Сумісність Змії і Півня

Китайський гороскоп може багато чого розповісти про взаємини людей. Яскравий невгамовний Півень і мудра Змійка чудово доповнюють один одного. Сумісність Змії і Півня близько 90 %. Вони обидва практичні, люблять жити в достатку і люблять заробляти гроші.

Зміст:

сумісність у змії і півня

Сумісність у Змії і Півня

Коротка характеристика знаків

Стосунки і сумісність Півня і Змії багато в чому визначається схожістю їх характерних особливостей і деякими відмінностями, які чудово доповнюють відсутні якості партнера. Для першого дуже важливо перебувати завжди в центрі уваги. Навіть працювати йому більше подобається в колективі, а не поодинці, тому і професії він вибирає пов’язані з людським спілкуванням. Він надмірно емоційний і запальний, може відволікатися багато в чому на дрібниці, не помічаючи самого головного.

Змія, як не дивно, теж любить показати себе в суспільстві, її плавні рухи зачаровують тих, хто знаходиться поруч. На відміну від Півня, вона завжди тактовна, ніколи не показує своїх емоцій. Вона загадкова і мудра, що робить її дуже привабливою для пернатого. Плазун завжди чітко бачить перед собою мету і вперто до неї рухається, воно продовжить свій шлях, навіть якщо на це знадобиться все життя.

Як визначити приналежність стихійну

На сумісність Змія і Півня багато в чому впливає рік народження. У китайському гороскопі кожен рік відповідає певній стихії:

Вплив стихії на взаємини

Всі ці 5 стихій мають особливий вплив на поведінку людини в цілому, його відношення до оточуючих, у тому числі і своїй другій половинці.

 • Земляна Змійка прекрасно зможе порозумітися з Водяним знаком. Земля наділяє знаки зодіаку надзвичайною привабливістю, а також умінням приманювати і заробляти грошики, що буде підкріплюватися навичками Водяного знака, менш запальною, на відміну від інших своїх побратимів.
 • Металевий Півень не найкраща партія. Він сміливий, рішучий, але іноді його прагнення показати перед усіма свою сміливість і «оперення» робить надто зарозумілим, що зовсім не до смаку плазує. Земляна Змійка вже точно не стане жити з Металевим Півнем.
 • Дерев’яна Змія навряд чи стане гарною партією для Червоного (вогненного) знака. Виходячи із співвідношення самих стихій: вогонь спалить дерево. Дерев’яна Змійка найменш підступна серед своїх подруг, вона гостро відчуває страждання інших людей, не так сильно зациклена на собі, хоча блискучі наряди і визнання суспільства для неї стоять далеко не на останньому місці. Плазує властива хороша інтуїція і вміння швидко знаходити важелі тиску в спробах залучити людей на свою сторону.
 • Зустрівши Вогняного Півня, Дерев’яне плазун втрачає голову, воно не може встояти перед пристрастю, але з часом розуміє всю його порожнечу.
 • Водна змія у рік Вогняного Півня обов’язково зустріне свого партнера по життю, з яким буде коротати свої дні до старості. Вода робить плазун більш поступливим, наділяє силою і мудрістю для подолання всіляких життєвих труднощів. З будь-якої ситуації вони виходять із гідністю. Відносини з пернатим Земляного знака будуть просто ідеальні. Вогняні плазуни дуже різання у висловленні своєї думки, тому відносини з зарозумілим лідером побудувати складно, якщо він не навчиться адекватно оцінювати свої можливості і не прислухається до конструктивної критики.
 • Жінка Змія і чоловік Півень

  Партнери доповнюють один одного

  Чоловікові такого знака за Східним календарем потрібно, щоб їм постійно захоплювалися. Його відкритості можна тільки позаздрити, адже подобається такий чоловік абсолютно всім – вона товариська, чуйна і привабливий. Але, з іншого боку, він завжди готовий кинутися з бій, адже всім відомо, що півнячі бої – найжорстокіші.

  Саме тому, спокійна і розважлива, багато в чому навіть статечна жінка-Змія може по праву зайняти перше місце в серці такого представника. Ця пара має право на існування.

  Сумісність у дружбі

  Дружба Змії і Півня міцна, кремезна, з кожним роком відносини між ними стає тільки міцніше. Для людей, народжених у рік Півня і Змії, часто в дружбі стає каменем спотикання бажання засмутити партнера його недоліком. При чому, вони можуть робити це одночасно.

  Жінка Змія і чоловік Півень повинні запам’ятати, що не слід шукати недоліки, а потрібно приймати одного таким, яким він є, адже саме ці риси роблять його таким прекрасним і унікальним. Нерідко дружба є початком любовних відносин. Шлюб, побудований на дружньому вимагає взаємної довіри, принесе гарні плоди, так само, як і робітничий союз.

  Сполучуваність у шлюбі і секс

  Змія і Півень дуже швидко знаходять спільну мову. Жінка Змія і чоловік Півень в сумісності відчувають один одного на рівні інтуїції. Це палкий, пристрасний союз. Спільного у них дуже багато. Головна їхня загальна риса – це любов до достатку. Це допоможе їм швидко облаштувати сімейне гніздо і завести прекрасних малюків.

  Їм зовсім не складно спілкуватися один з одним. Спільні теми для розмов знайдуться завжди. Спокійна Змія жінка та чоловік Півень в сумісності являють собою взаємо-доповнюється тандем, в якому дружина завжди знає, як направити сили чоловіка в потрібному напрямку. Любовний запал обох не йде, а тільки стає сильнішим із кожним роком, їм не страшно потонути в рутині побуту, їм стає удвох тільки комфортніше.

  Однак, на початку любовних стосунків у шлюбі все складається не так яскраво. Жінці не особливо важливі прояви почуттів в сексуальному плані. Дівчина може бути скутою і навіть моментами холодною, але з часом, коли вона стане впевненою у своєму партнері, відносини в шлюбі стануть більш яскравими. Чоловік здатний подарувати незабутню насолоду своїй коханій жінці. Такий чоловік всебічно розвинений і секс – не виняток. Він знає, на яких струнах потрібно зіграти своєї Змійці, щоб зробити її більш розкутою і ласкавою.

  Сумісність у бізнесі

  В роботі жінка Змія і чоловік Півень складають прекрасний тандем, який працює на знос заради досягнення спільної мети. Мудрість Змії та її цікаві ідеї надихають. З кожним роком їх робочий союз стає все міцніше.

  Важливою перевагою такого робочого колективу є вміння знайти спільну мову між собою і привернути до себе увагу оточуючих. Яскравість і епатажність дозволяє створити гарну рекламу, що дуже важливо в роботі. Єдиним мінусом може стати бажання останнього довести, хто сильніший. Але, таким недоліком, швидше, має юний хлопець, до свідомого віку він здатний більш тверезо оцінювати ситуацію і розуміти, що без допомоги досвідченого і мудрого партнера йому не обійтися.

  Жінка Півень і чоловік Змія

  Любов буде міцнішати рік за роком

  Жінка, пожденная під цим знаком, – це завжди метушлива пані: вона завжди кудись буде спізнюватися, в неї знайдеться купа справ. Вона звикла все планувати наперед і любов, на жаль – не виняток. Такій дівчині відмінно підійде Змій.

  Чоловік Змія – це не по роках розвинений співрозмовник. Він завжди зрозуміє і зможе підтримати свою половинку.

  Сумісність у дружбі

  Краще, ніж у любові, у людей, народжених у рік Півня і Змії, відносини можуть бути тільки в дружбі. У цих знаків зодіаку багато спільного. Їх дружба принесе вигоду обом завжди. Вспыльчивую подругу мудрий Змій може швидко заспокоїти.

  Епатажна жінка робить дружбу яскравою. Вона любить подорожувати і брати участь у різних конкурсах, тягнучи за собою друга. Чоловікові таке поведінка та її прагнення дуже імпонують.

  Сполучуваність партнерів в любовних відносинах

  Сумісність Півня жінки і Змії чоловіки китайський гороскоп називає найбільш вдалою серед інших знаків. Чоловік в цій парі обольстителен і загадковий. Побудувати відносини з ним вийде, коли він буде в більш зрілому віці. В юності він часто заводить короткочасні романи і не поспішає зупинятися на одній єдиній, в принципі, він її особливо і не шукає. Зустрівши жінку-такого знака Східного гороскопу, хлопець розуміє, що це саме той типаж, з яким можна прожити все життя і не потрібно постійно міняти жінок тому, що одна вона поєднує в собі всі найрізноманітніші якості.

  У шлюбі їм зручно і комфортно удвох. З кожним роком почуття любові між ними стає все сильніше. У цих знаків дуже розвинене почуття власної гідності, що може послужити приводом для сварок. Завжди мовчазний, таїть образи в собі Змій може в один прекрасний момент зірватися. Якщо вони не зможуть швидко вирішити назрілий конфлікт, жінка не стане довго терпіти недомовки в шлюбі і збере дрібнички.

  Гороскоп сумісності передрікає пристрасні любовні ігри, які можуть скрасити будь побут. Пристрасть жінки імпонує Змія соблазнителю. Їм не доводиться нудьгувати разом.

  Сумісність у бізнесі

  Гороскоп сумісності Півня і Змії каже, що знаки можуть побудувати з нуля свою справу, обґрунтувавши з часом цілу імперію, яка буде ставати все більше з кожним роком. В роботі цей союз чекає успіх, якщо, звичайно, партнери навчаться домовлятися, а не намагатимуться довести свою першість. За самокатування в роботі для жінки цього знака немає рівних, іноді вона навіть забуває про особисті потреби. Їй знадобиться мудрий партнер, який зможе трохи втихомирити її запал і нагадати, що для повного щастя людині треба ще й витрачати гроші, а не тільки їх заробляти.

  У робочому тандемі ці знаки завжди прагнуть по повній програмі захопити в роботу не тільки себе, але і інших. Жінка, яка любить часто бувати на публіці, прекрасно справляється з продажем будь-яких товарів. Змій же займається здебільшого організацією робочого процесу, постачанням і таким іншим.

  Гороскоп пророкує такого тандему безбідне існування. Будувати бізнес партнерам краще в більш свідомому віці. В юності інфантильність, запальність дівчата і безліч романів хлопця просто не залишить їм часу на серйозне заняття.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: