Сумісність Змії та Бика

Успіх любовного союзу Змії і Бика залежить виключно від партнерів. Сумісність Бика і Змії за гороскопом висока, але відмінності їх характерів можуть стати причиною непримиренних розбіжностей. Бик — цінитель домашнього затишку і вечорів в колі сім’ї, а змія любить блищати на вечірках і веселитися.

Зміст:

сумісність бика і змії

Сумісність Бика і Змії

Основним інструментом для досягнення гармонії в такій парі служить вміння обох партнерів враховувати не тільки свої інтереси і готовність до компромісу. Гороскоп на сумісність людей, народжених у рік Змії або Бика в різних джерелах описується по різному, але любов між представниками цих знаків часто буває довгою і відданою.

У чому ці знаки найбільш сумісні

Ніяких проблем не викликає фізіологічний аспект відносин.

Сексуальні відносини Бик і Змія вибудовують на пристрасті друг і одного — в ліжку ця пара з легкістю і задоволенням наважується на різні експерименти та нововведення. У сексі обидва прислухаються до бажань партнера, не будучи егоїстами по суті.

Поряд з сексуальної складової, сумісності Бика і Змії сприяє їх взаєморозуміння. Починаючи з певного віку, представники цих знаків віддають перевагу сімейним цінностям, зокрема, вихованню дітей. Діти від такого шлюбу найчастіше виростають вихованими, шанобливо ставляться до старшого покоління, працьовитими і цілеспрямованими.

Сімейні відносини Бика і Змії

Чоловік Бик і жінка Змія, а також жінка Бик і чоловік Змія цілком довіряють один одному. Обидва партнера стабільні і передбачувані, і чоловік, і дружина романтичні, але при цьому чітко усвідомлюють потреби один одного і сім’ї в цілому. У побуті жінка Змія і чоловік Бик відповідальні і прагматичні, вони готові жертвувати своїми особистими інтересами заради спільного блага. Чоловік Бик і жінка Змія в любові добре сумісні, що благотворно позначається на їх шлюбному союзі.

Якщо чоловік Бик, а дружина Змія

Сумісність в любові не гарантує міцного союзу. У шлюбі жінки Змії і чоловіки Бика дружина може відчувати надмірне тиск чоловіка, що рано чи пізно призводить до відповідних заходів. У такому союзі лідирує той, хто сильніший, і найчастіше це чоловік. Сам по собі цілеспрямований і владний, він хоче домінувати не тільки в кар’єрі, але і в сім’ї.

Його практичність затьмарює романтичні почуття. Більш романтична дружина схильна поступатися, але з часом вона може збунтуватися, що призведе до гучних сварок. У подібному випадку подружжю вкрай важливо знайти компроміс, інакше розлад може призвести до розлучення. Крім того, жінка, приділяє весь свій час сім’ї і побуті, нерідко стає ревнивою, що погано впливає на її стосунки з чоловіком.

Вона бачить певну свободу чоловіка і хоче того ж, але навіть при наявності можливостей, Змія не той чоловік, хто поспішає ними скористатися. Такий шлюб багато в чому залежить від мудрості Змії, яка стежить за тим, щоб утримує обох подружжя поводок не був занадто коротким. Чесна любов між подружжям, заснована на винятковому взаємоповазі, найчастіше витримує випробування ревнощами.

Якщо чоловік Змія, а дружина Бик

Родина чоловіка Змії і жінки Бика найчастіше очолюється жінкою. Такі пані:

При необхідності жінка успішно будує кар’єру і залагоджує сімейні та побутові питання. Такі дружини не бояться відповідальності, а тільки вітають її.

Чоловік у такому союзі прагматичний, але тільки при наявності дуже значущого мотиву. В інших випадках його приваблюють творчість і пошук себе. Рутинні обов’язки йому швидко набридають.

У парах Бик жінка і Змія чоловік дружині вкрай важливо усвідомлювати постійну потребу чоловіка в розмаїтті та певної свободи, тоді їх союз буде гармонійним і успішним. Сумісність жінки Змії і Бик чоловіка залежить від уміння чоловіки поступатися дружині.

Як завоювати і не втратити партнера в парі Бик і Змія

Сумісність Бика і Змії за гороскопом — це не запорука успіху у відносинах. У спробах привернути увагу не повинно бути абсолютно ніякої брехні і фальші. Представники цих знаків тонко почувають неправду і не сприймають її. З романтикою на зорі відносин теж важливо не переборщити: довгим прогулянкам під місяцем варто віддати перевагу затишні вечори зі смачною їжею і теплою атмосферою.

Чоловік і дівчина цих знаків можуть сподобатися один одному не відразу. На те, щоб зрозуміти, як високий рівень їх взаєморозуміння, може піти час. Фундаментом союзу є практично однакове мислення і думку з ключових питань. Представники обох знаків з готовністю йдуть на компроміс, понад усе цінують сімейні цінності і матеріальні блага. Східні астрологи сходяться на думці, що дружба, що почалася між Биком і Змією — чи не непорушний союз. Якщо партнери чітко розподілять обов’язки і цілі на початку відносин, їх шлюб стане успішним, гармонійним і забезпеченим. Важко назвати пару, яка виявиться сильнішою тандему Змії і Бика.

Тепер ви знаєте про гороскопах на сумісність Бика і Змії, які вам допоможуть завоювати другу половину, якщо вона народилася в аналізовані роки.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: