Як позбутися від бліх у квартирі?

Як позбутися від бліх у квартирі?

Блохи — це комахи, що паразитують не тільки на тілі домашніх тварин. Вони надзвичайно плідні, дуже боляче кусаються, і до того ж здатні переносити дуже багато захворювань. Тому, якщо у вас в оселі з’явилися такі неприємні сусіди, необхідно якомога швидше шукати засіб від бліх в квартирі, поки вони не розмножувались настільки, що стали повноправними господарями у вас вдома.

Зміст:

 • види препаратів
 • Знищення бліх в квартирі
 • Боротьба з блохами народними засобами
 • види препаратів

  Діючі речовини, що входять до складу препаратів для боротьби з цими комахами, передбачають їх розподіл на дві основні групи:

  Дещо осібно стоять засоби на основі карбоміновой кислоти і органофосфати. Йдеться про такі препарати, як «Карбофос», «Дихлофос», «Кропоксур» і ін. Останні вже застаріли морально і фізично, так як їх застосування пов’язано з безліччю недоліків.

  Якщо говорити про форму препаратів від бліх в квартирі, то на сьогоднішній день вони представлені спреями або аерозолями, або порошками або суспензіями. Аерозолі проникають в тіло комах з повітрям і надають ефект швидко.

  Порошок або суспензії мають більш тривалу дію і надійно знищують всіх паразитів. Проти личинок бліх доцільно використовувати спеціальні дуст. Необхідно заспокоїти тих, хто вважає, що в житлових приміщеннях використовувати подібну хімію не можна через небезпеку отримати отруєння. Насправді, практично всі сучасні засоби від бліх абсолютно нешкідливі для здоров’я людини.

  Максимум — ви отримаєте алергію або подразнення дихальних шляхів, але такий побічний ефект характерний здебільшого для професійних препаратів, наявних в арсеналі спецбригади, робота яких якраз і пов’язана з боротьбою з комахами. Якщо все робити правильно і чітко слідувати інструкції, то від паразитів в квартирі вдасться позбутися повністю і без шкоди для всіх, хто в ній проживає.

  Знищення бліх в квартирі

  Якщо ви придбали якесь аерозольна засіб, то вам потрібно постаратися розпорошити його на максимальної площі. Але спочатку потрібно провести в будинку вологе прибирання — вимити підлогу і протерти пил. Всю меблі потрібно відсунути від стін, а якщо на них висять килими, то зняти їх.

  Як позбутися від бліх у квартирі? Розпорошити засіб всюди, де вони можуть ховатися — в щілинах і дверних отворах, над плінтусами і т.д. Закрийте всі вікна і двері і залишіть приміщення разом з усіма, хто в ньому проживає, на цілий день. Як повернетеся, квартиру потрібно провітрити, пропилососити або витрусити килими і м’які іграшки, знову зробити вологе прибирання.

  Якщо ви застосовуєте порошковий інсектицид або аерозоль типу Гет, заснований на мікрокапсульовані отруті, ваше завдання — забезпечити перебування отрути в будинку якомога довше, вибираючи місцем розміщення або розпилення підлогу — тобто там, де їх можуть зустріти паразити.

  Аерозолі на основі піретроїдів вимагають повторної обробки від бліх в квартирі після закінчення 5-6 днів. Дуже зручно використовувати порошкові препарати: досить розсипати їх за шафами, під ліжками і диванами, над плінтусами і залишити там як мінімум на 3-4 дні.

  Якщо ви знаєте, звідки у вашій квартирі блохи, то шукайте способи їх знищення саме в цьому джерелі. Якщо вони лізуть з підвалу, необхідно звернутися в керуючу компанію, яка в обов’язковому порядку проведе дезінфекцію спеціальними професійними розчинами. Якщо у вас неблагополучні сусіди — так само шукайте способи знайти на них управу.

  Боротьба з блохами народними засобами

  Що робити, якщо присутні блохи в квартирі, в якій проживають обличчя похилого віку або інваліди? Адже їх досить проблематично вивести кудись на цілий день. В цьому випадку можна спробувати боротися з комахами засобами, які використовували ще наші предки. Було помічено, що вони бояться різких запахів, що видаються деякими травами.

  Тому, побачивши кровоссального представника у себе на шкірі або відчувши його укус, терміново заваріть міцний настій полину або пижма. Ви можете використовувати його для миття підлог і протирання шкіри ніг.

  Можна просто розкидати по підлозі свіжу полин, але необхідно пам’ятати, що в міру її засихання буде проходити і ефект від використання. Розсипавши по підлозі і паласи суміш з солі і соди в рівних частках, залишити на добу, а після зібрати пилососом, який засмокче не тільки це домашнє засіб боротьби, а й тіла загиблих комах.

  Повторити процедуру ще пару раз через 3-4 дня. Для кращого результату краще боротися з кровососущими паразитами комплексно. Наприклад, розкласти по підлозі свіжу полин, змусивши комах сховатися в килимах і килимах. Ці вироби потрібно посипати сумішшю соди і солі, а вибірково, буквально по одному впорскуванню пройтися по щілинах з «дихлофос».

  Тепер ви знаєте, як боротися з блохами у себе вдома. Чим раніше ви почнете з обробки приміщення, тим краще, адже боротися з полчищами комах значно складніше, ніж з десятком особин. Пам’ятайте, вони представляють серйозну загрозу вашому здоров’ю!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: