Сумісність Кози і Щура

Китайський гороскоп, на думку експертів, визначають не тільки долю людини, але і його стосунки в парі. Сумісність Кози і Щура має низькі показники, проте знак Зодіаку може збільшити шанси на хороший шлюб.

Зміст:

сумісність кози і щура в роботі і в стосунках

Сумісність Кози і Щура в роботі і в стосунках

При постійній роботі над відносинами пара може досягти взаєморозуміння. Головною проблемою партнерів є відсутність загальних інтересів і схожість недоліків у характері.

Особливості Щури

Люди, народжені під заступництвом, відрізняються своєю неоднозначністю. Для них характерні такі риси:

Щура наділяють своїх підопічних вмінням адаптуватися до будь-яких життєвих умов. Такі люди зовні визнають чужу точку зору за істину, але не змінять свою власну думку.

Щури славляться своїми організаторськими здібностями, вони вміють надихнути людей навколо себе. Однак такі особистості здатні на аморальні вчинки для досягнення своїх цілей.

Вплив знаків Зодіаку

Асцендент може як посилити характерні особливості тварини-покровителя, так і пом’якшити їх. В залежності від знаку Зодіаку підопічні Щура набувають такі риси:

 • Під заступництвом Щура Овен стає ще більш агресивним і часто діє необдумано по відношенню до близьких людей. Однак такі люди вміють каятися у своїх вчинках.
 • Телець, народжений в цей рік, віддає перевагу комфорт духовним цінностям і славиться своєю чарівністю.
 • Близнюки-Щур – активна і незалежна особистість. У гонитві за власною свободою, такі люди втрачають шанс на створення сім’ї.
 • Рак у поєднанні з роком народження стає ще більш замкнутим. Домогтися довіри від подібних особистостей практично неможливо.
 • Гордий Лев і розумна Щур народжують людей, які не мають конкуренції у будь-яких починаннях. Вони часто роблять не найкращі вчинки, виправдовуючи себе благородними цілями.
 • Діва під впливом Щура буде скромною натурою, яка воліє промовчати, ніж висловити свою думку.
 • Терези і Щур – не найбільш вдало поєднання. Тактовність знака Зодіаку і критичний розум тварини–покровителя приведуть до внутрішньої дисгармонії людини.
 • Скорпіон, народжений в цей рік, здатний спокусити будь-якого вподобаного людини. Однак подібні особи можуть скористатися слабкостями партнера, щоб маніпулювати ним.
 • Стрілець, в поєднанні з Щуром, в першу чергу цінує соціальні зв’язки. Він більше покладається на друзів, ніж на власні сили.
 • Впертість Козерога і пронырливость тварини-покровителя народжують особистостей, які здатні досягти успіху в будь-якій сфері.
 • Водолії, народжені в такий рік, є винахідниками і новаторами. Вони з легкістю оптимізують будь-який трудовий процес.
 • Для Риб-Щурів на першому місці стоїть самоповагу. Вони не терплять образ і морального насильства по відношенню до себе.
 • Щури в першу чергу цінують корисні знайомства, і з вродженою активністю і дотепністю вони легко знаходять собі заможних друзів. Завдяки такій тактиці, Щура часто влаштовують менш забезпечених знайомих на роботу або займаються звідництвом.

  Незважаючи на велике коло впливових людей у друзях, Щура вміють довго працювати для досягнення своїх цілей. В залежності від шляху, яким вони йдуть по життю, з таких людей можуть вийти як чесні і розумні особистості, так і чарівні шахраї.

  Особливості Кози

  Люди цього року народження вважаються відкритими та позитивними особистостями. Для них характерно:

  Коза прагнути до спокійного життя

  За зовнішньою поступливістю Кози ховається любов до спокійного життя. Такі особи можуть розташувати до себе людину, після чого користуватися його хорошим ставленням.

  Однак при цьому Козу складно назвати маніпулятором, ці люди воліють роль веденого, щоб не брати на себе відповідальність за прийняття рішень. Вони намагаються підібрати собі партнера, який не буде ставити жорстких рамок і прийме Вівцю такою, яка вона є.

  Вплив знаків Зодіаку

  Астрологічні знаки можуть істотно змінити характер Кози. В залежності від дня народження, людина може придбати такі якості:

 • Імпульсивний Овен, народжений в цей рік, не зможе всидіти на місці. Такі люди дуже оптимістичні, але іноді їм не вистачає почуття такту.
 • Телець і Коза вважаються хорошим поєднанням – астрологічний знак пом’якшує войовничість і впертість тварини-покровителя.
 • Під впливом Кози, Близнюки стають ще більш безвідповідальними і легковажними. Однак такі люди вкрай товариські і дотепні.
 • Рак в поєднанні з цим роком набуває внутрішню дисгармонію – ці особистості коливаються між світом мрій та бажанням убезпечити себе.
 • Міць та гордість Лева допоможе Кози перебороти свою вроджену покірність, такі люди стають гарними начальниками та громадськими лідерами.
 • Діва під заступництвом цього тварини набуває невпевненість. Їй властива пасивність і страх з-за можливих помилок в роботі.
 • У поєднанні з Вагами, Коза стає мрійливої і елегантною. Такі особистості погано переносять самотність, проте їм важко знайти людину, яка зможе їх зрозуміти повністю.
 • Скорпіон під впливом Кози втрачає природжену агресивність, але такі люди славляться своєю підозрілістю і хорошою інтуїцією.
 • Непосидючий Стрілець під заступництвом цього тварини марить далекими країнами і подорожами.
 • Кози-Козероги дуже соромливі, однак вони вміють досягати цілей завдяки вродженій розсудливості.
 • Водолій і Коза народжують людей, які знаходяться в повній душевній гармонії. Вони альтруїсти від природи, їх ексцентричні вчинки, а ліберальні погляди.
 • Риби, народжені в цей рік, міцно займають позицію веденого людини. Вони погано пристосовані до навколишнього світу і потребують сильного покровителя.
 • У китайській міфології Коза вважає жіночим знаком. Такі харизматичні особистості з народження, вони вміють вигідно подати себе і зачарувати протилежну стать. Однак у складних ситуаціях Кози схил до нервозності та метушливості.

  Матеріальні проблеми не цікавлять таких людей, але вони люблять красиво жити. Це змушує Козу шукати сильних особистостей в якості покровителів. У свою чергу, підопічні цієї тварини вміють творчо підійти до організації побуту і дуже цінують сімейні відносини.

  Чоловік-Пацюк і жінка-Коза

  Любовна іскра між партнерами пробіжить ще при першій зустрічі. Хлопець відразу примітить сором’язливу і лагідну дівчину, він не встоїть перед спокусою завоювати її.

  Подібний розподіл ролей вкрай вдале для пари. Чоловік Щур і жінка Коза мають хорошу сумісність в сексі, оскільки хлопець любить віддавати володіти, а дівчина – отримувати і коритися.

  Сумісність в шлюбі

  Жінка Коза буде підтримувати чоловіка

  Сімейні відносини подібного союзу мають непогані перспективи. Чоловік Щур – хороший мисливець, він вміє приносити додому гроші і забезпечувати сім’ю. У свою чергу дівчина-Коза із задоволенням займеться побутом і зможе надати необхідну підтримку дружину.

  Однак у подібному шлюбі справжні почуття відчуває тільки хлопець. Жінка-Коза прихильно дозволяє балувати себе. Подібна поведінка може стати причиною розставання.

  Проблеми у відносинах

  Крім односторонніх почуттів, в парі можуть виникнути й інші труднощі у взаєморозумінні. Причинами для них служать:

 • Незалежність Кози. Жінки цього року легковажні і мрійливі. Незважаючи на зовнішню покірність, вони не дозволять повністю собою керувати.
 • Раціональність Щури. Такі чоловіки погано відносяться до людей, які втрачають можливості і пасивні за життя.
 • Відсутність загальних інтересів. У подружжя практично немає духовної сумісності, парі просто не буде про що поговорити.
 • Щоб зберегти шлюб на тривалий час, партнерам слід постійно працювати над відносинами. Дівчині-Козі потрібно частіше проявляти ініціативу, а хлопцеві-Щура – поблажливіше ставитися до інертності подружжя.

  Стосунки у дружбі

  Щур і Коза як друзі – вкрай рідкісне поєднання. Сумісність їх дружніх відносин має низькі показники схожості характерів та різних життєвих інтересів.

  Обидва знака дуже товариські, проте чоловік-Щур цінує корисні знайомства, в той час як дівчині-Кози просто подобається бути в центрі уваги. У загальній компанії така пара стане осередком веселощів, однак, залишившись один на один, партнери не знайдуть про що поговорити.

  Сумісність в робочих відносинах

  Чоловік Щур і жінка Коза мають непогану робочу сумісність в тандемі начальник-підлеглий. Щур зуміє знайти оптимальні рішення проблем, у той час як Коза зможе забезпечити потрібну підтримку.

  Однак дівчині-Козі не підходить монотонна або важка робота. Ці творчі особистості розкривають себе у маркетингу або менеджменті. Якщо Щур врахує сильні сторони помічниці, то пара відбудеться як міцний робочий тандем.

  Чоловік-Коза і жінка-Щур

  Закоханість в такій парі виникає після перших двох зустрічей. Хлопець знаходить дівчину-Щур цікавим співрозмовником і розумною особистістю, у свою чергу Щура підкорює елегантність і манери партнера.

  У сексі чоловік-Коза і жінка-Пацюк зможуть знайти гармонію. Дівчина цього року розкута і любить експерименти, які припадуть скромного хлопця по душі.

  Сумісність в шлюбі

  Хороші відносини цілком можливі

  Дівчина-Щур і хлопець-Коза можуть побудувати хороші сімейні стосунки, якщо зможуть правильно розподілити ролі. Чоловік у цьому шлюбі не прагне бути главою сім’ї, цю ношу доведеться взяти на себе жінці.

  Обидва знака прагнуть до забезпеченого життя, однак Коза не любить важко працювати і в будь-якій ситуації намагається перекласти відповідальність на партнера. У свою чергу Щур вміє заробляти і здатна забезпечити сім’ю, але довго подібного ставлення дівчина терпіти не стане.

  Проблеми у відносинах

  Не тільки фінансові труднощі можуть стати причиною для розбіжностей. Проблеми також можуть виникнути із-за таких факторів:

 • Впертість Кози. Дівчина-Щур володіє розвиненою інтуїцією, вона часто дає слушні поради. Однак її партнер може сприймати подібні вказівки як тиск на себе і люто опиратися їм.
 • Любов Пацюка до шумним компаніям. Чоловік-Коза також любить спілкування, але в шлюбі він цінує будинок і затишок. У свою чергу дівчина-Щур не зможе всидіти в чотирьох стінах.
 • Собакаимістичність знаків. І Щур, і Коза не є лідерами за природою, вони потребують сильних покровителів. З-за цього в парі часто спостерігається напруженість у відносинах.
 • В цілому, такий шлюб може проіснувати тривалий час, якщо дівчина візьме на себе роль лідера, а чоловік зможе надати їй гідну підтримку. Однак скандали і сварки швидко спустошать партнерів і приведуть до хворобливого розставання.

  Стосунки у дружбі

  Жінка-Щур постійно прагнути вперед, у неї безліч захоплень і хобі, а тому і дружба у них багатогранна. У свою чергу чоловік-Коза віддає перевагу спокійні види творчості і для активної дівчини він занадто нудний.

  Однак при правильному збігу обставин дівчина-Щур може взяти хлопця-Козу під своє крило. Вона із задоволенням організовує для нього виставки або концерти, а також познайомить з потрібними людьми, щоб розкрити потенціал свого друга.

  Сумісність у роботі

  Подібна пара рідко може створити хороший робочий союз. Чоловік-Коза не терпить тиску і критики, йому потрібна постійна підтримка в усіх починаннях. У свою чергу гострий розум і жорсткість дівчини може серйозно ранити хлопця.

  Посада в цих відносинах не грає ролі – Щур буде придушувати Козу своєю проникливістю, і постійно вказувати на помилки в роботі. У той же час, Коза не потерпить ніяких махінацій на робочому місці, із-за чого між колегами постійно буде йти війна.

  Висновок

  Відносини Кози і Щура, у багато залежать від супутніх факторів – знаки зодіаку і порядок планет при народженні. Сумісність по гороскопу у цієї пари має середні показники.

  Щур і Коза схожі в характері, їм потрібні сильні особистості поряд, які зможуть підтримати і повести за собою. Якщо партнери будуть працювати над стосунками, то у їх шлюбу можуть бути перспективи, однак найчастіше подібний союз розпадається після кількох років спільного життя.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: