяли, неправедний суд творили, терновим вінцем вінчали, на хрест підіймаються, ребра прободает.

І були два розбійних людини, їх же одесную тобі і ошуюю споруджували, і один проклятий був, а інший покаятися був, і в рай увійшов першим. Сказав їй Господь Ісус Христос: — Чи не ридай Мене, Мати, у гробі бачивши, бо труну не втримає і пекло не поглине, Я воскресну, на небеса вознісся і тебе, мою Матір, над усім світом поставлю. А хто людина є цей вірш буде знати, той добро буде имать, і смерті не думати. Дотримаю його від всякого зла, а в будинок дам злата і срібла і всякого рясного добра. Амінь.»

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: