Віагра для жінок допоможе!

Віагра для жінок допоможе!

Кожна доросла людина напевно чув про таке препараті, як віагра. Звичайно ж, багато хто знає, що це засіб тільки для чоловіків, так як саме представники сильної статі зазвичай вдаються до нього для підвищення потенції. Попит на цей препарат зростає з кожним днем. Сучасна фармакологія навіть розробила аналогічне речовина для жінок, відгукнувшись на численні прохання та скарги.

Втім, прекрасна половина людства ні в чому не хоче поступатися чоловічої статі. Так чи можна віагру пити всім жінкам? Як вона впливає на організм і який її принцип дії? Це ми і обговоримо в нашій статті?

Зміст:

 • Аналог віагри для жінок
 • Як діє на жінок такий препарат, як віагра
 • Дія звичайної віагри на чоловіків і жінок
 • Взаємодія з іншими речовинами
 • Як використовувати і дозувати?
 • Аналог віагри для жінок

  Даний препарат розроблений спеціально для слабкої статі з урахуванням особливостей організму. Напевно багато хто цікавиться питанням, чому взагалі виникають проблеми сексуального характеру і як якийсь медикамент може їх змінити?

  Статеві стосунки є досить актуальною темою. Наприклад, широко поширене зниження потягу до протилежної статі часто викликано поганим кровопостачанням статевих органів. Іншими причинами є: больові відчуття, недостатнє виділення природного мастила, вік і т. п.

  Якщо контакти сексуального характеру більше не викликають позитивних емоцій, значить, необхідна віагра, при цьому як для чоловіків, так і жінок. Цей препарат провокує підвищення рівня тестостерону в крові, а також лібідо.

  Крім того, він підсилює чутливість до стимуляції у будь-якої жінки, незалежно від її віку. Прийом дозволяє отримати оргазм і сприяє швидкій появі приємних відчуттів. Використовуючи цей засіб, будь-яка жінка зможе отримати те, що їй необхідно — задоволення.

  Особливо добре воно себе зарекомендувало у жінок в менопаузі, а також у тих, хто переніс гістеректомію.

  Як діє на жінок такий препарат, як віагра

  Починати прийом рекомендується з однієї таблетки. П’ють її натщесерце. Через 30-40 хвилин вона подіє. При цьому ефект зберігається 4-6 годин. Варто відзначити, що правильний прийом дуже важливий в будь-якому випадку, тому бажано проконсультуватися у фахівця з цього приводу.

  Перевищення дозування може призвести до цілого ряду побічних ефектів, наприклад, головних болів і запаморочень, припливи крові до обличчя, підвищення світлочутливості, а також засіб діє на чіткість зору. Так що потрібно бути обережною і пильною.

  Використовувати цей метод може будь-яка жінка. Він володіє багатьма перевагами і при правильному прийомі не завдасть шкоди. По-перше, усуваються розлади сексуального потягу, підвищується лібідо.

  По-друге, препарат омолоджує, зміцнює організм, відновлює життєві сили. Якщо жінка фригідна, віагра допоможе впоратися з цією проблемою. З її допомогою можна позбутися від почуття незадоволеності.

  Дія звичайної віагри на чоловіків і жінок

  Препарат для представників обох статей ґрунтується на одному і тому ж речовині — сінденафіл. Але принцип його дії на їх організми трохи відрізняється. Сінденафіл викликає прилив крові до статевих органів. За рахунок цього підвищується чутливість і посилюється лібідо. Виділяється природне мастило і процес стає набагато приємніше.

  Аптечна віагра для жінок, що її замінити народними засобами, усуває симптоми фригідності. Дама стає дуже чутливою до пестощів і сексуальної стимуляції.

  В результаті від сексуальної близькості можна отримати максимальне задоволення, що позитивно позначиться на здоров’ї і емоційному стані. Дуже актуально це буде для жінок в період менопаузи і після такої, так як з’являється можливість знайти втрачені радості.

  Проведені дослідження підтвердили ефективну дію у тих, хто переніс гістеректомію (видалення матки). Препарат підвищує м’язовий тонус піхви, збільшує сексуальне задоволення в 90% випадків застосування.

  Однак не варто плутати збудники для чоловіків і жінок. Хоч діюча речовина і однакове, але інші складові відрізняються. Засіб для жінок розроблено спеціально для їх організму, тому використовувати його потрібно відповідно до статевої приналежністю.

  Це засіб не викликає звикання, ніяк не впливає на гормональний фон, роботу внутрішніх органів і систем. Під час терапії не накладаються обмеження на діяльність, пов’язану з управлінням складними пристроями і транспортними засобами. Тому питання, чи можна приймати віагру всім жінкам, стає неактуальним.

  Показання до застосування:

  Коли не рекомендується приймати:

  Використовувати засіб можна з 18-річного віку.

  Взаємодія з іншими речовинами

  Збудник не можна одночасно приймати з еритроміцином, циметидином, кетоконазолом, ітраконазолом та засобами, що містять нітрати. Заборонено вона і при використанні донаторов азоту, бета-адреноблокаторами. Строго не рекомендується під час терапії пити спиртне.

  Як використовувати і дозувати?

  Рекомендується приймати одну таблетку на добу (100 мг), приблизно за 30-40 хвилин до статевих стосунків. Можна зменшити дозу до 50 мг.

  Такий захід може знадобитися тим, хто страждає порушенням функції нирок і печінки, а також жінкам після 65 років. Запивати таблетку потрібно великою кількістю води.

  До побічних ефектів, які може надати віагра для жінок, крім перерахованих вище відносять нудоту, закладеність носа, розлади травлення. Купити подібний збудник можна в будь-якій аптеці або в режимі онлайн на спеціалізованих сайтах.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: