Сумісність Тигра і Кабана

Двом людям, які вступають у відносини, завжди хочеться знати, до чого призведе їх союз. У кого-то до цього було хворобливе розставання, і тому йому важливо перевірити майбутнього партнера на перспективність відносин хоч яким-небудь чином. В інших верх бере азарт провісника, якого ж роду майбутнє їх чекає з партнером.

Зміст:

сумісність кабана і тигра

Сумісність Кабана і Тигра

Людині завжди хочеться гарантій, цим теж продиктовано його бажання дізнатися майбутнє. Таку можливість дають гороскопи, якщо точніше — гороскопи на сумісність пари. Ось, наприклад, сумісність Кабана і Тигра, що вона собою являє?

Чоловік Кабан

Перш ніж розглядати сумісність Кабана і Тигра, розглянемо кожен знак окремо. Якщо в парі чоловік Кабан, то як це позначиться на його характер?

Головними якостями для чоловіка цього знаку є чесність та порядність. Вони проявлені в цьому знаку більше, ніж у інших представників східного гороскопу.

Ще однією відмінною характеристикою для цього знака є консервативність. Ця риса іноді призводить до того, що подібного чоловікові досить складно впускати у своє життя щось нове. Якщо його оточують особистості-новатори, це призводить до того, що він їх відверто дратує.

Чоловік Кабан — це стереотипний образ бізнесмена 90-х років з лежачим на його плечах вантажем відповідальності, а тому вимогливий до інших. Для 90-х років це було актуально, адже будь-яка зміна могло спричинити за собою руйнування структури бізнесу. Зараз же зустріч з Кабаном може навіяти спогади про той час.

У чоловіка Кабана дуже чіткі поняття справедливості, він досить категоричний. І, звичайно, якщо хтось з його оточення починає порушувати неписані правила, він виявить невдоволення, відразу починає вичитувати того, чия поведінка не відповідає його уявленням про вихованість. Але на користь хлопця Кабана можна сказати, що напади злості тривають у нього недовго. Цей тип особистості досить легко. Особливо якщо змінити гнів на милість просить людина, до якої він відчуває особливе розташування, це призводить до того, що чоловік Кабан швидко пом’якшується.

Любов для чоловіка Кабана грає в житті особливе значення, а все тому, що цей тип особистості відрізняється чуттєвістю. Треба сказати, що така риса дуже сильно приваблює жінок. Він здатний вибудувати романтичні, довірчі відносини, з яких потім виходить міцний і щасливий шлюб.

Чуттєві насолоди чоловікові Кабана подобається отримувати найрізноманітнішими способами: коли він їсть, цілується або, наприклад, купається в морі або океані. Багатьох жінок такий хлопець приваблює саме тим, що він вміє насолоджуватися життям.

Жінка Тигр

Серед знаків східного гороскопу є ті, які відрізняються особливою привабливістю. І якраз це можна сказати про жінку Тигрі. Тут присутні:

Навряд чи знайдеться чоловік, який проявить байдужість по відношенню до цієї дівчини.

Коли жінка Тигр з’являється в суспільстві, то більшість поглядів звертається на неї. В ній присутня справжня гідність, яка так і вабить. Така жінка знає собі ціну. Незважаючи на те, що навколо неї може бути багато цікавих шанувальників, вона довгий час може перебувати на самоті. Як правило, вона проти легких відносин. Їй цікаві творчі, люблячі відносини, які з часом переростуть у шлюб.

Чоловік Кабан — жінка Тигр

Якщо чоловік Кабан і жінка Тигр опиняться в парі, то яка сумісність у цього союзу? Астрологи кажуть, що любов і шлюб в цьому випадку може бути досить міцним. Перспектива розвитку щасливих відносин у них висока. Ці люди не будуть налаштовані один проти одного, навпаки, вони будуть сприяти розвитку партнера, а це чи не любов? Ще у відомому афоризмі говориться, що найміцніший шлюб і кохання бувають, якщо двоє дивляться в одну сторону, а не один на одного.

За східним гороскопом знаків чоловік Тигр і жінка Кабан явно проглядається, що в цій парі може бути міцна дружба. А ще ці двоє часто однодумці, для них обох велике значення має розвиток. У цьому, що чоловік, що жінка підтримують один одного. Сумісність у любові теж висока, як раз тому, що вона будується на дружбі.

Чоловік Кабан — це уособлення мужності у її первісному варіанті, тут є сила, відповідальність, іноді навіть грубість, яка тим не менш приваблює жінок. Жінка Тигр же відрізняється жіночністю, і тим самим вона приваблює свого чоловіка. Сексуальної енергії в цій парі теж достатньо, так що є на чому будувати любов. Ці двоє не дуже люблять сексуальні експерименти, їм більше подобається традиційний секс.

Чоловік Тигр

Відмінною характеристикою цього чоловіка є благородство, пристрасть. Звичайно, перед такими рисами навряд чи встоїть хоч одна жінка. Чоловік Тигр дуже привабливий, і він не соромиться проявляти свою чарівність в спілкуванні, ніж заслуговує прихильність багатьох людей. При цьому в даній особистості непросто виявити снобізм, його там просто немає.

Це один з тих знаків за східним гороскопом, яким дуже подобається ставити перед собою великі цілі і йти до них. Такий чоловік отримує велику радість як в процесі досягнення цілей, так і коли він, власне, отримує результат.

Чоловік Тигр воліє вибрати в своєму оточенні саму цікаву жінку і з доблестю домагатися її розташування. Це теж приносить йому велике задоволення. Люди, які оточують цю особистість, зазвичай вважають його мудрим, сміливим і доброзичливим. Для свого оточення це безумовний лідер.

У цього чоловіка як правило є чіткі моральні принципи. Дотримуватися їх він вимагає і від свого оточення. Якщо цього не відбувається, особливо, якщо це близька йому людина, то в чоловікові Тигрі прокидається справжній гнів. Те ж саме стосується і його жінки, йому важливо, щоб у неї були схожі моральні установки.

Жінка Кабан

Ця жінка відрізняється м’якістю, добродушністю, легкістю. Як правило вона дуже хороша подруга, вірна дружина і турботлива мати. В її оточенні багато людей, які по-справжньому люблять.

В цій дорослій жінці дуже багато від образу маленької дівчинки. Вона вміє радіти всьому, що є навколо, вміє цю радість проявляти. Вона дуже чарівна, тож на неї часто звертають увагу. Якщо вам у житті пощастило мати подругу жінку Свиню, то, швидше за все, це дружба буде на довгі роки.

Ця жінка дуже любить своїх близьких людей. Треба сказати, що її негативні якості проявляються як раз тоді, коли зачіпаються почуття її рідних. У цей момент вона стає захищає матір’ю, яка готова все, що завгодно зробити з кривдником.

Ця жінка дуже чуттєва. Як і чоловік Кабан, вона отримує задоволення навіть від рутинних занять: коли їсть, спить, цілується, тому романтичні стосунки, щасливий шлюб займають в її житті теж велике значення. Їй подобається будувати простір любові і насолоджуватися ним з партнером.

Чоловік Тигр і Жінка Кабан

Якщо в парі виявляються чоловік Тигр і жінка Кабан, яка сумісність йде тут? З першого погляду можна подумати, що ці двоє дуже навіть підходять один одному. Він доблесний і чесна, вона м’яка і жіночна. Здавалося б, Інь і Янь притягли один одного. Але насправді їх зв’язок досить поверхнева. Обидва служать один одному як самоствердження. Жінка Кабан в його суспільстві підвищує свою жіночу самооцінку, а чоловік Тигр — підтверджує свою мужність. Однак це скоріше про їх відносинах з самими собою, а не один з одним. Тут відсутня глибока зв’язок, де двоє живуть думками і почуттями один одного. Виходить щось на зразок самотності удвох.

На перших етапах відносин Тигр і Кабан сумісність мають високу, їх зв’язок тримається на сексуальності. Сексуальної енергії тут дійсно багато, в ліжку їм буде добре разом.

Для того ж, щоб Тигр і Кабан перетворили свої відносини в щасливий і міцний шлюб, цій парі важливо налагоджувати духовний контакт. Потрібно більше спілкуватися, пізнавати інтереси один одного, вчитися служити своєму партнеру. Тільки коли Тигр і Кабан відчують довіру в союзі, можна буде говорити про тривалих і перспективних відносинах.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: