Сумісність Собаки і Кролика

Всі пари дуже різні. Буває таке, що один одного притягують протилежності, а буває, що інтереси у партнерів навпаки дуже схожі, тому парі дуже комфортно разом. І не завжди з першої зустрічі стає зрозуміло, що саме приваблює в людині, як можуть скластися відносини з ним.

Зміст:

сумісність собаки і кролика

Сумісність Собаки і Кролика

Допомогти в цьому розібратися здатний східний гороскоп, а саме те, наскільки сумісні ті чи інші знаки між собою. Ось, наприклад, сумісність Собаки і Кролика, що вона собою представляє, що ці люди можуть один одному дати в спілкуванні?

Чоловік Собака

Перш ніж розглядати сумісність Собаки і Кролика, розглянемо східний гороскоп кожного з цих знаків окремо. Якщо в цій парі чоловік Собака, то який він за характером? Для чоловіка Собаки характерна одна головна риса — це благородство. Крім цього він:

Перша ж зустріч з чоловіком Собакою запам’ятається назавжди. Якщо це сталося в компанії, то, швидше за все, навколо нього утворився щільний коло людей, дослухаються йому. Він дуже привабливий і легко розташовує до себе людей. Спілкування буде легким, невимушеним.

Незважаючи на те, що чоловік Собака — душа компанії, він не спеціально всіх розважає, просто він настільки природний в прояві своїх почуттів, що люди не можуть не оцінити це. Звичайно, і жінок навколо нього багато. Серед представник він вибере не найяскравішу на перший погляд, а ту, в якій буде найбільше внутрішнього жіночої гідності. Якщо вона не відразу відповість йому взаємністю, то це його ще більше зацікавить.

Чоловік Собака намагається відразу вибудовувати довірчий контакт, він чесний і відкритий, і треба сказати, що жінок це дуже підкуповує. Такий чоловік не дуже любить тих, хто вибирає ролі кокеток, йому більше по душі відверті і чесні розмови.

Жінка Кролик

Жінка Кіт, якими характеристиками вона володіє? По-перше, в цьому знаку східного гороскопу дуже багато жіночої енергії, що, безумовно, призводить до того, що дівчина Кролик — це саме втілення жіночності, новий її еталон. Є в ній чисто жіноча витонченість, граціозність і привабливість. Цікаво, що при всьому при цьому в ній не занадто сильно розвинена материнська енергія. Для жінки Кролика досить складно пожертвувати своїми амбітними планами заради сімейних інтересів, дітей.

Сексуальна енергія у цій жінці теж розвинена дуже сильно, причому така жінка зовсім не обов’язково має модельними зовнішніми даними, але при цьому сексуальний магнетизм все одно буде давати про себе знати оточуючим.

Цій жінці властиво ірраціональне мислення, їй буває складно оперувати фактами, цифрами, найчастіше вона просто довіряє своїй інтуїції.

Чоловікові з такою жінкою цікава як дружба, так і любов. А все тому, що вона дуже добре прислухається до свого внутрішнього голосу, тому в один день вона може бути дуже м’яким і слухняним, а в іншій — запальною та експресивної. Чоловіки, навіть при тому, що вони це заперечують, частіше люблять непередбачуваність в жінці.

Чоловік Собака і жінка Кролик

Чоловік Собака жінка Кролик, яка сумісність у цієї пари? Як говорить астрологія, сумісність їх середня. У стосунках можуть зустрічатися деякі проблеми. Чоловік Собака дуже прямолінійний, відкритий, чесний. А вона скоріше жінка-загадка. Їй не завжди приємна його прямота, а він рідко розуміє її натяки, так що проблеми будуть виникати саме в комунікації. Але, якщо чоловік Собака і жінка Кролик зможуть домовитися на цьому рівні, то в інших сферах проблем не виникне.

Чоловік Собака і його жінка Кролик добре сумісні в сексі. Обидва досить чуттєві, люблять насолоджуватися самими простими речами, балувати себе, один одного. Він Собака і вона Кролик сумісність виявляється в тому, що їм приносить задоволення, коли вони просто їдять разом, дивляться фільм, сплять в обнімку. Це означає, що обидва вміють отримувати задоволення від відносин.

Їх сумісність виявляється в тому, що вона буде загадувати бажання, прямо говорити про свої потреби, а він буде з радістю їх виконувати. Для дружин чоловіки Собаки взагалі добре прямо навчитися говорити про свої бажання, інакше він буде скаржитися на те, що невирішені питання їдять його енергію.

Жінка Собака

Ця жінка відрізняється природним сексуальним магнетизмом, грацією, витонченістю, тому навколо неї завжди в’ються шанувальники. Якщо говорити про одяг, то така жінка завжди одягнена зі смаком, у неї індивідуальний стиль, яким вона завжди залишається вірна, незважаючи на нові модні тенденції.

Ця жінка знає, чого хоче не тільки в одязі, але ще і в професійній сфері. Зазвичай у неї є план щодо досягнення амбітних цілей.

У суспільстві жінка Собака не любить привертати до себе зайву увагу, пусте спілкування їй не по душі. Можливо, це тому, що вона не хоче проливати світло оточуючим на свій істинний погляд на речі. Він часто сповнений песимізму. Але саме завдяки цим поглядом вона як раз і вибирає робити краще себе і своє життя.

Народжена в році Собаки жінка вважає, що любов — це якась казка, в яку не можна вірити. Але якщо відчуття приходить, це стає справжньою окрасою її життя. Для неї дуже важлива дружба, і в любовних відносинах. Цілком можливо, що з майбутнім чоловіком вона буде спочатку спілкуватися як з одним, і тільки потім закохається в нього.

Чоловік Кролик

Чоловік Кролик або Кролик, які характерні риси можна спостерігати в його особистості? Для нього характерний досить егоїстичний характер. З одного боку він дуже любить свободу, дорожить нею, але з іншого — йому дуже подобається жити за рахунок інших людей, він практикує розважливу залежність. У нього дуже чутлива природа, у зв’язку з чим його легко можна образити. Народжений в цьому році чоловік швидше особистість ірраціональна, ніж раціональна. Їм керують імпульси, а не холодна логіка.

Народжений в цьому році дуже любить комфорт. Якщо з якоїсь причини він відчуває дискомфорт, то злиться, включає свої захисні механізми.

Кролик вміє шукати підхід до оточуючих, знає, як, з чим і до кого підійти так, щоб заслужити розташування. Таким же чином він завойовує увагу жінок, у зв’язку з чим у чоловіка, народженого в цьому році, не завжди складаються щирі відносини.

З професійних сфер подібний людина вибирає як правило творчу, це артистична людина.

Чоловік Кролик і жінка Собака

Чоловік Кролик і жінка Собака, що являє собою ця пара? Сумісність цього союзу досить висока. Кролик і Собака в принципі доповнюють один одного. Він буде для неї постачальником позитивних емоцій, а вона стане надійним причалом. І ще з нею чоловік Кролик зможе бути відвертий, він для себе в цьому знайде цінність. Це буде любов, де притягуються протилежності, так говорить східний гороскоп. Насамперед вони будуть друзями, які відверто зізнаються один одному в своїх відмінностях, а потім полюблять один одного за цю відвертість.

Вона Собака і він Кролик сумісність по гороскопу мають гарну, але іноді цього недостатньо. Розставання можливо через імпульсивності чоловіки, однак якщо вона поставиться до цього спокійно, шлюб буде міцним. Чоловік Кролик буде вдячний їй за те, що жінка Собака приймає його таким, який він є. Тут швидше вона його веде, і він відчуває себе впевненіше, завдяки цьому. Якщо обидва партнери будуть поважати один одного і постараються упокорити власний характер, любов між ними не зруйнується.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: