Сумісність Дракона з іншими знаками

У чомусь положення людини в суспільстві і її поведінку визначає стихія і знак, під яким вона народилася. Китайський гороскоп може дуже багато розповісти про прихованих здібностях і навичках, зрозуміти, як змінити себе на краще, правильно вибудувати особисті взаємини з коханою людиною. Хто підходить Дракону для сімейного життя найбільше?

Зміст:

сумісність дракона

Сумісність Дракона

Коротка характеристика знака

Щоб краще зрозуміти, хто підходить Дракону в любові, потрібно дізнатися побільше про його характер і особливості. Для цього знака немає нічого неможливого, він дуже легко приймає на себе відповідальність за будь-які дії. Він активний, цілеспрямований, його голова повна інноваційних ідей. В таких людях добре розвинені лідерські якості, оточуючі до них тягнуться. Однак, сумісність Дракона в любовних відносинах багато в чому залежить від його вміння контролювати свій гнів.

Такий чоловік дуже запальний. Разом з тим, у любові він пристрасний. Володіє особливою чарівністю і шармом, який притягує представниць прекрасної статі, роблячи його предметом загального обожнювання. Розчарувавшись, раз у своїй партнерці, Дракон вже більше не стане зв’язувати себе серйозними стосунками і буде парубкувати. Жінка, народжена під цим знаком, що володіє високим інтелектом, з нею завжди цікаво поговорити.

Драконихи самостійні, завжди говорять правду в очі, часто робить їх злісними ворогами для багатьох інших жінок. Сумісність Драконихи з протилежною статтю досить невисока, тому як їй складно бути поступливою і милою, коли всередині вирує ураган. Якщо вона навчиться поступатися і знаходити компроміс, то може стати прекрасною дружиною. Драхониха дуже трепетно ставиться до своїх дітей, розуміє з півслова.

Вплив року народження і стихії на сумісність у відносинах

Сумісність Дракона багато в чому визначається роками народження.

 • Дерев’яні Дракони, народжені в 1904, 1964 та 2024 роках, володіють великим творчим потенціалом. Це волелюбні, енергійні люди, що володіють дивергентним мисленням, готові розглядати багато проблеми під різними кутами. Для них дуже важливі такі якості у партнерів. У порівнянні з іншими побратимами, вони менш претециозны, але далеко не завжди у них виходить правильно побудувати лінію відносин з іншими людьми.
 • Сумісність Вогняного (1916, 1976, 2036) Дракона з іншими марками багато в чому визначається впливом стихії. Це дуже емоційні люди, вплив знака посилюється вогняною стихією в рази, вони ще більше запальні. Погано можуть контролювати свої емоції, часто думають, що їх думка є істинно правильним. Коли Жовтий Дракон здатний стримувати свої негативні якості, може мати дуже сильний вплив на інші знаки. У любові таке поєднання робить його неоднозначним партнером: з одного боку, самовладання дозволяє йому тримати другу половинку під контролем, а з іншого – надмірна емоційність призводить до сварок і непорозуміння з боку обох партнерів.
 • Земляний Дракон (1928, 1988, 2048) менш запальний, ніж його побратими. Це ідеальна партія для будь-якого знака. У любові він вірний і справедливий. Вплив Землі робить його дуже успішним в кар’єрі, серйозним. Такий Дракончик особливо привабливий для протилежної статі.
 • Металевий представник (1880, 1940, 2000) наділений надзвичайною завзятістю і сміливістю. Кожну свою думку він буде гаряче відстоювати, в процесі захоплюючи інших людей на свою сторону. Навіть якщо на його бік ніхто не перейде, буде продовжувати свій бій поодинці. У відносинах може бути дуже наполегливим, особливо, коли домагається своєї пасії.
 • Останній представник — Водний (1892, 1952, 2012) володіє надзвичайною чуйністю і більш спокійним характером. Він дивиться на багато проблем очима інших людей, що робить його у відносинах ідеальним партнером, який тонко відчуває свою другу половинку. Порівняно з іншими побратимами, він здатний раціонально приймати рішення, не спираючись на свої емоції. У справах може бути непостійним, йому важко зосередитися надовго на одному завданні, хоча в цілому, в нього завжди добре йдуть справи, за які він береться.
 • Якою повинна бути драконова половинка

  Гороскоп допоможе визначитися

  Читати гороскоп можна під різними ракурсами. Багато астрологів розходяться в думці на рахунок сумісності Дракона з іншими знаками. Ясно тільки одне, що крім приналежності до того чи іншого знаку, друга половинка повинна володіти певними якостями характеру, щоб ужитися з цілеспрямованим, волелюбним Драконом. Чудово доповнює Дракошу вивертка Щур. Саме спритності, вміння піти манівцями не вистачає, звик лізти на рожен Кончик.

  Люди, народжені під знаком Дракона, потребують постійної похвали. Для них є стимулом захоплення, і навіть деякий схиляння перед їх здібностями другої половинки. Партнер Дракона повинен володіти такою ж невгамовною енергією, щоб витримати настільки наступальну й пристрасну вдачу. Партнер повинен бути хитрим і ввічливим. Іноді доведеться стримувати запал Дракона, який часом буде рвати і метати, адже знак досить агресивний у своїх спробах довести правоту і залучити людей на свою сторону.

  Взаємодія з іншими представниками

  Сумісність Дракона і інших знаків розглянемо більш детально нижче.

 • Щур (Пацюк)ідеально підходить Кончик для шлюбу і фінансових справ. Такий тандем буде міцним за умови, що головним у відносинах буде Дракон. Щурячі навички та здібності завжди згодяться партнеру в тих ситуаціях, коли він не може впоратися зі своїми емоціями і мислити раціонально, вона підкаже, як знайти обхідний шлях, а коли і взагалі покинути поле бою.
 • Сумісність Бика і Дракона малоймовірна, але можлива. Обидва знака зодіаку прагнуть довести свою першість. Союз можливий з Водяним представником знака, менш агресивним і більш лояльним.
 • За гороскопом сумісності Дракона з Тигром, можна сказати, що цей союз буде багатообіцяючим. Два сильних яскравих представника багато в чому будуть доповнювати один одного.
 • Любовна сумісність Кролика (Кролика) і Дракона не настільки хороша. У «трусишке» Дракончика приваблює його податливість і поступливість, а от Кролика, часто лякає надмірна претензійністю партнера. Обидва людини можуть доповнювати один одного і робити щасливими, якщо зможуть прибрати з шляху камінь спотикання.
 • Сумісність Дракона, і Дракон повинна бути ідеальною, але так відбувається далеко не завжди. Дуже часто люди з однаковим складом розуму і однаковими прагненнями будуть один одного дратувати, і намагатися придушити. Все буде залежати від уміння обох людей поступатися, йти на компроміс.
 • Сумісність зі Змією Дракона дозволяє створити міцний, міцний союз. У цьому шлюбі багато в чому все залежить від мудрості Змії, якої слід навчитися нишком керувати запальним партнером.
 • Сумісність Коня і Дракона досить проблематична. Кожен партнер тягне ковдру на себе і не хоче поступатися. Норовливий характер Коня і запальність Дракончика не дають їм спокійно жити. У їх відносинах визначальним фактором є не духовна зв’язок, а секс.
 • З Козою (Вівцею) взагалі не варто намагатися пов’язувати своє життя. Це вже зовсім не надійний партнер. Справа в тому, що парнокопитне в такому союзі буде оточена турботою і любов’ю, а от сама Коза не може дати коханій людині щастя.
 • Сумісність Мавпи і Дракона дуже хороша. Представники цих знаків зодіаку доповнюють один одного. Їх відносини яскраві, засновані на взаємодопомозі і довірі.
 • Сумісність Півня і Дракона обіцяє їм міцний союз, за умови, що вони зможуть вгамувати своє самолюбство. Ці знаки здатні багато в чому досягти успіху.
 • Сумісність Собаки і Дракона нульова. Собака не бачить свого партнера так, як його бачать інші і, якщо спочатку закоханість не дає тверезо її оцінити, то потім вона просто не може примиритися з його прагненням бути першим. Дракоші складно змиритися з тим, що хтось не приймає його точку зору, яка, на його думку, завжди правильна.
 • Сумісність Кабана і Дракона 80-90%. Кабан приваблива для нього своєї хозяйновитостью, а також непідробним захопленням його натурою, що лестить самовдоволеному Дракону.
 • Висновок

  Гороскоп сумісності Дракона може підказати партнерам, що потрібно змінити в собі, щоб досягти повної гармонії у відносинах. Це не означає, що, наприклад, Собака і Дракон не можуть підходити один одному тому, що не уживуться. Багато в чому впливає на відносини положення Місяця та інших планет, дата народження і місце.

  Не маючи точних даних просто неможливо скласти правильний гороскоп сумісності, тому більшість описаних положень є відносними. Східна астрологія вважає Дракона знаком надзвичайного везіння, притягає гроші і благополуччя, так що кожен, кому пощастить перебувати з ним поруч, може відкрити в собі додаткові таланти.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: