Сумісність жінки Собаки з іншими знаками

Сумісність жінки Собаки з іншими знаками буває різною. Для тих людей, хто відкриє таку особистість і зможе знайти правильний підхід до ніжною вдачею, отримає люблячого партнера. Загальна характеристика жінки Собаки досить хороша, люди, народжені в цей рік бережуть сімейне вогнище, проявляють ангельське терпіння і ніжно прив’язуються до свого чоловіка.

Зміст:

сумісність жінки собаки з іншими знаками

Сумісність жінки Собаки з іншими знаками

У роботі і справах, Собаки воліють робити все на совість. Жінка народжена в цей рік не допустить несправедливості навколо неї або близьких їй людей. Собаки не злопам’ятні і швидко прощають образи. Іноді жінки Собаки стають ошуканими з-за своєї відкритості і довірливості.

Загальна характеристика жінки Собаки

Жінка Собака завжди підтримає морально будь-якої людини. З усіх представників 12 знаків, Собаки вважаються уособленням доброти і чесності. Люди, народжені в цей рік, завжди знають чого хочуть від життя і як цього домогтися. Багато успішні жінки з легкістю можуть побудувати кар’єру і бути на хорошому рахунку у начальства.

З жінок народжених в цей рік, часто виходять хороші дружини, які виконують свій жіночий обов’язок і ретельно стежать за будинком і дітьми. Якщо чоловік буде цінувати свою жінку і оберігати її, то дружина обов’язково віддячить свого партнера і буде з людиною все життя.

Жінка Собака в Любові

Якщо читати повну характеристику та гороскоп для цього знака, то зрозуміло, щоб створити міцний шлюб, жінці підходить цілеспрямована і сильна людина. Якщо жінка Собака готова до народження дітей і хоче побудувати міцний шлюб, то потрібно придивитися до тих особистостей, які не бояться труднощів і готові все робити для своєї людини.

Для щастя, щоб шлюб був щасливим, представникам цього знаку потрібно зовсім небагато: довіра, вірність і повагу.

Хто підходить Собаці за східним гороскопом? Насправді східний знак, може бути не таким сильним і цілеспрямованим як сама Собака, але повинен володіти такими якостями як: справедливість, доброта і чесність. Кращий східний знак у цьому випадку — Собака, Тигр, Кабан і Кролик.

Сумісність жінки Собаки з іншими знаками зодіаку

Якщо подивитися на гороскоп, то жінці Собаці підходять для вступу в шлюб такі знаки зодіаку:

З такими знаками у Собаки сама міцна зв’язок і вони підходять жінці найбільше. Жінки народжені в рік Собаки, можуть бути не лише зразковими дружинами, але і суперечливими постатями в любовних відносинах. Самі вони не проти іноді пограти з вогнем і пуститися в любовні авантюри, але своєму супутнику такого відношення не прощають. Жінкам Собакам в якості вибору супутника життя, варто розглянути знаки стихії землі і повітря. З іншими стихіями, жінки Собаки сходяться не так добре.

Сумісність жінки Собаки зі знаками східного гороскопу

Собака-Собака

Якщо взяти до уваги гороскоп і характеристику знака, то цей союз буде неймовірно міцний, так як погляди на життя у них схожі. Сумісність з людиною, який відображення тебе самого майже 100%. Однак така ідеальна сумісність може і зіпсувати стосунки, якщо люди почнуть змагатися за чільне місце в сім’ї. Кожен в парі потребує любові своєї другої половинки. Якщо не ігнорувати один одного, то загалом виходить дуже гармонійна пара, яка дорожить своїми відносинами.

Собака-Щур

З цих людей вийде цікава пара, в якій подружжя із задоволенням поринути у відносини. Такі знаки завжди зрозуміють один одного і у них є багато точок дотику. Жінка з легкістю спокусить чоловіка Щура, вона дуже красива і привертає до себе увагу сильної статі. Чоловік повинен приділяти своїй жінці багато уваги, а чоловік Щур найчастіше орієнтований тільки на себе. Жінка Собака може легко припинити ці стосунки, але іноді нерішучість може затягнути її в цих відносинах, що обом буде на руку.

Собака-Кабан

Відносини приречені на успіх

Союз жінки Собаки з чоловіком Кабаном може вийти досить хороший. У них є фундамент для глибокого розуміння один одного. Часом, щоб добитися своїх цілей, Собака може знехтувати деякими моральними принципами, змусивши Кабана діяти в її інтересах, проте він не такий простий чоловік і швидко розрахувати у чому підступ.

Бажання жити за своїм власним графіком та інтереси у всіх сферах життя чоловіка Кабана не відразу і з працею впишуться в повну правил життя жінки Собаки. Дружина висуває ряд вимог до свого супутника і їй захочеться взяти під контроль його інтереси, обмеживши в самостійності. Яка б не була вдала сумісність, будь-які обмеження це досить проблематично, але в цій парі обидва людини будуть чути один одного, тому такий союз приречений на успіх.

Собака-Бик

Відносини цієї пари часто стають серйозними з самого початку, а відданість і вірність подружжя посилює все це. Жінка Собака завжди проявляє турботу до свого партнера, буде поруч в потрібну хвилину і не зрадить. Чоловік Бик завжди прагне до атмосфері затишку, спокою, сталості і тому Собака буде для нього ідеальною партнеркою. Однак він буде проти того, що жінка Собака постійно приховує від нього свій внутрішній світ. Собака може піти на компроміс, але це в неї не завжди виходить, тому дуже часто жінка буде виводити Бика з себе. Але є в цій парі і багато хорошого, кожен отримає те, що він хоче від відносин, якщо допоможе своєму партнерові.

Собака-Тигр

Світ і повагу буде в сімейному житті у чоловіка Тигра і жінки Собаки. Подружжя зможуть прийти до компромісу навіть у найскладнішій, і на перший погляд безвихідній ситуації. Зазвичай в таких парах трапляється любов з першого погляду, і кожен партнер буде прагнути побачити в іншому тільки позитивні сторони. Жінка Собака дуже швидко захоче стати дружиною такого чоловіка, а він, зваживши всі плюси і мінуси, швидше зробить вибір на її користь. Тигр в цьому випадку не помилиться, жінка Собака зробить все можливе, щоб її чоловік і діти ні в чому не потребували. Якщо чоловік Тигр надасть їй належну увагу і свою підтримку, то жінка стане відданою і чуйною.

Собака-Кролик

Жінка Собака буде ідеальним партнером для Кролика чоловіки. Кролик дасть Собаці спокій і ніжність. Удвох вони допоможуть один одному відкрити потенціал для саморозвитку, також вони можуть реалізуватися як у відносинах, так і в кар’єрі. У ліжку в цих знаків теж буде широке поле для перетворення власних ідей в реальність. Однак залежати ці відносини будуть від того, врівноважена жінка Собака. Чоловікові Кролику потрібна ніжна жінка, яка буде берегти сімейне вогнище, і якщо жінці Собаці це вдасться, то все буде добре.

Собака-Дракон

Якщо взяти до уваги характеристику і гороскоп такого знака, то у подружжя в цій парі будуть занадто різні погляди на життя, що заважає побудувати гармонійний союз. Дракон завжди прагнути реалізувати свій потенціал у сфері творчості, а Собака занадто занурена в реальності світу, тому домовитися їм проблематично, а відносини не будуть предметом стабільності. Однак якщо вони зможуть знайти спільну мову, то проживуть досить щасливе спільне життя. Дракон вносить різноманітність у сімейне життя, а його супутниця завжди буде поруч і зможе підтримати його в будь-якому починанні.

Собака-Змія

На початку Собаку приваблює яскравість чоловіки Змії, але після знайомства з характерами один одного, перспектива стане не такою барвистою, а спільне життя стане для них справжнім випробуванням. При створенні сім’ї в Змії прокинеться інстинкт власника, і чоловік буде знаходитися поряд з партнером завжди, не даючи дружині поле для самостійної діяльності. Чоловік Змія буде претендувати на лідерство в парі. Такі обмеження волі не по душі будуть волелюбної Собаці.

Собака-Кінь

Пара подолає всі труднощі

У цієї пари цілком може вийти щаслива сім’я, але ніхто не зможе гарантувати їм відсутність складнощів. Ці знаки з легкістю зрозуміють один одного. У цій парі кожен буде допомагати своєму партнеру, а плюси одного з легкістю замінять мінуси іншого. Обоє будуть йти на зустріч один до одного і будувати відносини, докладаючи мінімум зусиль. Жінка Собака в потрібний момент завжди буде поруч, підтримає і вирішить всі проблеми свого супутника життя.

Однак чоловікові доведеться за це заплатити і потерпіти сплески емоцій і пори ревнощів своєї другої половинки, позбавивши себе тим самим дорогоцінної свободи в прийнятті рішень і присвятити подругу у свої особисті справи. Якщо ж Собака зможе стримати свій запал, а Кінь іноді може жертвувати своєю свободою, то відносини підуть в гору, а всі проблеми з легкістю будуть вирішуватися шляхом діалогу. У їх житті завжди буде місце новим враженням і відкриттям, вони не зможуть всидіти на місці, а нерідко будуть пускатися в самі авантюрні пригоди.

Собака-Коза

Ці відносини з легкістю стануть міцним союзом. Однак для цього потрібно докласти деякі зусилля. Подружжя повинні вивчити всі сторони один одного, інакше йти в одному напрямку буде досить складно, і дрібні сварки теж виключити не можна. Чоловік Коза любить жити власним життям, вільний і чинить так, як йому заманеться, намагається в будь-якій ситуації настояти на своєму. Він бачить світ під своїм кутом, тому його зрозуміє не кожна жінка.

Собака також завжди цінує свої особисті інтереси. Тому це швидше союз індивідуальностей, так як разом їм не особливо цікаво, але і порізно стає нудно. Відносини набагато простіше налагодити, коли з’являться діти — привід для спільної діяльності та обговорень, інакше ця пара може виявитися нездатною до подальшого розвитку. Також буде чимало конфліктів в побутовій сфері. Але якщо партнери зможуть прийняти один одного такими, які вони є, то у цього союзу відкривається багато перспектив.

Собака-Мавпа

Цей союз спочатку чекає хороше майбутнє, так як партнери добре взаємодіють на рівні емоцій. Однак і без складнощів в цьому союзі не обійдеться. Партнерам, для правильного розуміння, доведеться гарненько вивчити всі сторони один одного. Жінка Собака відкриє для себе багато нового і ніколи не відчує нудьги з таким партнером як Мавпа, він покаже їй всю багатогранність любові і життя в цілому.

Чоловік Мавпа допоможе дружині отримати задоволення від відносин і спільне життя внесе чимало цікавого в їх відносини, і в цей момент сформується гармонійна пара. У цих знаків дуже гарна сексуальна сумісність, приклавши деякі зусилля, можна отримати чудовий результат, який приємно здивує партнерів.

Собака-Півень

Стосунки в цій парі складаються по-різному і єдиного рецепту щастя для такої пари не існує. В цих людях спочатку мало чого спільного, однак у них є такі якості, як щирість і бажання говорити тільки правду. Дружині будуть чужі сплески емоцій партнера, які він застосовує, щоб показати своє лідерство в сім’ї. Також вислуховувати претензії Півня, жінці не дуже подобається.

Вона намагається досягти рівності в сім’ї і не приймає, що Півень намагається завжди і скрізь бути головним. Щоб згладити всі нерівності у відносинах, Півень повинен прийняти свого партнера таким, яким він є, а не намагатися змінити його так, як йому хочеться. А жінці доведеться спробувати відповідати вимогам Півневі у сфері побуту, але зате з таким партнером як Півень, їй не буде нудно.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: