Сумісність Коня і Кролика

Чому молода пара часто свариться, а люди, які прожили разом вже десятиліття, майже не сваряться? Все тому, що партнери, які разом вже тривалий час, знають риси характеру один одного і вміють передбачати реакції.

Зміст:

Проте необов’язково чекати десятиліття, щоб осягнути всі особливості характеру коханого, адже, якщо знати, що являє собою східний гороскоп партнера, то можна уникнути гострих кутів у відносинах. Розберемо сумісність Кролика і Коня за східним гороскопом.

сумісність кролика і коня

Сумісність Кролика і Коня

Чоловік Кролик

Якщо чоловік по східному гороскопу Кролик, то, швидше за все, провідними рисами його характеру є розум, чарівність, легкість. Чоловік Кролик дуже любить привертати до себе увагу. Він марнославний, коли виявляється на вечірці, то йому вкрай важливо привернути до себе увагу. Якщо хтось виявляється трохи яскравіше, ніж він, то він може впасти у зневіру. Для нього вкрай важливо бути визнаним у суспільстві.

Чоловік, який народився за східним гороскопом рік Кролика, відрізняється добре розвиненими інтуїтивними здібностями. Такий чоловік може успішно грати на біржі, наприклад, або в азартні ігри. Ще одним його незаперечною перевагою є те, що він вміє вчасно піти з виграшем.

Чоловік Кролик як правило вибирає творчу професію, там він може задовольнити своє марнославство. Легкість і веселість у спілкуванні абсолютно не заважають йому відповідально ставиться до своєї роботи. Там він виявляє вимогливість як до себе, так і по відношенню до інших.

Чоловік Кролик дуже легко закохує в себе жінок. Від нього виходить сексуальна енергетика. Він легко дарує жінці яскраві емоції, враження. А ось на серйозні відносини такий чоловік не поспішає погоджуватися. Його лякає брати відповідальність за когось, окрім себе. Жінці доведеться якийсь час побути з ним, збудувати довірчі відносини, перш ніж він запропонує їй руку і серце, так говорить сумісність по гороскопу.

Жінка Кінь

Жінка, знак якої за східним гороскопом Кінь, — це смілива, амбітна, яскрава особистість, яка йде по життю абсолютно безстрашно. Вона сама знає, чого хоче, вибудовує собі маршрут. Для цієї жінки не на останньому місці стоїть кар’єра, постійне самовдосконалення в професійній сфері. Для неї велике значення має саме професійний успіх.

В спілкуванні з людьми жінка, яка за східним гороскопом Кінь, дуже прямолінійна. Не завжди це подобається оточуючим, адже їм доводиться чути від неї гірку правду, зате поруч з нею знаходяться завжди тільки самі вірні і чесні люди.

Для цієї дівчини краще створити сім’ю в ранньому віці, поки ще характер не став переконаним. В іншому ж випадку далеко не кожному чоловікові буде просто витримати її нелегкий характер. Така панночка дуже вимоглива до чоловіка, їй потрібні ідеальні стосунки. Йде багато часу на те, щоб вона звикла, що в стосунках не завжди буває тільки мед.

Чоловік Кролик і жінка Кінь

Якщо в парі чоловік Кролик, а жінка Кінь, що вони можуть дати один одному у відносинах і яка в них любовна сумісність? В цілому це не найкращий варіант для тривалих відносин. Кролик і Кінь — це швидше союз, більше нагадує легкий курортний роман. Ці двоє здатні подарувати один одному багато енергії, яскравих вражень. Їхня зустріч може бути яскравим сексуальним подією, але складатися в тривалих відносинах, де є місце побуті і відповідальності, їм буде непросто.

Жінка Кінь буде відверто пригнічувати чоловіка Кролика, обмежувати його чоловічу гідність. Вона звикла діяти прямо, йти напролом, з ним необхідно бути м’якою і хитрою, щоб домогтися свого.

Щоб ці знаки гармонійно себе відчували в парі, йому потрібно вчитися бути менш запальним і ображеним у шлюбі. Їй же необхідно освоїти жіночу мудрість, розвивати жіночі якості. Чоловік Кролик і жінка Кінь — це варіант раннього, погано обдуманого шлюбу, сумісність пари для тривалих відносин низька, такий невтішний прогноз. Становище погіршується, якщо у жінки один з вогненних знаків зодіаку, тоді чоловік Кролик ще більше буде нею придушуватися.

Чоловік Кінь

Серед усіх знаків східного гороскопу це той з чоловіків, який притягує до себе увагу. Цей чоловік любить себе і йому подобається, коли люблять його. Чоловік Кінь любить красиво одягатися, доглядати за собою, від таких заходів він відчуває себе ще більш впевнено. У цієї особистості дуже розвинена чуттєвість.

Чоловік Кінь любить знаходитися в товаристві дам. Він легко закохується і втрачає голову. Він може познайомитися з жінкою виключно в ділових цілях, але при цьому через п’ятнадцять хвилин відверто з нею фліртувати, забувши про справу. Спокусити такого чоловіка видається нескладним завданням, але мова йде лише про сексуальну пригоду, а не про тривалий роман.

Включити такого чоловіка в тривалі відносини складніше. Справа в тому, що він дуже цінує свою свободу. А ще йому може подобатися одночасно дві або навіть три жінки і це буде абсолютно щиро. Якщо жінка хоче такого чоловіка в чоловіки, то їй потрібно брати справу в свої руки, жіночу ініціативу ще ніхто не відміняв. Чоловіка треба потихеньку привчати до того, що тепер він ваш:

 • Акуратно надавати йому можливість подбати про себе.
 • Давати йому привід поревнувати.
 • Не зосереджувати свою увагу на ньому, займатися своїм життям.
 • Коли чоловік Кінь побачить, що з вами у відносинах легко, то він вже не буде так сильно бояться втратити свою свободу.

  Жінка Кролик

  Жінка Кролик або Кролик за східним гороскопом відрізняється ощадливістю. Ця риса проявляється не тільки в професійній сфері, але і в особистому житті. Але це не означає, що вона перебуває з певним чоловіком виключно з-за грошей, зовсім ні. Вона здатна щиро отримувати задоволення від відносин, а матеріальні блага будуть надавати чоловікові в її очах додаткову сексуальність. Така її природа.

  Жінка Кролик рада перебувати у шлюбі з чоловіком, який пристойно заробляє. При цьому вона буде неймовірно вдячна йому за те, що він узяв її під своє крило. Саме із-за цієї подяки в її серце і прокинеться до кохання. Вона буде виявляти найкращі свої жіночі якості, вити сімейне гніздечко. Ці знаки східного гороскопу чудово відчуватимуть себе у відносинах.

  Жінка Кролик — чудова приспособленка в самому кращому своєму прояві. Вона вміє вибудовувати відносини з людьми, знайти підхід до кожного. Саме через хороші відносини з людьми вона приходить до комфортних умов в професійній сфері. Це легкий і приємний чоловік, який завжди поцікавиться вашими справами, а при нагоді попросить надати послугу.

  Чоловік Коня і жінка Кролик

  Кінь і Кіт, сумісність цієї пари досить висока. У любові Кролик і Кінь будуть давати один одному те, що потрібно кожному. Вона терпляче буде вивчати його повадки і приручати до себе. А він буде неймовірно цінувати те, що вона не намагається в один момент позбавити його такої дорогої для нього волі.

  Хоча спочатку чоловік Кінь буде перевіряти, наскільки міцні в неї нерви, але жінка Кролик ставиться до цього дуже легко. Якщо у неї далекосяжні плани на цього чоловіка, то вона буде все спокійно приймати, мудро і по-жіночому.

  Швидше за все, в результаті чоловік Кінь визнає в жінці Коте ту, з якої можна пов’язати життя. Вона буде цього безмірно рада, адже для неї велике значення має відчуття захищеності. Чоловік Коня і жінка Кролик знайде гармонію і в ліжку.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: