Сумісність жінки Бика з іншими знаками

Жінка Бик — це сімейна людина, яка ставить цінності своєї сім’ї понад усе. Жінка народжена в рік Бика в першу чергу мати, яка береже сімейне вогнище і відчуває себе в цій ролі досить впевнено. В цілому загальна характеристика жінки Бика хороша, але з-за своєї самостійності, часто домашні проблеми вирішує сама і обходиться без допомоги чоловіків.

Зміст:

сумісність жінки бика з іншими знаками

Сумісність жінки Бика з іншими знаками

Жінка Бик має дуже сильну волю і залізний характер. З-за такої особливості, представнику знака трапляються в чоловіки ліниві і інфантильні чоловіки, які не доглядають і не допомагають своїй дружині, тому людям народжених в знак Бика, доводиться наполегливо вирішувати всі проблеми, роблячи чоловічу роботу.

Загальна характеристика жінки Бика

При сильному характері, жінка Бик все ж кокетлива і жіночна. Такий чоловік не виносить пліткарок і пліткарів. Яка б у людини не було характеристика, якщо комусь необхідна підтримка, то Бик завжди допоможе, підбадьорить і заспокоїть. За модою жінка Бик не стежить, але має свій власний смак і добре одягається. Сім’я і сімейні інтереси для завжди на першому місці.

Жінка Бик консерватор, не сприймає різних змін, але якщо що-то запланує, то не зверне з наміченого шляху.

Завдяки своїм твердим характером, часто панує в сім’ї з іншими знаками зодіаку, але робить це тактовно, так, щоб чоловік цього не підозрював. Вона чудово ладнає з дітьми, розуміє їхні проблеми, подає особистий приклад. Навчання своїх дітей ретельно контролює. Заради інтересів дітей готова пожертвувати всім. Зазвичай дорослі діти відповідають жінці Бику в майбутньому тим же.

Жінка Бик в любові

Людей, народжених в цей рік дуже складно вивести з себе, тому партнер для жінки Бика має бути з такою ж стійкою психікою і характером. На роботі і в особистому житті, представник знаку любить контролювати весь процес, але вважає за краще не займати керівні посади. Їй вистачає сімейних обов’язків, тому представник знака не кар’єрист, а домосід.

Оточуючі рідко її розуміють і з іншими знаками зодіаку іноді буває складно. В шлюбі жінка намагається уникати скандалів і сварок, організовує життя для чоловіка, як прийнято в сім’ї його батьків. Жінка народжена в рік Бика економна і тактовна. Вона береже сімейний бюджет і цінує стабільність. Чоловік повинен бути впевненим у собі, не жадібним і відкритим до людей і світу.

Сумісність жінки Бика

Якщо вивчити гороскоп, то вдала сумісність з іншими знаками в шлюбі буде зі Змією, Щуром або Півнем. Для представника знака хороша сумісність у любові може бути з такими марками як:

Людям народжених у рік Бика, не залежно від того дерев’яний, водяний, металевий, земляний або вогненний знак, варто звернути увагу на знаки стихії води, землі і повітря. Найчастіше у людей народжених під цими знаками, є врівноважений характер і здорові амбіції. Хто підходить найбільше за гороскопом жінці Бику складно сказати, багато в чому це залежить від виховання і ритму життя кожної людини. Незалежно від того, який знак вибере для себе жінка народжена в цей рік, варто звертати увагу саме на людину, а не на сумісність по гороскопу різних років.

Сумісність жінки Бика за східним гороскопом

Бик-Щур

Пару чекає щасливе майбутнє

Для представників цих знаків різних років, важливі сім’я, домашні цінності і діти. У чоловіка Щура є деяка метушливість, але таке якість відмінно компенсується обґрунтованістю його партнерки. Такі відносини будуть щасливими і міцними. Дружина буде протягом багатьох років контролювати дім, чоловіка, вести господарство і безсумнівно стане главою сім’ї. Всі побутові питання ляжуть на її плечі. Але адже облаштування будинку це її покликання. При цьому чоловік Щур зовсім не заперечує такого підходу і повністю зосередиться на добуванні матеріальних благ, а повернувшись після трудового дня в затишне житло, буде влаштовувати своїй супутниці романтичні вечори.

Бик-Бик

Якщо вивчити гороскоп, то такі схожі знаки добре сумісні в плані кар’єри. Вони чудова команда, але не коханці. Люди, народжені в цей рік відповідальні та працьовиті, консервативні у своїх поглядах і готові орати для досягнення мети. Їм потрібно створювати не сімейний, а трудовий союз. Разом вони зберуть солідний капітал і забезпечать матеріальне благополуччя. Але основна проблема цих відносин є те, що партнери можуть занудьгувати. Обидва Бика консерватори, живуть за графіком і не можуть самі себе розважити. Вони просто втомлюються один від одного. Тоді можливо розваги знайдуться на стороні. Але обидва будуть зберігати союз, незважаючи ні на що. В цих відносинах ростуть прекрасні і щасливі діти, які відчувають любов батьків.

Бик-Тигр

Якщо врахувати характеристику цих двох знаків і гороскоп, то така пара мало сумісна. Темпераменти подружжя надто різні, що породжує постійні непорозуміння. Дружина консервативна і не хоче прийняти авантюризм свого супутника. Чоловік Тигр занадто активний, не може чекати повільну партнерку. Обидва вперті і не готові йти на поступки. Чоловіка дуже вольова і прагнути головувати в родині, а в цих відносинах главою повинен стати тільки чоловік. Якщо партнерці вистачить мудрості поступитися, то він за цю покірність дасть їй прекрасну життя.

Бик-Кролик

Якщо дружина буде більше довіряти партнеру, то такий союз буде дуже вдалим. Починаючись з дружби, відносини в цій парі переростають у кохання. Якщо представник знака не відкине геть свою ревність, то ці відносини приречені на провал. Одного разу дружині може набриднути мучитися підозрами. У таких знаків занадто різне уявлення про кохання. Для подружжя це насамперед сім’я, а чоловікові Кролику потрібна романтика без зобов’язань. Тому ініціатором створення такого союзу виступає найчастіше жінка. Партнеру потрібно лише показати, що вона найкраща і неповторна. Можливо, коли з її боку ослабне тотальний контроль і з’явиться більше довіри, то такий союз чекає світле майбутнє.

Бик-Дракон

Жінка Бик і чоловік Дракон не дуже сумісні. Бику потрібні серйозні стабільні відносини і надійна опора, а Тигр любить розваги. Навіть друзі у цієї пари різні і тому відпочивають вони не разом. При цьому обидва партнера вперті і не готові змінюватися заради один одного. Дружина захоче підкорити чоловіка своєї волі і це буде її головна помилка. Щоб зберегти такий союз, дуже важливо просто прийняти один одного, а не намагатися змінити під себе.

Бик-Змія

Бик і Змія утворюють майже ідеальний союз

Це практично ідеальна пара. Кожен з партнерів закриває очі на маленькі недоліки. У них схожі темпераменти, обидва дорожать сім’єю і традиціями. Такі відносини не захоплюючі, але дуже стабільні. Яскравих моментів буде в їх житті небагато, але це не є головним. Бурхливі емоції, зміна настроїв, нові враження — це не властиво для темпераменту цього союзу. Разом вони досягнуть максимальних висот у кар’єрі, доб’ються матеріального благополуччя, створять міцну сім’ю. Але чоловікові треба брати частину відповідальності на себе, інакше партнерці скоро набридне тягнути все на собі.

Бик-Кінь

Ці два знаки погано сумісні між собою через різницю темпераментів. Чоловік Кінь — це дуже волелюбна людина, а жінка Бик у свою чергу владна і уперта. Якщо партнери хочуть бути разом, то дуже багато чого буде залежати від подружжя. Вона повинна прийняти свого партнера і навчитися його розуміти. Живуть партнери в різному ритмі. Парі не потрібно доводити своє спільне життя до конфліктів і протистоянь. Адже обоє занадто горді і їм буде важко піти назустріч один одному.

Бик-Коза

Стосунки пари дуже складні протягом всіх спільно прожитих років. З-за різних темпераментів, такі люди просто не можуть довго бути разом. Чоловік відчуває брак похвали і уваги. А дружина не може дати своєму чоловікові, тому що не вміє виражати емоції і має стриманий характер. Вона чудова дружина і мати, але безвідповідальність чоловіки її просто дратує. Для створення затишку в домі, жінці Бику необхідний певний матеріальний достаток, чого такий чоловік дати не може. Дружина очікує надійності та підтримки, а він просто радіє життю.

Бик-Мавпа

Люди народжені в рік Бика і Мавпи, вважаються не ідеальною парою. Такий союз приречений на взаємні образи. Представник знака занадто прямолінійно і безапеляційно говорить про недоліки партнера, що підриває авторитет і дратує його. Чоловік Мавпа екстраверт і цим все сказано. Дружина занадто багато приховує і терпить. Їй важко змінити звичний ритм, як цього хоче партнер. Щоб зберегти стосунки, чоловік повинен дати деякий час на обдумування і з вирішенням свою дружину не підганяти. Для гармонії в родині, дружині потрібно прийняти партнера з усіма його плюсами і мінусами.

Бик-Півень

Ця щаслива пара цінує сім’ю та вірність, тому такі відносини будуть міцні і довговічні. Своєю відвертістю і хоробрістю, чоловік підтримує практичну і стриману партнерку. А вона в свою чергу створює для нього затишне гніздечко. Чоловікові Півневі потрібно щоб його хвалили, а жінка Бик з захопленням і захопленням буде ставитися до всього, що він робить. Все це лестить дружину, тішить самолюбство і піднімає його самооцінку.

Бик-Собака

Такий союз може бути досить стійкий. Обидва партнери цінують чесність, відданість і вірність. Дружина заспокоює партнера своєю постійністю, а він буде відданий їй за турботу і увагу. Вона відчуває в ньому героя і просто людини, завжди готової прийти на допомогу. Поряд з таким чоловіком, дружина завжди ніжна і бажана. Чоловік Собака дуже вірний партнер, але ревнивий власник. Якщо дружина захоче, щоб партнер вірно слідував позаду в її тіні, то життя з ним може стати нестерпним. Чоловік Собака йде на компроміс, але змінити свою думку навіть не подумає. Якщо перестати керувати своїм чоловіком, то чоловік досягне багато чого. Від Бика потрібно трішки терпіння.

Бик-Кабан

Чоловік Кабан все що заробив, може витратити на розваги. А для жінки важливий комфорт і спокій в домі, чого важко досягти при такій марнотратства партнера. У цій парі чоловікові доведеться до вподоби надійність і сила духу його жінки. І їй теж сподобається щирий і життєрадісний чоловік. Якщо вирішити всі фінансові питання, то в такому союзі може настати повна гармонія.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: