Тала вода — користь і корисні властивості

Тала вода - користь і корисні властивості

Зміст:

У цілющу силу талої води вірили ще наші предки, однак їх знання, скоріше, були інтуїтивними і грунтувалися на спостереженнях. Вони дотримувалися думки, що така вода має живу структуру і може в себе вбирати «святий дух».

Особливості талої води

Сучасним вченим, в ході численних досліджень, вдалося підтвердити припущення прабатьків. Вони встановили, що тала вода має особливу впорядкованість молекулярної структури. На відміну ж від талої, звичайна вода відрізняється тим, що її молекули хаотично перемішані і не мають впорядкованості, що ускладнює її переробку.

Також в ході замерзання, а потім відтавання молекули талої води зменшуються в діаметрі і набувають розмір рівний мембрані клітини. Це дозволяє їм легше проникати крізь оболонки клітин і, відповідно, краще засвоюватися і живити організм.

Як відомо, людський організм на 70% складається з води, запаси якої необхідно щодня заповнювати. Вживання неякісної рідини, зі всілякими шкідливими домішками, веде до отруєння організму і виникнення безлічі захворювань. Корисні властивості талої води полягають в тому, що в ній таких домішок немає, вона Повністю чиста.Користь талої води

Структурована тала вода, абсолютно готова для клітин, значно легше приймається організмом, в той час як на перетворення структури звичайної води йому доводиться витрачати багато енергії. При цьому велика частина простий рідини залишається в міжклітинному просторі і викликає набряки і забруднення. Дані властивості допомагають проводити успішне лікування талою водою багатьох захворювань.

Застосування талої води

Схуднення за допомогою талої води

Нерідко талу воду Використовують для схуднення. Позбавлення від зайвих кілограмів відбувається завдяки здатності такої води ефективно очищати організм, виводячи з нього зайві солі, шлаки, токсини і продукти розпаду, налагоджувати обмін речовин і виводити зайву рідину. Але ж, саме, на цьому заснована дія більшості препаратів, що знижують вагу.

Тала вода для схуднення, втім, як і для лікувальних цілей, застосовується в кількості 3-4 склянок на день. Вранці натщесерце необхідно випити першу склянку, решта, протягом дня за годину до вживання їжі. При цьому варто враховувати, що краще застосовувати свіжу воду, що має температуру близько 10 градусів. Тривалість курсу повинна становити від одного до півтора місяців. Потім застосування талої води можна припинити і тільки час від часу випивати по пару стаканів.

Як готувати талу воду

Приготування талої води не достатньо просто. Готувати її краще з покупної очищеної або фільтрованої води. Заморожувати рідина рекомендується в пластиковій тарі, від залізної і скляного посуду краще відмовитися. Найбільш відповідною ємністю буде пластиковий контейнер для харчових продуктів.

Тару не рекомендується наповнювати до країв, оскільки при замерзанні рідина збільшується в обсязі.

На початку замерзання води відразу застигає дейтерій (дуже шкідлива речовина). Тому необхідно позбутися від першого утворився шматка льоду. Потім воду слід знову відправити в морозилку, коли більша її частина замерзне і залишиться трохи рідини, її необхідно буде злити. У цьому залишку збираються всі шкідливі речовини, які були у воді.

Розморожувати воду необхідно при кімнатній температурі і пити відразу після того, як вона розтане. Найкориснішою вважається вода, в якій ще плаває лід. Вживати її рекомендується кілька разів в день за 30-60 хвилин до їжі. Її кількість має становити 1% від маси тіла.


Автор: Валентина Мальгіна.

Зараз ви знаходитесь тут:


Схожі записи:

Соєве молоко — користь і корисні властивості

Соєве молоко є продуктом рослинного походження, який виготовляється з соєвих бобів. Його батьківщиною вважається Китай. На сьогоднішній день даний напій завоював багато прихильників по всьому світу. Він користується великою популярністю…

Кукурудзяна олія — ​​користь і корисні властивості

Кукурудза є однією з найцінніших культур, що вирощуються людиною. Відомої всьому світу вона стала сотні років назад. З тих пір люди навчилися видобувати з зерен цієї рослини безліч корисних продуктів,…

Гуарана — користь і корисні властивості

Напевно, багатьом відомо про напої і препаратах для схуднення з додаванням гуарани, однак, мало хто знає, що вона собою являє. Виявляється, це вічнозелений повзучий чагарник, дуже поширений в Бразилії і…