Сумісність Змії і Коня

Сумісність Змії і Коня не викликає оптимізму, але і такі пари можуть бути щасливі разом.

Зміст:

сумісність змії і коня

Сумісність Змії і Коня

Характеристика знаків

Змія і Кінь — знаки кардинально протилежні. Вони відмінні практично у всьому, починаючи з рис характеру і закінчуючи життєвим укладом. Іноді незрозуміло, як такі різні люди можуть звернути увагу один на одного. Проте і у них є шанс на щастя.

Змія

Згідно східним віруванням, Змія — символ мудрості, тому не дивно, що люди, народжені під цим знаком, наділені гнучким розумом і розважливістю. Вони терплячі і наполегливі, а їх завзятості в досягненні поставленої мети можна тільки позаздрити. Представники знаку знають, як знайти підхід до людини, на які струнки душі натиснути, щоб домогтися бажаного. У любові Змії — власники і ревнивці, а в дружбу можуть надходити егоїстично.

Під впливом різних стихій змінюються і риси характеру представників знаку. Рік Металевої Змії за східним гороскопом наділяє людей, народжених в цей період, умінням виходити сухими з води і завжди тримати емоції під контролем. Під час правління Водяної Змії народжуються талановиті люди, а в рік Дерев’яної — розумні й чарівні особистості. Вогненні Змії заповзятливі й пихаті, а їх Земляні побратими приємні і цікаві в спілкуванні.

Кінь

Рік Коня за східним гороскопом народжує людей з м’яким і життєрадісним характером. Це великі трудівники і великі авантюристи, невгамовна енергія яких не дає їм сидіти на місці. Їх погляди на життя багатьом здаються неприйнятними, а поведінка часто ставить у глухий кут. У любові представники знаку — захоплюються натури, а в дружбу люблять бути на перших ролях.

Металеві Коня рішучі, прямолінійні і не стануть ні в кого йти на приводу. Водяні Коня наділені дружелюбністю, хорошим почуттям гумору і відмінною діловою хваткою. Їх Дерев’яні побратими комунікабельні і володіють різнобічними здібностями. Люди, народжені в рік Вогненної Коня, відрізняються цілісним і впертим характером, вони завжди на виду і до їх думки прислухаються. Земляні Коня стримані, мудрі і передбачливі, вони легко знаходять спільну мову з оточуючими і щасливі в бізнесі.

Чоловік Змія — жінка Кінь

Пара чоловік Змія і жінка Кінь не відрізняється хорошою сумісністю. Відмінності в характері, темпераменти і поглядах на життя заважають представникам знаків побудувати гармонійний союз. Чоловік Змія консервативний і повільний, він не схильний приймати поспішні рішення і діяти навмання. Жінка Кінь в цьому плані повна йому протилежність. Вона енергійна й стрімка, не любить перебувати «в рамках» і не звертає уваги на думку оточуючих.

Сумісність в шлюбі

Сумісність чоловіка Змія і Коня жінки в шлюбі практично нульова. Почнемо з того, що такі пари взагалі рідко приймають рішення про створення сім’ї. Зазвичай партнери розуміють, хто є хто вже на перших стадіях розвитку відносин і розлучаються до появи думки про вступ у шлюб. Якщо ж все-таки любов перемагає, і сімейний союз складається, то подружжя чекають нелегкі часи.

Сварки і розбіжності в сім’ї виникають, в основному, із-за відмінності в темпераментах і поглядах на життя. Чоловік не встигає за енергійної дружиною. Її рішення йому здаються неправильними і необдуманими, так і ревнощі до оточення активної подружжя дає про себе знати. Дружина Кінь вважає погляди свого благовірного застарілими, а його повчальний тон і повсюдний контроль — неприйнятним. Виправити становище може лише взаємна любов, готовність йти на компроміси і велике бажання бути разом.

Сексуальна сумісність

Гороскоп сумісності Змії чоловіки і Кінь жінки передрікає партнерам прекрасні сексуальні відносини. В цьому плані коханці підходять один одному, хоча і зрозуміють це не відразу. Чоловік не дуже темпераментен в ліжку, але і не безнадійний. Якщо емоційна та активна жінка Кінь зуміє розбудити сплячого Змія, то він її дуже здивує в хорошому сенсі цього слова. В цілому непогана сексуальна сумісність може стати тим козирем, який допоможе парі виграти в битві за щасливі відносини.

Чоловік Кінь — жінка Змія

Чоловік Коня і жінка Змія — дві протилежності, яким непросто знайти спільну мову. Вибуховою і волелюбний характер хлопця приголомшить спокійну і вдумливу дівчину. Його широке коло спілкування буде лякати, а безліч прихильниць коханого викличуть ревнощі та недовіру. Завдяки своєму вмінню переконувати і маніпулювати, жінка Змія легко зможе підкорити серце чоловіка Коня, але чи вийде у неї утримати таку волелюбну особистість — ось питання.

Сумісність в шлюбі

Сімейне життя чоловіка Коня і жінки Змії буде, м’яко кажучи, проблематично. Тиха і «домашня» Змія асоціює сім’ю зі спокійним і неквапливим життям, турботливим і уважним чоловіком, який постійно знаходиться в полі зору, і слухняними здоровими діточками. Але її обранець дивиться на шлюб дещо інакше. Кипуча і діяльна натура Коня штовхає чоловіка на ризикові підприємства та необдумані кроки.

Разом з тим чоловік Кінь — прекрасний годувальник. Працездатність і везіння в бізнесі зроблять існування його сім’ї безбедным, а дбайлива і господарська дружина перетворить сімейне гніздечко в повну чашу. В цьому плані несхожість подружжя грає їм на руку. У цілому подібний шлюб може існувати тільки за умови великих компромісів як з одного, так і з іншого боку.

Сексуальна сумісність

Сексуальна сумісність в парі чоловіки Кінь і жінки Змії вселяє надії, що такий союз все-таки має місце бути. Спочатку напористість і темпераментність партнера може відстрашити дівчину, але з часом вона оцінить і зрозуміє коханця. Хлопцеві холодність Змії в ліжку здасться нецікавою, але. якщо у нього вистачить терпіння і такту, то на виході він отримає достатньо темпераментну і винахідливу коханку. Добившись взаєморозуміння в сексуальній сфері, партнери зможуть закрити очі на деякі побутові розбіжності.

Як зберегти відносини

Те, що Коня і Змії потрібно серйозно працювати над стосунками, сумнівів не викликає. У зв’язку з цим хочеться звернути увагу представників знаків на деякі моменти:

  • Жінці Змії не варто тиснути на обранця, змушуючи його сидіти вдома, або критикувати кожне його рішення. Його незалежний характер не терпить будь-якого втручання, навіть якщо воно виходить від коханої людини. Дайте партнерові можливість самореалізуватися, а за допущені помилки він в змозі відповісти сам.
  • Чоловікові Змія не потрібно намагатися посадити обраницю в золоту клітку, позбавивши її спілкування і захоплених поглядів. Все це жінці потрібно, як повітря, без якого вона зачахне.
  • Жінці Коня варто трохи стримувати свій запал і зупинитися.
  • Чоловікові Коня потрібно більше часу приділяти коханій і не провокувати її ревнощі.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: