Сумісність Змії і Змії

Східний гороскоп стверджує, що рік народження зумовлює майбутній характер людини. Змія, як тварина покровитель, наділяє своїх підопічних вкрай специфічними рисами. Вони настільки відрізняються від інших людей, що тільки сумісність Гадюки та Змії може дати хороший результат.

Зміст:

сумісність двох змій у відносинах і кохання

Сумісність двох Змій у відносинах і кохання

В інших випадках люди під заступництвом цього року рідко знаходять щастя – небудь вони будуть жалити партнера, або їх задушать нерозумінням. Незважаючи на це, такі особи можуть проявити себе в сімейних відносинах, якщо їм дати необхідну свободу і підтримку.

Змія як тварина-покровитель

Люди, народжені в рік Змії, мають гарну проникливістю.

Вони воліють роль спостерігача і не прагнуть до публічності. Представники цього року більше цінують знання та ерудованість, їх тягне до мистецтва і наук.

Під заступництвом цього знака люди набувають здатності до окультних наук, вони добре відчувають рух енергії у світі. Жінка з таким знаком прекрасна і хитра, а чоловік розважливий і далекоглядний. Дружба ідентичних знаків більш вірогідний союз ніж любов і сім’я. Спритність і хитрість тварини-покровителя передається і підопічним – ці особи легко знайдуть вихід з будь-якої важкої ситуації і можуть заворожити вподобаного людини.

Вплив астрологічних знаків

На формування особистості впливає не тільки рік народження, знак зодіаку. В залежності від дня народження люди з таким тотемом можуть придбати такі риси характеру:

 • Овен – вкрай непередбачувана особистість. В таких людях поєднуються практичність і цілеспрямованість знака зодіаку з умінням тварини-покровителя йти по шляху найменшого опору.
 • Телець, народжений під таким тотемним знаком не може похвалитися активним життям. Ці особи віддають перевагу спокій, вони повільні в роботі, але при цьому здатні забезпечити якість завдяки своїй педантичності.
 • Близнюки з таким тваринам-покровителем набувають слизький характер, вони легко привертають до себе уваги і часто мають багато шанувальників.
 • Рак має образливим характером і високим егоїзмом. Однак добре розвинена інтуїція допомагає таким людям влаштуватися в житті.
 • Вольовий характер Львів у поєднанні з проникливістю тотема народжують сильних лідерів, які здатні вести за собою людей.
 • Діви під заступництвом такої тварини стають прекрасними організаторами. Цей знак має неймовірну мудрістю завдяки аналітичному складу розуму і добре розвиненою інтуїцією.
 • Терези набувають ще більш витончений смак. Ці естети легко заворожать навіть самих неприступних людей.
 • Скорпіон і Змія породжують людей, які бачать у всьому підступ і гостро відчувають брехню. З такими особистостями складно спілкуватися – незважаючи на витонченість думок, вони легко заподіюють біль близьким людям.
 • Змієносець в поєднанні з такою твариною-покровителем набуває внутрішню гармонію. Ці люди схильні віддаватися у владу долі, вони не переживають з-за невдач і не радіють перемогам.
 • Стрільці, в поєднанні з цим знаком східного гороскопу, дають своїм близьким людям відносну свободу. Однак зраду подібні люди не пробачать і зуміють витончено помститися.
 • Козеріг зобов’язаний цьому році врівноваженістю, такий тип людей славиться своїм зовнішнім спокоєм. Вони цілеспрямовані і завжди досягають успіху завдяки вмінню підлаштовуватися під ситуацію.
 • Водолії, які народилися в цей рік, схильні мріяти і займатися наукою. Ці люди живуть сьогоднішнім днем і в першу чергу цінують свою незалежність.
 • Риби не здатні зрозуміти власні бажання. Ці особи завжди знаходяться в пошуку себе, вони не демонструють свої переживання на публіку і прагнуть до самотності.
 • Люди, які народилися в рік Змії, можуть передбачати результат багатьох подій, за що їх вважають мудрими особистостями. Насправді ж представники цього року просто вміють аналізувати події і добре розбираються в причинно-слідчих зв’язках.

  Майбутньому партнеру цих таємничих знаків слід володіти терпінням – підопічних цієї тварини-покровителя можна квапити або встановлювати їм занадто строгі рамки. Подібні дії можуть призвести до агресії і стресу, оскільки носії такого тотема не сприймають насильства по відношенню до себе.

  Особливості чоловіки Змії

  Хлопці під заступництвом Змії набувають непередбачуваний характер. Вони володіють такими якостями:

  Чоловіки такого року народження оточують себе ореолом таємничості. Вони володіють гіпнотизують шармом, завдяки якому можуть з легкістю завоювати будь-яку дівчину.

  Чоловік Змія завоює будь-яку дівчину

  Хлопці під впливом тварини-покровителя воліють розмірене життя, вони не люблять сюрпризи і подарунки. Однак їх настрій може мінятися кілька разів за день – ще вранці чоловік був веселий і романтичний, а ввечері несподівано став холодний і скупий на емоції.

  Як чоловік Змія зможе забезпечити сім’ю в матеріальному плані, однак йому потрібно підтримка з боку дружини. Такі особистості погано переносять невдачі й поразки, вони можуть перебувати в пригніченому стані через проблеми з начальством або колегами.

  Особливості жінки Змії

  Дівчата з таким тваринам-покровителем – небезпечні і красиві хижачки. Їх характеристика включає в себе:

  В першу чергу слід відзначити сексуальність цих представниць прекрасної статі. Навіть не володіючи видатними зовнішніми даними, жінка Змія завжди буде оточена великою кількістю шанувальників. Чоловіче увагу вона приймає прихильно, але близьких відносин з протилежною статтю заводити не поспішає.

  Жінка Змії віддає перевагу кар’єру сімейному побуті, вона розважлива і завжди цікавиться матеріальним становищем можливого партнера. Незважаючи на зовнішні терпіння, такі дівчата вміють бути категоричними – вони не пробачать зради або навіть натяку неї. Якщо берете в дружини жінку з таким тотемом, приготуйтесь до того, що всі спокуси світу для вас під забороною.

  Дружина-Змія може бути холодною в емоціях, але всі свої сили вона віддасть на підтримку сімейного вогнища. В шлюбі така дівчина – яскраво виражений власник. Немов кільця кобри, вона обвиває партнера і будь-яка спроба вирватися призводити до агресії з її боку.

  Сумісність у коханні

  Чоловік Змія і жінка Змія мають високу сумісність в любовних відносинах.

  У сексі союз також має хорошу сумісність. Чуттєвість і пристрасть обох коханців в поєднанні з прекрасним взаєморозумінням допоможуть обом отримати максимально задоволення від близькості в ліжку. Сексуальна енергетика, яка властива цьому році, вбереже союз від зрад, оскільки на стороні партнер не знайде такого ж насолоди.

  В шлюбі партнери розуміють один одного з півслова. Чоловік Змія буде дуже ніжно піклуватися про свою обраницю, у свою чергу, для дівчини такий партнер стане справжнім лицарем з казки. Але, якщо до характерних особливостей тотема присоеденятся риси Зодіаків, і якщо вони не збігаються — це стане тяжким випробуванням для партнерів.

  Шлюб між чоловіком і жінкою одного року народження має хороші перспективи. Обоє вміють важко працювати і збирати, їх дитина завжди буде забезпечений матеріально. Завдяки високої духовної сумісності такий любовний тандем може проіснувати все життя. Партнери з задоволенням будуть відвідувати культурні заходи і подорожувати разом, оскільки обидва цінують мистецтво і нові враження.

  Партнери розуміють один одного з півслова

  Важливу роль в шлюбі відіграє сумісність не тільки за роком, але й за типом знаків. Вогняна Змія буде щаслива з Металевою, а Земляна створить хороший союз з Дерев’яною.

  Проблеми у відносинах

  Незважаючи на гармонійність союзу, пара Змія і Змія також може відчувати труднощі у відносинах. Причинами розбіжностей служать:

 • Агресивність. Обидва партнера досить терплячі, але в деяких випадках емоції беруть контроль над їхнім розумом, з-за чого просте непорозуміння може перерости в грандіозний скандал.
 • Собакаимістичність і меланхолія. Цього року притаманна депресивність, і якщо настрої партнерів співпадуть, то проблем не виникне. Але якщо засумує тільки один чоловік, то другого доведеться несолодко, оскільки люди, народжені в цей рік, легко псують настрій всім оточуючим.
 • Невміння впоратися із зовнішніми проблемами. Люди з таким тотемом вкрай чутливі до невдач, з-за чого проблеми на роботі вони можуть принести в будинок і пред’явити партнеру у вигляді претензії.
 • Незважаючи на можливі труднощі у відносинах, для Змії кращим партнером вважається інша Змія. Особистості, народжені в цей рік, мають дуже специфічним характером, вони можуть ужитися з багатьма, але по-справжньому будуть щасливі лише з представниками одного року.

  Причина криється в глибинному розумінні Змій проблем партнера. Вони чітко знають, коли дружина слід залишити в спокої, а коли необхідно надати підтримку. Завдяки вродженій тактовності, цей знак не буде вимагати від партнера бути тим, ким він не є.

  Сумісність у дружбі

  Як друзі, така пара має хорошу сумісність по гороскопу.

  Партнери з однаковим тотемним знаком знають слабкості один одного і тактовно закривають на них очі. Це дуже вірні люди, для яких благополуччя друга або подруги важливіше власного.

  Також Змії завжди будуть відстоювати точку зору своїх друзів, навіть якщо самі не згодні з їх позицією. Люди, народжені в цей рік, неохоче розлучаються з грошима, але заради близьких вони підуть на будь-які жертви. У свою чергу, Змії найчастіше потребує моральної підтримки від дружби, і не потребують матеріальної допомоги.

  Сумісність у роботі

  У бізнесі подібний тандем може досягти великих висот. Обидва партнера за гороскопом мають прагматичністю і вмінням шукати можливості. Дівчата Змії завжди пунктуальні і педантичні, з них виходять відмінні бухгалтери і деловоды.

  У свою чергу чоловік здатний обворожить ділових партнерів і забезпечити виробництво. У такій парі немає начальника чи підлеглого – обидва партнера з рівною повагою ставляться один до одного.

  Висновок

  Китайський гороскоп стверджує, що дві Змії добре сумісні між собою. В шлюбі партнери зможуть відкрити для себе взаєморозуміння, якого їм не вистачає в звичайному житті.

  Дружба і ділові відносини між знаками також мають хороші перспективи. Проблеми у стосунках можуть виникнути тільки на ґрунті загальної меланхолійності, яка властива цьому році.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: