Сумісність жінки Дракона з іншими знаками

Сумісність жінки Дракона з іншими східними представниками багато в чому залежить від особистих якостей, притаманних змееносцу. Це один з незвичайних знаків у всьому китайському гороскопі.

Зміст:

сумісність жінки дракона з іншими східними знаками

Сумісність жінки Дракона з іншими східними знаками

Характеристика жінки-Дракона

Сильна за характером і багатогранна особистість не звикла розраховувати на чиюсь допомогу, самостійна в ухваленні рішень і здатна наполягати на своєму. А це не кожному чоловікові по душі. Саме тому сумісність із жінкою Драконом не у всіх знаків проявляється, з ким би цього хотілося. Тому-то серед представниць цього знака східного гороскопу чимало тих, хто так і не знайшов собі гідну половинку для любові і шлюбу.

Жінка народжена в рік Дракона, особливо вогняного, сповнена чоловічої енергії, тому вона не готова ні в чому поступатися сильній статі. З неї вийде відмінний правитель, здатний повести за собою маси людей, що відстоює інтереси суспільства, борючись за рівні права.

За гороскопом жінка Дракон вільна і незалежна від природи, здатна підпорядкувати собі практично будь-якого чоловіка, а властиві їй шарм стануть помічниками, щоб завоювати не тільки його волю, але і його любов. До потенційному чоловіку вона готова пред’явити самі високі вимоги, бо з-за впертого характеру народжена під цим знаком може втратити свій іноді єдиний даний їй шанс вступити в шлюб. Під вінець вона йде лише тоді, коли і з ким їй це потрібно, маючи за плечима можливість забезпечити себе, взятого на свої плечі чоловіка і дітей.

З-за сильних характеристик народжена Дракоша в спідниці у деяких шалено люблять, а деякі їй тихо заздрять і ненавидять. Не всім по душі її впевненість у власних силах і підвищеного почуття власної гідності.

До таких персон більше прагнуть ті, хто сам впевнений у власних силах, і саме в таких чоловіків є шанс затриматися з ними поруч. При налагодженні стосунків з дівчиною Дракошей варто пам’ятати, що як тільки її очікування з приводу Вашої персони розвіються, вона без жалю вкаже вам на двері і не стане борг засмучуватися з нагоди розставання. Шанувальників у неї багато.

Хто ідеальний для Дракона

Деякі представники східного гороскопу сумісні і можуть без праці підлаштуватися під вимогливу дівчину Дракоша.

Щур

Одним із кращих варіантів для любові і щасливого шлюбу стане розумна Щур, яка підходить по інтелекту і стане виконувати драконівські найсміливіші фантазії, додаючи тим самим ще більше впевненості. Для такої Щура жінка буде готова гори звернути. Разом у них виходить ядерний тандем, сумісність у якого значно велика. Щур закохається безпам’ятно і буде насолоджуватися перебуванням поруч з вічною оптимісткою, яка любить подорожувати і ризикувати, роздаючи так необхідний другій половинці щедрі компліменти.

Мавпа

Мудра мавпа вміє зачаровувати свою другу половину, продовжуючи дарувати пристрасть і любов на протязі багатьох років. Їх союз буде настільки енергійний, що може виступати не тільки в особистих відносинах, але і в робітників. Дві творчі натури здатні реалізувати безліч планів, знайти спільні інтереси і створити міцний сімейний союз. Мавпа дасть Дракоші численні зізнання в любові буде захоплюватися, а що ще потрібно жінці для щастя. Незважаючи на сильні характеристики Дракона і Мавпи, у шлюбі у ні не буде конкуренції за лідерство, лише підтримка один одного.

Змія

Багато зможуть позаздрити такій парі, бо як сумісність у них чудова. Природжена елегантність Змії гармонійно доповнює драконівський шарм. Обидва розумні і досить амбітні, знають, чого хочуть і як цього можна досягти. Змія стане джерелом мудрості і зуміє зрозуміти Дракона, як ніхто інший, надавши жінці провідну роль у родині, хоч це часто і ілюзія, створена мудрою Змією. Взаємна повага стає наріжним каменем у шлюбі, який може довго існувати, якщо вона не буде виявляти надмірну ревність.

У кого є всі шанси опинитися поряд

Нехай сумісність цих східних знаків Зодіаку і не ідеальна з погляду китайського гороскопу, однак у них є чимало шансів дізнатися ближче звитяжця Дракона.

Тигр

Із них може вийти оригінальна пара, повна життєвих сил, готова кинутися у вогонь, бо ідеалісти за своєю природою, обидва вони хочуть перевернути світ і зробити його краще. Обидва знака готові надавати всіляку підтримку у важку хвилину. В шлюбі їх об’єднує не тільки почуття любові, але і загальні переконання та ідеї. Перешкодою для ідеальних взаємин стають марнотратство, властива їм обом. Ці знаки не дуже процвітають в адміністративних сферах, проте щасливі в матеріальному плані, що може їх уберегти від злиднів.

Півень

Ревнощі може все зруйнувати

Бурхливий любовний роман можливий з півнем, який може перерости в довгий і міцний шлюб. Тільки якщо Півень не стане заводити іншими прихильницями, а Дракоша не поспішить обзавестися новими любовними пригодами, так як обидва знака досить ревниві. Вони завжди знайдуть, про що можна поговорити, ночами стануть дивувати фантазією. В півні жінці Дракону подобається його імпульсивність і якась бравада, хоча вона з обережністю сприймає його ораторські мистецтва. У Дракоші Півень зазвичай знаходив свій ідеальний образ жінки і закохується безпам’ятно, звеличуючи свою другу половину. Лише присутні у Півня страхи, заховані глибоко в душі, можуть стати причиною сварок, так як егоїстична жінка Дракон не завжди готова займатися проблемами дружина.

Середнього рівня взаємовідносини

Середня сумісність з Драконами є у кількох знаків, хто підходить Дракону жінці. Вони можуть знаходитися поруч, якщо партнери намагатимуться виконувати ряд рекомендацій.

Бик

Різні за вдачею ці знаки на перший погляд не можуть перебувати поруч. Жінка постійно витає в хмарах, а чоловік Бик настільки практичний, що потопає в справах і турботах, роблячи все повільно і грунтовно. Душа компанії чарівна Дракоша готова оточити себе численними шанувальниками і веселими знайомими, а Бику за душі спокій. Тим не менш, бичача надійність заворожує жінку Дракона, а Бик надихається харизмою останньої на подвиги.

Дракон

Два однакових східних знаку володіють почуттям гумору і прагнуть бути поміченими серед оточуючих, обидва талановиті, і це надає сумісності в коханні та шлюбі. Вони будуть багато подорожувати, не стануть витрачати час на ревнощі і заздрість. Однак шлюб може обірватися тільки тому, що вони завжди будуть прагнути заповнити втрачену свободу. Безкомпромісні у відносинах, обидва будуть намагатися зайняти лідируючі позиції і при відсутності домовленості в результаті розлучаться.

Кінь

З Конем багатогранної жінці стане цікаво бродити по музеям і театрам, так про не готові просто сидіти вдома. Хоча і в домашній обстановці вони готові знайти, чим зайнятися – їх дім нерідко сповнений гостей. Проте їх швидко заїдає побут і все, що пов’язано з необхідністю вирішувати щоденні повсякденні питання, чого не люблять ні той, ні інший. Так і в центрі уваги вони готові перебувати обидва, а там знайдеться місце лише для одного.

Кабан

Чоловік Кабан готовий пожертвувати собою і вибирає другорядну роль у відносинах, будучи до безтями закоханим у свою обраницю. Але своїм занадто хорошим ставленням Кабан може все зіпсувати і просто розпестити свою отже егоїстичну Дракоша. Якщо Дракону вдасться приборкати свій егоїстичний норов і не розглядати Свиню в якості слуги, то шлюб може зберегтися надовго. Схильність до невірності в обох знаків теж може стати причиною розставання.

Кому варто триматися подалі

Серед усіх чоловічих знаків у східному гороскопі є три, яким не рекомендується заводити любовні взаємини з жінками Драконами.

  • Це в першу чергу Кролик. Він ніколи не оцінить драконівську широку натуру, не стане потурати його запитам і прагненням, не похвалить його ризикованість і публічність. Лише на початковому етапі можна зберегти між ними взаєморозуміння, але це ненадовго. Їх стосунки приречені, а сумісність в любові і шлюбі надзвичайно низька. Чуттєвого чоловіка Кролика жінка Дракон просто придушить своїм владним характером, хоча Кролик готовий захоплюватися своєю музою.
  • Другий знак, кому протипоказані відносини, це Коза. Якщо спочатку між ними можлива романтика і буде знайдено чимало тем для розмов, то з часом сірі будні вичерпають любов і зведуть усі на немає. Для Кози буде важливий сімейний затишок, а до цього ніколи не прагне товариська Дракоша, яка готова вилетіти з дому на допомогу друзям. До того ж вередлива Коза не вміє дарувати так необхідні для другої половинки компліменти, вважаючи це марною справою.
  • Третій знак, у кого мало спільного з драконячим представником, — чуттєва Собака, так і не зуміла знайти у Дракона глибини переживань. Перше сильне потяг між ними зазвичай закінчується з’ясуванням відносин. Наявність безлічі шанувальників у своєї дружини буде засмучувати Собаку, не готову звеличувати свою половину настільки, як це вміють робити оточуючі. Дивиться по сторонах Дракоша, рідко буває сентиментальної, не може зрозуміти потребує ніжності вірну Собаку, яка прагне до спокою.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: