Сумісність чоловіка Собаки з іншими знаками

Сумісність чоловіка Собаки нерідко залежить від довіри до своєї другої половинки. Представники знаку готові присвятити себе шлюбним відносинам і повністю піти в сім’ю, але для цього їм потрібно створити відповідні умови. Жінки не всіх знаків Зодіаку здатні утримати біля себе таких чоловіків.

Зміст:

сумісність чоловіка собаки з іншими знаками східного гороскопу

Сумісність чоловіка Собаки з іншими знаками східного гороскопу

Характеристика чоловіки-Собаки

Для чоловіка Собаки, який за своєю природою в більшості випадків — народжений домосід, важливим чинником у відносинах з протилежною статтю виступає стабільність. Але це зовсім не означає матеріальний достаток, до якого цей знак Зодіаку практично байдужий. Він завжди може заробити необхідну і достатню кількість грошових знаків, однак не займається цим повсюдно і не ставить їх у главу кута.

За гороскопом у чоловіка дерев’яною Собаки гострий розум і хороші організаторські здібності, і це часто допомагає йому в професійній сфері.

Іншим знакам Зодіаку, що має намір завоювати собаче серце і вибудувати взаємини не можна не забувати, що він завжди ставить перед собою ідеал, і займається його досягненням. Особливо такі характеристики проявляються в металевій представниці знака. Незважаючи на подолання труднощів на шляху досягнення мети, здобувши бажане народжений Собакою часто втрачає інтерес, впадаючи в депресивний стан, не знайшовши собі нову мрію.

Розглядаючи свою сумісність з чоловіком Собакою будьте готові до того, що фантазії у цього знаку часто не вистачає, тому не чекайте від нього сюрпризів, це не його коник.

Вивчаючи сумісність з іншими знаками важливо усвідомлювати, що як таке призначення сім’ї йому малозрозуміло, він нерідко не розглядає її як важливу частину життя. Жінок він підбирає для себе дбайливих, з ким буде здатний створити для себе теплий затишок і комфорт. Тому сказати, що у нього багато любовних зв’язків – значить, помилитися, так як, навіть перебуваючи на самоті, він не поспішає зробити флірт основою свого життя.

Найбільш відповідні знаки

Найбільшого сприятливого розвитку взаємин у шлюбі з Собакою можна чекати досить багатьом представникам гороскопу.

Тигр

Народжена під тигряча знаком жінка буде щаслива в коханні та шлюбі з чоловіком Собакою, з ким зможе проявляти терплячість. Їх стане об’єднувати прагнення робити добро і змінювати життя оточуючих на краще. Здатні захистити від несправедливості слабких, вони часто знаходять один одного в будь-яких громадських організаціях. Відмінна сумісність цих двох східних представників зазвичай починається з простої дружби, поступово перероджуючись в полум’яне почуття. Чоловік протягом всього шлюбу буде відданий своїй Тигрице, а та в свою чергу створить всі умови і оточить турботою.

Кролик

Жінка Кролик і чоловік Собака вважаються однією з найкрасивіших сполучень у гороскопі, що підходять ідеально і в побуті, і в любові, і в сексі. Їх взаємне почуття вибудовується на повагу і захоплення один одним. Чесні і чутливі по натурі, вірні і відповідальні вони, вступивши в шлюб, вибудовують міцну сім’ю і стають хорошими батьками.

Щур

Хорошу сумісність народжених під знаком Пацюка забезпечують їх спільні характеристики з чоловіком Собакою. Вони виступають відмінним доповненням одне одному в коханні, одночасно поважаючи приватне життя. Поряд з заповзятливої Щуром, з ким Собака стає трішки впевненіше, чоловік знаходить сильні риси і цінує партнерку за розсудливість.

Бик

Висока сумісність з цим знаком у Бика, що забезпечує їм тривалий шлюбний союз, який підтримується за рахунок почуття безпеки. Бик завдяки своєму партнеру знаходить спокій, позбавляючись від одвічних страхів. Собака, хто здатний зрозуміти Бика краще інших, рятуючи його від туги, зауважує ті якості, які не видно оточуючим.

Собака

Два однакових знака в будинку вживаються відмінно і можуть похвалитися ідеальною сумісністю. Вони без зайвих слів розуміють один одного шлюб повний злагоди і любові. Величезне значення в сім’ї вони надають дітям та їх вихованню. Лише в рідкісних випадках вони разом піддаються депресії, з яких вони вибираються спільно.

У кого є всі шанси

Гороскоп допоможе подолати труднощі

У деяких знаків відносини за гороскопом з Собакою можуть складатися не зовсім ідеально, однак у них є всі шанси їх побудувати.

Змія

Відносини зі Змією можуть складатися нелегко, проте через бурі і катаклізми ця пара все-таки може бути щаслива. Елегантна Змія, що володіє мудрістю, стає еталоном краси для чоловіка, вона надовго прив’язується до свого партнера, хоч і не завжди надходить з ним чесно. Змія стає для чоловіка джерелом ніжності й доброти, без якої Собака завжди нещасна. У такої пари нерідко спільні інтереси в сфері мистецтва.

Кінь

Взаємовідносини у такої пари можуть мати місце, якщо Кінь зуміє побороти свій норовливий характер. Оптимістична і романтична Кінь укупі з логічно мислячим меланхоліком на перший погляд здається зовсім несумісною. Кінь звикла спочатку зробити, а лише потім подумати, коли ж її партнер на все дивиться серйозно і завжди вишукує смисл своїх вчинків. Привертає партнер жінку Коня відданістю. Шлюб можна буде зберегти, якщо легковажна Кінь не стане шукати собі когось ще, так як зради чоловік не потерпить.

Півень

Оптимістичний прогноз у Півня, який за своєю природою впевнений і заповзятливий, грає першу роль в компаніях. Повна протилежність чоловік Собака іноді дратується від півнячого хвастощів, проте забезпечена дружині турбота і стан безпеки, оцінене з боку жінки Півня, здатне налагодити близькі стосунки. Задириста птах, надає в душі чутливої і ніжної, стає справжньою опорою для свого чоловіка.

Кому доведеться потрудитися

Для двох представників східного гороскопу – Кабана і Мавпи при вибудовуванні відносин з чоловіком Собакою доведеться чимало потрудитися, щоб бути поруч.

Кабан

Буде краще для обох партнерів, якщо ці два знака знайдуть один одного вже в зрілому віці, а не в молодості. Тоді зі свого союзу вони зможуть почерпнути багато корисного, і можна від їх відносин очікувати сумісності. Пов’язано це з тим, що вони після чималих років накопичили життєвий досвід і знають про своїх сильних і слабких сторонах, так що при вибудовуванні відносин поводяться з партнером з обережністю і належної терплячістю. Жінка Кабан здатна додати в собачу життя трішки радості і оптимізму, чого так не вистачає чоловіка. Собака ж зуміє оживити їх любов своєю щирістю і вірністю. Користується у протилежної статі великими успіхами Кабан часто стає причиною ревнощів свого партнера, тому у шлюбі часті сварки на цьому грунті.

Мавпа

Перспектива союзу з Мавпою на перший погляд нерайдужні, так як мудра мавпа здатна з часом просто морально знищити раздражающуюся Собаку. Хоча обидва цих знака східного гороскопу здатні сильно любити. Причина малої сумісності криється в тому, що ці представники належать до абсолютно різним світам.

Мавпа по природі блестяща і талановита, вона може смішити до сліз дружина-меланхоліка, підносити сюрпризи і внести в його життя якийсь хаос. Тільки от ніжності, яка так потрібна партнеру, від Мавпи можна не дочекатися, так як остання керується не серцем, а розумом.

Депресія дружина все більше починає дратувати жінку Мавпу, і якщо та не буде контролювати свій словесний фонтан критики, це може призводить до серйозних суперечок. Коли Мавпа цілодобово готова пропадати на роботі, друга половинка прагне до домашнього затишку. Не відрізняється жінка і вірністю.

Хто стоїть під забороною

Є два східних знака, які зовсім не сумісні з чоловіком Собакою.

  • Дракон. Початкове захоплення цих двох представників китайського гороскопу з прагненням змінити все, що оточує, на краще сприймаються обома тверді спонукання. Однак любовні стосунки з часом дають тріщину через нескінченних суперечок. Геніальний Дракон з відсутністю внутрішніх переживань не під стати філософського і переживательному знаку. Дракон звик блищати, бути в центрі уваги, прагне до визнання і кипить всередині. Його не злякають ні зміни, ні нові події. Купа драконівських шанувальників починають дратувати і турбувати чоловіка. А для мужчини Собаки, коли він закоханий, важлива стабільність і море ніжності, тому їй краще остерігатися егоїстичну жінку Дракона щоб не опинитися на сильній депресії.
  • Коза. Начебто здатні розуміти один одного, мають загальні риси, проте обидва схильні до меланхолії ці два східних представника не зможуть надати підтримку один одному в скрутну хвилину. Більше того, будучи разом, вони здатні вивести кожного іншого з рівноваги. Надмірно емоційна Коза по натурі песимістка, тому їй потрібен такий супутник, який виведе її з перебування в постійних страхах. Поряд з цим знаком Коза все більше переконується, що весь світ складається виключно із страждань.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: