Сумісність Півня з Щуром

Сумісність Півня з Щуром не вселяє оптимізму, але і такі складні відносини можна спростити, працюючи над ними.

Зміст:

сумісність півня з щуром

Сумісність Півня з Щуром

Характеристика знаків

Півень і Пацюк — знаки непрості і примхливі. Їх низька сумісність пов’язана з упертим і вибуховим характером кожного і партнерів. Небажання змінюватися Півня та його вічне критиканство разом із запальністю Щура здатне зруйнувати будь-які відносини. Єдиний вихід для таких непростих партнерів — це взаємні компроміси і розумну поведінку.

Півень

Люди, народжені в рік Півня за східним гороскопом, виглядають яскраво і вміють працювати на публіку. Вони честолюбні і прямолінійні, чому часто здаються нетактовними. Всього в життя представники знаку звикли добиватися своєю працею і завзятістю. Вони категоричні у висловлюваннях і схильні вважати свою думку єдино правильним.

Півні люблять перебувати в центрі уваги, вони комунікабельні і легко заводять дружбу. У справах представники знака надзвичайно допитливі і вважають, що краще за них ніхто не зможе впоратися з проблемою. Вони володіють хорошими організаторськими здібностями і люблять все доводити до кінця. У любові Півні бувають егоїстичні і можуть піти на зраду.

Характеристики людей, народжених у рік Півня за східним календарем, змінюються в залежності від впливу однієї з п’яти стихій. Рік Металевого Півня наділяє представників знаку завзятістю в досягненні мети і готовністю прийти на допомогу другові. Діти Водяного Півня відрізняються хорошими ораторськими здібностями, а народжені в рік Дерев’яного Півня чесні і працьовиті. Люди, що з’явилися на світ у рік Червоного Вогняного Півня, лідери у всьому, а які народилися в період правління Земляного Півня розумні і наполегливі.

Щур

Люди, народжені в рік Щура за китайським гороскопом, прагматики та реалісти. Вони сприймають світ таким, яким він є, і не схильні до фантазій. Представники знака не роблять необдуманих вчинків і завжди мають план Б » на випадок провалу. Для досягнення своєї мети Щур піде на багато що і багатьом пожертвує.

З одного боку, Щур — легковажна базікало, а з іншого — людина, закритий від оточуючих, вміє зберігати чужі таємниці. Люди знаку володіють хорошою інтуїцією і гострим розумом. Вони дуже люблять комфорт і схильні робити накопичення. У любові Щура можуть бути непостійні, а в дружбу часто переслідують певні вигоди.

Металеві Щура амбітні і працьовиті, вони характеризуються наполегливістю, навіть упертістю. Водяні Пацюки — дипломати і дуже допитливі натури, яким до всього є справа. Дерев’яні Щура самовпевнені і честолюбні, а їх Вогненні родичі рішучі і вміють пристосовуватися. Люди, що народилися в рік Земляного Щура, практичні, розсудливі і, на відміну від їх Вогняних побратимів, повільні.

Чоловік Півень — жінка Щур

Сумісність пари жінка Щур і чоловік Півень не дуже висока, але і не безнадійна. Подібний чоловік привертає увагу прекрасної половини людства своїм галантним поведінкою і яскравим зовнішнім виглядом. Дівчина Щур підкорить хлопця товариським характером і вмінням мислити раціонально. Те, що представники знаків зацікавлять один одного, безсумнівно, але що чекає партнерів далі?

Манера Півня критикувати все, що не збігається з його поглядами і спроби змусити партнерку «дивитися на світ його очима» буде дратувати жінку. Чоловікові ж незрозуміло небажання Щура брати на себе відповідальність за що-небудь. Подібні розбіжності в характері та поведінці партнерів можуть призвести до цілого ряду конфліктів між ними. Прямолінійні і запальні за характером жінка Щур і Півень чоловік схильні легко вступати у сварку і важко з неї виходити. Подальший розвиток подій залежить від уміння і бажання партнерів домовлятися.

Сумісність в шлюбі

Яким же буде шлюб між жінкою Щуром і Півнем чоловіком? На цій стезі представників знаків чекає багато хорошого і багато поганого, чого буде більше залежить від самих партнерів. У гармонійному сімейному союзі жінки Щура і чоловіки Півня головою є Півень. Він приймає всі важливі рішення і встановлює правила, за якими живе сім’я.

Дружина Щур — господиня в хаті і хранителька сімейного вогнища. Вона любляча мати і вірна помічниця чоловікові. Якщо подружжя оберуть модель сім’ї, де кожен намагається довести свою правоту, то користі від такого союзу не буде. Нескінченні сварки і постійний стан війни просто вимотають чоловіка і дружину, а їх розрив стане лише питанням часу.

Сексуальна сумісність

Що ж стосується сексуальної сумісності жінки Щура і чоловіки Півня за гороскопом, то він пророкує коханцям непогані відносини у цій сфері. У ліжку їх чекає багато приємних моментів, які згладять непорозуміння в побуті між партнерами. Дівчина Щур — хороша і темпераментна коханка, що, безумовно, припаде до смаку чуттєвого Півневі. Сам же хлопець приваблює свою обраницю фізично і непоганий в ліжку.

Чоловік Щур — жінка Півень

Пара чоловік Щур і жінка Півень характеризується невисокою сумісністю в любові. Щоб побудувати гарні відносини партнерам доведеться через багато що пройти і багато працювати над собою. Хлопець Щур підкорить серце дівчини своїм цілеспрямованим характером, не позбавленим честолюбства. Жінка Півень залучає представників сильної половини людства яскравою зовнішністю та неординарним мисленням.

Проте є речі, які працюють проти партнерів. В першу чергу це непростий характер чоловіка і його небажання змінюватися. У жінки також характер далеко не ангельський. Вона має звичку спалахувати, як сірник з приводу і без. Зіткнувшись лобами, ці двоє можуть наламати чимало дров, якщо не підуть на взаємні поступки.

Сумісність в шлюбі

Сумісність жінки Півня з Щуром чоловіком в шлюбі не надто висока. Причина — розбіжності в поглядах на життя і вибуховий характер кожного з подружжя. Почавши сваритися, вони можуть сипати звинуваченнями на адресу один одного, не знаючи міри. Чоловік Щур — людина практична і любить порядок у всьому. Жінка Півень в цьому плані повна йому протилежність.

Масла у вогонь підливає і нехороша звичка дружини все, зроблене чоловіком, критикувати і розглядати під мікроскопом. Самозакоханого чоловіка Щура такі випади дружини злять і ображають, а це вірний шлях до чергових конфліктів. Невдоволення дружини буде викликати бажання чоловіка посадити її будинку і змусити займатися домашнім господарством, що неприйнятно для звиклої до активного життя жінки. Чоловікові Щура не потрібна світська левиця, в його розумінні дружина — це господиня дому і хранителька домашнього вогнища.

Сексуальна сумісність

У сексуальному плані чоловік Щур погано сумісний з жінкою Півнем. Для нього секс — це політ фантазії і бажання нового і незвіданого. Жінка Півень в ліжку — консерватор, якого нелегко схилити до змін. Якщо ці протиріччя між коханцями не будуть вирішені, гороскоп сексуальної сумісності пророкує їм крах відносин.

Як зберегти відносини

Як би негативно не був налаштований гороскоп сумісності в любові людей, народжених у рік Щура і Півня, не все так жахливо. Приклавши зусилля, партнери зможуть обдурити долю і побудувати міцні і щасливі відносини, для цього їм слід лише пам’ятати, що:

  • Жінці Півень не варто шукати соломинку в чужому оці. Постійне критиканство і необгрунтовані спалахи гніву здатні зруйнувати навіть найміцніші стосунки.
  • Чоловікові Півень не потрібно нав’язувати свою думку обраниці. Вона цілісна і сформована особистість, яку треба сприймати такою, як є, а не намагатися підігнати під вигадані стандарти.
  • Жінці Щура доведеться навчитися брати відповідальність на себе і відповідати за свої дії.
  • Чоловікові Щура не зашкодить, якщо він трохи перегляне свої звички в житті і в сексі.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: