Сумісність Кролика і Мавпи

Належність людини до певного знаку Східного гороскопу може розповісти не лише про певні риси власного характеру, але і про те, чи зможе він ужитися з оточуючими. Так, сумісність Кролика і Мавпи володіє великим дружнім і любовним потенціалом. Але, як і в будь-яких відносинах, на шляху такої пари можуть з’являтися різні перешкоди.

Зміст:

сумісність кролика і мавпи у відносинах і в любові

Сумісність Кролика і Мавпи у відносинах і в любові

Фахівці впевнені, що сумісність цих знаків багато в чому залежить від бажання людей йти один одному на поступки. Але, варто замислюватися такій парі про шлюб?

Особливості знаків Кролика і Мавпи

Фахівці вважають, що Мавпа і Кролик – це два абсолютно протилежних за своїм характером знака. Чи знайдуть такі люди точки дотику в дружбі і любові, залежить від безлічі факторів.

Так, Мавпа завжди енергійна. Така людина вміє дружити, любити і будувати перспективи на майбутнє. Але, найчастіше, Мавпа не прагне пізнавати всі потаємні куточки душі свого партнера. В суспільстві, така людина любить увагу до себе. Отримуючи його, він дарує оточуючим масу приємних емоцій.

Кролик, більш чуттєвий і цікавий. Він прагне пізнати оточуючих цілком і повністю, бути невід’ємною частиною їхнього життя. Такі люди темпераментні і не люблять недолік уваги в суспільстві.

Характер Кролика і його відносини з оточуючими

Кролик товариський і надійний. Такі якості характеризують цей знак, як доброго друга. Такі люди завжди володіють хорошими манерами, прагнуть завжди доводити розпочаті справи до кінця і допомагають вирішувати проблеми інших людей. Але, Коти також егоїстичні і вимогливі, і до того ж, слабохарактерны. Їх поведінка мінливе, що часто заважає цьому знаку налагодити з оточуючими тісний зв’язок.

Детальніше про риси характеру можна дізнатися з характеристики стихії, до якої належить Кролик:

 • Чорний Водяний. Водяна приналежність робить цей знак спокійним і врівноваженим. У спілкуванні такий Кролик любить спокій. Але, для оточуючих така людина буває надто загадковим і потайним.
 • Зелений Дерев’яний. Відмінна риса Дерев’яного Кролика – відданість. Такі люди є кращими семьянинами і друзями.
 • Жовтий Земляний. Такі люди дуже уважні до оточуючих. Вони завжди готові прийти на допомогу своїм близьким.
 • Білий Металевий. Такий Кролик егоїстичний, але, небезнадійний. При постійній емоційній підтримці, такі люди можуть досягти великих успіхів у кар’єрі.
 • Червоний Вогняний. Така стихія робить Кролика надміру темпераментним. Але, він також не позбавлений «тверезого» погляду на стосунки.
 • Кроликів всіх стихій об’єднує схильність до постійного саморозвитку. Це часто призводить до проблем з порозумінням. Завжди і скрізь, Кролики знаходять щось нове і цікаве, пізнають Світ і не розуміють тих людей, які їх не підтримують.

  Вплив гороскопу

  Кролики воліють тихий сімейний відпочинок

  Кролики – справжні домосіди. Галасливим розвагам вони воліють читання книги в тиші. Але так відбувається далеко не завжди. Також важливо і те, до якого знаку належить Кролик за гороскопом:

 • Овен. Спокійний і нравственен. Легко знаходить спільну мову з оточуючими, але, більше займається самопізнанням.
 • Телець. Спокійний і ніжний. Справжній домосід, який завжди вирішує свої проблеми мирним способом.
 • Близнюки. Така людина справжній трудоголік. Справляється з будь-якими завданнями, які перед ним ставляться.
 • Рак. Самовдоволений і егоїстичний. Вважає, що життя «крутиться» навколо нього.
 • Лев. Така людина рішуча і працьовитий. Він завжди знає, чого хоче і як цього домогтися.
 • Діва. Завжди і скрізь намагається бути першою. Такі люди частіше ексцентричні і притягують до себе увагу оточуючих.
 • Терези. Така людина завжди веселий і товариський. До того ж, він вирішує будь-які проблеми з порозумінням відразу, на місці, висловлюючи своєму опоненту всю правду в очі».
 • Скорпіон. Люблять перебувати в центрі уваги і всіляко цим користуються.
 • Стрілець. Такі особистості активні і доброзичливі. До того ж, вони є хорошими семьянинами.
 • Козеріг. Мінливий. Добро і ласка до оточуючих може змінитися на надмірну агресивність і образливість.
 • Водолій. Цікавий романтик. Любить підкорювати серце протилежної статі і знає, як це зробити.
 • Риби. Такі люди хитрі і розважливі. Люблять владу і контроль над близькими.
 • Відносини Кролика найчастіше складаються з оточуючими непогано. Вони люблять увагу і отримують його від колег по роботі, друзів та близьких. Але можуть виникати труднощі. Нерідко, партнер не розуміє зайвої вимогливості Котів до дрібниць.

  Характеру Мавпи і її відносини з оточуючими

  Мавпи по-своєму хитрі й азартні. Але, в компанії, такі якості найчастіше непомітні. Такі люди люблять веселитися і добре проводити час. До того ж, вони знають, як правильно розділяти своє дозвілля і роботу. Мавпи непогано будують свою кар’єру, діючи прагматично і впевнено. У сім’ї ж, такі люди дисципліновані і вимогливі. У відносинах – запальні, але швидко відхідливі.

  Вплив гороскопу

  У відносинах з оточуючими Мавпа діє холоднокровно. Довіряє така людина не всім, ретельно вибираючи собі близькі за характером душі. Їм не потрібно, знати про таємниці і секрети свого партнера. Мавпи людини судять по його поведінці та діям. Але, такі якості проявляються не завжди. Вина цьому вплив гороскопу:

 • Овен. Товариський, не переносить самотності, але дуже часто квапливий у розвитку відносин.
 • Телець. Такі люди не тільки порядні і надійні, але, ще й чарівні. Проблем із взаєморозумінням у них немає.
 • Близнюки. Володіють рідкісним даром лідера. Такі люди є «душею компаній», з ними легко і приємно спілкуватися.
 • Рак. Нетовариські і образливі. Важко знаходять спільну мову з оточуючими.
 • Лев. Товариська і цікава особистість. З такими людьми завжди можна весело провести час.
 • Діва. Такі люди безтурботні і веселі. Навіть у складних ситуаціях, вони намагаються знаходити щось хороше.
 • Терези. Товариські і доброзичливі.
 • Скорпіон. Надмірно емоційний і вимогливий.
 • Стрілець. Кращий співрозмовник. Легко знаходить контакт з оточуючими.
 • Козеріг. Завжди і у всьому діє раціонально.
 • Водолій. Романтичні, веселі, але все ж, непередбачувані. Від них завжди варто чекати сюрпризів, до того ж, не завжди хороші.
 • Риби. Товариські і веселі, але, близько підпускають до себе вони далеко не кожної людини.
 • Гороскоп розповість про характер партнера

  Саме від Знаку Зодіаку, залежить сумісність Кролика і Мавпи. Чоловік і жінка швидше знайдуть «точки дотику» один з одним, якщо вони обидва будуть схильні до тихого сімейного життя, надійності і взаєморозуміння. Почасти, допомогти в цьому може характеристика сумісності Мавпи і Кролика за гороскопом.

  Сумісність чоловіка-Кролика і жінки-Мавпи?

  Чоловік Кролик і жінка Мавпа — сумісність цієї пари можна назвати середньої. І чоловік, і жінка відмінно розуміють один одного, люблять експериментувати в сексі і максимально користуватися усіма принадами любовних відносин. Але, таке захоплення партнерів найчастіше має короткочасний характер. Ці знаки дуже різні.

  Шанси на успіх у такої пари все ж є, чоловік Кролик і жінка Мавпа повинні обидва йти на компроміс. Фахівці впевнені, що сумісність пари буде набагато краще, якщо він і вона будуть проводити більше часу разом. Проведення часу порізно охолоджує почуття закоханих.

  Проблеми у відносинах

  Такі відносини найчастіше розвиваються і гаснуть дуже швидко. Любов з першого погляду, романтичні зустрічі, сексуальне задоволення – все це проходить в повсякденність. Через якийсь час, обидва партнери починають проявляти менше інтересу один до одного. Чоловік шукає якихось нових відчуттів, жінка ж – знаходить у своєму кавалерові все більше недоліків.

  Сумісність чоловіка-Мавпи і жінки-Кролика

  Цей союз буде близький до ідеального. Жінка пильно вивчає свого чоловіка. Партнеру це подобається. Між такими закоханими завжди багато спілкування. Вони довірливі і не схильні до зрад.

  Зруйнувати такий союз може тільки відсутність інтересу у чоловіка до своєї другої половинки. Але, вміння жінки відчувати свого партнера, стане лише додатковим приводом для обговорення відносин. Така пара розпадається рідко.

  Проблеми у відносинах

  Проблем сумісності у такої пари не багато. Відносини будуть розвиватися по «правильному» сценарієм. Жінка захоплено захоплюється своєю другою половинкою, а чоловік щедро віддячує свою партнерку відповідними відчуттями і матеріальними благами. Єдиною проблемою може стати брак особистого часу, якого завжди прагне Мавпа.

  Кролик і Мавпа — сумісність в любові цих знаків, це гра по складним правилами, вимагає від партнерів вміння слухати і чути.

  Висновок

  Два різних за своїм характером знака Кролик і Мавпа відмінно проявляють себе в дружбі. Вони надійні і довірливі. Але, хитрість Кролика і мінливість Мавпи часто заважають їм налагодити міцні любовні відносини. Найчастіше, їх любов короткочасна і носить характер бурхливого роману. Але, якщо ж чоловік і жінка будуть прислухатися до бажань один одного, шанси на міцний союз у такої пари все ж будуть.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: