Де кращє ховати гроші?
Автор: Валентина Мальгіна
На жаль, в даний час для більшості людей, що живуть на планеті матеріальні цінності набагато важливіше духовних. Гроші, цінні папери, дорогоцінні вироби — яким би кількістю ви не володіли, ризик розпрощатися з ними назавжди — лякає кожного їхнього власника. Звичайно, потрібно переконувати себе в тому, що з вами цього ніколи не трапиться. При цьому не забувайте підтримати свою впевненість наявністю затишного місця для зберігання ваших цінностей.
З кожним днем уберегти, свої кровно нажиті від грабіжників ставати все важче. Для тих людей, які за своїми внутрішніми переконаннями або в силу обставин, що склалися обрали цей промисел як засіб для існування, все самі «таємні» місця в будинку давно не є секретом. Свою ревізію вони починають з них в першу чергу.
Зміст:
Де НЕ потрібно ховати гроші
Якщо в такому делікатному справі, як зберігання своїх матеріальних цінностей, ви консервативні, раджу вам як можна швидше змінити своє переконання. Тому що, коли у вас вдома раптом з’являться неждані гості, загроза втратити все становить сто один відсоток.
Що перевіряється напевно і в першу чергу:
- кухонні шафи і ящики;
- холодильник;
- духовка;
- ніша в підлозі;
- простір за годинами, картинами, дзеркалами, килимами;
- простір під килимами;
- тумбочки, комоди;
- коробки з-під взуття, CD, побутової техніки;
- шкатулки, валізи, Сервізний набори;
- постільна білизна, кишені одягу;
- м’які меблі;
- вентиляційні отвори;
- зливний бачок.
Прочитавши список, ви напевно запитаєте. Де зберігати гроші, якщо всі місця вже відомі грабіжникам заздалегідь?
Як зараз зберігають гроші
Головний закон бізнесу — це не вкладати всі активи в один проект. Варто пам’ятати про це, коли будете шукати місце для схованки. Розділіть всі цінності на кілька частин. Тільки не діліть за принципом, гроші в одну купку, колечка в іншу. Нехай ваші цінні речі, в рівній мірі присутні в кожній з частин.
Є ймовірність того, що, знайшовши одну з них під час обшуку, зловмисник вирішить, нібито секретне місце знайдено і подальші пошуки марні. Таким чином, ви збережете своє добро хоча б частково.
А можна піти і від протилежного. Залишити нехай і невелику суму, але здатну переконати грабіжника в тому, що це і є ваша заначка на чорний день. Таким чином, теж можливо убезпечити ваш основний капітал від зазіхань на нього сторонніх осіб.
Намагайтеся вибрати схованку в такому місці, щоб для доступу до нього потрібно деякий час, а для відкриття — спеціальні інструменти. Злодії найчастіше все роблять наспіх. Якщо ви не страждаєте відсутністю фантазії, можна придумати власний оригінальний тайник. А для посилення безпеки, виконати його своїми руками.
Складність конструкції буде залежати від того, наскільки цінним буде її вміст. Якщо це готівку, яка призначена для щоденних витрат, виберіть що-небудь просте. Це може бути розетка обманка або що-небудь в цьому дусі.
Для заощаджень на «крайній випадок» потрібно вибрати місце складніше і завуалювати відповідним чином. Наприклад, банку з консервацією. Або зробіть нішу в звичайному поліні. При цьому не забудьте, що коли тайник буде повний зберігати його потрібно за всіма правилами.
Банку в коморі, а не у вашій кімнаті поруч з постільною білизною. А поліно поруч з каміном, а не на столі в робочому кабінеті. На якому б з варіантів ви не зупинили свій вибір, головне, щоб він виглядав природно і не викликав до себе підозр.
Як виготовити схованку своїми руками: олівець з секретом
Якщо ви вирішили обладнати у себе вдома секретне місце для зберігання цінностей, в такому випадку почніть з простого. Хочеться розповісти про один нехитрому пристосуванні, яке виготовити самостійно в домашніх умовах не складе особливих труднощів.
Для цього вам знадобитися простий олівець, тонке свердло, дриль, скріпка і півгодини вашого часу.
Зробити схованку з олівця можна наступним чином:
- візьміть простий олівець, головна вимога до нього, щоб на кінці був ковпачок з гумкою;
- потім знявши ковпачок, строго по центру олівця, свердлом зробіть акуратне отвір;
- розігніть скріпку і зробіть нею завмер зробленого вами отвори;
- намотайте на скріпку папір з інформацією або купюру;
- помістивши в олівець те, що ви збираєтеся в ньому зберігати закрийте всі ковпачком з гумкою.
Ваш тайник готовий. Таким чином ви можете зберігати скажімо комп’ютерні паролі. Адже вони так часто забуваються.
Книжковий тайник
Один з найпоширеніших схованок сучасності — книги. Думаю, у кожної людини є нехай невелика домашня бібліотека.
Для виготовлення секретного місця для зберігання цінного нам знадобиться:
- книга обов’язково в товстому палітурці;
- клей;
- пензлик;
- канцелярський ніж;
- ручка або олівець;
- лінійка.
Перед початком роботи приготуйте спеціальний розчин. Розбавте клей водою у відсотковому співвідношенні 40% води і 70% клею. Суміш повинна бути рідкою настільки, щоб клей міг лягати рівним тонким шаром. Так клей після висихання буде практично непомітним.
Візьміть книгу і перелістніте кілька перших сторінок. Решта сторінок акуратно промажте з внутрішньої сторони приблизно на відстані 2 см від краю приготованим вами клеєм.
Виконайте процедуру з максимальною акуратністю, щоб суміш не потрапила на бічні обрізи книжкового блоку. Дайте клею просохнути. Слідкуйте за тим, щоб початкові сторінки, бува, не приклеїлися до решти. Після цього відкрийте книгу там, де склеєні сторінки.
Візьміть лінійку і відміряйте від кожного краю відстань в 1 см. Олівцем накресліть поля. Візьміть канцелярський ніж і з ювелірною точністю, рухаючись по намальованим вами полях, починайте вирізати внутрішні сторінки.
Головне — це щоб краї вийшли максимально рівними і сама нижня сторінка, залишилася цілою. Коли ви закінчите, промажте клеєм внутрішню часто книги. От і все. Хочу вас застерегти.
Так як цей спосіб нехай не в такому виконанні, але вже довгий час використовується здебільшого населення планети, за статистикою перевірка книг злодіями здійснюється найчастіше. Тому перед тим як обладнати в книзі тайник подумайте, а чи коштував?
Меблевий тайник
Меблі теж може стати надійним сейфом. Виберіть стіл або стілець, в одній з його ніжок просвердлите отвір і тайник для грошей готовий.
Або ось ще такий варіант: чи знаєте ви, як зробити схованку в дверній ручці? Для цього підійде абсолютно будь-яка, яка не має в собі механізму. Відкрутивши її, зробіть під нею отвір круглої форми.
Помістіть свої коштовності всередину і поверніть ручку на її первісне місце. Обладнати таке секретне місце своїми руками нескладно, а схованку вийти надійний. Для його злому буде потрібно час, а у злодіїв можна гаяти жодної хвилини. Такі важкодоступні місця, в які без використання додаткового інвентаря не потрапити.
Являють собою кращий варіант для зберігання найцінніших речей або того, що ви не плануєте використовувати довгий час. Наприклад, таке сховище можна обладнати в кімнаті під ламинатной дошкою.
Робиться це в такий спосіб:
- попередньо зніміть кілька досточек;
- будь-яким здатним на те інструментом зробіть в підлозі поглиблення;
- помістіть туди свої скарби, попередньо загорнувши їх в поліетилен або будь-який інший матеріал головне, щоб волога не потрапляла всередину;
- зверху все засипте піском, щоб зняті дошки не «грали» і не простукував;
- залишилися дощечки заново приклейте на місце.
Аналогічно можна заховати гроші під паркетною дошкою, частина якої заходить під плінтус. Якщо на такій дошці буде знаходитися диван або крісло, такий сейф буде неможливо виявити.
Звичайно, в наш нестабільний час питання як заробити гроші стоїть гостріше, ніж як зробити схованку для їх заощадження. Хочу нагадати, що найбільші наші цінності не вимірюються в грошовому еквіваленті.