Сумісність Змії з іншими знаками

Мудрі, проникливі, природжені лідери за життя – ось коротка характеристика, людей народжених в рік Аспід. З ким сумісна Змія, чого очікувати від союзу з іншими знаками зодіаку, як зрозуміти, що обраний вами людина саме той єдиний? Сумісність Змії та інших знаків східного гороскопу потрібно розглядати більш ретельно, щоб підібрати хорошу пару цьому індивідууму.

Зміст:

сумісність змії

Сумісність Змії

Коротка характеристика Змії

Люди, народжені в цей рік, багатогранні, вони можуть бути різними за характером. Але все ж загальні риси проглядаються серед усіх людей, які народилися під таким знаком. Завжди мають мету в житті і йдуть до неї, через всі перепони. Незважаючи на свою різноманітність, такі особи можуть зациклюватися на чомусь одному. У людей такого знака все їх буття призначене для однієї мети. Якщо це любов, то єдина, якщо віра, то весь вільний час присвячено їй.

Дівчина, яка з’явилася на світ у рік рептилії, може похвалитися гарною інтуїцією. Іноді навіть зможе передбачити подію з майбутнього. Така особа, здатна зацікавити будь-якого чоловіка, наперед угадуючи його побажання.

Який характер

Якості характеру, притаманні знаку:

У дитинстві і юнацтві люди, що з’явилися на світ у рік земноводного істоти, чарівні і привабливі своєю ніжністю і лагідністю. У більш зрілому віці дитячі якості змінюються: холоднокровністю, загартованим, як сталь, характером. Особи, східний гороскоп яких – розглянутий знак, не довірливі, їх девіз по життю: «Хочеш зробити добре, зроби це сам». Далекоглядність філософських поглядів, не дозволяє, таким особистостям бути марнотратними. Вони будуть роками збирати гроші на вподобану річ, зроблять все, що завгодно для досягнення мети.

Вміло зберігають свої сили, не витрачаючи їх на дрібниці, вони з легкістю підуть від спору, мудро вирішивши конфлікт, нікому нічого не розповідають. Наживати собі ворогів серед народжених у рік рептилії, не варто. Підступні і мстиві, вони ретельно розроблять план помсти, або навіть вашої ліквідації. Якщо хто-то один раз витер об них ноги, така особистість не упустить свій шанс, вжалити в той момент, коли зовсім не чекаєш.

Знак Китайського гороскопу в любові

Чоловік-Змія страшний ревнивець, якщо він полюбив, то вже не відпустить свою обраницю. Поки він не доб’ється розташування дівчини, буде заважати її відносин з іншими, роблячи неможливим вибір інших супутників життя. Рано чи пізно, будь-яким способом, все ж отруїть любов’ю свою жертву.

Жінки в цьому плані більш лояльні, вони скрупульозно будуть обирати свого партнера. Дуже важливо підійти під всі параметри такої особи. Після ретельного відбору, як тільки, народжена в цей рік за Східним гороскопом особистість, зрозуміє, що домоглася свого, встромитися в свого обранця хваткою кобри.

Якими б холоднокровними, розважливими не здавалися рептилії, в душі вони ранимі й уразливі, просто багато, вміло приховують свої почуття і не показують розчарування. Такі люди люблять несподівані подарунки та сюрпризи, люблять залицяння і тепле ставлення з боку партнера. Недовірливим, що люблять пригоди, їм потрібна підтримка і надійний тил, вони повинні відчувати свою затребуваність. Змія сумісність має з багатьма знаками, потрібно тільки ретельно підійти до цього моменту.

Сумісність з Кроликом

Ці два знаки ідеально підходять один одному, як в любові, так і в дружбі. Ніжний, турботливий Кролик, і холодна Рептилія – найбільш часто зустрічається союз.

Змію і Кролика чекає щасливе майбутнє

Обидва знака люблять бесіди по душах. Найчастіше, їх почуття спалахують в один момент і, якщо пара не буде брехати один одному і надмірно лестити, то шлюб буде міцним на довгі роки.

Сумісний з Півнем

Найкраща сфера для цих двох – це взаєморозуміння, дружба, гарне ділове партнерство. Між цими двома майже стовідсоткова сумісність в шлюбі.

Вони розуміють один одного з півслова, завжди надають підтримку і довіряють партнеру.

Змія і Бик

Така совм6естимость досить імовірна, двох людей можуть об’єднати спільні інтереси або робота. Народжені за календарем у рік Бика за своїм вподоби: спокійні, прогресивні, стежать за модою.

Союз принесе Бику мир і спокій. Серед цієї пари можливі будь-які тандеми: творчий, дружній і любовний.

Чи знайде спільну мову з Козою

Холодна Змія і податливий Козел – сумісність їх можлива? Їх спільне життя умовна. Часто Коза хоче бачити в особі Гюрзи покровителя з великим статком.

Дружба також ґрунтується на вигоді. Козі вигідно дружити з виконавчої і не вміє відмовляти особливою.

Змія і Мавпа

Гороскоп сумісності Змії з Мавпою можливий лише на 50%, якщо у пари намітяться загальні цілі в житті, добре скріпити союз зможуть лише діти.

Ведення спільного бізнесу – ось те, що об’єднає пару. Гюрза гарна, як генератор ідей, а Мавпа – відмінний виконавець.

Відносини з Конем

Сумісність Змії з іншими знаками – важливий момент. Наприклад, з Конем справи йдуть дуже цікаво. Шлюбні узи зі знаком Коня, будуть міцні до тих пір, поки їй не набридне.

Коня волелюбні і винахідливі, ні хвилини не сидять на місці. Вони можуть бути найкращими друзями, можливий спільний проект, але швидше за все, керувати ним доведеться Аспідові

Змія і Щур

Щури більше підійдуть для недовгих відносин. Між Щуром і рептилією, спалахує моментальна пристрасть, але далі цукерково-букетного періоду стосунки не зрушаться. Якщо все ж шлюб і полягає, то секс – головний двигун, таких відносин.

Відносини з Собакою

Їх зв’язки більш дружні, ніж любовні, але, незважаючи на це, шлюби між ними досить міцні. Собаки відповідальні і дбайливі, що дуже імпонує рептиліям.

В роботі у них злагоджений тандем. Спільна робота дуже зближує таких людей, і може призвести до більш тісного спілкування.

Малоймовірні сумісності

Сумісності Змії з іншими знаками, такими як: Тигр, Дракон, Змія і Кабан – малоймовірні. Перш, ніж вступати в шлюб або взагалі починати такі відносини, слід двічі подумати. Завжди беріть до уваги гороскоп сумісності. Тоді не буде болісних розставань і даремно витраченого часу.

 • Тигр і Змія. Тигри, абсолютно не підійдуть, для шлюбного союзу, Тигр не може зрозуміти прагнень Аспіда, а для неї навпаки — Тигр занадто безтурботний.
 • Змія і Змія. З’єднання двох однакових знаків дуже неоднозначно: то їм добре разом, то погано. Разом їх нічого не пов’язує, крім сексу. В парі відбуваються нескінченні конфлікти і розбирання з приводу побуту, роботи, життя.
 • Змія і Дракон. Народжений у рік Дракона любить турботу і догляд, його потрібно хвалити і обожнювати. Але вічно зайнята чимось або кимось рептилія не здатна на прояв турботи. Дракони, вступивши в шлюб з повзучої, скоріше намагаються звільнитися від обтяжливого союзу.
 • Змія і Кабан. Кабан, на думку розглянутого знака, занадто безпечна і багато витрачає, що дратує люблячу порядок представницю. Кому, як не їй, знати ціну грошам: вічно працюють і складають копійку до копійки, довго не цікавляться марнотратними і ледарями.
 • Сумісність Змії та інших знаків – умовний момент. Все буде залежати від особистості, народженої в той чи інший рік. Існують ситуації, коли абсолютно, здавалося б, протипоказані один одному люди знаходять спільну мову і готові йти на компроміси заради своєї другої половинки. Змія має сумісність з багатьма, а з рештою, при бажанні, легко знайде спільну мову.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: