Сумісність Кабана та Коня

Сумісність Кабана і Коня неоднозначна. З одного боку Кабан дуже миролюбний знак, з ним легко і просто, він сходиться майже з усіма. Кінь — сперечальник, але інтриганом або конфліктною людиною її теж не назвеш. Обидва люблять світське життя, веселощі і розваги. Але в цих знаків різне уявлення про сім’ю і життя. Кінь — прихильник змін, любитель подорожей. Кабан віддає перевагу домашній затишок і стабільність. Щоб налагодити відносини, створити міцний союз, партнерам треба добре постаратися.

Зміст:

сумісність кабана і коня

Сумісність Кабана і Коня

Характери знаків

Відносини знаків Коня і Кабана багато в чому залежать від особливостей їх характерів. Якими ж рисами володіють ці люди, згідно з китайським гороскопом?

Характер Коня

Активна шукачка пригод, новатор, гаряча спорщица — все це характеристика Коня. Вона завжди в центрі уваги, готова щомиті зірватися з місця і їхати на край світу. Не терпить нудьги й одноманітності, має власну точку зору. Ось якими рисами володіє знак, згідно зі східним гороскопом:

Гарячність не дає Коня тверезо оцінювати ситуацію. З-за своєї квапливості, мінливість, прагнення до змін люди цього знаку часто не доводять серйозні справи до кінця.

Характер Кабана

Надійний і виконавчий Кабан ніколи не дає порожніх обіцянок. Він намагається довести будь-яку справу до кінця, славиться своєю завзятістю. Любить життя у всіх її проявах, шукає задоволення, намагається уникати конфліктів. Виважено підходить до прийняття будь-яких рішень. Згідно зі східним гороскопом, Кабан володіє такими рисами характеру:

Кабан буває інертної, не любить змін. Вона чесна, пряма, щира, бо часто стає жертвою шахраїв і недоброзичливців.

Загальна сумісність знаків

Тяжіння між Конем і Кабаном буває сильним, вони добре підходять один одному фізично. Романи між знаками виникають часто, але вони нетривалі. Щоб побудувати тривалі, міцні відносини, одного сексу мало. Вже в перші місяці відмінності стають дуже помітними, сумісність знаків Коня і Кабана виявляється під великим питанням. Їх союз дуже складний, неоднозначний і нестабільний.

Кінь енергійна, готова в будь-яку хвилину зірватися з місця, обожнює зміни. При цьому вона досить поверхнева, не бажає заглиблюватися в суть речей. Кабан воліє стабільність, до будь-якої справи підходить ґрунтовно. Вона не проти отримати задоволення від життя, але не хоче ризикувати своїм затишком і розміреним життям. Кабан вважає Кінь несерйозною і легковажною. Кінь приймає Свиню за ледачого і нудного людини.

Налагодити стосунки Кінь і Кабан можуть, якщо перестануть їх з’ясовувати. Коневі не подобається довго копатися в тонкощах людського спілкування, йому стає нудно, і він іде шукати нові пригоди. Кабана краще просто відпустити партнера, не контролювати кожен його крок. Коня варто більше прислухатися до порад Кабана, його прозорливість, інтуїція і розум дозволять уникнути багатьох помилок. Взаємна повага, поступки допомагають цій парі. Ще краще, якщо партнери навчаться приймати один одного такими, як вони є, не намагаючись змінити.

Сумісність жінки Коня і чоловіки Кабана

Жінка Кінь і чоловік Кабан можуть сподобатися один одному з першого погляду. Вони переживуть разом незвичайне пригода, в якому буде любов, пристрасть, справжні щирі почуття. У більшості випадків пригоді на все і закінчується. Партнери бачать, наскільки різні у них темпераменти, життєві позиції, цілі, бо до шлюбу в такій парі доходить рідко, векторний розрив між ними дуже великий.

Сумісність чоловіки Кабана і жінки Коня важка, бо сім’я завжди нестабільна. Дружина відразу хоче взяти кермо влади в свої руки. Вона намагається вирішувати всі проблеми, своєю енергією перевертає життя чоловіка з ніг на голову. Кабан не готовий підкорятися, хоча уникнути конфліктів може дещо поступитися. Його напружує бурхлива діяльність жінки, яка руйнує його тихий і затишний світ. Образи накопичуються, що рано чи пізно призводить до розриву, шлюб руйнується, нерідко подружжя розлучаються ворогами.

Свої відносини жінка Кінь і чоловік Кабан налагодити можуть. Головне — бути відвертими один з одним і не приховувати власне незадоволення. Кабану не варто боятися гніву Коня. Злість жінки минуща, вона просто викидає накопичилися почуття. Дипломатичний і миролюбний чоловік завжди зможе згладити гострі кути в конфлікті. Жінці варто повчитися ніжності, доброти і всебічності у чоловіка. Вони допоможуть їй робити менше помилок і необачних вчинків у житті. Сім’я збережеться, якщо в ній залишаться почуття і справжня любов.

Сумісність чоловіка Коня і жінки Кабана

У чоловіка Коня і жінки Кабана більше шансів створити благополучну сім’ю, ніж у попередньої пари. На самому початку відносин між знаками спалахує пристрасть. Хлопець захоплений спокійною і врівноваженою, але в той же час компанійською дівчиною. Вона в свою чергу оцінить енергійність чоловіка, його чуттєвість, вміння не падати духом в будь-якій ситуації. Молодим людям не завадять з’єднати свої долі навіть ті протиріччя, які вони помітять в самому початку.

Якщо чоловік Коня і жінка Кабан не піддадуться повністю гороскопом і його негативного впливу, їх союз буде дуже щасливим. Дружина зуміє чудово облаштувати будинок, подбати й про дітей, і про чоловіка. Своєю терплячістю і поступливістю Кабан згладжує гострі кути у відносинах з запальною і гарячої Конем. Чоловік зуміє оцінити старання своєї дружини, адже після бурхливих пригод так приємно повернутися в затишне гніздечко. Шлюб можуть зміцнити діти, якщо дружина візьме на себе щоденну турботу про них, а чоловікові довірить активні ігри, прогулянки та інші цікаві заняття.

Чоловік Коня і жінка Кабан сумісність можуть втратити, коли захопляться з’ясуванням відносин. Конфлікти можуть виникнути на ґрунті фінансів. Кабан дуже економний, а кінь любить витрачати гроші направо і наліво. Щоб у родині панував мир, чоловікові потрібно більше часу проводити вдома, хвалити свою дружину і цінувати те, що вона для нього робить. Жінці доведеться змиритися, що у чоловіка багато інтересів поза домом. Краще всього складати йому компанію в подорожах, на світських раутах. Тим більше, що Кабан теж не проти весело провести час.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: