Сумісність Кролика і Мавпи

Належність людини до певного знаку Східного гороскопу може розповісти не лише про певні риси власного характеру, але і про те, чи зможе він ужитися з оточуючими. Так, сумісність Кролика і Мавпи володіє великим дружнім і любовним потенціалом. Але, як і в будь-яких відносинах, на шляху такої пари можуть з’являтися різні перешкоди.

Зміст:

сумісність кролика і мавпи у відносинах і в любові

Сумісність Кролика і Мавпи у відносинах і в любові

Фахівці впевнені, що сумісність цих знаків багато в чому залежить від бажання людей йти один одному на поступки. Але, варто замислюватися такій парі про шлюб?

Особливості знаків Кролика і Мавпи

Фахівці вважають, що Мавпа і Кролик – це два абсолютно протилежних за своїм характером знака. Чи знайдуть такі люди точки дотику в дружбі і любові, залежить від безлічі факторів.Так, Мавпа завжди енергійна. Така людина вміє дружити, любити і будувати перспективи на майбутнє. Але, найчастіше, Мавпа не прагне пізнавати всі потаємні куточки душі свого партнера. В суспільстві, така людина любить увагу до себе. Отримуючи його, він дарує оточуючим масу приємних емоцій.

Кролик, більш чуттєвий і цікавий. Він прагне пізнати оточуючих цілком і повністю, бути невід’ємною частиною їхнього життя. Такі люди темпераментні і не люблять недолік уваги в суспільстві.

Характер Кролика і його відносини з оточуючими

Кролик товариський і надійний. Такі якості характеризують цей знак, як доброго друга. Такі люди завжди володіють хорошими манерами, прагнуть завжди доводити розпочаті справи до кінця і допомагають вирішувати проблеми інших людей. Але, Коти також егоїстичні і вимогливі, і до того ж, слабохарактерны. Їх поведінка мінливе, що часто заважає цьому знаку налагодити з оточуючими тісний зв’язок.

Детальніше про риси характеру можна дізнатися з характеристики стихії, до якої належить Кролик:

 • Чорний Водяний. Водяна приналежність робить цей знак спокійним і врівноваженим. У спілкуванні такий Кролик любить спокій. Але, для оточуючих така людина буває надто загадковим і потайним.
 • Зелений Дерев’яний. Відмінна риса Дерев’яного Кролика – відданість. Такі люди є кращими семьянинами і друзями.
 • Жовтий Земляний. Такі люди дуже уважні до оточуючих. Вони завжди готові прийти на допомогу своїм близьким.
 • Білий Металевий. Такий Кролик егоїстичний, але, небезнадійний. При постійній емоційній підтримці, такі люди можуть досягти великих успіхів у кар’єрі.
 • Червоний Вогняний. Така стихія робить Кролика надміру темпераментним. Але, він також не позбавлений «тверезого» погляду на стосунки.
 • Кроликів всіх стихій об’єднує схильність до постійного саморозвитку. Це часто призводить до проблем з порозумінням. Завжди і скрізь, Кролики знаходять щось нове і цікаве, пізнають Світ і не розуміють тих людей, які їх не підтримують.

  Вплив гороскопу

  Кролики воліють тихий сімейний відпочинок

  Кролики – справжні домосіди. Галасливим розвагам вони воліють читання книги в тиші. Але так відбувається далеко не завжди. Також важливо і те, до якого знаку належить Кролик за гороскопом:

 • Овен. Спокійний і нравственен. Легко знаходить спільну мову з оточуючими, але, більше займається самопізнанням.
 • Телець. Спокійний і ніжний. Справжній домосід, який завжди вирішує свої проблеми мирним способом.
 • Близнюки. Така людина справжній трудоголік. Справляється з будь-якими завданнями, які перед ним ставляться.
 • Рак. Самовдоволений і егоїстичний. Вважає, що життя «крутиться» навколо нього.
 • Лев. Така людина рішуча і працьовитий. Він завжди знає, чого хоче і як цього домогтися.
 • Діва. Завжди і скрізь намагається бути першою. Такі люди частіше ексцентричні і притягують до себе увагу оточуючих.
 • Терези. Така людина завжди веселий і товариський. До того ж, він вирішує будь-які проблеми з порозумінням відразу, на місці, висловлюючи своєму опоненту всю правду в очі».
 • Скорпіон. Люблять перебувати в центрі уваги і всіляко цим користуються.
 • Стрілець. Такі особистості активні і доброзичливі. До того ж, вони є хорошими семьянинами.
 • Козеріг. Мінливий. Добро і ласка до оточуючих може змінитися на надмірну агресивність і образливість.
 • Водолій. Цікавий романтик. Любить підкорювати серце протилежної статі і знає, як це зробити.
 • Риби. Такі люди хитрі і розважливі. Люблять владу і контроль над близькими.
 • Відносини Кролика найчастіше складаються з оточуючими непогано. Вони люблять увагу і отримують його від колег по роботі, друзів та близьких. Але можуть виникати труднощі. Нерідко, партнер не розуміє зайвої вимогливості Котів до дрібниць.

  Характеру Мавпи і її відносини з оточуючими

  Мавпи по-своєму хитрі й азартні. Але, в компанії, такі якості найчастіше непомітні. Такі люди люблять веселитися і добре проводити час. До того ж, вони знають, як правильно розділяти своє дозвілля і роботу. Мавпи непогано будують свою кар’єру, діючи прагматично і впевнено. У сім’ї ж, такі люди дисципліновані і вимогливі. У відносинах – запальні, але швидко відхідливі.

  Вплив гороскопу

  У відносинах з оточуючими Мавпа діє холоднокровно. Довіряє така людина не всім, ретельно вибираючи собі близькі за характером душі. Їм не потрібно, знати про таємниці і секрети свого партнера. Мавпи людини судять по його поведінці та діям. Але, такі якості проявляються не завжди. Вина цьому вплив гороскопу:

 • Овен. Товариський, не переносить самотності, але дуже часто квапливий у розвитку відносин.
 • Телець. Такі люди не тільки порядні і надійні, але, ще й чарівні. Проблем із взаєморозумінням у них немає.
 • Близнюки. Володіють рідкісним даром лідера. Такі люди є «душею компаній», з ними легко і приємно спілкуватися.
 • Рак. Нетовариські і образливі. Важко знаходять спільну мову з оточуючими.
 • Лев. Товариська і цікава особистість. З такими людьми завжди можна весело провести час.
 • Діва. Такі люди безтурботні і веселі. Навіть у складних ситуаціях, вони намагаються знаходити щось хороше.
 • Терези. Товариські і доброзичливі.
 • Скорпіон. Надмірно емоційний і вимогливий.
 • Стрілець. Кращий співрозмовник. Легко знаходить контакт з оточуючими.
 • Козеріг. Завжди і у всьому діє раціонально.
 • Водолій. Романтичні, веселі, але все ж, непередбачувані. Від них завжди варто чекати сюрпризів, до того ж, не завжди хороші.
 • Риби. Товариські і веселі, але, близько підпускають до себе вони далеко не кожної людини.
 • Гороскоп розповість про характер партнера

  Саме від Знаку Зодіаку, залежить сумісність Кролика і Мавпи. Чоловік і жінка швидше знайдуть «точки дотику» один з одним, якщо вони обидва будуть схильні до тихого сімейного життя, надійності і взаєморозуміння. Почасти, допомогти в цьому може характеристика сумісності Мавпи і Кролика за гороскопом.

  Сумісність чоловіка-Кролика і жінки-Мавпи?

  Чоловік Кролик і жінка Мавпа — сумісність цієї пари можна назвати середньої. І чоловік, і жінка відмінно розуміють один одного, люблять експериментувати в сексі і максимально користуватися усіма принадами любовних відносин. Але, таке захоплення партнерів найчастіше має короткочасний характер. Ці знаки дуже різні.

  Шанси на успіх у такої пари все ж є, чоловік Кролик і жінка Мавпа повинні обидва йти на компроміс. Фахівці впевнені, що сумісність пари буде набагато краще, якщо він і вона будуть проводити більше часу разом. Проведення часу порізно охолоджує почуття закоханих.

  Проблеми у відносинах

  Такі відносини найчастіше розвиваються і гаснуть дуже швидко. Любов з першого погляду, романтичні зустрічі, сексуальне задоволення – все це проходить в повсякденність. Через якийсь час, обидва партнери починають проявляти менше інтересу один до одного. Чоловік шукає якихось нових відчуттів, жінка ж – знаходить у своєму кавалерові все більше недоліків.

  Сумісність чоловіка-Мавпи і жінки-Кролика

  Цей союз буде близький до ідеального. Жінка пильно вивчає свого чоловіка. Партнеру це подобається. Між такими закоханими завжди багато спілкування. Вони довірливі і не схильні до зрад.

  Зруйнувати такий союз може тільки відсутність інтересу у чоловіка до своєї другої половинки. Але, вміння жінки відчувати свого партнера, стане лише додатковим приводом для обговорення відносин. Така пара розпадається рідко.

  Проблеми у відносинах

  Проблем сумісності у такої пари не багато. Відносини будуть розвиватися по «правильному» сценарієм. Жінка захоплено захоплюється своєю другою половинкою, а чоловік щедро віддячує свою партнерку відповідними відчуттями і матеріальними благами. Єдиною проблемою може стати брак особистого часу, якого завжди прагне Мавпа.

  Кролик і Мавпа — сумісність в любові цих знаків, це гра по складним правилами, вимагає від партнерів вміння слухати і чути.

  Висновок

  Два різних за своїм характером знака Кролик і Мавпа відмінно проявляють себе в дружбі. Вони надійні і довірливі. Але, хитрість Кролика і мінливість Мавпи часто заважають їм налагодити міцні любовні відносини. Найчастіше, їх любов короткочасна і носить характер бурхливого роману. Але, якщо ж чоловік і жінка будуть прислухатися до бажань один одного, шанси на міцний союз у такої пари все ж будуть.


  Автор: Валентина Мальгіна.

  Зараз ви знаходитесь тут:


  Схожі записи:

  Сумісність чоловіка Собаки з іншими знаками

  Сумісність чоловіка Собаки нерідко залежить від довіри до своєї другої половинки. Представники знаку готові присвятити себе шлюбним відносинам і повністю піти в сім’ю, але для цього їм потрібно створити відповідні…

  Сумісність Змії і Змії

  Східний гороскоп стверджує, що рік народження зумовлює майбутній характер людини. Змія, як тварина покровитель, наділяє своїх підопічних вкрай специфічними рисами. Вони настільки відрізняються від інших людей, що тільки сумісність Гадюки…

  Сумісність чоловіка Бика з іншими знаками

  Вся чоловіча суть в граничній концентрації, зосереджена в чоловікові який народився в рік Бика. Чоловік Бик незалежно від того в який рік він народжений: вогненний, металевий або водний — це…