Сумісність Дракона і Коня

Коли двоє починають вибудовувати стосунки, їм завжди цікаво дізнатися, що ж їх чекає попереду, в майбутньому. Деяким цього хочеться, тому що вони вже обпікалися в минулих відносинах, іншим просто цікаво, наскільки вони будуть щасливі з тим або іншою людиною. Така можливість є, завдяки, наприклад, східним гороскопом.

Зміст:

сумісність дракона і коня

Сумісність Дракона і Коня

Варто лише дізнатися, хто є хто за гороскопом і перевірити загальну сумісність пари. Така перевірка дозволить визначити подальше майбутнє закоханих. Наприклад, сумісність Дракона і Коня, що вона собою являє?

Жінка Дракон

Перш ніж розглядати загальну сумісність пари, давайте подивимося, що являє за східним гороскопом кожен з пари окремо.

Якщо дівчина у парі Дракона за східним гороскопом, то про що це може говорити? Вона з першої зустрічі справляє на оточуючих дуже сильне враження. У неї, як правило, все гаразд із самооцінкою. Якщо говорити чесно, то її самооцінка часто навіть завищена. Дівчина веде себе як високопоставлена особа. Частина розгадка такого відчуття себе криється у східному гороскопі, в знак Дракона, адже він символізує успіх, велич, потужну енергію.

Дракон — знак дуже мудрою і розумною енергії, що неодмінно відбивається і на жінці, яка народилася під його владою.

Така жінка, незважаючи на завищену самооцінку, в неоднозначних ситуаціях здатна проявити поблажливість по відношенню до оточення, вчинити досить мудро. Часто вона також проявляє ініціативу примирення після сварки. Чоловікові з такою жінкою не завжди буває легко у відносинах, але зате з нею дуже цікаво.

Чоловік Кінь

Чоловік, народжений під знаком Коня, має зазвичай дуже привабливими зовнішніми даними. І він це знає, відчуває свою привабливість і користується цим. Такий чоловік любить про себе піклуватися, доглядати за зовнішністю, оновлювати гардероб.

Чоловік Кінь відрізняється також соціальною активністю. Для нього вкрай важливо завжди перебувати в русі, робити щось нове, підкорювати нові вершини. Часто він побоюється рутини.

У любові для такого чоловіка теж дуже важливими виявляються яскраві моменти. Йому важливо, щоб жінка його зачаровувала щодня, а ще йому подобається, коли жінка дає привід себе завоювати. У любові він також не дуже постійний. Жінці, яка хоче бути з ним, потрібно весь час працювати над тим, щоб утримувати його інтерес.

Сумісність жінки Дракона і Коня чоловіки

Хочеться почати з того, що в дружбі або діловому партнерстві жінка Дракон і чоловік Кінь будуть відчувати себе як риби у воді. Обидва активні, цілеспрямовані, між ними пануватиме здорова конкуренція, яка приведе їх до спільної мети.

Сумісність у них буде висока і в сексуальному плані. Обидва доставлять один одному масу задоволення, якщо між ними виникне роман.

А ось, якщо Жінка Дракон і чоловік Кінь захочуть перейти на рівень довготривалих відносин, то доведеться їм повправлятися у мистецтві домовлятися. Аж надто кожен з них волелюбний, і ніхто не хоче жертвувати своєю свободою, тому можуть виникнути розбіжності. У любові доведеться непросто. Хоча, якщо жінка Дракон проявить тут мудрість в повну силу, то сім’я теж може скластися. Жінка Дракон і чоловік Кінь у шлюбі повинні вміти знаходити компроміси.

Жінка Кінь

Дівчина, яка народилася під цим знаком східного гороскопу, відрізняється непокірним характером, як і належить відповідному знаку тварині. Іноді оточуючим людям доводиться перепробувати не один спосіб, щоб домогтися розташування цієї особи.

Така жінка дуже впевнена в собі. Вона відрізняється цілеспрямованістю, чітко знає, чого хоче, сміливо і впевнено йде по життю. Іноді її самостійність переходить в ідею повної незалежності так, що це може створювати неприємності у відносинах з оточуючими.

Ця жінка відрізняється приголомшливим почуттям гумору. Навряд чи знайдеться людина, яка здатна її перешутить, особливо, в плані дотепності. Поки ніхто прямо не претендує на її свободу, жінка Кінь проявляє дружелюбність, мягкосердечность і навіть турботу. А от якщо хтось намагається її контролювати, то вона напружується. Іноді це створює напругу і в любові.

Чоловік Дракон

Головною характеристикою такого чоловіка вважається благородство. Він володіє всіма істинно чоловічими якостями. Це і хоробрість, і активність, і турбота — всім цим він з радістю обдаровує улюблених людей. Але в деякі моменти життя такий чоловік буває страшенним егоїстом, у якого на першому місці завжди стоїть він сам.

У любові такий чоловік любить різноманітність. Особливо по молодості йому дуже не хочеться зупиняти свій вибір тільки на одній жінці, адже їх так багато навколо, і всі вони такі цікаві, а він надзвичайно гарний в умінні зачарувати кожного. Але якщо знаходиться жінка, яка надовго затримує його увагу на себе, то це саме її заслуга, адже вона вміє бути різною для чоловіка Коня.

У коханні чоловікові дуже подобається, якщо дівчина не відразу відчуває до нього розташування, змушує поборотися за своє увагу.

У соціальному сенсі для нього дуже важливо, щоб люди виявляли по відношенню до нього повагу і захоплення, бажали почути його думку з різних питань, саме тому він часто обирає професію, пов’язану з публічністю. Для нього дуже важливо бути експертом в своїй області.

Жінка Кінь — Чоловік Дракон

Сумісність цієї пари середня, хоча існують певні переваги:

Чоловік Дракон і жінка Кінь можуть поставити своє волелюбність вище довгострокових відносин. Обидва досить запальні і не люблять миритися першими. Для них може бути каменем спотикання побут, Дракон і Кінь не люблять ним займатися, але при цьому вимагають від партнера господарності. Однак, якщо пара зможе знаходити вихід із цих ситуацій, то вони будуть дуже яскравою і веселою парою, у їх відносинах буде багато яскравих емоцій, вони будуть легкими, схожими на веселу гру. Така сумісність жінки Коня і Дракона чоловіка у шлюбі.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: