Сумісність Півня і Мавпи

Сумісність Півня і Мавпи — одна з найміцніших серед знаків китайського гороскопу. Разом вони створюють тандем людей, що все звикли робити разом. Проте до подібного єднання вони приходять не відразу. Повинні пройти роки, перш ніж вони зрозуміють, що ідеально підходять один одному, і нікого іншого шукати вже не треба. Дізнаємося більш детально про союз Мавпи і Півня і розберемося в проблемах, що можуть стати на шляху до їх спільного щастя.

Зміст:

сумісність півня і мавпи

Сумісність Півня і Мавпи

Загальний опис відносин

Як вже було сказано раніше, дана пара — жінка Півень і чоловік Мавпа або жінка Мавпа і чоловік Півень — вважається вдалою, такі люди завжди знаходяться на виду, так як є натурами яскравими. Обидва представника тандему вміють любити по-справжньому, і спільне життя для них не порожній звук. Однак потрібно бути готовим до того, що їх побут і внутрішній світ ніколи не залишаться інтимними. Вони обидва звикли жити на публіку і чекати схвалення з боку, що збільшує їх сумісність. Якщо такого ефекту досягти не вдається, будуть розчаровані обидва, адже їх праці не були оцінені по достоїнству.

Щоб стосунки не зайшли в глухий кут, рекомендується дотримуватися порад астрологів з самого початку. Це означає, що має сенс починати свій день з прочитання гороскопу як Півня, так і Мавпи, щоб ретельно продумувати розпорядок дня та дії, які виходять з правильно прийнятих рішень.

Як будуть розвиватися відносини Півня чоловіки і жінки Мавпи

Чоловік, народжений у рік Півня, як та Мавпа, занадто впевнений у собі. Він знає, що все, що б він не зробив, увінчається успіхом, іншого просто не може бути. У деяких ситуаціях це виглядає навіть смішно, адже завжди потрібно залишати деяку частку сумніви в своїй непохитності. А з боку чоловіка Півня складно уявити яку-небудь ситуацію, де він постане перед друзями і знайомими в негативному світлі. Це просто не вписується в його ідеальну життя. Він щиро вірить, що долею невдачі йому не призначені.

Його проблема полягає в тому, що всі його думки зайняті лише їм самим, впустити когось ще у роздуми, а тим більше — серце, виявляється часто дуже важко. Вдається зробити це лише жінці Мавпі, але тільки тому, що її жіноча хитрість і чари можуть подолати будь-які перешкоди, навіть самолюбство Півня.

Жінка Мавпа — справжня леді, у якої все має бути на рівні. Це ж стосується і вибору супутника життя. Вона ніколи не зупинить свій погляд на необережному чоловікові або тому, хто не знайомий з основами етикету. Вона ж зі свого боку є чудовою господинею. В її квартирі завжди чисто, лунає аромат смачно приготовленої їжі і духмяної випічки. Також не варто забувати і про те, що її зовнішність просто магнетично приваблива. Її чоловікові коштувати побоюватися за неї, так як конкурентів буде чимало. Доведеться щодня доводити, що він гідний її уваги. З недоліків жінки, які народилися в рік Мавпи, варто відзначити те, що вона у всьому шукає грошову вигоду. Тобто, якщо Півень чоловік не зможе задовольнити всі її вимоги, то вона навряд чи залишиться з ним надовго.

Що їх чекає в шлюбі і в любові

Якщо партнери вирішуються офіційно оформити свою любов, кожен буде намагатися внести свою лепту в розвиток сімейних відносин. Такі старання будуть високо оцінені, особливо жінкою. Вона буде присвячувати всю себе сім’ї і стане чудовою мамою і дружиною. До речі, діти важливі для обох, вони стають сенсом життя партнерів, народжених у рік Мавпи і Півня. Жінка готова присвячувати розвитку дітей весь вільний час, часто навіть на шкоду відносинам із чоловіком і роботі.

Якщо у фінансовому плані в парі Мавпа і Півень все добре, то можна говорити про те, що їх шлюб проіснує довго і його не зможе зруйнувати звичайна побутова проблема, тобто сумісність в любові між Мавпою і Півнем досить висока.

Проблемою може стати ситуація, коли чоловік з жінкою стануть конкурувати один з одним. Тоді роль лідера може переходити то до одного, то до іншого, а це негативно позначиться на сімейному житті. Таких ситуацій варто уникати, рекомендується заздалегідь обговорювати, кому яка роль дістанеться, яка зона відповідальності буде у чоловіка, а яка — у дружини, щоб шлюб Півня і Мавпи став максимально вдалим союзом. Це нагадує танець для дітей з новорічного сценарію, де ролі розподіляються так само чітко.

Сумісність Мавпи чоловіки і Півня жінки

Жінка, чий знак — Півень, як і чоловік, народжений в цей рік, надміру любить себе. Їй здається, що весь світ крутиться навколо неї, що вона-центр всесвіту. Вона знає собі ціну, ніколи не стане розмінюватися на «поганих хлопчиків», це не її шлях.

З самого раннього віку жінка Півень розуміє, що для того, щоб стати особистістю, потрібно приділяти достатню час саморозвитку і якомога раніше визначитися із супутником життя. Якщо з роботою у неї виходить все з першого разу, з пошуком чоловіка не все так гладко. До моменту, коли вона зустріне свого судженого, може пройти чимало років, в той час як щастя і любов часто знаходяться поруч. Зазвичай вдалий союз складається в парі чоловік Мавпа і жінка Півень, коли знайомство відбувається на роботі, тобто він може бути її колегою або начальником.

Жінка Півень привертає чоловічу увагу, адже в ній все ідеально:

Варто відзначити, що надмірне захоплення власною зовнішністю може дратувати чоловіка, адже з боку це буде виглядати як прояв нервозності і дріб’язковості, що мало кого приваблює. Її самовпевненість буде відштовхувати, терпіти це зможе тільки чоловік Мавпа, адже для нього зовнішня краса дуже важлива.

Говорячи про чоловіка в даному союзі, варто відзначити, що він ніколи рідко страждає від відсутності жіночої уваги, однак його часто сприймають серйозно, адже для дівчат він всього лише швидкоплинне розвага, чоловік з хорошим достатком, який здатний побалувати. Тільки тоді, коли чоловік Мавпа зустріне свою супутницю Півня, пара складеться як дві половинки пазла, і у відносинах буде панувати не розрахунок, а любов.

Що чекає їх у шлюбних відносинах

Не можна сказати, що їхній шлюб буде безхмарним, на шляху будуть зустрічатися різноманітні проблеми. Партнери будуть постійно намагатися здивувати і вразити один одного. Це одночасно і плюс, і мінус, адже обидва будуть перебувати в постійному напруженні. Дуже швидко це набридне і доведеться щось міняти. Півень буде чекати від свого чоловіка більшої любові і відданості, щоб відносини стали інтимніше і ніжніше.

Невисловлені очікування часто приносять непорозуміння у пару, тому перебороти новий етап потрібно як можна швидше, щоб зберегти гармонію. Астрологи вважають, що любов, яка однозначно може бути між Мавпою і Півнем, здатна перебороти все, ніякі проблеми не зможуть поставити крапку у розвитку відносин і передбачити кінець. Не останню роль відіграє і те, що Мавпа — знак, який відмінно вміє знаходити компроміси, тобто проявляти гнучкість в будь-яких ситуаціях, що також сприяє розвитку шлюбу.

Незважаючи на те, що кризи на певному етапі уникнути все-таки не вдасться, потрібно намагатися боротися за відносини і постійно над ними працювати. Слід пам’ятати про те, що дана пара — це відмінний шанс провести щасливе і безхмарне старість разом і, можливо, навіть померти в один день, що не так часто трапляється серед представників знаків.

Щоб шлюб був міцним і проіснував як можна довше, потрібно вміти думати в першу чергу про своїй другій половині, а тільки потім дбати про себе. Якщо ви зможете іноді діяти наперекір собі, то партнер це, безсумнівно, оцінить, і любов в парі буде панувати завжди.

Наскільки вони сумісні в ліжку

Варто сказати, що і чоловік і жінка, народжені в рік Мавпи за гороскопом, володіють яскравим і темпераментним характером. Вони звикли жити широко і яскраво, так, щоб кожен день був пофарбований в яскраві фарби. Те ж саме стосується і відносин в ліжку. Секс для них — це невід’ємна частина відносин, він повинен бути різноманітним, інакше це може стати приводом для того, щоб шукати яскраві відчуття на стороні. Якщо все вдається, то сексуальне життя можна назвати яскравим виром.

З іншого боку, знак червоного Півня народжує консерваторів. Секс для них не є настільки важливою складовою життя. Їм не дуже важливо експериментувати і шукати нові пози і рольові ігри. Тут більш важлива чуттєва складова відносин в ліжку, авантюризм і вогненна пристрасть йде на другий план. Вони чекають повної віддачі у любові і від себе, і від партнера. Часто їх називають нудними і одноманітними в сексі, але до цього треба бути готовими, якщо ви плануєте спільне життя разом з Півнем.

Можна сказати, що саме секс може стати причиною багатьох конфліктів, тому варто приділяти особливу увагу цій частині взаємовідносин, щоб домогтися повного взаєморозуміння і гармонії в ліжку.

Що очікує пару у професійних відносинах і дружбі

Що стосується дружби, то вона, швидше за все, не відбудеться між Півнем і Мавпою. Це пояснюється тим, що їм важко не переступити межу, щоб відносини не перейшли на більш інтимний характер, це сильніше їх. Так і в питанні підтримки і взаємовиручки у них можуть виникнути проблеми. Від такої дружби не варто чекати багато чого, швидше за все це закінчитися приятельскими посиденьками після роботи і не більше.

В роботі їх також чекають невдачі в сумісності, так як у Мавпи сильні грошові амбіції. Їй властиво шукати в усьому вигоду, в тому числі і в робочих відносинах.

На закінчення скажемо про те, що сумісність Півня і Мавпи, жінки і чоловіки, висока. Відносини можуть розвиватися гармонійно, поступово і призвести до вдалому довгострокового шлюбу між знаками. Звичайно, уникнути проблем повністю не вдасться, але мінімізувати ризик їх розвитку все-таки можна.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: