Сумісність чоловіка Бика з іншими знаками

Вся чоловіча суть в граничній концентрації, зосереджена в чоловікові який народився в рік Бика. Чоловік Бик незалежно від того в який рік він народжений: вогненний, металевий або водний — це сильний, здоровий, витривалий, вірний і надійний чоловік. Він не витає в хмарах, не будує повітряних замків, не сподівається на диво. Все що йому потрібно, він в змозі заробити або завоювати. Чоловік народжений у рік Бика, може похвалитися рівним характером, розважливістю та врівноваженістю, але до пори до часу.

Зміст:

сумісність чоловіка бика з іншими знаками в любові

Сумісність чоловіка Бика з іншими знаками в любові

Якщо відчувати спокій Бика довго і наполегливо, цей спокійний і флегматичний чоловік продемонструє всю лють. Величезна життєва енергія чоловіка Бика і нічим не прикрита мужність, допомагає йому довгі роки залишатися привабливим для прекрасної половини людства. Жіночий погляд обов’язково «зачепиться» за представника цього знака, адже інтуїтивно жінки вибирають найбільш сильних і надійних партнерів.

Чоловік Бик в любові

Чоловік цього знака націлений тільки на стабільні і тривалі стосунки, як в дружбі, так і в сексі, тому дуже уважно підходить до вибору супутниці життя. Знайшовши таку жінку, готовий роками доглядати за нею і домагатися взаємності. З-за свого крутого і непокірного вдачі підсвідомо вибирає собі в супутниці життя дівчат домашніх і слухняних. Таким чином, він забезпечує собі комфортне існування у шлюбі: мирні сімейні вечори, вірність і відданість. Що отримує в стосунках чи шлюбі дружина? В першу чергу стабільність, хороший достаток, повагу та захищеність.

Чоловіки Бики віддають всі сили для того, щоб його сім’я ні в чому не потребувала.

Чоловік народжений в цей рік — це яскравий прихильник традиційної патріархальної сім’ї. Його слово — закон до тих пір, поки його дружина буде приймати це і старанно виконувати свою роль, він буде цінувати і любити її. Якщо ж вона розчарує свого Бика в кохання чи секс, то повернути його розташування буде дуже непросто. Ідеальна супутниця для нього — це хороша господиня і мати, ніжна і покірна подруга, сильний і вірний партнер.

Відносини в родині

Якщо взяти до уваги те, яка у Биків позитивна характеристика в якості глави сімейства, то можна зробити висновок, що такі чоловіки стають відмінними батьками. За гороскопом з усіх представників, чоловіки Бики чи не єдині хто відповідально і свідомо ставиться до сім’ї і любові. Представники знака не просто люблять і дбають про своїх нащадків, але і забезпечують їм матеріальну базу і хорошу освіту.

До дітей тягнуться і розуміють душу дитини, серйозно ставлячись до всіх переживань, страхів і надій. Найголовніше, що чоловіки Бики отримують задоволення від спілкування з дітьми і від самого процесу виховання. Гарна, міцна сім’я, розумні і успішні діти — ось головна цінність для чоловіків народжених у рік Бика, тому часу і сил на реалізацію цієї сімейної ідилії вони не шкодують.

Сумісність Бика з іншими знаками

Відповідні знаки для Бика повинні належати до стихії Води або Повітря. Сумісність з іншими представниками стихій, за гороскопом не така гармонійна. Бик сумісний кохання, секс і дружбу з такими знаками:

Так що проблем з жінками в такого чоловіка практично не буває, навіть незважаючи на те, що представників цього знака не можна назвати романтиками і галантними залицяльниками. Компліменти, красиві слова, публічні визнання в любові і інші ефектні жести — це зовсім не про них. І справа не в тому, що вони не вміють, або не знають, як це робити. Просто чоловіки цього знака переконані, що публічний прояв своїх почуттів і емоцій — це заняття безглузде і невдячна, просто показуха на людях. Але наодинці з таким чоловіком, його обраниця не буде відчувати дефіциту уваги, залицяннях і добрих словах.

Сумісність Бика з іншими знаками за східним гороскопом

Бик-Щур

Пара має шанси на довгі стосунки

Сімейний союз з Щуром — це однозначно вдале поєднання. Відносини, в яких партнери будуть не просто статевими партнерами, співмешканцями, а справжніми друзями і однодумцями. У цьому шлюбі ніхто не буде страждати, не буде змінювати себе або жертвувати своїми інтересами. Представники цих знаків мають всі шанси прожити пліч-о-пліч все життя і відзначити золоте весілля в колі люблячих нащадків.

Бик-Бик

Такі відносини мають право на існування. Парочка трудяг об’єднаних однією метою, яку обов’язково досягнуть (особливо якщо вона матеріальна). Сільське господарство, фермерство — це найбільш вдалий вибір для реалізації їх планів. У цій сфері їх працьовитість і націленість на результат принесуть добрі плоди. Можна припустити, що в цьому альянсі не будуть бушувати любовні пристрасті, але Бикам вони і не потрібні. Але все ж, дане поєднання знаків найбільш успішно і продуктивно в діловій сфері.

Бик-Тигр

Владна і темпераментна Тигриця навряд чи зацікавить консервативного представника знака. А якщо зацікавить, то він швидко зрозуміє, що встановлювати свої правила в цьому союзі йому ніхто не дозволить. Відносини з Тигром приречені на провал і не тому, що вони зовсім різні, у них просто не збігаються плани на життя і мети, вони ніколи не будуть дивитися в одному напрямку.

Для чоловіка його супутниця буде надмірно чуттєвої, непостійною і істеричної, а для Тигриці її партнер з часом перетвориться у похмурого, нудного і деспотичного типу. Однак, незважаючи на несприятливий прогноз на тривалі відносини, короткий роман між цими знаками, може подарувати їм незабутні емоції та спогади на все життя. Чоловікові буде особливо приємно згадати миті захоплення в обіймах гарячої Тигриці.

Бик-Кролик

Сумісність цих знаків ідеальною не назвеш, але при певних обставинах вони можуть прожити досить щасливе, мирне і світле життя. Представнику знака для цього потрібно закрити очі на легковажність своєю ніжною і чарівною подружжя, а їй, у свою чергу, змиритися з його прямолінійністю. Але найголовніше, чого не повинен робити чоловік, це критикувати або ображати свою супутницю життя. Жінки народжені в рік Кролика (Кролика) схильні драматизувати і впадати в депресію з найменшого приводу, а Бики таких душевних терзань зрозуміти і осягнути не здатні. Якщо партнерка буде просто ласкавою, розуміє і терплячою дружиною, то її партнер буде щасливий.

Бик-Дракон

Психологічні типи цих знаків протилежні, що робить їх мирне співіснування неможливим. Бик і Дракон можуть полюбити один одного, навіть створити сім’ю, але витримати вдачу один одного зможуть від сили пару років. Темпераментна і імпульсивна жінка Дракон не запалить свого цілеспрямованого супутника, тому її потреба в тому, щоб надихати чоловіка на подвиги, не буде задоволена. З-за цього вона буде постійно роздратована і агресивна, що абсолютно не влаштує представника цього знака. Такі відносини не закінчаться мирним розлученням — партнери все життя будуть звинувачувати один одного в неспроможності.

Бик-Змія

Бик оточить партнерку піклуванням і розкішшю

Відмінний союз. Працьовитий і впертий представник знака буде з радістю оточувати свою витончену обраницю комфортом і розкішшю. За це вона буде платити йому щирим захопленням і вдячністю. Жінка Змія завжди буде предметом гордості свого партнера, мірилом його власної спроможності. До того ж, мудра і прагматична у фінансових питаннях Змія, допоможе своєму чоловікові досягти фінансового благополуччя.

Бик-Кінь

Такий союз повністю несумісним. Надто різні цілі, протилежні характери та погляди на життя. В шлюбі партнерам доведеться постійно поступатися один одному, шукати компроміс, обмежуючи тим самим власні інтереси. У підсумку обидва партнери будуть відчувати себе нещасними і обділеними.

Бик-Коза

У такому поєднанні хороший шлюб можливий лише в тому випадку, якщо Бик змириться з бажанням своєї супутниці вести святкую і насичену розвагами світське життя. Якщо йому не шкода буде на це грошей. Жінка ж повинна контролювати свої витрати на подорожі, вбрання і прикраси. Зробити це обом партнерам буде складно, як зберегти такий шлюб.

Бик-Мавпа

Бику краще триматися подалі від жінки народженої в рік Мавпи. Хоча обидва партнери прагнуть до фінансового благополуччя і успіху, але шляхи досягнення у них абсолютно різні. Безпринципність, брехливість і спритність Мавпи, будуть образливі чесному і серйозного чоловіка. У міжособистісних відносинах у них також ніколи не буде порозуміння ні по одному пункту.

Бик-Півень

Стабільний, гармонійний і ніжний союз. Кожен з партнерів зможе проявити в цьому шлюбі свої найкращі якості, реалізувати себе. Подружжя будуть допомагати і доповнювати один одного. Жінка Півень гідно оцінить надійність і працьовитість Бика, а він буде зачарований її ніжністю, турботою і вмінням створити затишок у їх будинку. Півень втілює в собі всі таємні бажання суворого партнера, тому він з легкістю (а іноді і з поблажливістю) прощає їй маленькі погрішності. Разом вони залишаться до старості і зможуть досягти багато чого.

Бик-Собака

Відносини нестабільні, як і з іншими сильними знаками. Часто між партнерами виникають сварки і непорозуміння. В основному Бика дратує прагнення Собаки контролювати його і давати вказівки, а жінка ображається на те, що партнер не розділяє її життєві принципи, висміює її зайву товариськість і приязнь. Однак завдяки схожим характерам і того, що чоловік закоханий, Собаці вдається домовлятися і «гасити» конфлікти. Правда з роками претензії партнерів один до одного стають все жорсткішими, болючіше і болючіше, миритися їм стає все важче. Можливо тому, що цей шлюб рідко триває довго.

Бик-Кабан

Сумісність цих представників східного гороскопу дуже навіть непогана. Шлюб перспективний і щасливий для обох подружжя. Жінка Кабан орієнтована на успіх свого партнера, тому із задоволенням і азартом допомагати чоловікові робити кар’єру, розвивати бізнес, реалізовувати плани. Вона не зверне уваги на тимчасові труднощі або безгрошів’я, оскільки терплячість і жертовність — це основні риси її характеру. Вона створить своєму чоловікові так необхідний йому затишок і комфорт. Для представника знака така поступливість і покірність — найбільш явний прояв любові і відданості.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: