Сумісність Щура з іншими знаками

За легендою, саме ця тварина отримало право відкривати річний цикл кожен 12 років. За розум і кмітливість її зазначив сам Будда. Але яка вона, ця загадкова особистість? З ким можлива сумісність Щури, а від кого з представників східного гороскопу їй краще триматися подалі?

Зміст:

сумісність у щура та інших знаків

Сумісність у Щура та інших знаків

Характеристика чоловіки

Чоловіки, народжені під цим знаком, відрізняються підвищеною емоційністю. З одного боку, вони володіють певним шармом, але з іншого — представник цього знаку нерідко впадає в лють, і його буйний темперамент здатний зруйнувати любовний зв’язок.

Такі чоловіки часто прагнуть взяти відносини в свої руки і розвивати їх згідно з власними уявленнями. Любов – слабке місце цього знака, тому невдачі в амурний сфері можуть викликати або агресію з бажанням помститися за зганьблені почуття, або серйозну депресію. Варто відзначити, що представники цього знаку можуть бути:

Металева Щур нерідко виявляється амбітним і рідко проявляє гнучкість. Земляна має силу духу, але часто вагається з прийняттям рішень. Водяна відрізняється скритністю, тому з таким чоловіком непросто домовитися. Вогненної Щура чоловічої статі властиво домінувати у всьому, включаючи сексуальні відносини. Що ж стосується Дерев’яної Пацюки, то вона нерідко виявляється занадто самовпевненою, від чого часто потрапляє в неприємності.

Характеристика жінки

Дама відрізняється шармом і ретельно стежить за собою. Така дівчина дуже любить увагу, тому подобається протилежній статі і зачаровувати – це у неї з народження. У цих жінок дуже розвинене почуття прекрасного, тому вони обожнюють естетично привабливі речі. Крім зовнішньої гармонії така дама має відкритий характер і нерідко буває душею компанії. Це привертає до неї ще більше уваги і робить об’єктом загального жадання.

У сімейному житті вона віддає перевагу стабільність та достаток, а також дуже любить витрачати гроші. Походи на розпродажі – чи не найголовніша її хобі, згідно зі східним гороскопом. Як і у випадку з чоловіками, жінки можуть відрізнятися за характером, залежно від ставлення до тієї чи іншої стихії. Згідно з гороскопом:

Сумісна з Мавпою, Драконом і Биком

Гороскоп сумісності Щур інші знаки – це питання, яке хвилює представників цього знака, адже вибираючи супутника життя, їм дуже важливо не помилитися і знайти людину, з якими можна прожити все життя. На думку астрологів, сумісність Щура з іншими знаками цілком і повністю залежить від того, наскільки легко вони зможуть зрозуміти цього представника східного гороскопу і зуміють погасити емоції без прояву відповідної агресії.

 • Сумісність Щура з Мавпою буде досить вдалою, оскільки спритною представниці цього знака вдається зачарувати Щура, люблячу красу, блиск і вміння пустити пил в очі. Відносини між ними, відрізняються тривалістю, оскільки Щура з Мавпою весело, а тій – цілком затишно в «щурячої нірці».
 • Сумісність Щура з Драконом пророкує ідеальні відносини, в яких завжди буде місце розсудливості і душевності. Темперамент цього «звіра» буде урівноважуватися спокійний і ласкавим Драконом-чоловіком або дружиною, що призведе до стабільної сімейного життя і мінімальним конфліктів.
 • Бик, на думку фахівців, також відмінно підходить для представників Щурів. Сумісність Щур і Бик базується на тому, що домовитий «теля» зможе привнести той затишок і матеріальний статус, в якому так зацікавлена «хвостата» представниця східного гороскопу.
 • Взаємодія знака з Тигром і Собакою

  У парі може виникнути любов

  Вважається, що обидва ці знаки здатні принести гармонію в життя свого «щурячого» партнера, а також подарувати романтичний союз. Єднання Щура з Тигром проявляється в тому, що обидва вони енергійні та сповнені життя. Вони легко заводять нові знайомства та цікаво проводять час. Правда, про сумісність Щур народжений в «тигрячому» можна забути, якщо в парі ніхто не піде на поступки.

  Собака також вирізняється товариськістю, тому між нею і представником Щура можлива як міцна дружба, так і величезна любов. Їх об’єднує інтерес до відвідування різних заходів, і при цьому працьовитість, яке здатне принести їм матеріальний достаток.

  Відношення знака з Півнем та Змією

  Яку має сумісність Щур і ці два представника східного гороскопу відрізняється дивовижною протилежністю, адже в першому випадку Щура чекає невтомна пристрасть, а в другому – повна духовна гармонія, заснована на мудрість Змії. Але є і підводні камені в цих відносинах.

  Якщо говорити про сумісність Щура і Півня, то можна відзначити, що гармонія нерідко закінчується там, де завершується сексуальний потяг. Якщо парі вдається зберегти інтерес один до одного роками, їх цілком може чекати на щасливий шлюб. Як тільки пристрасті перестають бушувати, «щурячий» чоловік або жінка відчує гостре бажання змінювати з іншими партнерами.

  Гороскоп сумісності Щур і тих, хто народився в «зміїному році, передбачає глибину відносин і дружбу, тому така зв’язок триватиме набагато довше. При цьому Змії доведеться постійно проявляти винахідливість, щоб тримати «щурячого» обранця в стані закоханості.

  Відносини з Кабаном (Кабаном), Кролем (Кроликом) і Вівцею(Козою)

  Сумісність Щура з цим трьома знаками відрізняється однаковістю, оскільки у всіх випадках шлюб чи дружба будуть приблизно на одному і тому ж позитивному рівні. При цьому, деякі особливості все ж є.

 • Сумісна з Кабаном? «Щурячої» партнерці варто бути обережніше зі словами, інакше сім’я може легко зруйнуватися.
 • Сумісність Щура і «Кролика» можуть скластися чудово, але бажання домінувати будуть не в її користь.
 • Що стосується Кози, то у них може практично відразу скластися відчуття, що зустрілися дві половинки, однак подальше життя залежить від компромісів, на які готовий йти хоча б хтось.
 • Небезпека відносин з Щуром і Конем

  Порівняно з іншими знаками сумісність Щура з Щуром можна поставити під сумнів, оскільки в такому союзі можливі як злети, так і падіння. У пари буде багато спільного, і відносини не змусять їх нудьгувати, але їх бурхливі емоції можуть стати причиною постійних конфліктів і приведуть до повного розриву.

  Гороскоп сумісності Щур і Кінь заслуговує окремої уваги, оскільки Кінь — це останній представник східного гороскопу, з яким Щура варто було б зв’язуватися. На думку фахівців, егоїзм і напористість народженого в «конячому» році здатні знищити всіляку любов і стати причиною постійних спалахів гніву з боку Щури. Гороскоп попереджає, що від «конячки» краще триматися подалі, щоб не отримати пекуче розчарування в коханні, якого так боїться цей представник східного гороскопу.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: