Сумісність Коня і Собаки

Сумісність Коня і Собаки настільки висока, що цей союз можна назвати ідеальними. В основі цих відносин лежать любов, дружба, відданість, розсудливість і підтримка. Звичайно, Кінь іноді може брикнути, показати свій норов, але добра і віддана Собака завжди знайде підхід до свого партнера і згладить шорсткості.

Зміст:

сумісність коня і собаки

Сумісність Коня і Собаки

Кінь і Собака за китайським календарем мають повне порозуміння та гармонію у відносинах. Якщо один з подружжя Коня, то він буде викладатися на роботі, досягати успіху в справах. Прийшовши додому, Коня хочеться розслабитися, тому Собаці необхідно поратися по господарству і дозволяти керувати собою.

Розчинятися один в одному, піклується і віддано і беззастережно довіряти — ось самий головний секрет щасливих і довгих подружніх взаємин.

Прогноз стосунків чоловіка Собаки і жінки Коня

Такий шлюбний союз, де чоловік Собака і жінка Кінь, завжди успішний і міцний. Темпераментна жінка Кінь іноді може розлютитися, але чоловік Собака завжди знайде потрібні слова і загасит конфлікт.

Чоловік Собака — це ідеальний партер, він буде горою стояти за свою дружину, відстоюючи її честь і гідність. Головними якостями Собаки є відданість, чесність, інтелігентність.

Такі відносини вибудовуються рівно і спокійно в самому початку. Сумісність Коня і Собаки настільки висока, що партнери є підтримкою один одному як в духовному плані, так і в фізичному. Навіть якщо щось не буде вдаватися, вони завжди підставлять лікоть один одного і будуть стійко переносити негаразди. Такі партнери доповнюють один одного.

Подружні відносини, де жінка Кінь, а чоловік Собака, чекає динамічна, наповнена барвами, цікава життя:

Стосунки чоловіка Коня і жінки Собаки

Шлюбний союз, де чоловік Коня і жінка Собака зазвичай дуже міцний і щасливий. Якщо чоловік Коня за китайським гороскопом, то це дуже працьовита та виконавчий людина. Жінка Собака — це відданий і вірний партнер, який прагне створити затишну атмосферу в домі. Дружина зможе приборкати свого партнера, любов’ю і ласкою згладити трохи запальний характер чоловіка.

Чоловік Кінь буде прагнути принести достаток у дім, забезпечуючи гідне існування своєї сім’ї. Кінь по натурі трудоголік, тому буде викладатися як на роботі, так і в сімейному житті на все 100 відсотків. Жінка гідна такого розумного і порядного чоловіка, адже сама по натурі добра і турботлива. Вона з радістю буде займатися домашніми справами і виховувати дітей, вдома і на роботі у неї завжди буде порядок. Вона вміє розташувати до себе не тільки дружина, але і колег по роботі. У такої пари багато друзів, адже подружня пара, де чоловік Кінь, а жінка Собака — дуже вірні і чесні не тільки в сімейному житті, але і по відношенню до оточуючих.

Жінка завжди слухняно буде слідувати за своїм чоловіком. Вона буде надійною опорою і соратником свого коханого і обожнюваного чоловіка.

Союз чоловіка Коня і жінки Собаки дуже яскравий і емоційний. Завдяки схожості характерів та інтересів, чоловік Коня і жінка Собака прекрасно ладять один з одним. Сумісність таких людей завжди дає міцні і довговічні шлюби.

Любовні стосунки чоловіка Коня і жінки Собаки

У відносинах, де хлопець за східним календарем Кінь, а дівчина — Собака любов спалахує миттєво. Пара розуміє один одного не тільки з півслова, але навіть по міміці. Зародився роман плавно і гармонійно розвивається і переростає в більш серйозні стосунки, часто закінчуючись шлюбом.

Любов обіцяє багато приємних і несподіваних моментів, в яких кожний з партнерів буде вгадувати бажання іншого. Хоча, на перший погляд, партнер Кінь любить свободу, і його важко втримати на місці, але з таким вірним і відданим другом, як Собака, він завжди може розраховувати на розуміння.

Дівчина ніколи не буде намагатися утримати хлопця проти волі. Навпаки, вона віддано і вірно буде чекати його вдома, ніж зможе завоювати довіру і розташувати до себе норовливого партнера.

Інтимні стосунки хлопця Коня і дівчата Собаки завжди яскраві і незвичайні. Партнер зазвичай необуздан в ліжку, а партнерка завжди ніжна і романтична. Як в житті, так і в ліжку вони доповнюють один одного, вносячи в інтимне життя повну гармонію.

Любовні стосунки хлопця Собаки і дівчата Коня

Якщо за східним календарем хлопець Собака, а дівчина Коня, то розвиваються такі відносини стрімко і цікаво. Головними складовими цього союзу є довіра і взаєморозуміння. Зустрівшись одного разу, вони вже не мислять свого життя один без одного. Весь вільний час пара прагне проводити разом. Вони люблять гуляти в парках, виїжджати в гори і на пікніки.

Залишаючись наодинці, молода пара може годинами розмовляти, не стежачи за часом. Такі відносини будуються на повній довірі. Партнери не влаштовують істерик і не ревнують один одного, вони повністю впевнені в любові і щирості своїх половинок.

В інтимних відносинах у пари немає ніяких проблем. Вони повністю зливаються в єдиному пориві задовольнити бажання один одного. У ліжку немає непорозумінь, навпаки, в інтимному плані сумісність такої пари майже 100 відсотків.

Кожен з подружжя є пазла однієї картинки, який повністю відповідає своєму партнерові.

Довговічність союзу Коня і Собаки

Собака і Кінь сумісність за китайським гороскопом має чудову, і це не викликає сумнівів.

Партнери все життя прагнуть удосконалюватися. Потенціал кожного з подружжя дуже великий.

Якщо чоловік Коня, то в його жилах вирує невгамовна енергія. Він не знає втоми і завжди рухається вперед. Такий партнер потребує терплячої і турботливою супутниці, якою і є жінка Собака. Цей союз є просто ідеальним в усіх відношеннях.

Якщо ж чоловік Собака за китайським гороскопом, то найчастіше це людина творча, який прагне жити в гармонії з самим собою та оточуючими. Він ласкавий і турботливий, що дуже подобається жінці Коня. Основу такого шлюбу складає любов, яка проноситься через все життя.

Шлюбні союзи таких партнерів довговічні, адже сумісність партнерів — це міцний фундамент, що дозволяє будувати стосунки не просто на пристрасті, а на взаєморозумінні, довірі та спільних інтересах.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: