Сумісність жінки Мавпи з іншими знаками

Людей, народжених у рік Мавпи, крім хитрості, відрізняє практичність, дипломатичність, цілеспрямованість, незалежність і самовпевненість. Щоб зрозуміти жінку, народжену у рік Мавпи і властиві їй манери поведінки, треба в першу чергу подивитися на риси тварини — покровителя року. Мавпи, не залежно від розміру, полохливі й обережні, тому воліють жити зграями. Так і в житті, сумісність жінки мавпи з іншими знаками буває різною. Багато в чому це залежить від самої людини, його характеру і цілей у житті. Люди, народжені в цей знак, по натурі добрі, але в той же час хитрі і потайні.

Зміст:

сумісність жінки мавпи з різними знаками зодіаку

Сумісність жінки Мавпи з різними знаками зодіаку

Характеристика жінки-Мавпи

Зовні Мавпи суперечливі. З одного боку у Мавпи є жива емоційна міміка, з іншого — лукаві очі. Така характеристика дає людям які народилися в рік Мавпи, можливість з вигляду залучати людей видатним інтелектом і емоційністю, а насправді це все хитрість і лукавство. Людина народжена в рік Мавпи, справляє на оточуючих людей найприємніше враження. Залучаючи до себе людей емоційністю і енергійністю, вміє зберегти інтерес, завдяки дотепності та артистичності. Ці якості часто роблять Мавпу центром уваги.

Незважаючи на різнобічність і хитрість натури, загальна характеристика біля знаку досить позитивна. Більшість цих жінок з малих років знають, чого хочуть від життя. Вроджена інтуїція і заповзятливість, відмінно допомагають для реалізації цілей. Порушити плани такої людини, може лише він сам і його власне непостійність і мінливість настроїв. Жінка Мавпа — не кар’єристка, але завдяки організаторським здібностям та енергійності, вона легко просувається по службі. Будь запаморочливої кар’єри, вона віддасть перевагу сімейне вогнище.

Жінка-Мавпа в любові

Мавпи прагнуть до створення сім’ї, тому, а також в силу влюбливості, рано пов’язують себе узами шлюбами. Як правило, ранні шлюби бувають невдалі. Зате згодом вони більш ретельно і вдало підбирають собі пару серед безлічі шанувальників. Побудувати сімейні відносини з Мавпою нелегко, адже жінка бажаючи лідерства, вимагає від чоловіка підпорядкування. Однак, якщо чоловікові вдасться домогтися її розташування, він дізнається свого партнера з іншої сторони. Закохана Мавпа здатна пожертвувати собою, підлаштовуватися під партнера, прагнучи зберегти союз.

Майже з будь-якою людиною чоловічої статі, жінка може знайти спільну мову, завдяки природній схильності до лукавства. Жоден чоловік не встоїть перед чарами такої особи. Доброзичливість і сентиментальність, вселяють оточуючим довіру до неї, тому все частіше чоловіки потрапляють на гачок такого норовливого знака.

Щоб сімейне життя було сповнене гармонії, такій жінці необхідно будувати сім’ю з сильним чоловіком, який знає чого він хоче в житті. Жінки у житті люблять веселощі і сміх, свіжі враження та відкриття, вони не сумують, тому їх супутник повинен володіти схожим характером і ставленням до життя. Складнощі у відносинах, звичайно виникають з-за зайвої самовпевненості та образливості цього знака.

Жінка-Мавпа у відносинах з чоловіками

Мавпа притягує чоловіків

Жінка народжена в рік Мавпи, рідко залишається без уваги, завдяки своїй яскравості. Жіночність і емоційність наділяють її шармом. Протилежну стать тягне досвідченість, неординарність поглядів цих жінок. Непередбачуваність поведінки роблять їх загадковими. У той же час, зайва самовпевненість нерідко відлякує. Такій особі потрібен супутник, хто підходить їй по стихії, схожий на неї саму та зрозумілий їй.

Знак зодіаку повинен бути стихії землі або повітря. Інші стихії підходять менше всього. Жінка Мавпа завжди відчуває, підходить їй чоловік чи ні з перших хвилин. Якщо між майбутніми партнерами пройшла іскра, то можна не сумніватися, що цей союз приречений на успіх.

За гороскопом жінці Мавпі підходить

Також непогана сумісність можлива з такими марками як: Овен, Телець, Лев. А от характер Риб або Водоліїв, імпульсивною натурою може не сподобатися, з-за їх мовчазності, скритності та повільності. Але незважаючи на те, яка за гороскопом передбачається сумісність, слід дивитися саме на людину. Є маса прикладів, коли люди повністю протилежні один одному, будували міцні і гармонійні відносини всупереч гороскопом і знаком зодіаку.

Сумісність жінки Мавпи з іншими знаками за східним гороскопом

Мавпа-Щур

Самим сприятливим і успішним союзом, вважаються відносини з Щуром. Це один з найбільш перспективних знаків. Схожі цілі і взаємна зацікавленість зроблять їх шлюб вдалим. Чоловіка Щура буде полонити шарм Мавпи, винахідливість і спритність. Жінка ж по достоїнству оцінить у чоловіка стратегічне мислення і пронырливость партнера може сподобатися їй.

Будучи однодумцями, подружжя матимуть вагомий вплив і на особистісний розвиток один одного, і на кар’єру. Вони будуть разом обговорювати, планувати, радіти досягненням. Загальні устремління швидко приведуть подружжя до ідеї про організації сімейного бізнесу, яку вони енергійно втілять у життя. В цьому союзі жінка-генератор ідей, чоловік-їх втілення. Обопільне почуття гумору завжди згладить гострі моменти у відносинах з цінним партнером.

Мавпа-Дракон

З точки зору чуттєвості і духовної близькості-це майже ідеальний союз з Драконом. Мавпа стане для Дракона музою, яку він буде обожнювати. Його притягує її оригінальність, жвавість. А вона вільна і примхлива від природи, легко визнає лідерство, скорившись харизмі Дракона. Їх союз буде яскравим і пристрасним. А об’єднані неабиякі здібності допоможуть втілити навіть найбільш честолюбні плани. В цьому союзі чоловік ініціатор проектів, жінка-лише натхненник і підтримка. Доповнюючи один одного, вони відкриють для себе нові світи.

Monkey-Мавпа

Міцний, стабільний і перспективний союз може виникнути між двома однаковими знаками. Подружжя, маючи один світогляд, будуть чудово розуміти один одного. Альянс двох Мавп-гримуча суміш пристрастей. Їх спільне життя повна азарту, пустощів, пригод і це тільки розпалює почуття. У цій парі не будують планів на майбутнє, насолоджуючись непередбачуваністю життя. Каменем спотикання може стати прагнення кожного з подружжя до лідерства, яке призведе до суперництва. В ім’я збереження союзу, краще навчитися замість «я» використовувати «ми».

Мавпа-Бик

Союз з чоловіком Биком можна назвати хорошим союзом, тільки після тривалого періоду «притирання». Спочатку ж їх сімейне життя буде складатися важко, переймаючись конфліктами і суперечностями. Цілеспрямовані та самодостатні, вони будуть йти напролом кожен до своєї мети. Причому і добиватися цілей будуть різними шляхами, чимало дратуючи один одного. Простому і серйозного Бику складно зрозуміти ексцентричну дружину. Вважаючи дружину легковажною і навіжений, Бик не сприймає її безпринципності у досягненні цілей і легковажного відношення до фінансів. Дружина ж, вважаючи чоловіка деспотичним, не упускає шансу вколоти його глузливим зауваженням, чим ще більше нагнітає обстановку.

Мавпа-Тигр

Суперництво зруйнує стосунки

Союз жінки з Тигром найімовірніше розпадеться ще на етапі романтичних відносин. Їх волелюбні натури не зможуть прийняти один одного, ділячи лідерство. Тигр буде дратувати всюдисущість Мавпи. Вона ж, швидко оцінивши слабкості свого партнера, спробує претендувати на рівні з ним права, не бажаючи поступатися. Чоловік у союзі буде відчувати себе приниженим. Проблемною буде в парі і сфера фінансів. Тигр завжди живе на широку ногу, а Мавпа-заглядаючи в завтрашній день. Марнотратство дружина стане приводом для глузувань. Цей союз не дозволить особистісним якостям ні одного, ні іншого чоловіка повністю розкритися.

Мавпа-Півень

В парі з Півнем можливість знайти сімейне щастя мінімальна. Конфлікт інтересів тут сягає свого апогею, перетворюючи відносини в лід. Півень суворий, строгий, прямолінійний не прагне задовольняти потяг Мавпи до самовираження. Він занадто зайнятий своїми переживаннями. Прямолінійність партнерів тільки розпалює ворожнечу в парі. Тому такий союз, навіть при наявності сильних почуттів, буде можливий тільки на відстані, коли жоден з партнерів не буде заважати іншому самовиражатися.

Мавпа-Кролик

Щасливий сімейний союз з Кроликом з точки зору східного календаря — можливий. Такий союз може бути гармонійним, якщо Кролик дозволить більше свободи Мавпі, що забезпечить її можливістю демонструвати свою шкідливість поза домом. Звичайно, в порівнянні з активним, енергійним, амбіційним Мавпою, Кролик займає скромні позиції. Але це його не бентежить. Зате при необхідності він може скористатися авторитетом подружжя в суспільстві та її зв’язками. Реалістичний індивідуалізм подружжя час від часу створює складнощі у взаєминах, але рух до загальним цілям їх зближує.

Мавпа-Змія

Сумісність зі Змією-це боротьба темпераментів, важка для обох подружжя. Хитрість і неординарність жінки протистоїть волі чоловіка-Змії. Жіноча натура не бажає визнавати авторитет норовливого і честолюбного чоловіка, виводить Змію з себе своєю нестабільністю і непередбачуваністю. За що той обмежує її свободу, творчі прояви і навіть спілкування. Тут пристрасть і охолодження почуттів різко минають і настає протиборство, яке розкриває тільки найгірші якості подружжя. Тільки тривалий звикання допоможе їм виробити загальний шлях, який і зміцнить шлюб.

Мавпа-Кінь

В силу інтелектуальності партнерів і різниці у життєвих стратегіях, існування пари жінки Мавпи і чоловіки Коня можливо, але такий союз буде нелегким. Чесного і раціонального чоловіка Кінь будуть дратувати манери навіженої интриганки. Хитрість жінки зіткнеться з прямодушністю чоловіки Коня. Відносини в парі будуть залежати від бажання закоханих шукати компроміси. Розумом і амбітністю мають обоє.

Мавпа-Кабан

Непоганий союз, обидва партнера прагнучи до добробуту, схильні до реалізації самих незвичайних проектів, тому якщо партнери знайдуть точки дотику в цьому руслі, далі зможуть розвинути досить гармонійний і плідний союз. Навряд чи жінка в цьому союзі змириться з роллю домогосподарки. В силу розсудливості, і чоловік не стане наполягати на цьому, оцінивши по достоїнству активну позицію своєї обраниці. Жінка стане помічником і опорою своєму партнерові. Ці відносини будуть схожі на співпрацю, що об’єдналися в ім’я спільної мети, сильних особистостей.

Мавпа-Коза

Такий союз має потенціал бути благополучним і у них хороша сумісність по гороскопу. Стабільність забезпечує потенціал для взаємного духовного розвитку пари, в незалежності від присутності пристрасті і потягу у подружжя. Жінка буде лідером у цих відносинах. А лідерство передбачає і відповідальність, в тому числі і за добробут союзу. Багато в чому стабільність союзу буде залежати від готовності жінки не тільки підтримати чоловіка Козу, але й підштовхнути його до подвигів. В цьому союзі ділова хватка Мавпи, направить особливості чоловіки Кози в потрібне русло, з користю для двох.

Мавпа-Собака

Такий союз може бути успішним, при наявності спільних інтересів і великодушності партнерів один до одного. Жінка гідно оцінить розсудливість чоловіки Собаки, тоді як він буде захоплюватися інтелектуальним потенціалом своєї обраниці. Хоча, нерозуміння в парі може виникнути із-за неспівпадання чесності чоловіка Собаки.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: