Сумісність Змії і Щура

Східний гороскоп, на думку астрологів, надає великий вплив на формування характеру людини і визначає його долю. Сумісність Змії і Щура, у багато залежить від знаку Зодіаку, проте в цілому цей союз має мало перспектив.

Зміст:

сумісність змії і щура у відносинах

Сумісність Змії і Щура у відносинах

Особливості Щури

В цей рік народжуються вкрай неоднозначні люди. Щур наділяє своїх підопічних такими якостями:

Люди, народжені в цей рік, дуже мінливі. Вони пристосовуються під певні життєві обставини. Щур легко погодиться з чужою думкою, якщо цього вимагає ситуація, однак внутрішньо знак володіє стійкими переконаннями.

Вплив знаків Зодіаку

Під впливом асценденту характерні риси тварини-покровителя можуть бути пом’якшені або посилені. В залежності від знаку Зодіаку характеристики Щура можуть змінитися:

 • Овен підвищує агресивність тварини-покровителя, такі люди часто діють необдумано і жорстоко по відношенню до оточуючих людей.
 • Телець-Щур – природжений чарівний конформіст.
 • Під заступництвом Щура Близнюки стають більш активними і починають ще більше цінувати свою незалежність.
 • Рак, народжений в цей рік, боїться демонструвати свої справжні емоції.
 • У поєднанні з горделивостью Лева, Щура не бачать собі гідних конкурентів.
 • Діва, народжена в цей рік, буде скромною людиною, який не стане нав’язувати суспільству свою думку.
 • Для Терези подібне тварина-покровитель – не найкращий варіант.
 • Скорпіон, у поєднанні з таким роком, набуває звабливі риси.
 • Легкий на підйом Стрілець, який народжений у рік Миші, стає ще більш товариським.
 • Терпіння й завзятість Козерогів у поєднанні із спритністю тварини-покровителя народжує людей, здатних на підкорення найважчих вершин.
 • Водолії-Щури є яскравою вираженими новаторами.
 • Риби в поєднанні з цим роком набувають сильне почуття власної гідності.
 • В цілому, Щура люблять заводити безліч знайомств, вони ніколи не пропустять вечірку або свято, оскільки бачать потенціал у соціальних зв’язках. Такі особистості влаштовують своїх друзів на роботу і організовують їм особисте життя.

  В хитромудрої павутині соціальних зв’язків Щур завжди знайде собі особисту вигоду, але також ці люди вміють наполегливо і багато працювати. В залежності від поставлених цілей, особистості, народжені в цей рік, можуть стати прикладом для наслідування, так і шахраями.

  Особливості Змії

  Люди з таким тваринам-покровителем схильні споглядати, а не створювати. Характерними рисами таких особистостей є:

  Люди, народжені в цей рік, мають елегантністю, їх манери завжди зачаровують протилежну стать. Змії часто стають начальниками або представниками, оскільки вміють точно піднести факти і схилити людей на свою сторону.

  Вплив знаків Зодіаку

  Гороскоп допоможе краще пізнати партнера

  Тварина-покровитель не є єдиним фактором, який впливає на особистість. Астрологічні знаки можуть істотно змінити характер людини:

 • Овен під заступництвом Змії набуває непередбачуваність.
 • Телець під впливом цього року має спокій, він віддасть перевагу зробити роботу якісно і не подивиться на витрачений час.
 • Близнюки з таким тваринам-покровителем завжди перебувають у центрі уваги і користуються великим попитом у протилежної статі.
 • Рак, народжений у такий рік, володіє підвищеним егоїзмом, але завдяки інтуїції здатний добре влаштуватися в житті.
 • Вроджене лідерство Лева і спостережливість Змії народжують вольових особистостей, які здатні організувати і надихнути людей.
 • Діви під впливом цього року також стають хорошими організаторами завдяки аналітиці та відповідального підходу до справи.
 • Терези Змії наділяє ще більш витонченим смаком.
 • Під впливом такої тварини-покровителя Скорпіон починає у всіх відчувати брехню.
 • Стрілець – єдиний знак, який навіть у поєднанні зі Змією, може надати партнеру відносну свободу.
 • Козеріг зобов’язаний цьому році виваженістю в рішеннях.
 • Водолії, народжені в цей рік, є мрійниками і науковими діячами.
 • Риби з таким тваринам-покровителем самі не знають, чого хочуть.
 • Змії вміють передбачати події в житті близьких або на світовому рівні, за що їх вважають мудрими людьми. Однак ці особистості просто вміють грамотно працювати з інформацією і зіставляти факти.

  Представників цього року не можна квапити, вони вичікують у пошуку оптимального рішення проблем. Якщо ж почати тиснути на таких людей, то це може стати причиною агресії і стресу.

  Відносини знаків

  Гороскоп цих знаків вказують на вкрай низьку сумісність подібних людей. В даному випадку Щур приречена відчувати дискомфорт, Змія буквально «їсть» її день у день.

  Однак загальна допитливість і хороший смак часто стає причиною, чому цим рокам цікаво разом. Зазвичай перша зустріч рідко приносить парі гострі враження, але, познайомившись ближче, Змія і Щур оцінять інтелект один одного.

  Жінка-Пацюк і чоловік-Змія в любові

  Подібний союз може увінчатися успіхом, якщо обидва партнери будуть працювати над відносинами.

  У любові дівчина-Щур і хлопець-Змія знайдуть для себе як плюси, так і мінуси. Партнери мають хорошу сексуальну сумісність, в ліжку вони здатні доставити один одному вища задоволення. Проте в духовному плані Змія завжди буде придушувати Щур з-за відсутності взаєморозуміння.

  Стосунки у шлюбі

  Робота над відносинами приведе до успіху

  Жінка Щур і чоловік Змія мають невисоку сумісність в шлюбі з-за різного підходу до життя. Дружина в цій парі воліє практичний підхід, що вона швидко знаходить рішення проблем і часто діє імпульсивно. У свою чергу, чоловік схильний до глибокого аналізу побутових проблем.

  Проблеми у відносинах

  Розбіжності в такій парі зустрічаються часто. Причинами для них служать:

 • Тотальний контроль дружина. Чоловік цього року не прощає легковажності і флірту з чужими людьми, що часто з’являється в поведінці дівчини Щури.
 • Цілеспрямованість подружжя. Дружина в такому союзі воліє швидке вирішення побутових труднощів, і повільність чоловіка її дратує.
 • Різні захоплення. Хлопець віддасть перевагу відпочинок вдома активному проведенню часу, а дівчина не може прожити без суспільства.
 • Щоб тандем цих знаків протримався кілька років, подружжю слід враховувати особливості один одного. Жінці слід прийняти неквапливість і часом нерішучість дружина, а чоловік повинен делікатніше ставитися до партнерки.

  Сумісність у дружбі

  Дружні стосунки між жінкою Щуром і чоловіком Змією можливі. Обидва знака люблять знання і володіють гарним смаком, їм завжди знайдеться про що поговорити.

  Відносини в роботі

  Сумісність у ділових відносинах у такої пари вкрай низька. Неважливо, хто із знаків виступає начальником – підлеглий завжди буде жертвою. Чоловік замучить Щур своїми причіпками та пунктуальністю, а дівчина буде незадоволена нерозторопністю Змій.

  При рівних посадах така пара може спрацьовувати тільки у відділі аналітики. Проте різний погляд на вирішення проблем може стати причиною розбіжностей.

  Жінка-Змія і чоловік-Пацюк в любові

  Стосунки пари розвиватимуться стрімко і бурхливо. Сумісність такого союзу може бути високою тільки в тому випадку, якщо жінка старша за чоловіка.

  Тоді мудрості Змії вистачить, щоб зрозуміти і пробачити занадто неорганізовану Щура. В іншому випадку необдумані вчинки хлопця можуть стати причиною для розлучення.

  Стосунки у шлюбі

  Щур як чоловік здатен показати себе з кращого боку – його дружина завжди буде зігріте увагою і теплом. У свою чергу дружина-Змія дуже цінує подібне, хоч і не демонструє відкрито.

  Якщо пара навчитися закривати очі на недоліки один одного, то такий шлюб може мати перспективи. Змія здатна налагодити побут, а Щур – забезпечити сім’ю.

  Проблеми у відносинах

  Треба вміти йти на компроміс

  Цим рокам не так просто ужитися разом. Середовищ поширених причин для розбіжностей можна виділити:

 • Контроль з боку дружини. Дівчина-Змія вимагає від свого партнера повного звіт про здійснені дії, що для чоловіка є неприйнятним.
 • Активність чоловіка. Хлопець-Щур фізично нездатний всидіти в чотирьох стінах. Йому сняться подорожі, він марить авантюрами. Для його спокійного дівчата це може стати стресом.
 • Розстановка ролей. Обидва партнери будуть невпинно боротися за лідерство в сім’ї, якщо не навчаться домовлятися.
 • Загалом, у цього шлюбу є шанс тривати кілька років. Проте партнери повинні разом вчитися знаходити спільну мову шляхом спілкування і компромісів.

  Чоловік Щур і жінка Змія повинні знижувати вимоги один до одного. В іншому випадку відносини швидко закінчитися.

  Сумісність у дружбі

  Це оптимальний вид відносин для такої пари. Дівчина Змія і хлопець Щур легко заводять дружні відносини і можуть підтримувати їх протягом всього життя.

  Чоловік знайде в жінці доброго порадника і вірного партнера в дружбі. У свою чергу дівчина може розраховувати на моральну та матеріальну підтримку. Ці відносини не передбачають сексуальний зв’язок, хоча партнери вважають один одного цілком привабливими.

  Відносини в роботі

  Залежно від поведінки пари, сумісність Щура і Змії в роботі за гороскопом може бути як високої, так і низької. Обидва знака досить уперті, що може стати причиною нерозуміння.

  Якщо чоловік зможе розгледіти в жінці потенціал, то у пари є шанс. Ідеальним поєднанням для них є Щур-начальник і Змія-заступник. У цьому випадку жінка зможе керувати з тіні і повністю розкритися, як надійний організатор та радник. Чоловік-Пацюк, у свою чергу, придбає собі хорошого підлеглого, але тільки в тому випадку, якщо буде ставитися до дівчини як до рівної.

  Висновок

  Ці Знаки погано сумісні з-за різних життєвих поглядів. Пара може побудувати хороші дружні стосунки, однак у коханні й роботі їх сумісність вкрай низька.

  Цим рокам слід працювати над стосунками, якщо вони хочуть зберегти шлюб. Відсутність взаєморозуміння може стати причиною для скандалів і хворобливого розриву.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: