Сумісність Тигра і Собаки

Сумісність Тигра і Собаки — одна з найкращих у східному гороскопі. Про таких людей говорять як про дві половинки одного цілого. Але те, якими будуть відносини партнерів, залежить лише від них самих.

Зміст:

сумісність тигра і собаки

Сумісність Тигра і Собаки

Характеристика знаків

Тигр і Собака можуть стати ідеальними партнерами в любові. Представники знаків не тільки мають подібні погляди на життя, але і чудово доповнюють один одного своїми несхожими якостями характеру. Вони не терплять брехні, облуди і кривди, а їх щедрість не знає меж. Якщо Тигр і Собака полюблять один одного, то ці відносини триватимуть довго і будуть дуже щасливими.

Тигр

Знак Тигра за китайським гороскопом наділяє людей, народжених під ним, сильним і незалежним характером. Представники знака не терплять будь-якого тиску з боку і високо цінують свою незалежність. Вони сміли у вчинках і судженнях, але часто бувають нерозумні. У любові Тигри віддаються почуттю без залишку, але в гонитві за новими враженнями здатні на зраду. В дружбі представники знаку великодушні і завжди готові прийти на допомогу.

Риси характеру Тигра можуть зазнавати зміни в залежності від керуючої стихії. Люди, народжені в рік Металевого Тигра, наполегливі і пихаті, що допомагає їм піднятися на найвищі щаблі ієрархічної драбини. У рік Водяної Тигра народжуються вигадники й експериментатори, не позбавлені таланту, а в рік Дерев’яного — відкриті і доброзичливі люди. Період правління Вогняного Тигра наділяє представників знаку задатками лідера, а рік Земляного — відповідальним і врівноваженим характером.

Собака

Люди, народжені в рік Собаки за східним календарем, мають невичерпною енергією і великою працьовитістю. Вони завжди звикли домагатися самі. Це відомі альтруїсти, які готові пожертвувати своїми інтересами заради інших. У любові представники знаку романтичні і схильні ідеалізувати партнера. В дружбі Собаки вірні і віддані, чим часто користуються егоїстичні натури, завдаючи представникам знака страждання.

Класичні характеристики Собак можуть змінюватися під впливом стихії, в період «правління» якої вони з’явилися на світ. Металеві Собаки самовпевнені і прямолінійні, а Водяні — щедрі і комунікабельні. Люди, народжені в рік Дерев’яної Собаки, відповідальні, працьовиті і уміють знайти підхід до опонента. Рік Вогняної Собаки наділяє представників знаку винахідливістю і впертістю, а рік Земляної — завзятістю в досягненні мети і вміння знаходити підхід до людей.

Чоловік Тигр — жінка Собака

Тигр чоловік і Собака жінка прекрасно підходять один одному і мають всі шанси побудувати міцні і щасливі відносини. Любов між представниками знаків спалахне не відразу, її зародження може передувати період дружби. Жінка Собака приверне чоловіка своєю розважливістю і вірністю. Що ж стосується самого хлопця, то його сильний і пристрасний характер, без сумніву, підкорить серце дівчини. Відносини між партнерами будуватимуться на глибокій любові і взаємній повазі.

Сумісність в шлюбі

В парі Тигр і Собака сумісність в шлюбі досить висока. У сімейних відносинах представників знаків все складатиметься чудово, а їх шлюб стане прикладом для наслідування. Жінка Собака — це саме той партнер для Тигра, хто зможе зробити його щасливим. Вона буде щиро любити і поважати чоловіка, зробить його життя в сім’ї комфортною. В силу свого характеру жінка здатна розчинитися в чоловіка і дітей, жертвуючи своїми інтересами.

Що ж стосується чоловіка Тигра, то він стане для дружини захисником і опорою в житті. Будучи волелюбної особистістю, чоловік захоче свободи у шлюбі, яку дружина зможе йому надати. Головне — щоб Тигр не надто захоплювався. Недоліком такого сімейного союзу може стати велелюбність чоловіки, що для люблячої і відданої дружини буде великим випробуванням.

Сексуальна сумісність

Сексуальний гороскоп жінки Собака і Тигр чоловіка говорить про гарну сумісності між коханцями. У цій парі не будуть бушувати африканські пристрасті з розірваною на шматки одягом і жаркими поцілунками. Така поведінка не в характері партнерів, навіть незважаючи на пристрасність Тигра. У ліжку у представників знаків будуть панувати мир і взаєморозуміння, що зробить їх сексуальні відносини приємними і романтичними.

Чоловік Собака – жінка Тигр

Пара чоловік Собака і жінка Тигр характеризується однією з найкращих сумісних по всьому східному гороскопі. Розважливість та грунтовність чоловіки припаде до смаку будь-якій жінці, а для Тигриці ці його якості характеру стануть просто знахідкою. Жінка Тигр приваблює чоловіків своїм чарівністю, жіночністю і безпосередністю. З нею весело і вільно, вона чудова співрозмовниця і володіє хорошим почуттям гумору. Загалом, любов між Тигром і Собакою — річ очікувана і цілком закономірна.

Сумісність в шлюбі

Прекрасна сумісність в любові між Тигром жінкою і Собакою чоловіком може стати міцним фундаментом для шлюбного союзу між представниками знаків. Однак є одна проблема: такі пари можуть так і не дійти до ЗАГСУ. Чоловік Собака — натура незалежна і не любить йти на поводу у кого-небудь. Жінка Тигр також обожнює свободу і, маючи горду вдачу, навряд чи стане вмовляти того, хто не зацікавлений у сімейних відносинах з нею.

У разі ж, якщо шлюб все-таки відбудеться, він може стати досить вдалим. Подружжя не тільки будуть любити і поважати один одного, але і з’єднаються в міцний союз, розбити який буде надзвичайно важко. Практичний і працьовитий чоловік зробить все, щоб його прекрасну дружину жилося легко і комфортно. Тигриця ж подарує чоловікові всю свою любов і турботу і перетворить його життя в солодкий сон.

Сексуальна сумісність

Жінка Тигр і чоловік Собака мають хорошу сумісність в сексі. У ліжку хлопець налаштований романтично, а дівчина любить займати чільні позиції. Щоб досягти гармонії і зробити сексуальне життя приємною для них обох, коханцям належить навчитися слухати один одного. Чоловікові потрібно стати сміливішими, а жінці — злегка зменшити запал.

Як зберегти відносини

Будь-які відносини, навіть самі ідеальні, не триватимуть довго, якщо партнери не будуть працювати над ними і над собою, тому, щоб в парі Тигр і Собака все склалося найкращим чином, закоханим потрібно пам’ятати, що:

  • Жінці Собаці, розчиняючись в партнері, не варто забувати про своїх почуттях і бажаннях.
  • Чоловікові Собаці потрібно постаратися бути менш вимогливим до партнерки і пам’ятати, що навколо багато претендентів в чоловіки для Тигриці.
  • Жінці Тигр слід стати більш практичною і не намагатися нав’язати свою волю партнеру.
  • Чоловікові Тигру не варто захоплюватися, затіваючи порожні інтрижки і нічого не значущі романи, адже синиця в руках часто набагато дорожче будь-якого журавля в небі.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: