Сумісність Бика і Кабана

Сумісність Бика і Кабана заснована на щирій любові і пристрасті. Їх роман починається бурхливо, відносини викликають у всіх заздрість. Дуже скоро пара одружується, живе мирно і щасливо багато років. Без розбіжностей теж не обходиться, адже темпераменти і життєві цілі в цих знаків трохи різні. Але немає конфліктів, які не можна залагодити. Тим більше, що сумісність у цих людей досить висока.

Зміст:

сумісність бика і кабана

Сумісність Бика і Кабана

Характери знаків

Як побудують свої відносини Бик і Кабан, багато в чому залежить від їх характерів. Які ж риси приписує їм китайський гороскоп?

Характер Кабана

Щирий і прямолінійний Кабан не звик лукавити. Він дає обіцянки тільки тоді, коли впевнений, що стримає слово. Люди, народжені в рік Кабана повільні, не люблять ризикувати, ретельно продумують кожен крок. Вони дуже товариські, викликають у всіх любов і захоплення. Ось основні риси знака, якими нагороджує його гороскоп:

Кабан дуже довірлива, тому нерідко стає жертвою шахраїв. Вона довго обдумує свої рішення, упускаючи перспективні можливості. Тим не менш доля любить цих милих створінь, бо вони мають славу везунчиків.

Характер Бика

Практичний і консервативний Бик не схильний витати в хмарах. Він до всього підходить грунтовно, будь-яку справу доводить до кінця. Користується авторитетом у будь-якому колективі, всі знають, що на нього можна покластися. Прив’язаний до будинку і сім’ї, сповідає традиційні цінності. Ось якими рисами володіє цей знак:

Бикам бракує романтики, але вони це компенсують вірністю і відданістю сім’ї. Бувають скуповатыми, хоча не до фанатизму. Зайвий консерватизм, яким нагородив Бика китайський гороскоп, може стати на шляху досягнення нових незвіданих цілей.

Загальна сумісність Бика з Кабаном

Як бачимо, в цих знаків багато спільних рис. Обидва повільні, звикли приймати тільки виважені рішення. Не терплять обману, суєти, викликають у всіх довіру. Кабан більш емоційна і товариська, вона ніколи не піде на конфлікт. Миролюбність змушує жертвувати власними інтересами заради того, щоб уникнути сварки. Вона терплячіше ставиться до чужих недоліків. Бик більш замкнутий, він не любить даремно базікати і проявляти свої емоції на людях. Його принципи суворі, тому він із працею прощає чужі промахи.

Об’єднати Кабана і Бика можуть спільні цілі і погляди на сімейне життя. Обидва цінують домашній затишок, спокій, розміреність. Вони прагнуть до матеріального благополуччя більше, ніж до пригод і вражень. Це не означає, що між цими людьми не може спалахнути романтична любов. Вони добре розуміють один одного, тому їх почуття щирі і дуже сильні. Закоханість виникає швидко, майже з першого погляду.

Проблеми в парі можуть виникнути через емоційності і балакучості Кабана. Бику важко зрозуміти її поступливість, яка межує з безпринципністю. Насправді це все лише небажання йти на конфлікт. Свиню лякає впертість Бика, його спалахи гніву. На щастя, злість долає цей знак рідко, тому в родині частіше панує мир і взаєморозуміння, адже гороскоп обіцяє гарну сумісність знаків в любові і дружбі.

Кабан і Бик свою сумісність в шлюбі можуть поліпшити чи погіршити з-за впливу зодіаку. Краще всього, якщо їх гороскоп збігається, обидва належать до однієї стихії, водяний, земний, повітряного або вогненної. Непогано поєднуються між собою земля і вода, вогонь і повітря. А ось водному і повітряному, земній і вогненному знаку знайти порозуміння один з одним дуже важко.

Сумісність чоловіка Бика і жінки Кабана

Чоловік Бик і жінка Кабан — це щаслива і цілком благополучна пара. Хлопець і дівчина швидко закохуються один в одного. Жінка здатна розбудити в душі чоловіка невідомі йому почуття. Вона більш емоційна, і Бик цінує це, адже він сам страждає від своєї стриманості і консервативність. Пристрасть і романтична любов швидко переростають в справжню, щиру любов. Якщо ця пара одружиться, швидше за все проживе разом багато років.

Розподіл ролей в сім’ї традиційне. Чоловік довго і наполегливо працює, приносить в будинок гроші, дружина облаштовує сімейне гніздечко. З Кабана виходить прекрасна мати і турботлива дружина. Вона може реалізувати себе у творчості, громадських справах, стати незамінною порадницею для чоловіка, адже пані, народжені в рік Кабана, розумні і кмітливі. Чоловік цінує старання своєї дружини, адже він любить повертатися в затишний будинок, де завжди тихо, красиво і смачно пахне їжею. Мудрий Бик не стане ігнорувати поради дружини, не сприйме їх як зазіхання на власне становище. Розумна жінка завжди зможе донести свою думку так, щоб чоловік і не подумав, ніби його в чомусь обмежують.

Проблеми в сім’ї почнуться, якщо дружина захоче керувати чоловіком. У неї амбітний характер, але не вистачає завзятості. Часто емоції і почуття йдуть попереду розуму. Бик ніколи не поступиться своїх лідерських позицій, спроби дружини стануть його дратувати. Чоловік не завжди розуміє чуттєвість дружини, з-за цього Бик і Кабан можуть сумісність в любові втратити. Щоб вирішити розбіжності, партнерам варто більше поважати один одного, правильно розподілити ролі, цінувати внесок кожного у сімейне щастя.

Сумісність жінки Бика і чоловіки Кабана

Спільне життя жінки Бика і чоловіки Кабана не така райдужна, як в попередній парі. Хлопець здатний розбудити в душі дівчини приховану чуттєвість. Вона зачарована його щирістю, ввічливістю, оптимізмом. Між молодими людьми швидко спалахне кохання. Пристрасть настільки поглине їх, що вони забудуть про друзів, роботу, повністю віддадуться своїм почуттям. Але протиріччя дуже скоро дадуть про себе знати. Якщо пара не одружитися в період бурхливого роману, партнери з великою ймовірністю розлучаться.

Жінка Бик і чоловік Кабан можуть бути щасливі в шлюбі. Для цього вони повинні знайти компроміс і правильно розподілити обов’язки. Дружина в такій родині нерідко бере на себе роль глави. Вона здатна вирішувати складні питання, підштовхувати чоловіка в кар’єрі, сама непогано заробляти. Подружжя воліють більше часу проводити вдома, цілком сумісні в побуті і можуть розділити навпіл всі домашні справи. Кабан і Бик — хороші батьки, діти зближують цю родину, навіть якщо між подружжям не все гаразд.

Які проблеми можуть бути в парі Бика і Кабана? Насамперед це відсутність гнучкості у жінки. Вона звикла у всьому йти напролом, не терпить бездіяльності і пасивності. Чоловік любить спостерігати за світом, а не змінювати його. Він задовольняється малим, готовий йти на поступки в усьому, лише б не було порушено його душевну рівновагу. Разом з тим Кабан любить зміни, він може занудьгувати поряд з консервативним Биком. Якщо при цьому його чоловіче его виявляється задетым, походи наліво неминучі. Щоб вирішити проблеми, партнерам потрібно більше часу проводити разом, розмовляти по душам, підганяти свою любов новими враженнями.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: