Сумісність чоловіка Півня з іншими знаками

Цікавлячись любовним гороскопом, зверніть особливу увагу на сумісність чоловіка Півня з іншими знаками. Згідно зі східним календарем, представники цього знака – це неординарні і яскраві особистості, які користуються величезною популярністю у протилежної статі.

Зміст:

сумісність чоловіка-півня з іншими знаками

Сумісність чоловіка-Півня з іншими знаками

Загальна характеристика знака

Чоловік, народжений у рік Півня, володіє рядом незаперечних переваг, які, безумовно, відрізняють його від інших знаків. Це активна і цілеспрямована особистість, яка велику увагу приділяє обраному в житті справі, тому дуже серйозно ставиться до своєї роботи, присвячуючи багато часу розвитку різних професійних навичок і вмінь.

Півень завжди впевнений у собі, тому легко сходиться з різними людьми, крім того, йому подобається епатувати публіку, привертаючи до себе загальну увагу. Завдяки своїй відкритості, сміливості, природної привабливості і природній чарівливості, чоловіки цього знака легко скоряють жіночі серця.

Опис у відносинах

У кожного знака, безсумнівно, є свої власні уподобання до партнера. Зрозуміло, що для побудови того чи іншого союзу, необхідно враховувати ряд рис характеру своєї майбутньої половинки.

Згідно зі Східним гороскопом представники сильної статі виявляють себе в любовних і сексуальних спілки?

В любові

Оскільки чоловік Півень звик домінувати в любові, він зробить все можливе, щоб завоювати вподобану йому жінку. При цьому він дуже легко захоплюється і не менш швидко остигає в своїх почуттях. Коли ж представник цього знаку зустріне свою другу половинку, він зробить все, щоб вона була щаслива, а їх сімейний союз вдався. Доглядаючи за своєю обраницею, сильний підлогу обов’язково підкорить її ввічливістю і галантністю, здивує приємними і несподіваними сюрпризами і подарунками. Їх відносини будуть яскравими та емоційно насиченими.

 • Це безумовний лідер у відносинах.
 • Чоловіки, які народилися в рік Півня, хочуть, щоб жінка була до них уважна, завжди дбала про їх зовнішньому вигляді і одязі.
 • До того ж, велике значення має інтелектуальний рівень розвитку партнерки, інакше у них просто не знайдеться спільних тем для розмови, і він відразу ж занудьгує у подібних відносинах.
 • У сексі

  За своєю характеристикою чоловік, у якого рік народження вважається роком Півня, в сексуальному плані підходить багатьом знаків, оскільки з народження володіє особливим сильним магнетизмом. Жінки знаходять представників цього знака сексуальними, і хочуть роздобути їх у себе в ліжку.

  До речі, самі знамениті коханці світу були народжені в рік, названий роком Півня. Оскільки секс у їхньому житті займає дуже важливу роль, вони не перестають дивувати своїх партнерок безмежною фантазією і любов’ю до експериментів.

  Сумісність з іншими знаками

  При виборі партнера для життя дуже важливо звертати увагу на таке поняття, як сумісність знаків зодіаку. Давайте більш детально розглянемо, з яким роком найбільш сумісний чоловік Півень. Хто ж із знаків, згідно зі східним гороскопом, найбільш підходить для того, щоб створити з ним міцний союз.

  Щур (Щур)

  Труднощі завадять відносин

  Не сама вдала пара. Постійно виникаючі труднощі будуть заважати як дружбу і роботі, так і сімейним відносинам. В цьому союзі кожен з партнерів висуває завищені вимоги не тільки до себе, але і до своєї другої половинки.

  В результаті між закоханими накопичується багато претензій і невиправданих очікувань, а стосунки поступово псуються і охолоджуються.

  Бик (Віл)

  Союз вдасться в тому випадку, якщо обидва партнери підуть один одному на поступки, і почнуть вести себе як дорослі люди. В цілому, ці відносини будуть складатися вдало. Жінка буде задоволена тим, що у неї такий привабливий і сексуальний партнер, поруч з ним вона завжди буде відчувати себе богинею.

  Незважаючи на вітряний характер, чоловік залишається вірним своїй подрузі, цінуючи турботу і надійний тил, який вона забезпечує. З роками любов у пари стане міцнішою, а стосунки переростуть у щасливий союз.

  Тигр

  Не завжди в цьому союзі все буде йти гладко і без проблем, але в цілому такі відносини складуться чудово. Обидва партнера яскраві і неординарні індивіди, які цінують особисту свободу. При цьому у Півня з Тигром маса спільних захоплень та інтересів, завдяки чому їм ніколи не буде нудно один з одним.

  Жінка у цій парі не захоче поступатися лідерство своєму партнеру, з-за цього вірогідні конфлікти й взаємні претензії. Але люблячи і цінуючи свою пару, сильна стать легко згладить всі виникаючі непорозуміння.

  Кролик (Кролик, Кіт)

  Проблемою у цьому випадку буде різний темперамент партнерів. Півень дуже емоційний і відкритий до всього нового і невідомого, а Кролик – спокійний, неквапливий, звиклий продумувати і прораховувати свої дії наперед.

  Навіть, якщо закохані підуть на поступки, навряд чи їх союз буде щасливим, оскільки партнери не зможуть розвиватися в таких відносинах. Самим запам’ятовується роком для них стане перший рік їх взаємовідносин.

  Дракон

  А ось цей союз обіцяє бути не тільки успішним, але й щасливим. Спільне життя у представників знаків буде наповнена позитивними змінами. Чоловік Півень завдяки своїй любові до авантюр з задоволенням буде втілювати в життя найсміливіші мрії і фантазії жінки Дракона.

  Це досить гармонійний союз. Навіть, якщо конфлікти і будуть траплятися, партнер швидко налагодить відносини, поступившись своєю коханою.

  Змія

  Хоча й Змія, і Півень є проблемними знаками в гороскопі, їх союз, безсумнівно, буде міцний, і приведе до щасливого сімейного життя. Саме з цим партнером жінка розкриється як хранительки домашнього вогнища.

  Знайшовши один одного, закохані будуть зберігати вірність і щирість почуттів, проживши разом не один десяток років. Представники цих знаків легко прощають помилки один одного.

  Кінь (Кінь)

  Партнери не чують один одного

  Стосунки можливі тільки в тому випадку, якщо партнери згодні на особисту свободу. Зустрічаючись з жінкою Конем, чоловік Півень буде почувати себе чудово, а ось спроби розпочати спільну або ж сімейне життя викличуть чимало труднощів.

  Цій парі буде проблематично знайти спільну мову і домовитися, оскільки кожен чує тільки себе. Велику частину часу закохані почнуть витрачати на спори, нескінченно доводячи свою правоту.

  Коза

  Поєднання цих знаків в гороскопі не найвдаліше. Кожен з партнерів звик, що саме йому приділяють повішене увагу і турботу. Півень, як правило, не замислюється про гроші, а Коза навпаки, має потребу в почутті захищеності, яке їй може забезпечити стабільне матеріальне становище.

  Крім того, такій парі складно буде знайти спільну мову та знайти справжню духовну близькість. Тому найчастіше партнери розлучаються, навіть проживши разом декілька років.

  Мавпа

  Жінці Мавпі легко зачарувати чоловіка цього знаку. Захопившись, вона прикладе всі свої сили, щоб створити з ним хороші стосунки. А от чи буде такий союз щасливим, залежить від того, наскільки партнери будуть намагатися почути і зрозуміти не тільки свою половинку, але і самого себе.

  Для партнера в цих відносинах дуже важливо відчувати, що жінка потребує відносинах з ним так само сильно, як і він сам. Якщо Мавпа буде цінувати свого коханого, союз має шанс на успіх.

  Півень

  Серйозні відносини в цій парі, швидше за все, не вийдуть, оскільки обидва партнера дуже емоційні, мрійливі, їм буде складно ужитися в повсякденному житті.

  Люди, у яких роком народження є рік Півня, цінують свою кар’єру, тому питань побуту і виховання дітей вони будуть приділяти мало уваги. З-за цього, звичайно ж, будуть виникати скандали і сварки, оскільки кожен із подружжя буде вимагати від іншого розуміння і підтримки.

  Собака

  Каменем спотикання в цих відносинах стануть різноманітні життєві цілі та устремління партнерів. Дивно, якщо вони взагалі створять сімейну пару. Партнер дуже непосидючий і мінливий у своїх поглядах, що, безумовно, буде дратувати другу половинку.

  А ось жінка Собака здається йому нудною і нездатною до спонтанних вчинків. Представникам цих знаків буде складно ужитися разом, але притерпевшись, вони зможуть створити досить благополучні відносини.

  Кабан

  У цьому випадку у відносинах буде зацікавлена жінка. Саме вона буде робити все, що від неї залежить і навіть більше для того, щоб розвивати і продовжувати спілкування. Для цього знака такий союз буде дуже комфортним, оскільки він з надлишком буде отримувати любов, увагу і турботу, якої потребує.

  Відносини триватимуть до тих пір, поки партнерка готова миритися з таким положенням справ. Як тільки їй набридне весь час догоджати і ганятися за коханим, вона їх розірве і знайде собі нового партнера.

  Висновок

  Так виглядає гороскоп сумісності чоловіка Півня з іншими знаками. Однак, вибираючи собі партнера, не забувайте, що людина, в першу чергу, сам творить свою долю. Характеристика розглянутого знака дозволяє зробити висновок, що з іншими знаками він практично завжди сумісна, а тому, мова йде вже про власні пріоритети і готовності йти на компроміси.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: