Сумісність Півня і Тигра

Півень і Тигр – це непростий союз. Але, якщо людей об’єднала любов, значить, шанси у таких стосунків є. Розглянемо сумісність півня і тигра, поговоримо про проблеми, які можуть виникнути в цих відносинах і про те, як з ними впоратися. Але спочатку коротко поговоримо про загальній характеристиці людей, народжених у рік Півня і Тигра.

Зміст:

сумісність півня і тигра в шлюбі

Сумісність Півня і Тигра в шлюбі

Загальна характеристика Тигра

У східному гороскопі немає більш загадкового знака, ніж Тигр. Цього кота, гуляє самого по собі, неможливо підкорити, що стає причиною розбрату у відносинах з багатьма знаками зодіаку. Тигра неможливо зрозуміти, оскільки він і сам себе рідко розуміє. Його доведеться просто любити. А любити людей, народжених у рік смугастого хижака, є за що. Вони наділені почуттям гумору, ласкаві і люблять всією душею. Тигр завжди рахується з думкою свого обранця і не приймає важливих рішень одноосібно.

Ускладнює любовні відносини притаманна Тиграм ревнощі. Цього звіра не варто злити, оскільки розчарувавшись у партнері, він піде. І якими б щирими його почуття до вас не були, він не пробачить зраду і зраду.

Щоб побудувати міцний шлюб з Тигром не можна обмежувати його свободу. По своїй суті смугастий хижак – це найбільш волелюбний звір з усього східного гороскопу. І він н проміняє свободу, є його сутністю, на любов та дружбу. Але свобода йому потрібна не для того, щоб змінювати партнера, а для того, щоб втілювати в життя ідеї, яких у Тигра в голові величезну кількість і рости по кар’єрних сходах.

Загальна характеристика Півня

Півень – це непростий знак. Він не схильний вірити людям, примхливий і прямолінійний. В душі люди, народжені в рік Півня – мрійники. Але вони рідко роблять які-небудь дії для досягнення поставлених цілей. Їм важко покинути зону комфорту, і все життя вони будуть топтатися на місці, боячись порушити звичний уклад життя.

Люди, які народилися в рік Півня, не прагнуть взяти на себе серйозні обов’язки. Це обумовлено тим, що невдачі вони болісно переживають. Їм простіше звинуватити когось у тому, що сталося, ніж визнати, що вони не впоралися зі своїми обов’язками.

Півень прямолінійний, що не завжди добре в шлюбі. Він не боїться зачепити почуття партнера різкими висловлюваннями, і щиро вірить у те, що завжди правий. Мінливість – ще одна риса характеру, яка ускладнює любовні відносини. До того ж Півень по своїй суті позер. І партнер по закінченні деякого часу розуміє, що закохався зовсім в іншу людину. Тому півневі доводиться заново завоювати обранця, що виходить не завжди. До того ж він не ставить кохання в житті на перше місце.

Сумісність чоловіка Тигра і жінки Півня

Тигр і півень в такому поєднанні не дуже сумісні. У них різні цілі і погляди на життя. Історія кохання завжди починається красиво. Чоловіка Тигра не помітити в суспільстві неможливо. Він приваблює своєю мужністю та мудрістю. Жінка ж Півень чарівна. І Тигру складно встояти перед спокусою.

Всі проблеми можна вирішити

Але проблеми у відносинах починаються з самого початку. Жодна із сторін не йде на компроміс у конфліктних ситуаціях, яких в шлюбі багато. Для чоловіка неістотні дрібниці, він мислить глобально. Його обраниці важливі саме дрібниці. У обох партнерів присутні такі риси характеру, як егоїзм. Вони не готові віддавати партнеру більше, ніж отримують взамін. Також заважає побудувати міцний шлюб користь, притаманна обом знакам зодіаку. Щоб зберегти шлюб кожному з партнерів доведеться змінитися, навчитися ставити інтереси обранця вище своїх.

Жінка Півень для чоловіка Тигра не самий відповідний знак зважаючи на те, що вона не скупиться на дошкульні зауваження по відношенню до обранця. Чоловік же сприйнятливий до подібної поведінки обраниці, яка кидає його в неприємний шок. Невдоволення поведінкою чоловіки обраниці ніяк не вплине на манеру її поведінки. Щоб зберегти відносини жінці доведеться попрацювати над собою і навчитися поводитися дипломатично.

Шляхи вирішення проблем, що виникають у даному союзі

Погода в домі при даному поєднанні знаків залежить від жінки. Тигр і Півень уживуться тільки в тому випадку, якщо жінка навчитися поважати обранця і перестане критикувати кожен його крок. Сильного хижака потрібна супутниця життя з м’яким характером, яка стане для нього підтримкою і опорою навіть у му випадку, якщо він не правий. Жінці варто взяти до уваги той факт, що сильний хижак за підтримки дружини доб’ється будь-якої поставленої мети.

Чоловікові також варто придивитися до обраниці. Крім тих рис характеру, які його дратують, вона наділена масою достоїнств. Дружина з задоволенням візьметься за рутинну роботу, яка обтяжує царя звірів. Її практичність допоможе зберегти і примножити накопичені матеріальні блага. До того ж чоловік завжди зможе покластися на обраницю.

Зміцнити шлюб може загальні цілі і мрії. Але відкривати спільна справа настільки різних за характером людям не варто. Тому обмежтеся тільки сімейними відносинами.

Сумісність чоловіка Півня і жінки Тигра

Чоловік Півень і жінка Тигр можуть побудувати міцний шлюб, якщо докладуть до цього максимум зусиль. Обидва партнера в даному союзі прагнуть до чогось нового, що їх і об’єднує. Але представники обох знаків ексцентричні. Навіть при наявності спільних цілей вони домагаються їх різними способами, що вносить розбіжності у сімейне життя. Чоловік у цьому союзі спробує взяти кермо влади в свої руки і підпорядкувати партнерку. Але жінка Тигр чоловікові Півневі не підкориться. Вона дуже волелюбна і не буде вислуховувати критику з боку обранця. Обом партнерам у першу чергу доведеться навчитися вести конструктивний діалог і ставитися один до одного з повагою.

Спочатку відносин партнерів приваблює один одного сильний характер, і вміння бути лідерами в будь-якій компанії. Але в родині прагнення у обох подружжя до лідерства буде провокувати конфлікти. Чоловік у цьому союзі намагатиметься маніпулювати обраницею. І якщо в перший час вона може цього не помічати, то з часом прониклива партнерка зрозуміє, в чому справа. Така модель поведінки представниці прекрасної половини, яка народилася в рік смугастого хижака, не доведеться за смаком.

Астрологи кажуть про те, що сумісність цього союзу неймовірна зважаючи на дуже різного характеру і темпераменту партнерів. Але, протилежності нерідко притягують один одного, чому в житті є безліч прикладів. Головне, навчитися бачити не недоліки, а достоїнства партнера.

Чоловік у даних відносинах прив’язаний до будинку. Йому вкрай важливий комфортний побут. Партнерка ж не готова все життя присвятити вирішенню побутових питань, їй потрібно самореалізовуватися на роботі. Це з кожним роком набуває все більше і більше конфліктів у сім’ї. Щоб уникнути сварки варто відразу ж визначитися, хто в домі за що відповідає. Дружина не стане ухилятися від покладених на неї обов’язків.

Шляхи вирішення проблем, що виникають у даному союзі

Частіше бувайте разом

Побудувати міцний шлюб буде непросто. Подружжю у першу чергу потрібно захотіти зберегти відносини і підкріпити це бажання діями. Кожному з партнерів є чому повчитися у обранця. Як тільки подружжя відкриють свої найкращі якості друг перед іншому, конфлікти та непорозуміння зникнуть самі по собі.

Спочатку відносини між представниками даних знаків наповнені безліччю позитивних емоцій. Проблема пари полягає в тому, що з кожним роком партнери занурюються в рутину, яка вбиває романтику. Партнерам слід прагнути піти від рутини. Оскільки їх обох приваблює все нове, потрібно багато подорожувати і відкривати для себе нові хобі.

Чоловікові доведеться дати певну частку свободи обраниці, яка їй вкрай необхідна. Жінка, народжена в рік смугастого хижака, потребує світського життя. Оскільки в суспільстві жінка тигриця привертає увагу оточуючих, обранцю слід відвідувати вечірки спільно з дружиною. В іншому випадку ревнощі, яка властива чоловікам, народженим в рік Півня, з часом знищить відносини.

Обранцю не слід ставити дружину в певні рамки. Вона не вітає канони. І якщо спочатку жінка може і піде на поступки, то з кожним роком вона стає все більше і більше виходити за межі цих рамок, що спровокує сварки і скандали. Чоловікові варто довіритися своїй партнерці, яка віддячить його за це безмежною відданістю.

Важливі моменти

Сумісність залежить не тільки від східного гороскопу. Корективи в характер людей вносять:

Скласти максимально точний гороскоп сумісності, можна тільки беручи до уваги всі ці фактори. До того ж не варто забувати, що кохання творить чудеса.

Збережуть відносини тільки ті пари, в яких кожен з подружжя зможе інтереси партнера поставити вище своїх власних.

Висновок

Незважаючи на всі розбіжності між представниками даних знаків не можна сказати, що вони один одному не підходять. Кожен з партнерів, зробивши зусилля над собою, буде щасливий у шлюбі. Складно сказати, кому буде складніше підлаштуватися під партнера. Адже обом подружжю доведеться багато що в собі змінити.

Варто відзначити, що партнери сумісні в сексуальному плані. Імпульсивний характер зробить секс пристрасним. Партнери не соромляться висловлювати свої почуття в ліжку, і чудово розуміють бажання один одного.

У кінцевому підсумку цей неймовірний союз може стати щасливим і довговічним. Сумісність чоловіка Тигра і жінки Півня багато в чому залежить від моделі поведінки, обраної подружжям.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: