Сумісність Кролика та Щура

У Китайському гороскопі відомості про кожному знаку «розкладено по поличках», також в ньому заздалегідь визначено, хто з ким уживеться, а хто так і не зможе знайти спільну мову. Цікаво? Тоді сьогодні розберемо, що представляють собою Щур і Кролик, дізнаємося все про сумісність Кролика та Щура в різних сферах життя.

Зміст:

сумісність кролика та щура

Сумісність Кролика та Щура

Характеристика знаків

Кролик

Кролики у китайському гороскопі також відомі як Коти, і обидва варіанти правильні. Це везучий знак, звиклий все продумувати, зважувати і приймати рішення не поспішаючи. Так відбувається аж ніяк не від слабкого розумового розвитку. Навпаки, це надзвичайно розумні люди, які звикли оточувати себе комфортом і жити виключно в спокійній обстановці. Якщо ж цього немає, Кролик стає сам не свій, і буде робити все, щоб стало краще.

У будинку у Кролика порядок. Інтер’єр продумується до дрібниць. У ньому можуть простежуватися сучасні тенденції, вишукана класика і т. д., але не несмак.

З одного боку, це врівноважений знак, що вміє привернути до себе увагу. Цьому сприяють:

З іншого ж — це ранимі люди, що приймають все близько до серця. Але в той же час вони і відхідливі.

Коти гостинні, але це не означає, що всі вони раді стороннім в будинку. Існує товариські, компанійські Котики і ті, яким комфортно наодинці з собою, максимум — з дуже близькими людьми.

Кролики зазвичай вірні, добрі і ласкаві. Їх слабовольность може легко перетворюватися в залізну рішучість, якщо того вимагає ситуація. Вони можуть досягти успіху в різних видах діяльності, оскільки тямущість, працездатність і відповідальність, притаманні їм, завжди високо цінуються.

Чоловіки Коти

Коти чоловіки не люблять вплутуватися в палкі суперечки, ставати центром конфліктів. Вони воліють спокій у всьому: в шлюбі, в роботі і т. д.

Вміють закохати в себе протилежну стать, але з працею починають довіряти обраниці. Люблять обожнювання з боку інших, не виносячи при цьому зауважень в свою адресу.

Ображати їх не варто. Рано чи пізно чоловік Кролик пригадує минуле, та ще й зробить це «чужими руками».

Котики завжди зможуть заробити і свого не упустять. Вони стають прекрасними юристами, продавцями, дипломатами.

Жінки Коти

Мрійливі, часом меланхолійні жінки Коти вміють чарувати. Вони дивовижні господині: підтримають розмову, не даючи гостям нудьгувати, накриють відмінний стіл, та ніхто не залишиться голодним. Їх цікавлять багато тем, вони із задоволенням поглиблюють свої знання. Вміють подати себе і рідко виставляють напоказ своє матеріальне становище, вважаючи за краще створювати образ «своєї».

Якщо вона знаходить у партнері ніжність, любов і вірність, то обов’язково відповість тим же. З радістю возиться з дітьми, оскільки вважає своїм обов’язком виростити з них гідних людей.

Щур

Безтурботна, але приваблива і романтична Пацюк пускає в хід свої чари як в добре русло, так і заради виконання своїх егоїстичних бажань, тому дружба з Щуром — це не завжди щирі відносини. Вона легко стомлюється від людей і так само легко з ними розлучається. Любить пліткувати і критикувати.

Їй важливо жити в матеріальному благополуччі. Так, щоб не відмовляти собі, радувати подарунками дорогих людей.

Свою нервозність і постійну тривожність вона вміє приховати, видаючи її за веселу вдачу. В той же час це великодушний людина, до якої можна звернутися за допомогою. Їй вдається робота з людьми, вона вміє планувати і виконувати обіцянки. Цього чекає і від оточуючих. Мишка можуть досягти успіху в сфері медицини, в т. ч. в психології, творчості та ін.

З нею може бути приємно спілкуватися, хоча вона дещо стримана і не любить розповідати свої секрети. Чужа думка для неї важливо, але, перебуваючи на високих посадах, Щур вже менше до нього прислухається.

Чоловіки Щури

Люди розумової праці, відкриті і не терплять обмежень — саме так говорять про чоловіків Щурах. У них чудова пам’ять і здатність до систематизування інформації. Вони вміють відкладати і так само просто вміють витрачати, не відмовлять матеріальної допомоги друзям.

Від кохання до шлюбу — один крок, і це також про чоловіків Мишках. Серед них є трудяги і ледарі, але не жебраки.

Жінки Щури

Бути центром уваги для Щура жінки вкрай важливо. Вона відчуває себе найкрасивішою і сексуальної, що зазвичай відповідає реальності. Це цілком гармонійний людина з раціональним мисленням і тверезим поглядом на життя.

Дівчата Щура дуже спостережливі і можуть тонко відчувати інших людей. У шлюбі у них все йде гладко, якщо немає фінансових проблем.

Сумісність Щура і Кролика в житті

Стосунки у Кролика і Щура можуть складатися по-різному. Все залежить від того, за яких обставин вони зустрілися і як близько їм потрібно спілкуватися.

Любов

Період побачень і сімейне життя не завжди вдалі для волелюбної Щура і домашнього Кролика, якщо тільки Кролик до божевілля не зачарований Мишкою. Їм просто може бути складно зрозуміти один одного, а поступитися, напевно, навіть нереально.

У любові вони будуть щасливі, якщо:

Дружба

За гороскопом сумісності Кролик і Щур мають більший успіх у якості друзів. Кожен знаходить товариша ті риси, які потрібні йому самому, вчиться у нього або просто насолоджується цікавим спілкуванням. Обидва не проти і повеселитися, і поміркувати у вузькому колі.

Робота

В роботі перепоною для успішного співробітництва стає те, що Кролик не виносить схильності Щура «виїжджати на інших».

Союз жінки Кролика і чоловіки Щури

У парах, де чоловік Щур і жінка Кролик, зазвичай панує мир і гармонія. Звичайно, вони самі приходять до цього. Дружина вчиться не обмежувати чоловіка, особливо у способах проведення дозвілля, а він, у свою чергу, забезпечує їй надійний тил: стає турботливим батьком і годувальником.

Більш того, у чоловіка Щура з жінкою Кроликом, палка пристрасть і взаємне обожнювання проявляються з роками, що тільки зміцнює їх шлюб. Вони стають один одному вчителями і дітьми одночасно, т. е. починають переймати у свого партнера тільки хороші якості, розвиваючи їх в собі, а також віддають свою ласку і оточують турботою. В останньому, до речі, гостро потребують обидва.

Для повної сумісності їм головне порівну розділити обов’язки. Домовитися про те, чого ні один не потерпить в поведінці іншого, а для жінки Кролика і чоловіки Щура це цілком виконується завдання.

Загалом працьовитий і сімейний чоловік Пацюк разом з жінкою Кролем, яка вміє розуміти і підтримувати, утворюють щасливий союз.

Союз чоловіка Кролика і жінки Щури

Життя без частих сварок і образ… це навряд чи. Чоловік Кролик і жінка Щур також можуть бути щасливі в коханні, якщо остання навчиться знаходити компроміс, десь мирячись з недоліками свого обранця. Однак її не влаштує виключно домашня обстановка без галасливих компаній, відпочинку і постійного спілкування.

Тут теж важливу роль відіграє вміле розподіл обов’язків, адже Мишка-дружина не захоче все тягнути на собі, як би не намагався це організувати її благовірний. У такому випадку ні про які стосунки не може бути й мови. Неприємна їй стане і схильність чоловіка Кролика задивлятися на інших дам. У любові для неї є тільки двоє, і немає місця зрад, навіть уявним.

Чоловікові обов’язково варто навчитися випускати пар, але не за родинним столом. Нерви подружжя потрібно берегти, та й Мишки далеко не сталеві, образ терпіти не стануть.

Хоча по сумісності такі Кролик і Щур менш успішні, на їх характер, а відповідно і на долю, ще можуть вплинути знаки зодіаку, пом’якшуючи або роблячи твердіше їх звичаї.

Загалом-то, сумісність Щура і Кролика може бути цілком успішною і йти в розріз з будь-якими прогнозами, адже наведена інформація — всього лише модель можливих відносин, яку під силу змінити кожному люблячому людині.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: