Сумісність Змії і Кабана

Любов, людські взаємини приносять не тільки масу позитивних емоцій, вони можуть призвести також і до розчарувань. Після цього в душі залишаються травми, і люди бояться знову вступати в довірчі відносини. Але кохання все одно хочеться, тому вони намагаються якимось чином дізнатися, як будуть себе почувати з тим або іншою людиною. У цьому дуже допомагає східний гороскоп. Ось, наприклад, яка сумісність Кабана і Змії?

Зміст:

сумісність кабана і змії

Сумісність Кабана і Змії

Чоловік Кабан

Чоловік, східний гороскоп якого Кабан або Кабан, володіє наступними особистісними характеристиками: твердий характер, відкритість, мужність, тактовність у поводженні з жінками.

Чоловік Кабан чудово почувається серед компанії. У нього дуже розвинене чоловіче его. Йому важливо, щоб жінки оцінили його мужність, тому він всіляко за ними доглядає, проявляє чоловічу галантність. А вже якщо в суспільстві є дівчина, яка йому по-справжньому подобається, то він проявить по відношенню до неї максимум турботи і уваги. Якщо така дівчина не відразу здається і не поспішає падати в його міцні обійми, то це його ще більше надасть завзяття. Йому дуже подобається проявляти якості мисливця.

У жінці чоловік Кабан цінує насамперед сексуальність, доброту. Йому не подобається, якщо жінка починає водити його навколо пальця, це змушує його злитися. Можна сказати, що він не любить кокеток.

Такий чоловік дуже успішний в професійній сфері. Зазвичай для своєї реалізації і заробітку грошей він вибирає якусь просту, чисто чоловічу сферу, наприклад, будівництво або якесь виробництво. Чоловік Кабан за гороскопом в жінці також дуже цінує вірність.

Жінка Змія

У жінки Змії досить часто буває завищена самооцінка. Для неї дуже важливо зберегти обличчя перед людьми. При цьому з рівноваги її іноді може вивести будь-яка дрібниця. Але так буває не завжди. Не відняти у жінки Змії і мудрості, гнучкості, здатності добре себе відчувати в різних умовах. Можна навіть сказати, що вона сама іноді дозволяє проявлятися своєму гніву, коли їй цього хочеться.

Жінку Змію можна охарактеризувати як владну, напористу. Зазвичай, така чітко знає, чого хоче, і стрімко йде до своїх цілей. При цьому вона намагається організувати все так, щоб її цілі досягалися іншими людьми. Так, їй подобається керувати людьми.

У відносинах з чоловіками для цієї дівчини важливо, щоб з молодим чоловіком їй було цікаво. Їй важлива також духовна складова. Чоловік спочатку повинен підкорити її розумом, лише потім вона зверне увагу на всі інші складові його особистості. Жінка Змія любить статусних чоловіків, так як поряд з ними її самооцінка теж підвищується.

Чоловік Кабан і жінка Змія

Якщо у відносинах чоловік Кабан і жінка Змія, то яка в них сумісність в любові і шлюбі, що про це говорить китайський гороскоп? Говорити про високу сумісності тут не доводиться. Ця пара досить дивна, у їх відносинах присутні певні проблеми.

Природа жінки Змії інтригуюча, в чомусь непрактична, вона ірраціональна особистість. І її відверто може дратувати чи дивувати те, як веде себе чоловік Кабан. Його цілі і способи їх досягнення можуть здаватися їй банальними. Він теж може відчувати незадоволеність, йому далеко не завжди зрозумілий її спосіб життя. Для жінки Змії менш приємною все те, що своє невдоволення нею він висловлює абсолютно відкрито і прямо. Для неї це досить болісно, сильно б’є по самооцінці.

Чоловік Кабан і жінка Змія не завжди знаходять теми для розмов. Жінці-Змії може не сподобатися суспільство, в якому обертається Чоловік Кабан. Їй будуть незрозумілі їхні розмови, захочеться повернутися у свій світ, до свого звичного, можливо, більш витонченому оточенню.

Чоловік Кабан любить домінувати, йому дуже подобається, коли жінка прямо підкоряється йому. Її ж сліпе підкорення зовсім не влаштовує, вона за рівноправні відносини. Кабан і Змія з-за розбіжностей можуть порушити свою любов, яка переросте в різні конфлікти і нерозуміння. Гороскоп Змії і Кабана віщує низьку сумісність.

Чоловік Змія

Чоловік, який за східним гороскопом Змія, відрізняється:

У нього може бути своє коло інтересів, теми, знаходяться поза якого, будуть йому зовсім байдужі. Зате, якщо він потрапляє у світ, де можна блиснути своїми знаннями, то він неодмінно зробить це.

Чоловік Змія досить марнославний. Питання соціальної самореалізації — це для нього завдання не лише фінансового плану, але також престижу. Йому важливо бути експертом у своїй справі, тому він довго може чогось вчитися, йому приносить задоволення як процес самовдосконалення.

Любов для чоловіка Змії — це цікаве спілкування з красивою дівчиною. Тут йому можна і ще раз зануритися у цікавий розмова, і отримати естетичну насолоду. Поступово таке спілкування переростає у міцну любовну прихильність, з якої формується щасливий шлюб. Такий чоловік здатний на дуже сильне і глибоке почуття, на таке, в якому соромиться зізнатися собі сам.

Жінка Кабан

Зазвичай жінка Кабан має дуже миловидної зовнішністю, поступливим і добродушним характером. Їй дуже подобається допомагати іншим людям, в цьому вона відчуває свою місію. Вона вміє і любить підтримувати сімейне вогнище. Часто жінка Кабан бачить свою самореалізацію як раз в сім’ї, турботи про чоловіка й дітей. Вона прекрасний комунікатор, вміє знайти підхід до кожного з близьких людей і вирішити всі їх проблеми.

З справжніх жіночих якостей у ній є життєрадісність, чарівність, зворушливість і умиротворення. Всіма цими рисами вона часто нагадує саме маленьку дівчинку, настільки вона безпосередня і відкрита.

Якщо така жінка Кабан вибирає реалізацію в соціальному плані, то вона може бути прекрасним організатором, причому цей організатор буде керувати іншими не з позиції грубої сили, а з любов’ю і турботою.

До колективу вона відчуває дуже ніжні почуття, колеги для неї — друга сім’я. Якщо раптом скривдять кого-то з її близьких, то вона неодмінно заступиться за них, захистить, як тільки зможе.

У відносинах і шлюбі жінка Кабан легка і турботлива. У неї дуже стандартні думки про чоловічих і жіночих обов’язки у відносинах. Їй важливо, щоб з нею поруч був чоловік, який демонструє свою силу, відкрито домінує. Жінці Кабану важливо, щоб опора на чоловіка була хоча б формальної, це її дуже заспокоює, дарує відчуття безпеки. При цьому вона може багато чого у відносинах робити сама, для сім’ї. Для чоловіка вона буде справжньою підтримкою.

Чоловік Змія і Кабан жінка

Якщо в парі чоловік Змія і жінка Кабан, то яка сумісність у цієї пари? Східний гороскоп говорить про те, що сумісність цих двох партнерів слабка. Їх спілкування почнеться з загальних інтересів, швидше за все, ділових. Якщо у них буде спільна справа, в яку обидва будуть дуже сильно вірити, то з них може вийти дуже хороша сім’я.

Чоловік Змія і його жінка Кабан у шлюбі можуть мати нерозуміння, що виникає з-за того, що їй буде незрозумілим його тонко влаштований внутрішній світ. Чоловік Змія час від часу може занурюватися у погані настрої, думки, і йому важливо, щоб у нього був час і місце для роздумів. Жінка Кабан ж буде очікувати від нього більшої практичності, таке порожнє проведення часу буде їй абсолютно незрозуміло. Якщо тут вони зможуть домовитися один з одним, то сім’я буде продовжувати мирно існувати.

Про духовне єднання в союзі, де чоловік Кабан і жінка Змія, навряд чи можна говорити. Навряд чи Кабан і Змія коли-небудь стануть однодумцями і відчують один одного всіма фібрами душі. Кабан і Змія сумісністю володіють невисокою.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: