Куди спати головою?

Куди спати головою?

Наш життєвий тонус і життєва енергія безпосередньо залежать від того, наскільки добре ми відпочили за ніч. Невиспаний людина зробить меншу кількість справ, ніж той, хто прокинувся бадьорим і повним сил. Не секрет, що при розстановці меблів велике значення має розташування спального ложа. Вважається, що не можна спати головою або стопами до дверного отвору, а ще ставити ліжко біля вікна.

Як же правильно поставити ложе і куди спати головою?

Зміст:

 • думка йогів
 • Що рекомендує Фен-Шуй
 • число Гуа
 • слухаємо інтуїцію
 • думка йогів

  Таке вчення, як йога, зачіпає багато сфер нашого життя, в тому числі і сон. Незаперечним є той факт, що у кожної людини є своє електромагнітне поле, північний напрямок якого збігається з верхівкою голови, а південь зі стопами ніг.

  Досвідчені йоги вважають, що для того, щоб кожен день приносив радість і позитивні емоції, необхідно налагодити гармонійну взаємодію з енергетикою планети. А це можливо тільки в тому випадку, якщо ви будете відпочивати головою в північній або північно-східному напрямку.

  Якщо планування вашої спальні не дає можливості піти цій раді, постарайтеся повернути її узголів’я на схід.

  Що рекомендує Фен-Шуй

  Вчення Фен-Шуй давно і міцно увійшло в наше життя і для кого-то є істиною в першій інстанції. У пошуках місця, куди повісити дзеркало, де поставити горщик з рослиною або вазу, багато хто звертається до цієї техніки, не без підстав вважаючи, що це принесе в дім удачу, достаток і сприятиме зміцненню сімейних уз. Відповідно до цієї східної практиці, спальня грає найважливішу роль в справі здобуття подружнього щастя і налагодження особистого життя.

  Як правильно спати згідно з цим вченням? Як вибрати напрямок, яке найбільш повно розкривало б сексуальний потенціал людини? По-перше, узголів’я ліжка має спиратися на стіну. Зверніть увагу, що у всіх журналах по дизайну інтер’єру ліжко стоїть саме так і той, хто лежить на ній розташований головою до стінки.

  По-друге, необхідно дотримуватися ще 3-х основних правил:

  Крім того, для досягнення життєвих благ фахівці з Фен-Шую рекомендують звертати увагу і на форму ліжка. Якщо кар’єра для вас стоїть на першому місці, вибирайте узголів’я квадратної форми.

  Ідеальний варіант — узголів’я, виконане з дерева. Починаючи свій бізнес або розширюючи його, придбайте ложе з металевої овальної спинкою або тієї, яка має напівкруглу форму.

  Творчі люди, які не йдуть уторованими доріжками, можуть зупинитися на хвилеподібною спинці або будь-який інший нестандартної форми, але нікому не радять спати на ліжку з трикутної спинкою, так як за ніч космос «висмокче» з вас всю енергію.

  число Гуа

  В який бік потрібно спати головою? Згідно з тією ж практиці Фен-Шуй визначити сприятливе для сну напрямок можна відповідно до свого роком народження. Отримана цифра буде носити назву «числа Гуа», яке занесе вас в одну з двох груп: західну або східну. Складіть дві останні цифри власного року народження.

  При утворенні двозначного числа це необхідно зробити ще раз. Якщо ви чоловік, відніміть отриману цифру з «10», а якщо жінка, то додайте до неї 5.

  Треба сказати, що числа Гуа, яке б рівнялося 5, не буває. Якщо відповідно до своїх розрахунків ви отримали цю цифру, то для чоловіків вона буде прирівнюватися до 2, а для жінок — до 8.

  Тепер звіртеся з існуючими категоріями:

  Куди ж треба спати головою згідно з отриманими даними? Якщо ви ставитеся до східної групи, вибирайте північне, східне напрям. Не забороняється зробити ставку на південний схід і південь. В іншому випадку вам підійде напрямок на південний захід і північний схід. Західна і північно-західна сторони так само підходять ідеально.

  Куди ж потрібно спати головою, якщо ви зі своєю другою половиною ставитеся до різних категорій? Тут доведеться розставляти пріоритети. Якщо ваш чоловік або дружина заробляє більше вас, підіть їй на поступки. У будь-якому випадку можна знайти компромісне рішення, яке влаштувало б обох.

  слухаємо інтуїцію

  Куди ж краще спати головою? Якщо у вас не виходить дотримуватися вчення Фен-Шуй, не турбуйтеся: вибирайте саме зручне для себе положення. Зрештою, ваш організм і власна інтуїція підкажуть, вірне чи рішення ви прийняли.

  Для таких ось «метання» натур виробники і придумали круглі ліжка, які дозволяють щодня вибирати новий напрямок і нову позу для сну.

  Свердловські медики провели досить цікаве дослідження, що стосується вибору пози для сну. Було виявлено, що втомлений за день людина інтуїтивно вибирає напрямок на схід, а той, хто лягає в ліжко в надмірно перевозбужденном стані, як головах вибирає північну сторону.

  Скільки людей, стільки й думок і те, що добре одному, може зовсім не підходити для вас. Це мимоволі підтверджує ще одне ведичне вчення, яке повністю спростовує теорію йогів.

  В який же бік головою потрібно спати згідно з вченням вед? Послідовники вчення не рекомендують направляти голову на північ, так як це нібито буде негативно впливати на енергетику людини. Вони, навпаки, радять перевернутися і лягти на південь, щоб енергетика планети м’яко обтікала вас і підживлювала в міру необхідності.

  Що брати за основу при виборі напрямку — вирішувати вам. Головне — щоб ваш сон і сон людини, який вам дорого, був спокійним і комфортним, а на ранок все відчували бадьорість і прилив сил. На добраніч!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: