Вибираємо засіб від цвілі на стінах

Вибираємо засіб від цвілі на стінах

Підвищена вологість в приміщенні стимулює утворення цвілі на стінах і стелях. У тому випадку, якщо вчасно не вживати ніяких заходів по її усуненню, боротися з нею стає все важче. Щоб боротьба зі шкідливою цвіллю на стінах привела до позитивних результатів, в першу чергу необхідно прибрати джерела її появи, і тільки після проводити обробку уражених ділянок.

Варто відзначити, що грибок в житловому приміщенні завдає шкоди здоров’ю мешканців, в результаті чого може відбуватися загострення хронічних захворювань, знижується імунітет, розвивається алергія і астма. Як прибрати цвіль зі стін і що для цього необхідно робити?

Зміст:

 • Чорна цвіль — грибок
 • Фурацилин — ефективний засіб
 • Основні заходи профілактики
 • Як правильно почати обробку уражених ділянок
 • Чорна цвіль — грибок

  Як правило, освіта грибка можна спостерігати в погано провітрюваних приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. Причиною появи грибка також можуть стати старі віконні рами, через отвори яких проникає вологість, утворюючи конденсат в приміщенні. Чорна цвіль вже давно облюбувала собі місця в панельних будинках в місцях негерметичних стиків.

  Крім цього, її можна часто зустріти в підвалах, ванних, в кімнатах верхніх поверхів при протікання покрівлі. Якщо ви помітили легкий темний наліт на стелі або стінах, то це вже є сигнал до того, що потрібно негайно вживати заходів щодо усунення небажаної рослинності.

  Перше що робить людина, так це знімає наліт сухою чистою ганчіркою. Іноді, після такої «зачистки» грибок може дійсно зникнути назавжди. Але, в тому випадку, якщо вона з’являється знову і знову, тут вже суха ганчірка не допомагає.

  На прилавках магазинів сьогодні можна знайти антисептичний засіб, який призначений для боротьби з грибком, в тому числі і засіб від цвілі на стінах. При цьому потрібно пам’ятати, що будь-яка з них — це, перш за все, отрута. Тому, проводячи обробку уражених ділянок, слід вживати всіх заходів безпеки. Уважно читайте інструкцію і дотримуйтесь вказівок всіх її пунктів.

  Фурацилин — ефективний засіб

  З різних джерел можна отримати різні рекомендації, але всі вони зводяться до одного — жити в приміщенні, «прикрашеному» грбком категорично не можна. У наших предків існувала своя думка щодо чорного грибка.

  Вони були впевнені в тому, що чорна цвіль на стінах символізує чорну силу, яка заселилася в приміщенні і виживає зі світла всіх мешканців. У чомусь вони мали рацію. Адже дійсно, грибок викликає ряд захворювань, які в той час не піддавалися лікуванню.

  Більшість видів грибка відносяться до патогенних форм і тривале їх вплив на організм людини призводить до внутрішніх кровотеч, вони вражають нирки і печінку, розвивають амфізему легких.

  Благо на сьогоднішній час існує маса препаратів, які ефективно усувають цвіль, але найбільш щадним і нешкідливим для нашого організму є фурацилін. Так, саме той фурацилін, який продається в аптеці.

  Але для того щоб позбутися від грибка на стінах, вам не підійде готовий розчин фурациліну.

  Фурацилин від цвілі у ванній на стінах — це фурацилін в таблетках:

  Основні заходи профілактики

  Пам’ятайте, що цвіль на стінах у ванній кімнаті — шкода здоров’ю кожного члена вашої родини. Ніколи не живіть «по сусідству» з цією страшною напастю і намагайтеся усілякими заходами знищити її зі свого житла.

  Якщо процедура з фурациліном не принесла вам очікуваного ефекту, необхідно вдатися до більш агресивних засобів. При цьому не забувайте про те, що кожному приміщенню необхідна вентиляція — це виключає надлишок вологості. Сьогодні в більшості квартир встановлено склопакети.

  Склопакети, це не тільки красивий і сучасний дизайн. Вони зберігають тепло в кімнатах і зменшують витрати на опалення. Хороші ізоляційні властивості сучасних пластикових вікон здатні уберегти повітрообмін між вулицею і приміщенням.

  При цьому без правильного повітрообміну в приміщенні повітрю властиво застоюватися, а рівню вологості збільшуватися. Для того щоб забезпечити сприятливий клімат в квартирі, необхідно регулярно провітрювати всі кімнати! Перевірте батареї опалення на цілісність. Незначні патьоки води здатні підвищити рівень вологості в кімнаті.

  Візьміть собі за правило проводити 2 рази на тиждень вологе прибирання. Не захаращуйте кімнату меблями і килимами, забезпечте доступ повітря до стін, не перешкоджаючи циркуляції повітря.

  Щодня провітрюйте приміщення як мінімум по 15-20 хвилин в холодну пору року. Такі запобіжні заходи особливо важливі для тих, у кого вже є перші ознаки утворення цвілі на стінах і стелях.

  Як правильно почати обробку уражених ділянок

  Що ж робити, якщо профілактикою знехтували, а косметичні заходи вже не рятують?

  Зараз ви знаєте, як позбутися від цвілі на стінах, і якщо ви будете слідувати всім нашим рекомендаціям, то можете забути про цю картину назавжди. Свіже повітря в житловому приміщенні — це запорука здоров’я кожного члена вашої родини.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: