Сумісність Змії і Мавпи

Гороскоп сумісності не відповість на питання, як довго пара буде разом, і чи вона зможе побудувати щасливий шлюб. Але він дає розуміння того, з якими проблемами партнери зіткнутися, і як краще їх вирішити. Розглянемо сумісність Змії і Мавпи в шлюбі. Але, щоб зрозуміти, наскільки ці знаки сумісні, спочатку поговоримо про загальній характеристиці людей, які народилися в рік Мавпи і Змії.

Зміст:

сумісність змії і мавпи в любовних відносинах

Сумісність Змії і Мавпи в любовних відносинах

Загальна характеристика Змії

Згідно зі східним гороскопом, люди, які народилися в рік Змії, наділені мудрістю. Вони проникливі і не схильні приймати імпульсивних рішень. До достоїнств Змії відносяться терплячість і витривалість. Вони досягають намічених цілей, і не розпорошується по сторонам. З негативних якостей Змія наділена егоїзмом і скупістю. Це породжує безліч конфліктів у шлюбі. Хоча, при повній самовіддачі з боку партнера, Змія не буде шкодувати для обранця нічого.

Так само, як Змія націлена на одну мету в житті, вона залишається віддана одній людині. У досягненні поставленої мети ці люди не допускають поспіху. Вони, щоб уникнути перешкоди, готові йти обхідними шляхами. Але це швидше гідність, ніж недолік. Також варто відзначити, що наділені від природи мудрістю і проникливістю Змії не схильні прислухатися до порад оточуючих, навіть якщо мова йде про подружжя. Це не йде на користь сімейних відносин.

Крім мудрості природа наділила Змій елегантністю, що привертає до них увагу. Також у них є почуття гумору, що допомагає триматися на висоті в будь-якій компанії. В цілому Змії привертають увагу протилежної статі, але зважаючи складного характеру відносини не завжди складаються так, як того хотілося б.

Негативно на сімейних відносинах позначається і мстивість Змій. Вони важко переживають всі невдачі і не виносять образ. При будь-якому зручному випадку ображена колись Змія віддасть борг. Також, пов’язуючи життя з хитрою Змією, потрібно розуміти, що вона буде підкоряти собі партнера. Їй потрібна тільки роль лідера в сім’ї.

Загальна характеристика Мавпи

Люди, які народжені в рік Мавпи, мають безліч переваг. Вони чарівні, вміють притягувати до себе увагу, і наділені неабиякими розумовими здібностями. Ці люди не поспішають з вибором дружина. Кільце вони вибирають після того, як переконаються, що зустріли споріднену душу. Свої почуття Мавпи не приховують від сторонніх. Якщо вже вони вибрали людину, то про це знає весь світ. При цьому дівчина, народжена під цим знаком, не менш відкрито висловлює свою любов, ніж хлопець. А показують почуття ці люди незвичайними способами. Вони не будуть дарувати банальні подарунки, а пошукають щось незвичайне.

Мавпи – це великі маніпулятори. Така риса характеру стає причиною конфліктів у стосунках. Ще варто відзначити, що людям, які народилися в рік Мавпи, не підійде нудне життя. Їх захоплює процес залицянь. Але, як тільки вони завойовують мета, їх інтерес згасає. Тому партнеру в таких відносинах доведеться бути загадкою, яку Мавпі цікаво розгадувати все життя.

Мавпам властивий егоїзм, як в любові, так і в сексі. Вони хочуть бути лідерами в сім’ї і з цією роллю чудово справляються. Всі проблеми, навіть ті, які на перший погляд здаються нерозв’язними, вони вирішують з легкістю.

Як чоловікові, так і жінці Мавпі потрібен інтелектуально розвинений партнер, який не стане обмежувати свободу обранця, і порушувати його особистий простір.

Сумісність Змії і Мавпи

В цілому сумісність змії і мавпи складно назвати вдалою. У Мавпи і Змії дуже багато відмінностей і одне на двох бажання бути лідером у стосунках. Побудують вдалий союз тільки ті пари, які зможуть іти на компроміс і поважати бажання один одного.

Розглянемо окремо, яка сумісність в шлюбі чоловіки Мавпи з жінкою Змією і жінки Мавпи з чоловіком Змією.

Жінка Мавпа і чоловік Змія

Шанс на щасливі відносини є

Чоловік змія і жінка мавпа – вічні суперники, у яких різні погляди на життя. Творчу обраницю чоловік спробує поставити в рамки, оскільки не терпить сумбурного способу життя. Вона ж, вдаючись до хитрих прийомів, буде відстоювати свою життєву позицію, що розсердить партнера. Партнери в такій парі часто відкривають не кращі, а гірші сторони один одного, що веде до розлуки.

Враховуючи, що пара склалася завдяки виникла між партнерами любові, шанси на успішні відносини все-таки є. Але обом партнерам для створення міцної і щасливої сім’ї доведеться постаратися. Емоційної жінці доведеться змиритися з відсутністю емоцій у обранця. Обранцеві, у свою чергу, доведеться закрити очі на емоційні та нелогічні вчинки обраниці. Дуже важливо спочатку стосунків прийняти партнера таким, яким він є і не намагатися його переробити. Слід не акцентувати увагу на негативних якостях обранця, а відкрити в ньому позитивні сторони, яких в обох знаках чимало.

Одним з найкращих якості чоловіка Змії є вміння заробляти гроші. До того ж він завжди домагається того, чого хоче. І якщо визначити спільні цілі, то шлюб буде міцним. Жінці доведеться відмовитися від повної свободи, яка для неї важлива, оскільки обранець в цій парі буде контролювати абсолютно все. Ще жінці Мавпі доведеться приділити чимало часу організації побуту, оскільки дім і сім’я для обранця дуже важливі.

Повинен попрацювати над собою в цій парі і чоловік. Йому слід бути більш м’яким і дати якусь частку свободи обраниці. Саме йому доведеться згладжувати гострі кути, оскільки обраниця цього ніколи робити не буде. Але, натомість на старання чоловіка, сумбурна Мавпа внесе різноманітність у сімейне життя, якого іноді так не вистачає прагматичному її обранця.

Чоловікам у цьому союзі слід звернути увагу на жінок, які народилися під знаком:

Жінка Змія і чоловік Мавпа

Сумісність жінки Змії і чоловіки Мавпи в любові не найкраща. Найважчий у відносинах перший період. Партнери намагаються переробити один одного, що веде до сварок і скандалів. Більшість пар розпадаються, так і не зумівши розгледіти гідності обранця.

Обидва партнера, згідно зі східним гороскопом, привабливі і привертають увагу оточуючих. Вони не зможуть не помітити один одного. Але, у відносинах кожен з них намагатиметься бути сильніше обранця, і зайняти місце лідера. Замість цього партнерам слід доповнювати один одного. У чоловіка багато ідей, які кропітка і цілеспрямована обраниця допоможе втілити в життя.

Безліч проблем у такому союзі виникає із-за ревнощів дружини. Вона спробує повністю контролювати життя обранця, захистити його від спілкування з протилежною статтю. Це не по смаку Мавпі, яка потребує спілкування з зовнішнім світом. Щоб уникнути скандалів обранцям доведеться знайти золоту середину.

Схильність чоловіка до брехні – ще один камінь спотикання. Всупереч бажанням обраниці, він постарається знаходити час для спілкування з зовнішнім світом. Але, щоб уникнути скандалів, почне приховувати правду. Прониклива обраниця зрозуміє, в чому справа. А, оскільки в даній парі мирним шляхом вирішувати проблеми жоден з партнерів не вміє, життя буде сповнене конфліктів.

Спричинить за собою проблеми і ставлення чоловіка до проблем. Прагматичну дружину, яка звикла все тримати в кулаці, дратує поверхневе ставлення обранця до виникаючих на життєвому шляху проблем. В деякій мірі назвати Мавпу пливе по життю. Але Змії слід довіритися партнеру, який при всьому своєму поверхневому ставленні до проблем вирішує їх легко і просто.

Для збереження сім’я великих зусиль потрібно докласти жінці. Якщо вже таке злиття з якоїсь причини сталося, партнерам слід постаратися зберегти шлюб. У жінки в цьому союзі набагато більше терпіння і витримки. Вона мудрішою обранця. Саме дружині слід поступитися роль лідера. А чоловікові не потрібно нічого приховувати від обраниці, яка відчуває фальш.

Різні партнери і в сексі. Жінка більш стримана, що не доводиться по смаку імпульсивної чоловікові. Але якщо він допоможе розкритися своїй обраниці, то сексуальне життя буде насиченим і емоційною.

Щоб зрозуміти, з ким ви маєте справу, потрібно взяти до уваги східний гороскоп і колір року, який народжений обранець. Так, наприклад, люди, народжені в рік вогненної Змії більш недовірливі і критичні до оточуючих. Навіть незважаючи на те, що вони наділені особливим шармом, їм украй важко знайти спільну мову з ким би то не було.

Висновок

Гороскоп свідчить про те, що даний союз не є вдалим. Такий шлюб астрологи називають векторним, оскільки між партнерами занадто мало спільного. Але, при бажанні, можна зберегти шлюб і щасливо прожити разом все життя. Головне – не намагатися підігнати чоловіка під себе, а знайти комфортну для обох партнерів модель поведінки.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: