Сумісність жінки Щура з іншими знаками

Жінка, яка народилася в рік Пацюка, має приємну зовнішність і сентиментальний характер. Якщо вона когось полюбить, то це буде по-справжньому. Сумісність Щура жінки з різними знаками, буває хороша і погана. Дівчина народилася в цей рік, відрізняється довірливістю і емоційністю. Настрій Пацюка може різко змінитися, без явних на те причин.

Зміст:

сумісність жінки щура з іншими знаками

Сумісність жінки Щура з іншими знаками

Саме тому в розмові з такою жінкою, перш ніж сказати, потрібно сто разів подумати. Також не варто забувати про те, що жінка народжена в рік Пацюка, за своєю красою може ховати користь, розважливість. При першому знайомстві з Щуром, потрібно проявити обережність. Вогняна характеристика такого знака зодіаку, допомагає людям, народженим в рік Пацюка, досягти чималих висот як на роботі, так і в сімейному житті.

Загальна характеристика жінки-Пацюки

Якщо уважно читати і вивчати яка характеристика у дівчини Пацюки, то стає зрозуміло, що люди, народжені в цей рік, відрізняються добротою, урівноваженим характером і тягою до життя. Такі люди рідко вступають в конфлікти, як на роботі, так і зі своїм обранцем, але від свого партнера очікують аналогічних якостей. Сумісність у сексі, коханні, дружбі або на роботі у представників знаку буває вдала не з усіма людьми.

При першому знайомстві з людиною, дівчина Щур спочатку дивиться, хто підходить їй найбільше за типажем і характером, а потім вже підпускає свого обранця ближче.

В цьому і проявляється розважливість і користь такого знака. Якщо знайти підхід до представника знака, то Щур віддячить вас, буде весь час щаслива і в прекрасному настрої. Люди Щурі не терплять невігластво, оскільки самі є освіченими і вихованими людьми.

Жінка-Пацюк, у Любові

Жінки народжені в рік Пацюка, в любові готові на будь-які нерозумні вчинки заради свого обранця. Дівчина Щур дуже романтична натура і цього не приховує. Сексуальні стосунки зі своїм партнером, зберігає на довгі роки. Пацюк з головою занурюється в сім’ю. В шлюбі такі жінки воліють грошове добробут. Вона господарська, її важко застати зненацька, тому що у неї постійно чисто і прибрано.

Щури дуже цінують сімейні узи і постійно беруть участь у всіх сімейних справах. Пацюки намагаються віддати себе родині, дітям, чоловікові. Тим не менш, жінка Щур стежить за кар’єрним зростанням свого чоловіка і всіляко допомагає йому в просуванні по кар’єрних сходах.

Сумісність жінки-Щури за гороскопом

Вдала сумісність у жінки Щури, буде з чоловіком, народженим під наступними знаками зодіаку:

Сумісність у сексі, коханні та дружбі з різними знаками зодіаку, багато в чому залежить від того, яка стихія ними керує. Жінці Щура відмінно підійдуть чоловіки народжені під знаком стихії землі і повітря. Представниці такого знака не слід пов’язувати свої відносини з людьми, які потайливі, меланхолійні і самі не знають чого хочуть від життя. Дівчата Пацюки люблять, коли їх майбутній обранець відкритий світу, радіє всьому навколо і дарує цю позитивну енергетику своєї супутниці.

Сумісність жінки Щура за східним гороскопом з іншими знаками

Щур-Щур

Відносини Щурів відрізняються стабільністю

Сумісність чоловіка та жінки Щура за східним гороскопом досить вдала, ніж з іншими знаками. Між Щурами можуть зав’язатися тривалі відносини. Обидва партнери віддають перевагу міцну сім’ю і стабільні відносини. Також вони володіють хорошим характером, що дає можливість розуміти партнера і разом справлятися з усіма справами.

Щур-Бик

Досить міцним і щасливим можна назвати шлюб Бика і Щури. У порівнянні з іншими знаками, Бик і Щур часто доживають до золотого весілля. У них загальна енергетика, що дозволяє їм добре ладнати між собою. Подружжя завжди можуть розраховувати на підтримку один одного.

Щур-Тигр

У такої пари практично немає нічого спільного, це стосується і інтимної частини сімейного життя. Представниці знака від супутника потрібно зовсім протилежне ставлення. Чоловік Тигр буде звинувачувати свою дружину в меркантильності і в тому, що вона сковує його і не дає спокійно зітхнути. Дружина в такому союзі також не зможе досягти своїх цілей і Тигр буде її пригнічувати.

Щур-Кролик

Шлюб між Щуром і Кролем (Кроликом), буде щасливим тільки в тому випадку, якщо обидва партнери цього захочуть. Зазвичай такі союзи бувають невдалими, так як у них абсолютно різні погляди на життя і характери. Якщо все-таки така пара проживе довгий час разом, це буде заслуга обох подружжя. Значить партнери зуміли знайти компроміс.

Щур-Дракон

Зав’язати стосунки вийде в будь-якій сфері життя

Серед усіх чоловіків, Дракон відрізняється своєю величністю, красивою зовнішністю, напористістю і на перший погляд союз з розумною і розважливою Щуром, не можливий. Але, незважаючи на це, у них чудові стосунки і їм комфортно бути разом. Такі союзи протягом усього спільного життя характеризує: щасливий шлюб, прибутковий бізнес, дружба, сексуальна сторона життя сповнена новизни і чудових моментів.

Щур-Змія

Дуже складно уявити ідеальний союз зі Змією. Швидше ці відносини нагадують своєрідні змагання і випробування на міцність. Такий союз не може бути гармонійним, так як заздрість і ревнощі, будуть просто душити партнерів. Жінка і її майбутній супутник змієносець, навіть на першому знайомстві не звертають один на одного уваги. Складається враження, що вони на підсвідомому рівні бояться зблизитися.

Щур-Кінь

Великі емоційні переживання, підводні камені та перешкоди, очікують союз з чоловіком Конем. Їм дуже важко бути разом з-за того, що у них відсутня повне взаєморозуміння і є величезна різниця в темпераменті. У цій парі дружину необхідна духовна та фізична свобода дій, а дружині навпроти потрібен спокій, стабільність і захищеність.

Щур-Коза

Якщо судити за східним гороскопом, то стає зрозуміло, що відносини між Щуром і Козлом двоїсті і рідко бувають тривалими і успішними. У них абсолютно протилежні життєві погляди. Коза з легкістю і абсолютним спокоєм відноситься до всіх життєвих негараздів і це стає проблемою для чоловіка, адже для нього порядок у відносинах і фінансова сторона дуже важлива.

Щур-Мавпа

Посилаючись на Східний гороскоп, стає ясно, що Щур і Мавпа, є самим щасливим і довговічним союзом. Хто з цих знаків буде правити в будинку, для них не важливо, адже вони настільки гармонійні, що можуть домовитися про все на світі. У них однакові інтереси і звички. Їх також об’єднує цілеспрямованість і неймовірний розум. У суспільстві обидва партнери завжди в центрі уваги, завдяки своїй товариськості.

Щур-Півень

Проблемним і дуже складним є союз між представницею знака та чоловіком Півнем. Жінка в цьому союзі, не виявляє жодного бажання підтримати свого супутника в його прагненнях. Тому їм дуже важко знайти спільну мову і зрозуміти один одного. Між партнерами немає дипломатичних відносин і делікатності. В разі невдачі, вони обидва перекладають провину один на одного.

Щур-Собака

Непогана пара може утворитися в союзі з чоловіком Собакою. Чоловік Собака дуже чутлива натура і має тактовність, що допомагає своїй супутниці відчувати себе під захистом та опікою. Жінка в таких відносинах впевнена в вірності своїй другій половинці, а чоловік в свою чергу бачить у своїй супутниці розумного і розвиненого співрозмовника. Відносини між подружжям завжди чудові.

Щур-Кабан

Сумісність по гороскопу зі Кабаном дуже хороша. У порівнянні з іншими знаками східного календаря, союз Щур-Кабан вважається щасливим. Це чудовий тандем. Чоловік і його супутниця будуть намагатися зрозуміти один одного і об’єднати свої інтереси. Скандали в цьому союзі практично відсутні.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: