Сумісність Собаки та інших знаків

Чоловік, що народився в рік Собаки, вірний і відданий, але не завжди знає, чого він сам хоче тому, що часто знаходиться під впливом своєї другої половинки. Сумісність Собаки з іншими знаками досить висока, але не відомо, наскільки комфортно самій людині поруч з другою половинкою, адже Собака може пристосуватися до будь-якого «хазяїну». В особистому житті для Собаки головне стабільність, а не короткочасна інтрижка і пристрасть. Тим не менше, таким людям властива схильність до зрад. Це обґрунтовано постійним пошуком себе і сумнівами у правильності свого сердечного друга.

Зміст:

сумісність собаки та інших знаків

Сумісність Собаки та інших знаків

Характерні риси

Собака має досить хорошу сумісність з іншими знаками, але ось якими будуть стосунки, залежить від рівня довіри між партнерами. В основному, собаки є великими скептиками, якщо вони раз розчарувалися в коханні, то навряд чи будуть знову заводити серйозні стосунки. У відносинах прагнуть отримати від партнера те, що можуть дати самі. Вони відрізняються від інших своєю невгамовною енергією, яку направляють постійно на вирішення всіляких проблем.

Часто відносини залежать від їх нервової системи. Їм притаманне постійне занепокоєння, при чому вона може бути навіть необґрунтованим. У зв’язку з цим у Псів часто спостерігаються розлади сну, що веде до нервових зривів і робить їх деколи зовсім нестерпними у відносинах. Великим плюсом є те, що Собака ніколи не чекає нагороди за свою допомогу, в наданні якої ніколи не відмовляє.

Глибоко в душі більша половина з них є частково социопатами, бо як не люблять людей. Великі скупчення народу їх дратують, особливо, якщо це застілля. Вони звикли тверезо оцінювати ситуацію, не терплять навіть жартівливу критику. Це не та людина, з якою можна весело провести час, вони часто схильні песимістичному настрою.

Вплив правлячої стихії на поведінку в стосунках

Сумісність людей, народжених у рік Собаки, здебільшого визначає приналежність до певної стихії. Вона може посилювати або, навпаки, зменшувати негативний вплив багатьох якостей знака зодіаку. За східним календарем кожен рік управляється однієї з 5 стихій. Спираючись на цю інформацію, можна читати китайський гороскоп сумісності зовсім по іншому.

 • Дерев’яна або зелена Собака (1874, 1934, 1994) завжди намагається розкласти все по полицях. Не любить самостійність і більше схильна до колективної діяльності. Її доброзичливість і життєлюбність завжди привертає друзів. У відносинах вона шукає спокою, більше схильна вибирати для проживання сільську місцевість. В роботі стабільна і працелюбна, іноді, без підтримки близьких, стає зовсім нерішучою.
 • Металевий Собака (1910, 1970, 2030) володіє такими якостями, як самовпевненість, рішучість, що відрізняє його від інших побратимів. У відносинах це може бути злісний тиран. Сумісність з іншими знаками у такого Собаки досить проблематична. Їх високі вимоги мало кому під силу задовольнити.
 • Для Вогняних Собак (1886, 1946, 2006)немає нічого неможливого. Вогняними знаками всі захоплюються. Часто заводять романи з людьми старше за віком, тому потребують настановах більш досвідченого партнера.
 • Водний Собака (1922, 1982, 2042) – це сімейна людина. Це найкраща пара для будь-якого знака. Їх дитяча безпосередність і романтична натура робить цей знак самим милим і чарівним.
 • Земний Собака (1898, 1958, 2018) добрий і чуйний. Завжди користується величезною популярністю. Найчастіше, це люди мистецтва, їх приваблює природа. Від інших її відрізняє особлива проникливість і дар переконання, яким вони дуже часто користуються. У відносинах це добрий і чуйний партнер.
 • Пси в сімейному житті

  З появою дітей Собака жінка стає невгамовною, вона пильно стежить за своїми малятами й дбає про їх безпеку. Чоловік Собака буде вести себе точно так само, іноді його метання навколо своїх дітей викликають асоціації з квочкою, яка раз підпихає курчат під крила.

  Собаки дуже турботливі батьки

  Найцікавіше, що Собакам складно знайти спільну мову з партнером Тигром, а от дитина Тигр зможе багато чому навчитися у своїх батьків і буде оточений ласкою і турботою. А от дітки – Щури, Зайці і Собаки чудово знають, як зіпсувати нерви батькам. Найбільш конфліктні сім’ї, в яких батьки Собаки, а діти народилися в рік Бика, Мавпи. Дитина-Дракон надто образливий, а яскравий Півник – може отримати від мами Собаки багато психологічних травм.

  Пси в любові

  Іноді прямолінійність Собаки може вбити в коханій людині всі почуття. Можуть заводити безліч романів, але знайшовши того єдиного людини, кинуть все і відречуться від всіх, аби тільки бути поруч з коханим. Вони потребують спорідненої душі, яка їх буде цінувати і розуміти.

  Незважаючи на тривалий пошук, у шлюбі Собаки далеко не завжди бувають щасливими. Всьому виною почуття самопожертви, а також залежність від думки оточуючих, в основному, своєї сім’ї. Шлюби часто розпадаються саме через втручання «добрих» родичів, які бажають допомогти обрати другу половинку для шлюбу краще.

  Ще одним важливим недоліком є невміння стримувати свої емоції, що часто призводить до зривів. З роками такі настрої призводять до нервових розладів, що робить з Собаки небезпечного тирана. Їм потрібно давати відпочинок і в цьому полягає завдання чоловіка/дружини. Якщо кожен партнер буде думати про свого чоловіка і намагатися не тільки брати, але й віддавати, то шлюб з Собакою може бути ідеальним, адже вона завжди буде не лише гарним коханцем, але і вірним другом.

  Пси в сексі

  Сумісність Собаки в сексі – це нав’язлива ідея. Навіть, коли вони сильно люблять свого партнера, можуть змінювати. Їм у відносинах не настільки важлива душа партнера, як можливість задовольнити свої плотські бажання. Іноді просто вражає, на які вчинки можуть піти Пси для завоювання нового симпатичного партнера для сексу.

  Вони не люблять поспіху в ліжку. Вони майстерно володіють своїм тілом. Люблять довго вивчати і питати партнера про те, які відчуття він отримав під час сексу.

  Пси в роботі

  Сумісність Собаки в роботі змушує іноді дивуватися вмінню вибирати собі компаньйонів. Хоча цей знак і не входить в число грошових, їх завзятість у роботі завжди оцінюється по достоїнству. Заважає заробляти їм надмірне безкорисливість, адже, щоб зберегти частину капіталу, потрібно бути егоїстом. Для залучення у своє життя достатку, Собаким потрібно навчитися бути цинічними, у цьому їм може допомогти партнер Півень, Змія або Щур.

  Ці три знаки здатні навчити Собаки отримувати вигоду з патових ситуацій, в яких Собака біжить, виляючи хвостом, допомагати, а замість цього потрібно ловити момент. Часто Собаким властиво уникати фінансової відповідальності, тому на керівних посадах їх практично немає.

  В роботі Собака звик повністю віддаватися своїй справі і завжди все доводити до кінця. В колективі ведуть себе дружелюбно. У спілкуванні вони не виділяють нікого. По кар’єрних сходах Собака почне просуватися тільки заради чогось, наприклад, коли дітей вдома нічим годувати. В інших випадках, це їм просто не потрібно. Вони звикли віддавати, а не брати від життя те, що потрібно їм.

  Наскільки сумісні з іншими знаками

  Гороскоп допоможе зробити вибір

  Гороскоп сумісності Собаки з іншими знаками представлений нижче.

 • Собака і Собака – це ідеальна пара. Вони розуміють один одного з півслова. Їм не потрібно витрачати час на сварки і з’ясування відносин – такий тандем стане міцною сім’єю і прикладом для оточуючих.
 • У любові відмінним партнером для цього знаку стане Щур. У такому тандемі у пари є всі шанси досягти ідеальних відносин. Досвідченість і спритність Щура багато в чому тримає цей шлюб. Вони не сваряться практично ніколи тому, що розуміють один одного з півслова.
 • Гороскоп сумісності Собака і Бик обіцяє не таке райдужне майбутнє, як у попередньому варіанті. В цьому тандемі знадобиться все вміння Собак пристосовуватися до своїх близьких. Хоча в цьому шлюбі вона часто буде відчувати себе пригнобленої і навряд чи пізнає справжнє щастя.
 • Собак з Тигром особливо також нічого не об’єднує. Це, швидше, може бути швидкоплинний роман, але ніяк не довгий міцний шлюб. Як будь-яка кішка з собакою, вони завжди будуть знаходитися на межі зриву.
 • У багатьох розуміннях, краще Кролика партнера для Собаки можна і не шукати. Це щира і ніжна любов, якої багато хто може позаздрити. Вони не чекають один від одного матеріальної користі, їм добре вдвох і в замку, і в хатині в лісі.
 • Гороскоп сумісності Собака і Дракон не обіцяє нічого хорошого для такого союзу. Цілеспрямованість і самозамилування Дракона просто виводять Собаки з себе. Дракон приймає поступливість партнера, як належне, не даючи натомість нічого, що і призводить відношення до краху.
 • Для Собак хорошим партнером може стати Змія. Між цими знаками завжди все гладко. Однак, зі Змією швидше уживеться Водний Собака, який шукає сімейного щастя і усамітнення, але ніяк не Вогненний, непосидючий представник. Йому в такому шлюбі просто нудно.
 • Сумісність по гороскопу Коня і Собаки висока. Прогноз передрікає гармонійні, довірливі стосунки в парі. Вони завжди допомагають один одному і можуть прийти на допомогу у важкий момент. Зрад в їх тандемі місця немає, це відносини, побудовані на взаємній любові й довірі.
 • Коза ніколи не стане гарною парою для Собак. Парнокопитному чуже співчуття і біль оточуючих. Від партнера вона чекає тільки вигоди в матеріальному плані. Собака її завжди дратує своєю суетливостью.
 • Як не дивно, але знайти спільну мову так швидко, як з Півнем Собака не може більше ні з ким. Секрет успішності таких тандемів не відомий. Але, швидше за все, справа в тому, що у них обох повна свобода дій. Собака, яка любить походити по вулицях і завжди знаходиться в русі, багато працює, практично не з’являється вдома, Півень ж навпаки, частіше буває вдома.
 • У любові Собака зі Кабаном сумісна рідко. Між знаками рідко укладаються шлюби тому, що вони дуже рідко звертають увагу один на одного, їх приваблюють зовсім інші люди.
 • Сумісність по гороскопу Мавпа і Собака ідеальна. Вони можуть прожити в любові довгі роки. У них обох відсутнє бажання пригнічувати партнера і змінювати його, це і є секрет щасливого шлюбу. Хоча спочатку мавпа робить більший наголос на те, хто ж буде головним у родині, а потім з легкістю передає кермо влади в руки Собаки.
 • Заключна частина

  Люди, народжені в рік Собаки, мають хорошу сумісність з іншими знаками. Багато в чому цьому сприяє вміння бути добрим сім’янином і швидко пристосовуватися до певного людині.

  Якщо вірити східним гороскопом, то сумісність розглянутого знака може бути хорошою з абсолютно кожним знаком, єдине – декому з представників доведеться підлаштовуватися піт темперамент іншого.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: