Сумісність Кролика і Змії

Напевно немає на цій планеті людини, який би не мріяв про щасливих відносинах. І навіть ті, хто заперечує це в розмовах, в душі, швидше за все, жадають любові, великий і взаємною. Людина так влаштована, що йому хочеться гарантій. Почасти тому, що ми боїмося болю, яку нам можуть заподіяти. Деякі області знань існують саме для того, щоб зрозуміти, наскільки одна людина підходить іншому. В цьому допомагає знання східного гороскопу. Ось, наприклад, сумісність Кролика і Змії, що вона собою являє?

Зміст:

сумісність кролика і змії

Сумісність Кролика і Змії

Чоловік Кролик

Спочатку розберемося, якими особистісними якостями володіє кожен з знаків при такому розкладі в парі. Якщо в парі Чоловік Кролик, то провідними його рисами є чарівність, дотепність. Такому чоловікові дуже подобається бути в центрі уваги, якщо він опиняється в компанії, то він різними способами намагається бути цвяхом програми. Для нього дуже важливо визнання оточуючих. Водяний Кролик відрізняється імпульсивністю в характері. Це дуже чуттєва і ранима натура.

Це ірраціональна особистість. Йому близькі творчі сфери. Він може погано ладити з цифрами, розрахунками, а ось за ніч придумати щось творче — це легко. Саме тому такий чоловік частіше вибирає для реалізації якраз творчу сферу. Подібну роботу він дуже любить, ставиться до неї відповідально. Професійна творча сфера — це те, де він утихомирює свій імпульсивний характер, щоб прийти до бажаного результату.

Чоловік Кролик дуже любить, коли на нього звертають увагу жінки. Йому подобається, коли їм захоплюються. Треба сказати, що є чому захоплюватись, тому що на перших етапах у відносинах цей чоловік дарує своїй жінці багато яскравих емоцій, йому дуже важливо підкорити її. А от якщо мова йде про тривалі стосунки, то тут чоловік Кролик вже починає показувати свій характер.

Жінка Змія

Змія — це один з найбільш загадкових знаків східного гороскопу. Для цієї жінки характерно кілька разів у житті кардинально змінювати орієнтири. Це стосується як особистого життя, так і професійної діяльності.

Провідними якостями особистості в цьому випадку є мудрість, гнучкість, але при цьому присутній і твердість характеру. Така жінка вміє знаходити компроміс у спілкуванні. Якщо її співрозмовник дотримується зовсім іншої точки зору, то вона не стане ставитися до бурхливих суперечок. Швидше за все вона зовні погодитися зі співрозмовником, але внутрішньо залишиться при своїй думці. Можливо також, що вона зуміє м’яко сказати своєму противнику, що не згодна з ним.

Ця жінка може бути досить закрита для відвертого спілкування. Зовні вона проявляє дружелюбність, привітність, але допускати в глибини своєї душі вона буде далеко не кожного. Зате, якщо знаходиться людина, яка задовольнить її спрагу в глибоких розмовах, то вона буде дуже прив’язана до нього.

У будь-яких відносинах для жінки Змії велике значення має духовна складова. Вона навряд чи буде поруч з чоловіком, який не розділить її духовних інтересів. Бажано, щоб це був її однодумець. В шлюбі і кохання дівчина Змія зазвичай проявляє незалежність. Для неї вкрай важливо мати особистий час і простір, їй це необхідно, щоб зберегти себе. Вогняна Змія проти шлюбу і відносин, де немає незалежності. Якщо чоловік буде поважати її інтереси і навчитися давати їй волю, то відносини складуться успішно.

Чоловік Кролик і жінка Змія

Чоловік Кролик і жінка Змія сумісність в любові і шлюбі мають досить високу. Вони обидва досить ірраціональні, на цьому і зійдуться. Кролик і Змія ставляться до життя легко, вони не вимогливі один до одного в побуті. Це можуть бути легкі відносини. Здорово те, що така легкість буде присутній протягом багатьох років.

У шлюбі та любові їм буде разом дуже комфортно. Сумісність і в сексі висока. Вони не будуть душити один одного узами шлюбу, хоча іноді в любові і шлюбі жінка Змія може проявляти себе як владна жінка, яка хоче, щоб її партнер належав їй цілком і повністю. Через це можуть виникати конфлікти. Але в цілому, якщо вони ще більше навчаться приймати один одного, то цей союз буде успішний. А ще ця пара здатна отримувати задоволення від простих речей: це спільний сон, сімейні обіди, перегляд фільмів.

Чоловік Змія

Провідні якості такого чоловіка — це:

 • Мудрість.
 • Чарівність.
 • Гнучкість.
 • Такому чоловікові дуже подобається за собою доглядати. Він любить вибирати найкрасивішу одяг, доглядати за собою в салоні і перукарні. Навіть якщо зовнішні дані такого чоловіка не дуже яскраві, то почуття гідності, з яким він себе подає, не залишає сумніву, що перед вами справжній чоловік.

  У такого чоловіка добре розвинена інтуїція. Він рідко користується порадами, які прийшли до нього з боку, як правило, він довіряє виключно внутрішнього голосу. Мудрість цього чоловіка проявляється в тому, що він спокійно ставиться як до життєвих злетів, так і падінь.

  Цей чоловік швидше особистість ірраціональна, але що стосується професійної сфери, то він може добре себе почувати як в творчій сфері, так і в тій, де править логіка.

  Жінка Кролик

  Жінка, східний гороскоп якої показує, що вона Кролик або Кіт, відрізняється однією базовою рисою особистості. Ця дівчина дуже добре пристосовується до обставин. Для неї вкрай важливо, щоб навколо були комфортні умови, і вона готова піти на багато чого, щоб отримати їх. Жінка Кролик вміє чудово спілкуватися з людьми і як раз за рахунок навичок спілкування вона приходить до того, що є для неї метою.

  При цьому не можна сказати, що вона керується виключно холодним розрахунком і не любить людей. Ні, це не так. Просто така її природа. Вона добре чує людей, вміє їм служити, а вони за це допомагають їй отримати бажане.

  Саме за рахунок знайомств жінка Кролик приходить до комфортних для себе умовах у професійній діяльності. Чоловіка вона обирає також із розрахунку, щоб він узяв її під своє крило. В обмін на це вона щиро буде його любити і виявляти вдячність протягом усіх років спільного життя.

  Гороскоп цієї дівчини говорить про те, що вона теж ірраціональна особистість. У неї чудово розвинена інтуїція, а також інстинкт самозбереження. За рахунок цього навіть звичайне невдоволення рідко проривається в ній назовні.

  Чоловік Змія і жінка Кролик

  Якщо в парі чоловік Змія і жінка Кролик, наскільки перспективним є цей союз? Сумісність у любові цих знаків висока. В цій парі буде багато спільних інтересів, на яких і будуть триматися відносини. Присутній взаємна підтримка.

  Однак жінці Кролику доведеться почекати, поки чоловік Змія погодитися взяти за неї повну відповідальність, тобто запропонує шлюб. Але вона вміє чекати. Якщо цей чоловік відповідає всім критеріям, які вона висуває свого ідеалу, то вона буде терпляче приручати його.

  Чоловік Кролик буде дуже вдячний їй за те, що вона не обмежує його в такому для нього важливе почуття свободи. У цьому союзі, де чоловік Змія і його жінка Кролик, абсолютно точно буде присутній взаємоповага. Жінка Кролик його не буде його лаяти за пізні повернення додому, до прикладу. Сумісність Кролика і знаку Змії за гороскопом висока, це пара може бути щасливою.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: