Сумісність Дракона і Кролика

Сумісність Дракона і Кролика заснована на сильному фізичному тяжінні. Ці знаки можуть закохатися один в одного при першій зустрічі, але тривалі відносини зав’язують рідко. Суперечності в характерах виходять на перший план, як тільки пристрасть вщухне. Шлюб між такими людьми складний, вимагає великих зусиль для пошуку компромісу та взаєморозуміння.

Зміст:

сумісність дракона і кролика

Сумісність Дракона і Кролика

Характери знаків

Гороскоп сумісності знаків Дракона і Кролика багато в чому залежить від особливостей їх характерів. Якими ж рисами нагородили їх зірки і східна астрологія?

Характер Дракона

Природжений лідер, активіст і оптиміст — це основна характеристика Дракона. Цей знак знає, чого хоче від життя, палає жагою пізнання, не зупиняється на досягнутому. Він справедливий, глибоко порядна, ніколи не скористається слабкістю іншої людини. Ось якими основними рисами володіє Дракона, згідно з китайським гороскопом:

Дракони бувають надмірно егоїстичними і зарозумілими. Вони знають собі ціну, зневажають пасивних і дозвіллі людей. Нерідко Дракони стають жертвами інтриг з-за своєї чесності і прямолінійності.

Характер Кролика

Тактовна і чарівний Кролик швидко завойовує симпатії оточуючих. Його головна мета в житті — досягнення гармонії. Цей знак намагається захистити себе від неприємностей, шукає виключно позитивних вражень. У нього розвинені амбіції, але цілей Кролик воліє досягати обхідними шляхами, з найменшою затратою сил. Ось риси знака, згідно зі східним гороскопом:

Кролики не люблять ризикувати, але заради особистого спокою готові пожертвувати чужими інтересами. Вони досить поверхневі, рідко щиро прив’язуються до людей, мало цінують сім’ю.

Загальна сумісність знаків

На перший погляд здається, що між Драконом і Кроликом дуже багато спільного. Обидва люблять пригоди, галасливі компанії, веселощі. Між представниками цих знаків сильний сексуальний потяг. Вони можуть закохатися один в одного дуже швидко. Їх роман буде сповнений чуттєвістю, пристрастю. Але дуже скоро Кролик і Дракон побачать, наскільки вони різні, бо шлюби між ними – рідкість. Партнери розлучаються раніше, ніж встигають оформити стосунки.

Кролик прагне до гармонії, у нього тонка душевна організація. Цей знак намагається не впускати негатив у своє життя, не любить ризикувати. Дракон весь час живе, як на вулкані. Він хоробрий, безстрашний, пускається в будь-яку авантюру. Для нього не існує перешкод, крім чітких моральних принципів, не дозволяють завдавати шкоди іншим людям. Кролик не може витримати існування, в якому немає стабільності. Дракону стає нудно з людиною, який всього боїться, уникає гострих ситуацій, вважає за краще вичікувати зручного моменту.

Налагодити сумісність в шлюбі, відносинах і дружбі знаки можуть. Для цього вони повинні домовитися про сфери впливу, перестати один одного переробляти. Лідерську позицію займе, швидше за все, Дракон. Він зможе захистити Кролика від неприємностей, вселити йому впевненість у власних силах і завтрашньому дні. Кролик забезпечить надійний тил, згладжує конфлікти, допоможе наївному і прямолінійним Дракону розгадати інтриги зловмисників.

Сумісність чоловіка Дракона і жінки Кролика

Між чоловіком Драконом і жінкою Кроликом дуже часто складаються вільні стосунки. Ніхто з них не прагне створювати сім’ю, обидва вважають за краще жити любов’ю і пристрастю. Привабливість у знаків сильна, тому їх союз без зобов’язань може проіснувати довго. Шлюб пара вступає з-за зовнішніх обставин, тиску родичів або за іншою, не залежної від них причини. В іншому випадку їх любов закінчується, і вони спокійно розбігаються в різні сторони.

У родині чоловік Дракон і жінка Кролик розподіляють обов’язки традиційно. Чоловік заробляє гроші, а жінка піклується про затишок. Правда, чоловік рідко користується турботою своєї половинки. Він веде активне життя, в хату заглядає рідко і ще рідше оцінює старання подружжя. Зате вона може не боятися, що сім’я залишиться на мілині. Драконам завжди супроводжує удача. Крім того, він готовий боротися з усім світом, щоб захистити свою половинку, нікому і ніколи не дасть її в образу.

Кролики абсолютно не сприймають ризику. Жінка розуміє, що її чоловік постійно ходить по лезу ножа. Такий стан змушує її переживати, втрачати душевну рівновагу, до якого Вони так прагнуть. Дракон і Кролик свою сумісність в любові швидко втрачають, якщо пробують переробити один одного. Дружині ніколи не вдасться прив’язати чоловіка до дому, зробити його більш обережним. Чоловік не побачить в особі своєї подруги товариша по ризикованих пригод. Якщо обидва це зрозуміють і приймуть, перспективи у такого союзу будуть непоганими.

Сумісність Дракона жінки і Кролика чоловіки

Познайомитися жінка Дракон і чоловік Кролик можуть на вечірці або світському заході. Хлопця приверне яскрава дівчина, яка завжди в центрі уваги. Вона буде захоплена його інтелектом і глибокими знаннями. Обидва знака притягують один одного сексуально, так що інтрижка у них виникне дуже швидко. Але ні той, ні інший не поспішають зв’язувати себе сімейними узами. Швидше за все між ними буде вільна любов, яка так і не переросте в шлюб. В один прекрасний момент вектор відносин зміниться, і партнери розлучаться назавжди.

Якщо диво станеться, чоловік Кролик з жінкою Дракон вступлять в шлюб, їм доведеться запастися величезним терпінням. Вибудувати стосунки в сім’ї буде не так просто. Активна жінка завжди прагне йти вперед, вона ризикує, радикально змінює своє життя і чекає від партнера того ж. Спокійний чоловік воліє сидіти вдома, просуватися по службі і робити бізнес без ризику. Життя поруч з гіперактивної дружиною його стомлює. Партнери намагаються змінити один одного, але, швидше за все, зазнають невдачі.

Об’єднати таких різних людей може тільки сильна любов. Вона допоможе їм вирішити всі розбіжності. Чоловікові і дружині не слід боротися за лідерство, все одно Дракон переможе. Але мудра жінка ніколи не принизить свого чоловіка і не покаже, хто справжній глава сім’ї. Дівчині варто прислухатися до порад хлопця, він вбереже її від багатьох дурниць, зате дружина підштовхне чоловіка до нових звершень, відкриє перед ним нові перспективи. Кролик і Дракон свою сумісність поліпшать, якщо скористаються перевагами один одного і поменше будуть звертати увагу на недоліки.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: