Сумістність Тигра і Мавпи

Сумісність Тигра, Мавпи не можна назвати абсолютною. Відносини людей, що народилися під цими знаками, будуть складатися непросто, надто неоднозначні у них характери. Однак гороскоп не готовий назвати відносини безперспективними, тому що шанс на щасливе майбутнє і міцний шлюб дуже навіть є.

Зміст:

сумісність тигра, мавпи

Сумісність Тигра, Мавпи

Мавпа-жінка і її характер

Як говориться в прислів’ї, нудний день до вечора, коли робити нічого. Мавпа завжди знайде, чим зайнятися. Вона цікава і активна особа. Вона цікавиться всім, що відбувається навколо, в тому числі і тим, що її не повинно стосуватися.

При цьому серед усіх знаків найбільше дратує в спілкуванні, тому що, крім цікавості, для неї характерне прагнення давати поради, навіть якщо людині вони даром не потрібні. Вона незалежна, але металева особливо свавільна і люто опиратися спробам управляти собою.

При цьому Мавпа — недурна жінка, вона інтелігентна, працелюбна, цілеспрямована. Вона прагне до саморозвитку, цікавиться і вивчає нове або добре забуте старе.

Іншими словами, з такою дамою не занудьгуєш: життя буде насичена. Вона не «барбі», а відбулася цікава особистість. В цьому плані чоловік Тигр і жінка Мавпа неймовірно точно один одному підходять.

Чоловік Тигр, який він

Чоловік Тигр впевнений в собі і знає, чого він хоче досягти в житті. У нього є пристрасть до дослідження, самовдосконалення, яка присутня і в Мавпі. Так само, як і вона, він не готовий залишатися на одному місці, він бажає розвиватися. Хоча він лідер, він все ж воліє спиратися не на силу і залякування, а на дипломатію. Так що, незважаючи на те, що він, безсумнівно, знаходиться на вершині, його підопічні і підлеглі не почувають себе ущемленими. Ці якості роблять у сукупності сумісність в любові Тигра, Мавпи фантастично високою. Не без недоліків, звичайно ж.

Проблема в тому, що чоловік Тигр і жінка Мавпа обидва володіють лідерськими якостями. Переваги їх характерів залучають їх один до одного, однак нездатність поступитися лідерством у відносинах робить зв’язок дуже короткою, тут гороскоп виносить малопривабливий вердикт. Втім, якщо партнери дорожать одне одним і хочуть прожити своє життя разом, є вихід.

У шлюбі або довгострокових відносинах поступитися лідерством повинна дівчина. Дипломатичний чоловік буде вдячний їй за відступ і буде цінувати кохану ще більше. Жінка повинна зайняти роль «слабкої половинки», віддати віжки правління своєму чоловікові: якщо їй не вдасться перебороти себе, розриву не минути. Партнер має занадто впертим характером, щоб поступитися.

Характер чоловіка-Мавпи

У тандемі чоловік Тигр і жінка Мавпа сумісність буде високою, якщо жінка візьме на себе роль підтримки. У зворотному випадку завдання збереження відносин візьме на себе хлопець. Пара вийде дійсно цікавою: практична незалежна дама і її коханий-компаньйон, завжди оптимістичний і готовий надати підтримку навіть у смутні часи.

Хлопець, народжений у рік Мавпи, володіє веселим безжурним характером. Він душа компанії, але не балабол. Він розташовує до себе людей харизмою і тихим добродушністю. З ним приємно мати справу. У любові він завжди стоїть на стороні обраниці, готовий підтримувати її в будь-яких її рішень. В шлюбі саме він є охоронцем вогнища.

Характер Тигриці

Тигриця — дама ґрунтовна, рішуча, серйозна. Вона практична і консервативна, часом до фанатизму. Найчастіше у цієї жінки дуже багато проблем з протилежною статтю, їй не щастить у коханні. Вона являє собою залізну леді, і багатьох чоловіків відлякує її холодність. Але чарівність Мавпи руйнує завісу, зведений нею навколо себе самої. В парі чоловік Мавпа і жінка Тигр перший стане більш серйозним, а друга навчиться ніжності. Східний гороскоп благоволить цим знакам і дає надію на щасливе життя в шлюбі.

Тигр і Мавпа стануть чудовою парою, але тільки якщо зуміють побудувати міцні відносини. Що можна для цього зробити?

 • Намагатися частіше проводити час один з одним. Потрібно разом гуляти, відвідувати музеї, цікавитися хобі своєї половинки або навіть просто разом розглядати картинки. Таким чином пара зможе налагодити більш тісні відносини один з одним.
 • Тигр і Мавпа — дорослі і зрілі особистості. Більше того, вони обидва лідери і не потерплять спроб вплинути на їх характер, прогнути на догоду собі. Не потрібно намагатися переробити свого чоловіка, в першу чергу варто змінитися самому.
 • Висока сумісність — це тільки початок. Гороскоп обіцяє серйозні ускладнення, якщо партнери не захочуть йти назустріч один одному. Цього можна уникнути, якщо обоє закоханих будуть готові поступитися в деяких моментах. Мавпа і Тигр відрізняються сумісності знаків, але ця ж пара може бути легко і швидко зруйнована. Цьому сприяють невисловлені образи. Якщо вчасно вирішувати виникло непорозуміння, у шлюбі пануватиме гармонія.
 • Сексуальна сумісність

  У сексі сумісність Тигра, Мавпи не повинна піддаватися сумніву.

  Ці двоє людей ідеально підходять одне одному в ліжку, і якщо в майбутньому їхні дороги розійдуться, вони навряд чи забудуть свого коханця.

  Любовні довготривалі стосунки між Тигром і Мавпою важко побудувати, і ця проблема повторюється в дружбі і бізнесі.

  Дружні та партнерські стосунки між Тигром і Мавпою

  Якщо ділові партнери, народжені під цими знаками, навчаться цінувати гідність одне одного, якщо Тигр і Мавпа стримають свій характер, між ними цілком можливо довгу та плідну співпрацю. Міцна дружба теж можлива, особливо якщо Тигр стримає свою тягу до домінування, а Мавпа припинити жартувати і хитрувати. Дружні відносини будуть тривати стільки часу, скільки партнери себе стримують. Варто одному вийти за рамки, і від дружби залишаться самі спогади.

  Сумісність чоловіка Тигра, Мавпи жінки в дружбу або любов можлива тільки якщо обидва партнери готові зустрітися з труднощами. Розрив може статися із-за суперечок, викликаних нерозумінням один одного, з-за недооцінки достоїнств, з-за надмірного тиску і спроби відібрати незалежність.

  Тепер ви знаєте про сумісність знаків Тигр і Мавпа, так що використовуйте правильно отриману інформацію.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: