Сумісність Мавпи і Кабана

Сумісність Мавпи і Кабана здається примарною, адже між цими людьми так мало спільного. Насправді вони сильно притягують один одного. Спільне життя дає їм величезний досвід, обидва удосконалюються і зростають духовно. Знаки здатні багато чому навчиться разом, стати краще і досягти чималих успіхів. Головне — використовувати свої відмінності на благо для союзу, а не як джерела конфліктів.

Зміст:

сумісність мавпи і кабана

Сумісність Мавпи і Кабана

Характери знаків

Як вже було сказано, Мавпа і Кабан мають дуже різні характери, тому зійтися їм не так просто. Які ж риси, згідно з китайським гороскопом, мають ці знаки?

Характер Кабана

Кабан повільна, вона ретельно зважує кожен свій крок. Це дуже надійний партнер, який ніколи не кривить душею і не дає порожніх обіцянок. Надзвичайно миролюбна, уникає конфліктів будь-якою ціною. У цього знака слава відповідального працівника, надійного і вірного друга, чудового коханця. Ось основні риси характеру Кабана:

Кабан з-за своєї повільності часто опускає шанс на успіх. Емоційність іноді затьмарює розум, не дає повної скористатися своїми розумовими здібностями. Незважаючи на це, Кабанам дуже часто щастить у житті, вони справжні пестуни долі.

Характер Мавпи

Для людей, народжених у рік Мавпи, життя — це суцільна гра. Вони спритні, цілеспрямовані, завжди знаходяться в центрі подій. Спостережливість і гострий аналітичний розум дозволяють їм помічати найдрібніші деталі і робити глибокі висновки. Завдяки своїм здібностям, вони досягають чималих життєвих успіхів. Ось основні риси знака, згідно з китайським гороскопом:

Заради досягнення мети Мавпи нерідко порушують моральні принципи, переступають через інтереси інших людей. Їм бракує завзяття в роботі, що вони прекрасно компенсують швидкістю реакції, спритністю, спостережливістю і високим інтелектом.

Загальна сумісність знаків

Сумісність знаків Кабана і Мавпи досить висока. Це союз двох сильних людей, які притягують один одного, незважаючи на відмінність характерів. Мавпа бачить у Кабана людини, яким вона зможе керувати і маніпулювати. Але вона дуже помиляється, Кабан здатний діяти таємно, добиватися цілей і захищати свої інтереси працею і завзятістю. Для Кабана активний партнер — це спосіб досягти більшого з невеликою затратою сил. Він вселяє оптимізм, підштовхує до дії і не дає нудьгувати.

Проблеми починаються, коли Мавпа намагається занадто сильно тиснути на Свиню. Люди, народжені в рік Кабана, готові йти на поступки. Вони миролюбні і добрі, але не дозволяють гадити собі в душу. Якщо Кабан побачить, що Мавпа зазіхає на його особистість, він просто піде, знайде розраду на стороні. Між партнерами можуть виникнути проблеми в ліжку. Кабан чуттєва, секс має для неї цінність сам по собі. Для Мавпи інтимні стосунки — лише спосіб розслабитися.

Щоб налагодити взаєморозуміння і зберегти союз, представникам цих знаків потрібно вчитися поступатися один одному. Мавпа може стати поруч зі Кабаном добрішими і чутливішою. Вона зуміє довести свої задуми до логічного кінця, адже партнер славиться працьовитістю і завзятістю. Кабан знайде надійного захисника, ініціатора для нових звершень. Мавпа відкриє перед ним цікаві перспективи, яких він раніше не помічав. Не варто боротися за владу в такій парі, відносини завжди повинні будуватися на засадах рівноправності.

Сумісність жінки Мавпи і чоловіки Кабана

Чоловік Кабан і жінка Мавпа можуть бути щасливі у шлюбі, якщо їх об’єднає справжня любов. Відносини не відразу складаються в цій парі. Енергійна, амбіційна дівчина може здатися хлопцеві занадто претензійною. Простий, щирий чоловік для жінки Мавпи за гороскопом видається нудним і нецікавим. Але між ними досить сильне фізичне тяжіння, тому партнери можуть ризикнути і завести роман. На жаль, відносини між ними не завжди безхмарні, вони рідко закінчуються шлюбом.

Якщо Мавпа і Кабан зуміють створити сім’ю, доведеться пройти серйозний період випробувань. Дружина захоче взяти кермо влади в свої руки, але чоловік не поспішає їх віддавати. Кабан за гороскопом — сильний знак, з великими амбіціями, хоч і не любить вступати в конфлікти, завжди шукає компромісу. Бурхлива активність Мавпи, інертність і пристрасть до задоволень у Кабана теж стануть на шляху мирного сімейного життя. Крім того, для обох партнерів вірність — це досить абстрактне поняття. Вони з легкістю йдуть на зраду, якщо що-то в шлюбі не влаштовує.

Кабан і Мавпа свою сумісність в шлюбі можуть зберегти, якщо захочуть побачити один в одному помічників, а не суперників. Загальні інтереси об’єднують таку сім’ю, чоловік і жінка можуть разом працювати, виховувати дітей, будувати будинок. Жінка знайде в особі чоловіка люблячого партнера, готового заради неї пожертвувати всім. Поруч з ним вона стане добрішими і чуйнішими. Для чоловіка активна дружина стане невичерпним джерелом енергії. Вона допоможе розгадати підступи зловмисників, від яких наївний Кабан так часто страждає.

Сумісність чоловіка Мавпи і жінки Кабана

Чоловік Мавпа і жінка Кабан швидше знаходять взаєморозуміння, ніж попередня пара. Дівчина захоплюється активністю, напором і оригінальністю хлопця. Її заворожує воля до перемоги, інтелект і спостережливість чоловіки. Хлопця заворожує доброта, такт і поступливість дівчини, її хазяйновитість, інтуїція і прозорливість. Партнери досить швидко створюють сім’ю, можуть бути щасливі у шлюбі, якщо не захопляться суперництвом. У будь-якому випадку мирні відносини Кабана і Мавпи зажадають від обох дещо-яких зусиль.

Жінка Кабан — прекрасна господиня дому. Вона створить затишне гніздечко для свого чоловіка, стане чудовою матір’ю. Чоловік щасливий у справах, він вміє заробляти гроші, стає успішним бізнесменом, швидко просувається по кар’єрних сходах. Якщо він прислухається до порад дружини, візьме її в помічники, справи підуть ще краще. Адже Кабан працьовитий, вміє практично реалізувати будь-який задум, довести його до кінця, чого так не вистачає Мавпі. Зміцнюють сім’ю і сумісність чоловіка Мавпи і жінки Кабана діти, обидва знака прекрасні батьки.

Проблеми в парі починаються, якщо кожен із партнерів хоче зайняти роль лідера. Обидва сильні особистості, їх боротьба може бути довгою і руйнівною. Чоловіка іноді дратує доброта жінки, її бажання всім допомогти, часто за його рахунок. Жінку обурює цинізм чоловіка, його байдужість і холодність. Мавпа і Кабан свою сумісність можуть поліпшити, якщо будуть поважати один одного і поступатися у всьому. Чоловікові не завадить перейняти інтуїцію і працездатність дружини, її чіткі моральні принципи. Дружині варто перейняти спостережливість і проникливість чоловіка, частіше прислухатися до його думки.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: