Сумісність Тигра і Коня

Прекрасна сумісність Тигра і Коня — великий «бонус» для представників знаків. Якщо партнери скористаються шансом, який «дарує» їм східний гороскоп, то їх союз цілком зможе стати ідеальним.

Зміст:

сумісність тигра і коня

Сумісність Тигра і Коня

Характеристика знаків

Поєднання знаків Тигр і Кінь має всі шанси стати щасливим. На перший погляд, з Тигром ужитися нелегко, особливо, якщо партнер володіє таким же сильним характером. Але, як не дивно, Коня це чудово вдається. Представники знаку — люди гнучкі і розуміють, вони вміють володіти собою і легко знайдуть спільну мову з Тигром.

Тигр

Люди, народжені під знаком Тигра за східним гороскопом, наділені сильним і харизматичним характером. Вони з тих, хто зможе постояти за себе і захистити слабких і пригноблених. Незалежна натура представника знака повстає проти будь-якого посягання на його особисту свободу. Тигри володіють гострим і живим розумом, а з усіх питань мають свою власну думку, яка не завжди співпадає з думкою оточуючих.

Представники знаку люблять перебувати в центрі уваги і обожнюють, коли на них дивляться із захопленням. Це надзвичайно комунікабельні люди, які знають, як справити враження на оточуючих. В дружбі Тигри завжди чесні, причому ця їхня риса характеру часто межує з прямолінійністю. У любові представники знаку — натури пристрасні і захоплюються, готові піти на все заради коханої людини.

Кінь

Люди, народжені в рік Коня за східним гороскопом, відомі своїм легким і веселим характером. Вони сповнені енергії і завжди готові з головою зануритися в нову справу, навіть, якщо це сумнівна авантюра. Представники знаку знають ціну грошам і чудово вміють їх заробляти. Коня люблять перебувати в центрі подій, а величезна кількість талантів дозволяє їм досягати успіху в різних сферах життя.

Люди знаку володіють незалежним характером і власним поглядом на життя. Вони екстравагантні в одязі і сміливі у висловлюваннях. В дружбі Коня люблять займати лідируючі позиції і часто бувають егоїстичні. В любов представники знаку можуть піти з головою, забуваючи про всіх і про все. Заради коханої людини вони готові на будь-які жертви і подвиги.

Чоловік Тигр — жінка Кінь

Жінка Кінь і Тигр чоловік мають досить гарну сумісність в любовних відносинах. Такий сильний і впевнений у собі хлопець зможе стати надійним захистом і опорою для будь-якої представниці прекрасної половини людства. Йому надзвичайно щастить у кар’єрі та бізнесі, тому його супутниця ні в чому не потребуватимуть. У любові Тигр пристрасний та романтичний, що, безсумнівно, великий плюс в його користь.

Жінка Кінь підкорить свого обранця ніжним і турботливим характером. Вона дивним чином здатна не помічати недоліків партнера і прощати йому його слабкості. Єдине, чого дівчина пробачити не зможе — це зрада, тому що захоплюються Тиграм потрібно мати на увазі цю обставину. В цілому, союз чоловіка Тигра і Коня жінки буде успішним і щасливим.

Сумісність в шлюбі

Чоловік Тигр і Кінь жінка прекрасно сумісні в шлюбі. У цьому союзі, згідно з гороскопом сумісності, все на своїх місцях: чоловік — голова родини, а дружина — надійний тил. Разом їм не страшні ніякі труднощі і негаразди, адже ці двоє, об’єднавшись, стають у кілька разів сильніше. Несхожість у поглядах і характер партнерів сприяє тому, що в сімейному житті подружжя чудово доповнюють один одного.

Прихильність дружини до чоловіка може бути настільки сильним, що буквально всі її інтереси сходяться на ньому одному. Що ж стосується Тигра, то волелюбний характер чоловіка може штовхнути його на необдумані вчинки, які нерідко закінчуються зрадою. Для дружини, боготворящей свого чоловіка, це стане страшним ударом, здатним зруйнувати шлюб. Але, незважаючи на інтрижки, для Тигра сім’я завжди на першому місці, і, якщо дружина пробачить його і дасть можливість загладити свою провину, то подібного більше в його житті ніколи не трапиться.

Сексуальна сумісність

Сексуальні стосунки між чоловіком Тигром і жінкою Конем будуть розвиватися просто відмінно. У цьому плані у партнерів прекрасна сумісність і повне взаєморозуміння. Обидва представника знаків досить темпераментні в сексі, хоча і не ставлять його у відносинах на перше місце. В ліжку чоловік Тигр любить експерименти, а жінці Коня є чим його здивувати.

Чоловік Кінь — жінка Тигр

Пара чоловік Коня і жінка Тигр може похвалитися прекрасною сумісністю в любові. Вони розуміють один одного з півслова і з боку виглядають просто чудово. Всім, хто стикався з такими парами, стає ясно, що ці люди створені одне для одного. Партнери, будучи сильними особистостями, не вимагають підпорядкування своєї другої половинки, вони мирно співіснують, допомагаючи і доповнюючи один одного.

Дівчина Тигр підкорить чоловіка своєю сексуальною привабливістю і природного жіночністю. Вона з породи жінок, яких непросто розгадати, що особливо хвилює хлопців. Чоловік Кінь зачепить серце дівчини своєї серйозністю та незалежністю. Він ніколи не зазіхатиме на свободу обраниці, яка також не стане ні в чому обмежувати коханого. В цілому, партнери зможуть побудувати гармонійний і щасливий союз двох люблячих людей.

Сумісність в шлюбі

Сумісність у шлюбі між жінкою Тигр і чоловіком Кінь — одна з найкращих у всьому східному гороскопі. У такій сім’ї подружжя відчувають себе на рівних, але все ж главою сім’ї буде чоловік, нехай і номінально. Поради і побажання дружини в шлюбі враховуються і втілюються в життя, а рішення чоловіка приймаються з повагою. З роками подружжя стануть ще більш схожі один на одного, а всі непорозуміння початку сімейних відносин підуть самі собою.

Недоліком такого союзу може стати небажання подружжя вирішувати побутові питання. Жінка Тигр не дуже практична у цьому плані, а чоловікові Коня це просто нецікаво. Ще однією проблемою в шлюбі може стати волелюбний вдачу чоловіка і бажання незалежності жінки. Маючи багато особистої свободи, партнери часто використовують її не за призначенням, заводячи інтрижки на стороні. Подібна поведінка може призвести до розвалу відносин, адже Тигр і Кінь — не ті люди, які зможуть закрити очі на зраду партнера.

Сексуальна сумісність

Сексуальні стосунки між чоловіком Кінь і жінкою Тигр цілком влаштують коханців. Гороскоп «пророкує» парі багато прекрасних моментів в ліжку. Секс — не головне в їх житті, швидше партнери розглядають його, як приємний додаток до відносин. Однак ця обставина не заважає коханцям отримувати задоволення від інтимної близькості. Вони обидва люблять експерименти і завжди знайдуть, чим здивувати один одного.

Як зберегти відносини

Ідеальна сумісність в любові — не гарантія щасливого союзу. Над будь-якими відносинами потрібно працювати, тому, навіть такий підходящої один одному парі, як Тигр і Кінь, потрібно мати на увазі, що:

  • Чоловік Тигр — волелюбна особистість, не терпить контролю і тиску з боку кого б то не було, навіть якщо це кохана людина. Якщо ви бачите, що з бажанням свободи ваш партнер перегинає палицю, поговоріть з ним спокійно і спробуйте пояснити, що саме вас не влаштовує в його поведінці.
  • Жінка Тигр любить поклоніння і абсолютно позбавлена практичності. Нехай потішить своє марнославство, це не означає, що вона стане вам змінювати. Що ж стосується її непристосованість до життя, то це справа наживна, під тиском обставин вона вас ще здивує.
  • Чоловік Кінь дуже ревнивий. Постарайтеся не давати йому для цього приводу. Частіше говоріть партнеру, як ви цінуєте, любите і потребу в ньому.
  • Жінка Кінь не пробачить зради. Пам’ятайте про це і не піддавайтеся спокусам, які в кінцевому рахунку нічого для вас не будуть значити.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: