Сумісність Тигра і Кролика

В гороскопи і їх вплив на наше життя можна не вірити зовсім, проте завжди цікаво ознайомитися з характеристикою як свого знака, а також знака свого партнера. Просто, щоб порівняти з реальністю і, можливо, зробити якісь висновки. Сьогодні будемо розбирати сумісність Тигра і Кролика, двох різних і одночасно схожих особистостей.

Зміст:

сумісність тигра і кролика

Сумісність Тигра і Кролика

Коротка характеристика знаків

Тигр

Згідно зі східним гороскопом, Тигр — це один з найсильніших символів. Великим щастям у Китаї вважається народження дитини в цей рік, адже з нього виросте мужній і цілеспрямована людина.

Деякі якості у різних людей Тигрів можуть дещо відрізнятися або проявлятися різною мірою, адже багато залежить від точного часу появи на світ, знака зодіаку і т. д. Але є у таких людей і загальні риси:

Найчастіше тигренята — це керівники, організатори і законодавці змін.

Типи Тигрів

Відмінності ж полягають в тому, що одні Тигри є душевними особистостями, тобто виключно порядними і чесними. Вони всі так само відважні і використовують свою рішучість для того, щоб захищати тих, хто явно слабкіше. Вони не зраджують своїм принципам, ризикують в ім’я своїх цілей і заради блага близьких. Люди тягнуться до них саме через цих якостей, вони поважають Тигрів і готові слідувати за ними.

Існує і протилежний тип «смугастиків», для яких власне его понад усе. Вони теж яскраві і привабливі, оскільки на всі 100 відсотків упевнені в собі. Їм властива різкість у судженнях, грубість у спілкуванні, часом вони запальні і вперті. Це борці-завойовники, які будуть не просити, а тільки брати. Тигреня цього типу одягається в дорогий одяг і їсть в ресторанах.

Тигри в сім’ї

По натурі Тигри — це добувачі, тобто вони не потерплять, щоб їх сім’я голодувала або потребу в чому-небудь. З ними надійно в матеріальному плані, однак їх любов до шумного відпочинку та пошук нових відчуттів можуть створювати непорозуміння з партнером.

Кролик

За китайським календарем Кролик та Кролик правлять в один рік. Люди Кролики (Коти) — талановиті і тонкі натури, вважається, що вони більше інших знаків схильні до надздібностей (передбачення, магії та ін). Зазвичай вони володіють вишуканим смаком, тягнуться до всього прекрасного, тому їх люблять оточуючі. Котики добре ставляться до інших людей, а рідні для них понад усе.

Це вірні друзі та ніжні коханці. Усіх Кроликів, незалежно від зодіакального знаку та інших особливостей, об’єднують:

В одному флаконі перемішані імпульсивність і рідкісна обережність. Коти — це творчі особистості, психологи, працівники індустрії краси.

Типи Котів

Сумлінність у виконанні будь-якого завдання притаманна більшості Котиків. Вони винахідливі, завдяки чому вміють заробляти гроші і забезпечувати свій добробут. В той же час вони до неможливості прискіпливі, навіть до дрібниць, схиблені на порядку і вимагають аналогічного поведінки від інших. В іншому випадку починають дратуватися.

Набагато рідше Коти бувають розсіяними і незацікавленими у своєму розвитку. Так буває не з-за ліні, а коли вони не можуть знайти своє місце.

Можна зустріти як відкритого, компанійського Кролика, так і сором’язливого, уникає спілкування і веселощів. Незважаючи на це, другий тип легко розуміє інших людей і здатний їм допомогти слушною порадою.

Коти і сім’я

Для Котів важливо створити затишне сімейне гніздечко та оберігати його з усіх сил. Якщо любов оселилася в їх серці, то це надовго. Вони намагаються досягти успіху у всьому і зробити так, щоб рідні не відчували браку ні фінансових, ні в духовних питаннях. Коту не все одно, що їсть його дитина і як проводить час.

Загальний погляд на сумісність Тигра з Кролем

Родина

Сумісність Кролика і Тигра у шлюбі неоднозначна. Її складно назвати невдалою або щасливою. Вони схожі і відрізняються один від одного, що одночасно може притягувати і відштовхувати.

Кролик і Тигр — це люди з мріями і цілями, здатні діяти заради їх здійснення. Різниця в тому, що для одного цінності іншого незрозумілими і безглуздими. У цьому й полягає корінь можливих розбіжностей.

Однак, що для Тигра, що для Кролика, важливий домашній комфорт. Перший його цінує, а останній — із задоволенням забезпечує. Інтелектуальний розвиток також може зміцнювати шлюб Тигра і Кролика. Коли подружжю є, про що поговорити або навіть посперечатися, це плюс у відносинах. Мінусом же буде бажання Кролика прив’язати Тигра до себе або повне заперечення «полосатиком» принад розміреного сімейного життя.

Робота і дружба

Якщо любов між Тигром і Кролем може потерпіти невдачу, то їх ділові відносини зазвичай призводять до успіхів. Розсудливість Котика і сміливість Тигреня дають приголомшливі результати у багатьох спільних проектах.

Дружити вони також можуть, але повного взаєморозуміння навряд чи досягнуть. Креативність вуханя властива раціональності хижака.

Союз жінки Кролика і чоловіки Тигра

Тепер заглибимося і розберемо сумісність Кролика і Тигра, залежно від того, до якого знаку належать чоловік і жінка.

Сумісність Тигра чоловіки і Кролика жінки можна назвати ідеальною. Ось де щасливі сімейні фото є демонстрацією реальних стосунків у шлюбі. Справа в тому, що якості, яких не вистачає одному чоловікові, він знаходить у своєму партнері, що і перетворює їх в єдине ціле.

Дружина-Кролик вміє вислухати свого чоловіка, зрозуміти його. Також вона легко відчуває, коли потрібно обійняти коханого, заспокоїти, навіть якщо самій хочеться розлютитися і висловити якісь претензії.

Знайомі цієї парочки деколи дивуються, як вони живуть разом. Вважаючи, що войовничого Тигра нудно з домашньої Кішечкою, а тієї, у свою чергу, важко справлятися з його крутим норовом. Але їм зовсім не нудно разом, тільки оточуючим цього не зрозуміти.

Звичайно, така ідилія досягається шляхом довгої роботи над собою і своїми стосунками. У жінки Кролика з чоловіком Тигром бувають і сварки, і скандали, і образи. Секрет тут у тому, що, чим хитріше дівчина, тим злагодженіше сім’я. Правило, мабуть, універсальне, але в даному випадку воно особливо актуально.

Союз чоловіка Кролика і жінки Тигра

Менш рівним буває шлюб у чоловіка Кролика і жінки Тигра. За гороскопом обидва сильні і цікаві особистості, а от у парі у них все не так добре.

Тигриці вимогливі і трохи егоїстичні. Вони цінують сім’ю, але не бачать її своїм єдиним або основним призначенням. Дружина хоче бути лідером, і тут багато що залежить від її чоловіка: чи дозволить їй зайняти це місце, ну або хоча б зможе зробити вигляд, що вона править усім.

Жінка Тигр і чоловік Кролик також можуть порівну поділити владу, якщо дружина буде займати керівну посаду. Простіше кажучи, якщо їй буде, де проявити свої лідерські здібності. Ще таку сім’ю часто рятує ситуація, коли до любові існувала дружба, і довірчі відносини збереглися в шлюбі.

Не будемо забувати про вплив зодіакального гороскопу, адже бувають Тигри і Кролики з м’яким характером. Такий чоловік точно зможе домовитися зі своєю коханою, тоді буде у них і любов, і повага, і все, що належить мати щасливого подружжя.

Отже, сумісність Кролика з Тигром може бути вдалим або невдалим. Але завжди відносини повинні мати лише позитивні сторони і чи так важливо, що говорять зірки, коли в серцях партнерів панує любов, як би дивно вони його не виявляли.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: