Сумісність Дракона і Змії

Сумісність Дракона і Змії з одного боку висока, а з іншого неоднозначна. Маючи багато відмінностей у характері, представники знаків зможуть скласти щасливу і гармонійну пару.

Зміст:

сумісність дракона і змії

Сумісність Дракона і Змії

Характеристика знаків

Дракон і Змія — мудрі і сильні особистості. Кожен з них — людина амбітна і самодостатня. Таким людям нелегко знайти спільну мову, особливо якщо доводиться наступати на горло своїй гордості. Якщо партнери зможуть домовитися, у них все вийде.

Дракон

Люди, народжені в рік Дракона за китайським гороскопом, володіють вродженою порядністю і інтелігентністю. З ранніх років життя вони твердо стоять на своїх ногах і знають ціну грошам. Представники знаку люблять свободу і готові битися за неї до останнього. Дракони не мають войовничим характером, але тим не менш можуть за себе постояти.

У представників знаку дуже розвинене почуття справедливості і благородства. Володіючи тактом і вмінням розташовувати до себе людей, Дракон часто стає душею компанії і має репутацію людини, до думки якого прислухаються. У любові представники знаку можуть бути наполегливі, але ніколи не втрачають голови. В дружбі Дракони вірні, великодушні і завжди готові прийти на допомогу.

Класичне опис представника знака може зазнавати зміни в залежності від знаку зодіаку і керуючої стихії. Так, люди, народжені в рік Металевого Дракона за східним гороскопом мають неординарними здібностями і люблять «тішити своє марнославство. Період правління Водяного Дракона наділяє представників знаку практичністю і нетерплячістю, а рік Дерев’яного Дракона — кропотливостью в роботі і удачливістю у бізнесі. Рік Вогняного Дракона приносить своїм дітям скритність і задатки лідера, а рік Земляного Дракона наділяє людей допитливим і врівноваженим характером.

Змія

Головні риси характеру людей, народжених у рік Змії за східним гороскопом, — це мудрість і розсудливість. Якщо представники знаку поставили перед собою яку-небудь мету, знайте, вони її обов’язково доб’ються. І неважливо, скільки пройде часу і на що піде Змія, щоб роздобути бажане: мета буде досягнута. Представники знаку вміють чекати і ніколи не приймає необдуманих рішень.

Змія володіє винятковим даром переконання, вона здатна підібрати потрібні слова і ключик до серця будь-якої людини.

Представників знаку надзвичайно приваблюють матеріальні цінності та життєвий комфорт. Іноді такі люди можуть діяти дуже егоїстично, розчищаючи собі місце під сонцем.

У любові Змія схильна тримати партнера на короткому повідку, підпорядковуючи собі його волю. В дружбі представники знаку люблять більше себе і не схильні розорювати душу.

Під впливом стихій змінюються і риси характеру Змії. Рік Металевої Змії наділяє своїх діток винахідливістю і скритністю. Люди, народжені в рік Водяної Змії, розумні й різнобічні, а ті, хто з’явився на світ у рік Дерев’яної Змії, вміють подобатися оточуючим. Що ж стосується Вогненних Змій, то це енергійні і честолюбні натури, Земляні ж Змії вміють дружити.

Чоловік Дракон — жінка Змія

Чоловік Дракон і жінка Змія — приклад пари, де відмінності в характері партнерів є об’єднуючим фактором. Їх сумісність в любові досить висока, що дозволяє представникам знаків побудувати прекрасні відносини. Принадна і загадкова жінка Змія, немов магнітом, притягує до себе представників протилежної статі. Вона вміє подобатися чоловікам і користується цим в повній мірі. Якщо дівчина Змія поставить собі за мету завоювати хлопця, незабаром він опиниться в її мережах, вибратися з яких навряд чи зможе.

Чоловік Дракон любить сильних і незалежних жінок, а жінка-Змія і є такою. Якщо така дівчина зверне на неї свою увагу, то задоволений і зачарований хлопець тут же віддасть їй своє серце. Представниць прекрасної половини людства в хлопцях Драконів залучає їх успішність і респектабельність. Ці якості дуже важливі для жінки Змії, що любить комфорт і матеріальний добробут. В цілому, навіть неозброєним оком помітно, що чоловік Дракон і Змія жінка знайшли один одного.

Сумісність в шлюбі

Сумісність в шлюбі чоловіки Дракон і Змія жінки дозволяє парі створити міцну і щасливу сім’ю. В такому шлюбі все буде на своїх місцях: чоловік — глава сім’ї, а дружина — прекрасний квітка, вимагає турботи і уваги. Змія, як мудра і хитра жінка, що зробить все, щоб чоловік вважав, що важливі рішення приймає саме він. Вона оточить турботою, увагою і любов’ю, не забуваючи при цьому легенько «підштовхувати вперед». Завдяки мудрим порадам дружини і своїй завзятості і працьовитості, Дракон зможе досягти небувалих висот у житті.

Дракон і Змія, об’єднавшись разом, стануть в кілька разів сильніше. Жінка отримає надійного захисника і опору в житті, а чоловік — люблячу дружину, якій він буде пишатися. У матеріальному плані подружжя завжди будуть забезпечені, так що сварки з фінансових питань їм не загрожують. Невеликий ложкою дьогтю в цій сім’ї може стати бажання дружини контролювати чоловіка і підпорядковувати його своїм бажанням, чого незалежний характер Дракона не потерпить.

Сексуальна сумісність

Невисока сексуальна сумісність жінки Змія і чоловіки Дракон вимагатиме від партнерів терпіння і уваги. У сексі дівчина Змія трохи холодна, що не зовсім підійде Дракону. Але, якщо хлопець проявить терпіння, любов і розуміння, вона зможе дуже здивувати його. В цілому, час і взаємні компроміси зроблять з партнерів прекрасних коханців, яким буде дуже добре разом.

Чоловік Змія — жінка Дракон

Чоловік Змія і жінка Дракон — союз складний, але цілком успішний. Гороскоп сумісності обіцяє партнерам цілком гармонійні відносини за умови, що вони навчаться поступатися один одному. Чоловік Змія любить себе і любить, щоб його любили. Жінці Дракон подобаються красиві і доглянуті чоловіки, тому її інтерес до представника знака цілком зрозумілий.

Хлопця приверне жвавість натури і легкість на підйом дівчата. Крім того, її вміння мислити раціонально і швидко реагувати на мінливу ситуацію здасться йому цікавим. Разом партнери стануть сильнішими і впевненішими в собі. Що ж стосується відмінностей у їх характері, то ця обставина може як об’єднувати, так і роз’єднати представників знаків: все залежить від їх уміння і бажання домовлятися один з одним.

Сумісність в шлюбі

Гороскоп сумісності чоловіка Змія і жінки Дракон прихильний до подібних сімейних союзів. Чоловік Змія, будучи людиною практичною і розважливим, подбає про добробут сім’ї. Дружина Дракон буде щиро йому за це вдячна і створить всі умови, щоб чоловікові було комфортно в їх спільному домі. Жінка заряджає чоловіка своєю невгамовною енергією, роблячи його більш щасливим і активним.

Змія передасть дружині частинку своєї мудрості і розважливості, зробить її практичною і позбавить від звички смітити грошима. Право приймати важливі рішення чоловік довірить своїй другій половинці. Він високо цінує її здатність блискавично і адекватно оцінювати ситуацію і знаходити правильний вихід із становища. Конфлікти в шлюбі можуть виникати на ґрунті необгрунтованої ревнощів чоловіка і марнотратства жінки.

Сексуальна сумісність

Чоловік Змія і жінка Дракон мають ідеальну сексуальну сумісність. Будучи палкими і романтичними натурами, партнери чудово підходять один одному в цьому плані. Жінка Дракон завжди готова до експериментів, що приводить у захват її обранця. Ліжко для коханців — це не тільки місце для насолоди, там вони вирішують свої суперечки і непорозуміння.

Як зберегти відносини

Щоб стосунки не зів’яли, над ними треба працювати, тому Тигру і Дракону необхідно пам’ятати, що:

  • Жінці Змії не слід тиснути на обранця, нав’язуючи йому свою волю. Дракон дуже цінує свою незалежність і довго терпіти це не стане.
  • Чоловікові Змії не варто ревнувати партнерку з приводу і без приводу. Недовіра улюбленого може образити і відштовхнути обраницю.
  • Жінці Дракон потрібно стати серйозніше і практичніше.
  • Чоловікові Дракону не слід подавати улюбленої привід для ревнощів, граючи на її почуття.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: