Сумісність Змії і Собаки

Кожній жінці серед безлічі чоловіків хочеться знайти того, хто найкраще буде підходити їй. Чоловіки думають те ж саме з приводу жінок. Але на сто відсотків ніколи не можна бути впевненим у тому, як складуться відносини з тим чи іншим людиною. Але є знання, які можуть передбачити майбутнє з досить високим відсотком вірогідності. Мова йде про сумісність людей за східним гороскопом. Наприклад, сумісність Собаки і Змії за східним гороскопом, що вона може означати в парі?

Зміст:

сумісність собаки і змії

Сумісність Собаки і Змії

Чоловік Собака

Перш ніж розглядати ці два знаки в парі, давайте розберемося, що кожен з них представляє собою окремо. Якщо чоловік за східним гороскопом Собака, то якими рисами характеру він володіє?

Це сімейна людина. У шкалі його цінностей сім’я і діти стоять на першому місці. Для цього чоловіки дуже важливо реалізуватися в сім’ї. Але при цьому він не зациклений на ідеї сім’ї. Він відкритий світу, людям, знанням. Чоловік Собака з тих, хто любить і вміє насолоджуватися життям. Вміє отримувати задоволення від найпростіших дій, наприклад, коли їсть. Він легко і радісно вибудовує довірливі й теплі стосунки з оточуючими людьми. Люди це, звичайно ж, відчувають, тягнуться до нього. Навколо такого чоловіка багато людей.

Чоловік Собака приваблює своїм природним шармом, в компанії він часто стає центром уваги. Його гороскоп такий, що для нього стають привабливими жінки, які мають справжньої жіночої впевнено, з гідністю. Він цінує в жінках мудрість, легкість, відкритість. Чоловік Собака також є і естетом, для нього важливо, щоб його жінка виглядала добре, навіть дуже добре. Вибравши дівчину до душі, він буде огортати її турботою і увагою до тих пір, поки її серце остаточно не розтане. Такий чоловік не любить заводити швидкоплинних зв’язків. Для нього важливо, щоб відносини мали перспективу. Це буде чудовий чоловік і батько.

Жінка Змія

За східним календарем вважається, що жінка Змія — це один з найбільш загадкових знаків. Ця жінка володіє здатністю «скидати шкіру», коли їй це необхідно. Це відбувається всякий раз, коли ця жінка оновлюється як особистість, відбувається процес, схожий на переродження.

Для цієї жінки властиво кілька разів у житті кардинально змінювати орієнтири. Цього вимагає сама її сутність. Ці зміни можуть стосуватися як виключно внутрішнього світу, так і навпаки, зовнішніх областей. У Змії може бути кілька шлюбів за життя і кілька життєвих покликань. При цьому у шлюбі та любові така жінка відрізняється вірністю, відданістю, вона любляча, але в якийсь момент може все перевернути з голови на ноги. І тут вже буде залежати від її партнера, як він до цього поставиться.

Ця сильна духом жінка, але їй дуже важливо, щоб чоловік був сильніше її, тільки тоді вона зможе йому підкоритися. Силу і мудрість вона дуже цінує у чоловіках і людей в цілому.

Жінка Змія шукає вишуканого душевного спілкування в приємному колі. Їй важливо, щоб і в любові, і в шлюбі також була присутня духовна складова. Дуже цінує красу, від споглядання краси сама стає сильнішою.

Чоловік Собака і жінка Змія

Собака чоловік і Змія жінка, що чекає цих двох у відносинах? Їх сумісність середня. Відносини відрізняються стабільністю. Вогняна і Водяна Змія дуже часто проявляє по відношенню до чоловіка Собаці такі якості, як ревнощі і відчуття власництва. Їй дуже важливо відчувати повну владу над партнером. Для нього це незрозуміло. Відкритий і чесний, він і так повністю дарує їй своє серце, так що може перебувати в подиві, що ж ще вона від нього хоче.

В цілому в любові і шлюбі вони підходять один одному, у них нормальна сумісність, вибудувана на взаєморозуміння. У них цікаве глибоке спілкування, кожен слухає іншого. Вони часто можуть бути однодумцями. Їм цікаво разом. Їх любов може вишикуватися на дружбі. Можливо, в деякі періоди цій парі не буде вистачати сексуальної іскри, деякого драйву, але якщо вони навчаться самостійно роздмухувати вогонь любові, то у відносинах один з одним їм буде дуже цікаво. Для цього Змії жінці потрібно буде навчитися легкості, вміння надихати чоловіка, не весь час думати про серйозні речі. А йому важливо вчитися дарувати їй яскраві емоції, робити компліменти, дбати, щоб розкрити в ній жіночність.

Чоловік Змія

Головні риси характеру, якими володіє цей чоловік — це мудрість, розсудливість, вимогливість по відношенню до інших і щодо себе самого. Такий чоловік вміє тримати марку, він вміє показати себе з найкращої сторони. Йому притаманний вишуканий смак як в манерах поведінки, так і в одязі. Красу він цінує не тільки в самому собі, речах, але і у жінок. Так, для нього важливо, щоб жінка захоплювала його візуально.

Часто чоловікові Змії властивий саркастичний гумор. Це неконфліктна людина, йому не подобається опускатися до чвар — людей, які його на це провокують він уникає.

Такий чоловік притягує до себе безліч прихильниць, жінкам подобається та впевненість, з якою він тримається. Для нього дуже важливий порядок, послідовність, він не любить сюрпризів і несподіванок, навіть якщо вони приємні.

Чоловік Змія виявляє розважливість у відносинах. Навіть при самому сильному пориві почуттів він краєчком розуму буде думати про те, наскільки йому вигідно перебувати в цих відносинах, що це їй принесе, тому рішення про одруження може прийматися довго.

Жінка Собака

Жінка, яка за східним гороскопом Собака, володіє наступними характеристиками: граціозність, природна сексуальність, почуття власної гідності, дотепність, вимогливість по відношенню до себе і іншим людям.

У такої дівчини завжди є план, за яким вона чітко рухається по життю. У неї високі амбіції. За великим рахунком, їй нецікаво все, що хоча б побічно не стосується її цілей. Жінка Собака не отримує задоволення від порожніх тусовок, світських заходів, їй набагато цікавіше займатися власними інтересами. Вона дуже цілеспрямована, серед її якостей багато чоловічих:

Така жінка легко спілкується з усіма, але по-справжньому довіряє свою душу вона тільки деяким людям. Любов і шлюб у неї, як правило, бере початок в теплих дружніх відносинах. Можливо, жінці Собаці іноді не вистачає легкості, вона до всього ставиться дуже серйозно, іноді це може дратувати тих, хто знаходиться навколо.

Якщо говорити про сімейні стосунки, то в цілому з цієї дівчини виходить хороша дружина, турботлива мати. Жінка Собака також надзвичайно відповідальна як в сімейному житті, так і в професійній.

Чоловік Змія і жінка Собака

Сумісність цієї пари в любові досить висока. Їх закоханість буде будуватися на взаємному захопленні один одним. Ця пара цілком може стати однодумцями. Жінка Собака буде підтримувати партнера, правда, це буде тривати до тих пір, поки його інтереси не будуть розходитися з її потребами.

Ці двоє досить тривалий період можуть придивлятися один до одного. Жінка Собака буде якийсь час мучити чоловіка Змію, щоб він за нею посилено доглядав, змусить його домагатися себе. Якщо такий період затягнеться, то чоловік Змія може розчаруватися. Але зате, якщо вона йому довіритися, а він ще не втомиться чекати цього, то у цієї пари все складеться успішно.

У шлюбі, де жінка Собака і чоловік Змія, обидва будуть розважливі, але якщо вони зізнаються в цьому самим собі і один одному, то вийде вибудувати чесні відносини. Жінці Собаці в цьому шлюбі потрібно буде працювати над тим, щоб не пригнічувати чоловіка Змію. Собака і Змія, якщо кожен буде знати про своїх особистісних недоліки і працювати над ними, зможуть побудувати тривалі відносини, основані на взаєморозумінні і повазі.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: