Сумісність Мавпи з іншими знаками

Сумісність Мавпи практично з усіма знаками – стовідсоткова. Все завдяки природженою красі та грайливого характеру людей, народжених у рік вогняної Мавпи. Китайський календар підрозділяється на 5 стихій: вода, дерево, земля, вогонь і метал, які змінюються в залежності від року. Мавпочка вміє знайти підхід до будь-якої стихії і вийти «чистою» з будь-якої ситуації.

Зміст:

сумісність мавпи

Сумісність Мавпи

Опис знака

Хто підходить Мавпі, в житті, дружбі, роботі – визначає її характер і товариськість. Енергійні, амбітні, вони завжди в центрі всіх подій і уваги. Будь-яку справу, за яку береться народжений у рік Мавпи людина, виконується легко.

Творча натура таких людей дає їм широкі можливості у виборі професійної діяльності. Дуже розумні і винахідливі. Уміють знаходити спільну мову з усіма людьми, завдяки цьому здатні працювати вчителями, дипломатами, адвокатами. Але є і зворотна сторона медалі, якщо особа не в змозі впоратися зі своїми амбіціями і захопленнями, їй складно сконцентруватися на одній справі. Виконання декількох завдань одночасно призводить до занепаду сил і не здатності довести до кінця задумане.

Риси характеру знака

Жінки цінують сім’ю і домашній затишок, в їхньому домі завжди чистота і порядок. Любов до дітей часто стає причиною раннього шлюбу. Чоловіки, народжені під гороскопом Мавпочки, здатні пробитися в суспільстві і зайняти високу посаду, але деколи вони дуже марнотратні, що згодом може призвести до фінансових труднощів. Такі чоловіки підкорюють дівчат широкими жестами і здатні витратити весь свій місячний бюджет на один тільки подарунок.

Загальна характеристика знака:

Любовні стосунки

У любові сумісність Мавпи визначається її характером і вмінням ужитися з партнером. Легковажність і непостійність, швидка зміна пріоритетів – все це описує східний знак, який важко утримувати однією любов’ю. Якщо партнер не виконує вимог і не встигає за її ритмом життя, то їм не по дорозі.

Нестримна, егоїстична, любляча комфорт дівчина вийде заміж тільки за хлопця, який енергетично сильніше і розумніше її. Хоч Мавпи і не люблять, коли їм обмежують свободу, можуть здатися під натиском сильного знака і створити щасливу сім’ю. Такі особистості, знають, як сподобатися оточуючим, дуже люблять увагу і легкий флірт. Можуть мати безліч швидкоплинних романів, а потім в один момент зациклитися на когось. Спрага уваги до своєї персони не раз може зіграти проти Мавпи, яка складається в парі з ревнивим і владним людиною.

Вибираючи собі супутника життя, зверніть увагу на гороскоп сумісності Мавпи та інших знаків, це допоможе уникнути помилки і зайвої витрати часу на непотрібні стосунки.

Сумісність з Конем

Більший відсоток сумісності Мавпи буде з Конем. По своїй натурі Кінь владна і не дасть спуску грайливою Мавпочці. До того ж, між цими символами є потужна енергетична зв’язок, яка привабливо діє на людей, що народилися під знаками тварин.

Коня зачаровані красою і ніжністю обранця, вони готові на все заради неї, лише б вона була поруч і нікуди не йшла. Також стовідсотково сумісності в дружбі і роботі.

Мавпа і Щур

Сумісність Мавпи з Щуром по роках, має високі шанси на довгий союз. Щура багато віддають таким відносинам, заради своїх партнерів вони готові на все.

Їм весело разом, може виникнути загальне, вельми успішну справу, яке згодом стане сімейним надбанням. Щур – той, з ким можна прожити ціле життя.

Підійде Бику

Бик простить будь-які витівки своєї обраниці

Сумісність Мавпи і Бика – це симбіоз двох людей, от з ким сумісна непосида за всіма параметрами. Досвідчений і терплячий Бик, прощає все витівки егоїстичною обраниці.

Такі союзи, частіше утворюються, коли чоловік, що народився в рік Бика, набагато старший за свою обраницю. Мавпу, у якої безліч потреб та ідей, задовольняють такі якості чоловіка, як працьовитість, порядність і вміння захоплюватися своїм партнером.

Мавпа і Мавпа

Сумісність Мавпи і Мавпи – ідеальне поєднання за роками, дівчина і хлопець одного знаку не натішаться один одному. Вони будуть пестити і плекати свою половинку, схожість характерів допоможе їм впоратися з будь-якими труднощами.

Вони разом здатні створити творчий тандем, завдяки акторським талантам, можуть разом знятися в кіно.

Сумісність Собаки і Мавпи

Собака підходить Мавпі тільки для дружби. Хорошого шлюбу у них не вийде, Собака не витримає постійних інтриг і нестримного характеру Мавпи, яка буде постійно проводити спроби водити занос партнера.

Собаки ідеалісти і мрійливість – це не про них, так що більше, ніж на дружбу в таких відносинах, сподіватися не доводиться.

Сумісність Мавпи і Кабана

Сумісність Мавпи зі Кабаном – такий союз вигідний тільки Мавпі. Довірлива і виконавча Кабан, готова виконати будь-які доручення і примхи. Мавпі немає нічого простіше, ніж обдурити Свиню.

Якщо ви готові до постійних суперечок і образ, така пара має право на існування. Питання в іншому: чи зможе такий союз протриматися на плаву?

Мавпа з Драконом

Найпоширеніший союз, який тримається на дружбі та взаєморозумінні. Такі особистості сходяться більше з розрахунку зручності і звички до людини. Ідеально підійдуть один одному в роботі. Мавпа здатна видати безліч ідей за короткі терміни, а Дракон – втілить їх у життя.

У любові така пара також знаходить спільну мову, але пристрасті, як правило, тут немає. Їхні стосунки більше схожі на ділові – у кожного своя роль і обов’язки.

Союз Мавпи і Кролика

Союз, який тримається за рахунок дітей, практично не сумісний по роках гороскопу. Такі шлюби не розпадаються тільки внаслідок раннього створення сім’ї, і небажання руйнувати нажите. Дружба між цими двома дуже міцна. Стосунки пари можуть будуватися на основі робочих відносин. Кролик любить працьовитих і життєрадісних, а Мавпа – відмінна партія.

У такій парі, як правило, панує гармонія і взаєморозуміння. Всі питання вирішуються на корені, спокійно і без зайвих скандалів. Кому-то одному доводиться постійно поступатися і, як правило, це Кролик.

Несумісні знаки

З іншими знаками сумісність Мавпи малоймовірна або неможлива взагалі. Краще читати гороскоп сумісності заздалегідь, ніж потім шкодувати про безцільно прожиті роки. Деякі люди скільки не сходяться, все одно не можуть ужитися, і цьому є пояснення — просто вони не схожі за роками гороскопу, тому спільне життя не виходить.

  • Мавпа і Тигр. Жодним чином, не підходять один одному, у такій сім’ї будуть постійні сварки і конфлікти, що будуть тільки збільшуватися з роками. Схильний до тиранії Тигр, ніколи не зрозуміє легковажності обраниці. У людей, народжених в ці роки, не вийде ні любові, ні дружби. При знайомстві з Тигром, слід зважити всі за і проти такого спілкування.
  • Мавпа і Коза. Коза для Мавпи буде тягарем. Народжені в рік Кози, дуже меркантильні і люблять жити за чужий рахунок. Від Мавпи їм потрібні тільки фінанси. Навіть у дружбі постійно виникає грошовий конфлікт, коли вічно займає кошти Коза, уникає Мавпу, не бажаючи віддати борг.
  • Мавпа і Півень. Гримуча суміш, характери таких людей настільки різні, що вони з трудом виносять один одного. Краще уникати таких спілок.
  • Мавпа і Аспід. Змія не зможе ужитися з грайливою і мрійливої Мавпою. Педантична, пунктуальна Змія, занадто правильна для вітряної, люблячої увагу Мавпи.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: